Liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 29. Marec 2020

HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
:
HK 91 Senica SEN
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
:
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MMHK Nitra MMN
:
HK DUKLA Trenčín TRO

Sobota, 4. Apríl 2020

Prešov Penguins PRO
11:30
Mládež HC 46 Bardejov MBV
MMHK Nitra MMN
12:45
SLOVAN Bratislava - mládež SBM


Rekordy a zaujímavosti

Región východ, U13 Z B
1 HC Košice HC Košice 22 38
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 19 32
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 21 24
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 21 20
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 22 19
6 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 19 8
7 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 22 5
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 Z B
1 MHA Martin MHA Martin 12 19
2 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 12 17
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 12 17
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 12 4
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 12 3
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 Z B
1 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 12 22
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 12 15
3 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 12 12
4 HK Brezno HK Brezno 12 11
5 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 12 -2
Región západ, Skupina A, základná časť U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 22
2 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 17
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 16
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 11
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 8
6 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 12 7
7 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 3
Región západ, Skupina B, základná časť U13 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 22
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 20
3 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 12 12
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 12
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 11
6 HK Levice HK Levice 12 7
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 0
Región STRED o 1.-6.miesto Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 17 25
2 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 17 21
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 17 16
4 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 17 16
5 MHA Martin MHA Martin 17 15
6 MŠK Púchov MŠK Púchov 17 9
Región STRED o 7.-10.miesto Z B
1 HK Brezno HK Brezno 15 23
2 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 20
3 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 15 10
4 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 14 5
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 Z B
1 MHKM Skalica MHKM Skalica 11 20
2 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 12 18
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 11 14
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 11 14
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 11 8
6 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 11 7
7 HK Levice HK Levice 12 5
8 HC Topoľčany HC Topoľčany 11 4
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 15 25
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 15 22
3 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 15 16
4 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 15 12
5 HK 91 Senica HK 91 Senica 15 12
6 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 15 3