Liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Utorok, 10. December 2019

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
4:6
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

Streda, 11. December 2019

HK Humenské Levy HK Humenské Levy
15:15
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠK Púchov MŠK Púchov
16:15
MHA Martin MHA Martin


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

19.10.2019

Najviac bodov v zápase

19.10.2019

Najviac asistencií v zápase

19.10.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

16.11.2019

Najrýchlejší gól v zápase

21.09.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región východ, U13 Z B
1 HC Košice HC Košice 12 22
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 11 20
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 11 12
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 12 12
5 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 11 8
6 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 11 4
7 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 12 2
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 Z B
1 MHA Martin MHA Martin 12 19
2 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 12 17
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 12 17
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 12 4
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 12 3
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 Z B
1 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 12 22
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 12 15
3 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 12 12
4 HK Brezno HK Brezno 12 11
5 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 12 -2
Región západ, Skupina A, základná časť U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 22
2 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 17
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 16
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 11
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 8
6 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 12 7
7 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 3
Región západ, Skupina B, základná časť U13 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 22
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 20
3 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 12 12
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 12
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 11
6 HK Levice HK Levice 12 7
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 0
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 1 2
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 1 0
3 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 0 0
3 HK 91 Senica HK 91 Senica 0 0
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 0 0
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 0 0