Liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 16. Február 2020

HK Spišská Nová Ves SNV
:
HK ŠKP Poprad POP
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
2:6
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

Sobota, 22. Február 2020

HK 91 Senica SEN
9:00
HK DUKLA Trenčín TRO
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
9:00
HKM Zvolen - mládež ZVM
MsHKM Žilina ZIM
9:00
MHA Martin MHA
HK HAVRANI Piešťany  HKH
9:00
HK Gladiators Trnava TRN
HK Levice LEV
9:30
HK Iskra Partizánske PAR
HK Brezno BRE
10:00
MHK Dolný Kubín DKU
HOBA Bratislava HOB
10:45
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
11:30
HKM Rimavská Sobota RSO
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
11:30
MŠK Púchov PUM
HK Humenské Levy HUL
11:30
Mládež HC 46 Bardejov MBV
MHKM Skalica SKM
12:30
HC Topoľčany TOP
MMHK Nitra MMN
12:45
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK ŠKP Poprad POP
13:45
HK Spišská Nová Ves SNV


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

19.10.2019

Najviac bodov v zápase

19.10.2019

Najviac asistencií v zápase

19.10.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

16.11.2019

Najrýchlejší gól v zápase

18.01.2020

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región východ, U13 Z B
1 HC Košice HC Košice 20 36
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 15 24
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 18 20
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 19 18
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 18 15
6 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 17 8
7 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 17 3
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 Z B
1 MHA Martin MHA Martin 12 19
2 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 12 17
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 12 17
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 12 4
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 12 3
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 Z B
1 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 12 22
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 12 15
3 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 12 12
4 HK Brezno HK Brezno 12 11
5 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 12 -2
Región západ, Skupina A, základná časť U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 22
2 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 17
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 16
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 11
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 8
6 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 12 7
7 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 3
Región západ, Skupina B, základná časť U13 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 22
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 20
3 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 12 12
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 12
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 11
6 HK Levice HK Levice 12 7
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 0
Región STRED o 1.-6.miesto Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 12 17
2 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 12 16
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 12 11
4 MHA Martin MHA Martin 12 10
5 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 12 10
6 MŠK Púchov MŠK Púchov 12 8
Región STRED o 7.-10.miesto Z B
1 HK Brezno HK Brezno 10 15
2 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 9 12
3 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 9 6
4 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 10 5
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 Z B
1 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 9 14
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 8 12
3 MHKM Skalica MHKM Skalica 7 12
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 8 10
5 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 7 7
6 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 8 4
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 9 4
8 HK Levice HK Levice 10 3
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 13 21
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 18
3 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 15
4 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 13 9
5 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 8
6 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 12 3