Liga starších žiakov A

Prehľad zápasov

Streda, 5. Október 2022

HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
4:13
MMHK Nitra MMN

Štvrtok, 6. Október 2022

HK Levice LEV
14:30
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH


Rekordy a zaujímavosti

Región STRED, Starší žiaci A - MODRÁ SKUPINA Z B
1 HK Brezno HK Brezno 4 7
2 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 4 6
3 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 4 5
4 HC 07 Detva HC 07 Detva 3 4
5 Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš 3 2
6 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 3 0
7 BARANI - Ban.Bystrica Red BARANI - Ban.Bystrica Red 3 0
Región STRED, Starší žiaci A - BIELA SKUPINA Z B
1 BARANI Ban.Bystrica White BARANI Ban.Bystrica White 4 8
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 4 6
3 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 4 6
4 VLCI Žilina VLCI Žilina 4 4
5 MHA Martin MHA Martin 4 4
6 HK Spartak Dubnica HK Spartak Dubnica 4 4
7 SPORT TREND Žiar n.Hronom SPORT TREND Žiar n.Hronom 4 0
8 MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 4 0
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina VÝCHOD Z B
1 HC Košice HC Košice 3 6
2 HK HUMENSKÉ LEVY HK HUMENSKÉ LEVY 5 6
3 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 3 4
4 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 3 3
5 HC Prešov HC Prešov 4 3
6 HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež 3 1
7 HK Sabinov HK Sabinov 3 1
Región ZÁPAD, Starší žiaci A Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 5 10
2 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 5 10
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 6 10
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 5 8
5 HOKEJ Nové Mesto n/V HOKEJ Nové Mesto n/V 5 6
6 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 5 5
7 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 5 4
8 HK Levice HK Levice 5 4
9 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 6 4
10 MHKM Skalica MHKM Skalica 4 3
11 HC Topoľčany HC Topoľčany 5 2
12 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 5 2
13 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 5 2
14 HC Lamač HC Lamač 4 0
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina ZÁPAD Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 3 6
2 Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov 4 6
3 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 3 5
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 3 3
5 Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians 4 2
6 MHK Kežmarok MHK Kežmarok 3 2
7 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 4 0