2:1 pp
(0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
19. kolo, Číslo zápasu 93 (Základná časť) ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 2086 divákov

Trenčín zvíťazil nad Liptovským Mikulášom po predĺžení

TRENČÍN 5. novembra (SITA) - Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili na domácej pôde nad hráčmi Liptovského Mikuláša 2:1 po predĺžení v nedeľňajšom stretnutí 19. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2017/2018.

Hostia viedli už po 31 sekundách gólom Martina Krišku, ale v druhej tretine využil presilovú hru Ondrej Mikula. V predĺžení rozhodol o triumfe "vojakov" 36-ročný obranca Tomáš Starosta. Trenčín je so ziskom 47 bodov na čele tabuľky, Liptáci neuspeli v piatom zápase po sebe a získali dosiaľ 21 bodov.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - 19. kolo - nedeľa:

HK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:1 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0)

Góly: 38. O. Mikula (Bezúch, Ölvecký), 65. Starosta (Marcel Hossa) - 1. Kriška (M. Uram)
Vylúčení: 1:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš, Fridrich - Šefčík, Junek, 2086 divákov

Kompeletné štatistiky zo zápasu

Trenčín: M. Valent - L. Romančík, Starosta, Frühauf, Cebák, Bohunický, Holenda, L. Kozák - Sojčík, Ölvecký, Bezúch - Marcel Hossa, M. Hecl, T. Varga - O. Mikula, R. Dlouhý, J. Gašparovič - D. Hudec, Švec, Špankovič - J. Pardavý ml.
Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Nádašdi, Luža, J. Tabaček, Moravčík, Pacalaj, R. Suchý, D. Devečka, J. Nemec - Kriška, M. Sukeľ, M. Uram - Rudolf Huna, Langhammer, Spilar - B. Rapáč, Piatka, J. Sukeľ - Števuliak, Lištiak, A. Laco