ST. NICOLAUS 1. hokejová liga SR

21. kolo, Číslo zápasu 601 (Základná časť) ZŠ Nové Zámky 358 divákov

"Béčko" Nových Zámkov si poradilo s HC Bratislava

NOVÉ ZÁMKY (SZĽH) - Novozámčania sa v stredu predstavili na domácom ľade po prvýkrát v aktuálnom ročníku St. Nicolaus 1. hokejovej ligy. Od úvodu stretnutia boli aktívnejším mužstvom, pričom na prvý gól čakali iba do úvodu 10. minúty. Bratislavského brankára Kožiaka prekonal domáci kapitán Peter Trávniček. Druhý gól videlo 358 divákov v 27. minúte, keď poslal Nové Zámky do dvojgólového vedenia v presilovej hre Filip Surovka. Hostia odpovedali o desať minút neskôr, aj so šťastím prekonal dovtedy istého Romančíka Michel Miklík. Na začiatku 38. minúty hrali hostia presilovú hru, no po takmer minútovom obliehaní Romančíkovej brány skóroval na opačnej strane v protiútoku Martin Matejov. Dvojgólové manko Bratislavčanov skresal v 48. minúte v presilovke Peter Podhradský,no tento gól sa napokon ukázal ako posledný v zápase. Hoci hostia minútu pred koncom odvolali brankára a k dispozícii mali aj presilovú hru, vyrovnať nedokázali. Novozámčania si tak do tabuľky pripisujú tri body za víťazstvo 3:2.