2. hokejová liga

Prehľad zápasov

Sobota, 4. Február 2023

HK Sabinov SAV
2:5
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
MHK Kežmarok KEZ
4:2
HKM Rimavská Sobota RSO
HK Detva KDT
8:4
HK Bardejov HHK
HC Dukla Senica SEH
3:5
HK STEEL TEAM Trebišov HKT
HK Iskra Partizánske PAR
8:5
HK Delikateso Bratislava FDB
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
1:6
MŠK Púchov PUM
HK Slovan Gelnica GEL
6:1
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

Sobota, 11. Február 2023

HKM Rimavská Sobota RSO
17:00
HK Bardejov HHK
MŠK Púchov PUM
17:30
HK Delikateso Bratislava FDB
HC Dukla Senica SEH
18:00
MHK Kežmarok KEZ
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
18:00
HK Sabinov SAV
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
18:00
HK Iskra Partizánske PAR
HK STEEL TEAM Trebišov HKT
18:00
HK Detva KDT
HK Slovan Gelnica GEL
19:00
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB


Rekordy a zaujímavosti

Nadstavbová časť Celoslovenská C (sk. A + sk. B) Z B
1 HK STEEL TEAM Trebišov HK STEEL TEAM Trebišov 8 16
2 HK Detva HK Detva 8 15
3 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 8 12
4 HC Dukla Senica HC Dukla Senica 8 11
5 MHK Kežmarok MHK Kežmarok 8 9
6 HK Bardejov HK Bardejov 8 9
Nadstavbová časť Regionálna sk. D Z B
1 HK Delikateso Bratislava HK Delikateso Bratislava 10 27
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 10 21
3 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 10 9
4 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 10 3
Nadstavbová časť Regionálna sk. E Z B
1 MHK AUTOCAR Dolný Kubín MHK AUTOCAR Dolný Kubín 10 28
2 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 10 15
3 HK Sabinov HK Sabinov 10 9
4 MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B 10 8
Základná časť skupina A Z B
1 HK Detva HK Detva 12 27
2 HC Dukla Senica HC Dukla Senica 12 26
3 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 12 25
4 HK Delikateso Bratislava HK Delikateso Bratislava 12 20
5 MŠK Púchov MŠK Púchov 12 20
6 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 12 5
7 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 3
Základná časť skupina B Z B
1 HK STEEL TEAM Trebišov HK STEEL TEAM Trebišov 12 29
2 HK Bardejov HK Bardejov 12 27
3 MHK Kežmarok MHK Kežmarok 12 25
4 MHK AUTOCAR Dolný Kubín MHK AUTOCAR Dolný Kubín 12 23
5 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 12 9
6 MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B 12 8
7 HK Sabinov HK Sabinov 12 5