FDB
HK Delikateso Bratislava
|
2
|
DKB
MHK AUTOCAR Dolný Kubín
|
KDT
HK Detva
|
2
|
RSO
HKM Rimavská Sobota
|
Nadstavbová časť Celoslovenská C (sk. A + sk. B) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK STEEL TEAM Trebišov | 10 | 20 |
2 | HC Dukla Senica | 10 | 17 |
3 | HKM Rimavská Sobota | 10 | 17 |
4 | HK Detva | 10 | 16 |
5 | MHK Kežmarok | 10 | 11 |
6 | HK Bardejov | 10 | 9 |
Nadstavbová časť Regionálna sk. D | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Delikateso Bratislava | 12 | 30 |
2 | MŠK Púchov | 12 | 24 |
3 | HK Iskra Partizánske | 12 | 12 |
4 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 12 | 6 |
Nadstavbová časť Regionálna sk. E | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHK AUTOCAR Dolný Kubín | 12 | 31 |
2 | HK Slovan Gelnica | 12 | 21 |
3 | MHk 32 Liptovský Mikuláš B | 12 | 11 |
4 | HK Sabinov | 12 | 9 |
Základná časť skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Detva | 12 | 27 |
2 | HC Dukla Senica | 12 | 26 |
3 | HKM Rimavská Sobota | 12 | 25 |
4 | MŠK Púchov | 12 | 20 |
5 | HK Delikateso Bratislava | 12 | 20 |
6 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 12 | 5 |
7 | HK Iskra Partizánske | 12 | 3 |
Základná časť skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK STEEL TEAM Trebišov | 12 | 29 |
2 | HK Bardejov | 12 | 27 |
3 | MHK Kežmarok | 12 | 25 |
4 | MHK AUTOCAR Dolný Kubín | 12 | 23 |
5 | HK Slovan Gelnica | 12 | 9 |
6 | MHk 32 Liptovský Mikuláš B | 12 | 8 |
7 | HK Sabinov | 12 | 5 |
JUST, Jaromír | 91,94 |
ŠIMKO, Marek | 91,61 |
PONČÁK, Richard Alexander | 91,35 |
ADAMKO, Kristián | 90,52 |
Nadstavbová časť Celoslovenská C (sk. A + sk. B) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK STEEL TEAM Trebišov | 10 | 20 |
2 | HC Dukla Senica | 10 | 17 |
3 | HKM Rimavská Sobota | 10 | 17 |
4 | HK Detva | 10 | 16 |
5 | MHK Kežmarok | 10 | 11 |
6 | HK Bardejov | 10 | 9 |
Nadstavbová časť Regionálna sk. D | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Delikateso Bratislava | 12 | 30 |
2 | MŠK Púchov | 12 | 24 |
3 | HK Iskra Partizánske | 12 | 12 |
4 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 12 | 6 |
Nadstavbová časť Regionálna sk. E | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHK AUTOCAR Dolný Kubín | 12 | 31 |
2 | HK Slovan Gelnica | 12 | 21 |
3 | MHk 32 Liptovský Mikuláš B | 12 | 11 |
4 | HK Sabinov | 12 | 9 |
Základná časť skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Detva | 12 | 27 |
2 | HC Dukla Senica | 12 | 26 |
3 | HKM Rimavská Sobota | 12 | 25 |
4 | MŠK Púchov | 12 | 20 |
5 | HK Delikateso Bratislava | 12 | 20 |
6 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 12 | 5 |
7 | HK Iskra Partizánske | 12 | 3 |
Základná časť skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK STEEL TEAM Trebišov | 12 | 29 |
2 | HK Bardejov | 12 | 27 |
3 | MHK Kežmarok | 12 | 25 |
4 | MHK AUTOCAR Dolný Kubín | 12 | 23 |
5 | HK Slovan Gelnica | 12 | 9 |
6 | MHk 32 Liptovský Mikuláš B | 12 | 8 |
7 | HK Sabinov | 12 | 5 |