12. kolo, Číslo zápasu 59 (Základná časť) ZŠ Lipt. Mikuláš 600 divákov

O víťazstve Nových Zámkov v Liptovskom Mikuláši rozhodla druhá tretina

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 15. októbra (SITA) - Hokejisti Nových Zámkov triumfovali v Liptovskom Mikuláši 3:1 v nedeľňajšom stretnutí 12. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2017/2018.

Po bezgólovej prvej tretine sa hostia dvakrát strelecky presadili v prostrednej časti hry. Novozámčania zveľadili svoj náskok v úvode tretej tretiny presným zásahom v oslabení, hráči Liptovského Mikuláša napokon už iba znížili a stanovili rezultát zásluhou gólu Branislava Rapáča v početnej výhode. Nové Zámky zvíťazili v dvoch stretnutiach po sebe a už majú rovnako 16 bodov ako Liptáci.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - 12. kolo - nedeľa:

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Góly: 47. B. Rapáč (Uram) - 28. Dubinin (Rajenko, K. Jass), 32. R. Špirko (Zbořil, M. Hruška), 42. B. Fábry (R. Špirko)
Vylúčení: 3:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Kalina, Orolin - Jobbágy, Bogdaň, 600 divákov

Kompletné štatisitiky zo zápasu

Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Kurali, R. Suchý, J. Tabaček, Pacalaj, Nádašdi, D. Devečka, Moravčík - B. Rapáč, Paukovček, Števuliak - Spilar, Langhammer, Piatka - Kriška, M. Sukeľ, Uram - J. Sukeľ, Lištiak, A. Laco
Nové Zámky: V. Kováč - M. Jass, Plášil, Prapavessis, Salija, S. Kovačevič, M. Hruška, Šimek, Hain - K. Jass, Dubinin, Rajenko - Zbořil, R. Špirko, Cetkovský - Róbert Varga, Šimun, Surovka - Lantoši, Klenko, B. Fábry