1:2 pp
(0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
7. kolo, Číslo zápasu 35 (Základná časť) ZŠ Lipt. Mikuláš 1200 divákov

Poprad v predĺžení zdolal Liptovský Mikuláš

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 29. septembra (SITA) - Hokejisti Liptovského Mikuláša pred vlastnými fanúšikmi podľahli hráčom Popradu 1:2 po predĺžení v piatkovom stretnutí 7. kola slovenskej Tipsport ligy.

Úvodný gól strelil navrátilec do tímu "kamzíkov" Arne Kroták, v závere predĺženia rozhodol o triumfe hostí Michael Vandas. Za domácich sa presadil Lukáš Paukovček. Poprad zvíťazil vo štvrtom zápase po sebe. Naopak, Liptáci neuspeli tretíkrát v sérii.

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad 1:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Góly: 31. Paukovček (R. Suchý) - 18. Kroták (Matej Paločko, Matúš Paločko), 65. Vandas (Jáchym)
Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Lokšík - Orolin, Stanzel, 1200 divákov

Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Kurali, R. Suchý, J. Tabaček, Pacalaj, Nadašdi, Matej Bača, Devečka, Moravčík - Spilar, Paukovček, Kriška - Števuliak, Langhammer, J. Sukeľ - B. Rapáč, M. Sukeľ, Uram - Lištiak, M. Piatka, A. Laco
Poprad: A. Ivanov - Davydov, D. Brejčák, Jáchym, Š. Fabian, Ignatov, McDowell, Dinda, Zadražil - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Vandas, Heizer, Ježek - Abdul, Lichanec, Bogoslovskij - Matúš Paločko, Matej Paločko, Kroták