13. kolo, Číslo zápasu 65 (Základná časť) ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 2857 divákov

Trenčín doma rozdrvil Žilinu

TRENČÍN 20. októbra (SITA) - Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili jednoznačne 7:0 nad hráčmi Žiliny v piatkovom stretnutí 13. kola najvyššej slovenskej súťaže Tisport ligy 2017/2018.

Trenčania dominovali už od samého úvodu, skóre stretnutia otvorili už v druhej minúte a po prvej tretine viedli jednoznačne 4:0. "Vlkom" nepomohla ani zmena brankára už v desiatej minúte, keď Tomeka nahradil Mikoláš. V strednej časti hry sa gólostroj "vojakov" zasekol, no v záverečnom dejstve pridali ďalšie tri presné zásahy. V drese víťazov bol dvojgólovým strelcom Ondrej Mikula.

Žilinčania prehrali po dvoch triumfoch nad vlaňajšími finalistami z Nitry a Banskej Bystrice, lídri súťaže z Trenčína sa vrátili späť na víťaznú vlnu po prvom sezónnom nezdare (2:5 s Banskou Bystricou).

HK Dukla Trenčín - MsHK Doxxbet Žilina 7:0 (4:0, 0:0, 3:0)
Góly: 2. Holenda (Michal Hlinka, Frühauf), 9. Marek Hecl (T. Varga, Michal Hlinka), 10. O. Mikula (Marek Hecl), 11. Sojčík (Bezúch), 46. J. Pardavý ml. (Holenda, J. Gašparovič), 56. Ölvecký (Bezúch), 60. O. Mikula
Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Smetana, Kubuš - Výleta, Gatol, 2857 divákov

Kompletné štatistiky zo zápasu.

Trenčín: M. Valent - Starosta, L. Romančík, Frühauf, Cebák, Bohunický, Holenda, Adam Themár, J. Švec - Sojčík, Ölvecký, Bezúch - Michal Hlinka, Bulík, T. Varga - O. Mikula, R. Dlouhý, Marek Hecl - J. Gašparovič, J. Pardavý ml., D. Hudec
Žilina: T. Tomek (10. Mikoláš) - Juraško, P. Mikuš, Chaloupka, Poulin, Michal Roman, Harant, Hatala, Mendrej - Kučkin, Klimenta, Handlovský - J. Jurík, Martindale, Švihálek - Stupka, Holovič, R. Konečný - Rogoň, Ondruš, E. Švec