Liga starších žiakov A

Prehľad zápasov

Utorok, 27. September 2022

HK HUMENSKÉ LEVY HUL
4:2
HC Prešov PRO

Sobota, 1. Október 2022

HC 07 Detva DTA
9:00
Draci Liptovský Mikuláš MHT
MHK Ružomberok RUZ
9:00
HKM Rimavská Sobota RSO
MHA Martin MHA
9:00
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. PRM
MHK Dolný Kubín DKU
9:00
BARANI Ban.Bystrica White BBOW
MŠK Púchov PUM
9:00
SPORT TREND Žiar n.Hronom STZ
Hokejový klub Spiš Indians ILE
9:00
HK ŠKP Poprad POP
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
9:00
MHKM Skalica SKM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
9:00
MMHK Nitra MMN
HOBA Bratislava HOB
9:00
HK Iskra Partizánske PAR
HK Levice LEV
9:30
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
Mládež HC 46 Bardejov MBV
9:30
Ha Slávia Prešov PRS
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
10:00
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Dukla Michalovce - mládež MIM
10:15
HK HUMENSKÉ LEVY HUL
HC Prešov PRO
11:00
HC Košice KOO
MŠKM  Trebišov TRM
11:30
HK Sabinov SAV
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
12:00
HC Topoľčany TOP
HK Spartak Dubnica DUS
13:00
VLCI Žilina ZIM
HK Brezno BRE
13:00
HKM Zvolen - mládež ZVM
HC Lamač LAM
13:30
HK Gladiators Trnava TRN


Rekordy a zaujímavosti

Región STRED, Starší žiaci A - MODRÁ SKUPINA Z B
1 HK Brezno HK Brezno 3 5
2 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 3 5
3 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 3 4
4 HC 07 Detva HC 07 Detva 2 2
5 Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš 2 2
6 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 2 0
7 BARANI - Ban.Bystrica Red BARANI - Ban.Bystrica Red 3 0
Región STRED, Starší žiaci A - BIELA SKUPINA Z B
1 BARANI Ban.Bystrica White BARANI Ban.Bystrica White 3 6
2 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 3 6
3 VLCI Žilina VLCI Žilina 3 4
4 MŠK Púchov MŠK Púchov 3 4
5 HK Spartak Dubnica HK Spartak Dubnica 3 2
6 MHA Martin MHA Martin 3 2
7 SPORT TREND Žiar n.Hronom SPORT TREND Žiar n.Hronom 3 0
8 MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 3 0
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina VÝCHOD Z B
1 HK HUMENSKÉ LEVY HK HUMENSKÉ LEVY 4 5
2 HC Košice HC Košice 2 4
3 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 3 4
4 HC Prešov HC Prešov 3 3
5 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 2 1
6 HK Sabinov HK Sabinov 2 1
7 HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež 2 0
Región ZÁPAD, Starší žiaci A Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 4 8
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 4 8
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 4 6
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 4 6
5 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 4 4
6 HK Levice HK Levice 4 4
7 HOKEJ Nové Mesto n/V HOKEJ Nové Mesto n/V 4 4
8 MHKM Skalica MHKM Skalica 3 3
9 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 4 3
10 HC Topoľčany HC Topoľčany 4 2
11 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 4 2
12 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 4 2
13 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 4 2
14 HC Lamač HC Lamač 3 0
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina ZÁPAD Z B
1 Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov 3 5
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 2 4
3 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 2 4
4 Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians 3 2
5 MHK Kežmarok MHK Kežmarok 3 2
6 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 2 1
7 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 3 0