Liga kadetov

Prehľad zápasov

Nedeľa, 19. Január 2020

Prešov Penguins Prešov Penguins
10:0
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
1:3
HK Levice HK Levice
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
6:3
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
3:5
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
1:2
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
9:0
HC Topoľčany HC Topoľčany
HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy
1:3
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
2:2
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
8:3
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
0:3
HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
HC Košice HC Košice
2:2
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
5:0
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:2
MMHK Nitra MMHK Nitra

Štvrtok, 23. Január 2020

HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
2:0
20 min.
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
0:0
16 min.
HC Košice HC Košice


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

14.12.2019

Najviac asistencií v zápase

14.12.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

30.10.2019

Najrýchlejší gól v zápase

19.01.2020

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

29.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

29.09.2019
Základná časť skupina A Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 16 29
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 16 26
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16 24
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 16 18
5 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 16 17
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 16 13
7 HK Bratislava HK Bratislava 16 8
8 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 16 5
9 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 16 4
Základná časť skupina B Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 14 28
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 14 22
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 14 22
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 14
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 14 9
6 HC Topoľčany HC Topoľčany 14 7
7 HK Levice HK Levice 14 6
8 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 14 4
Základná časť skupina C Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 14 21
2 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 14 20
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 14 20
4 MHA Martin MHA Martin 14 20
5 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 14 17
6 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 14 6
7 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 14 4
8 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 14 4
Základná časť skupina D Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 29
2 HC Košice HC Košice 16 28
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 24
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
5 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 16 17
6 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 14
7 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 16 10
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 16 0
Kvalifikačný turnaj Z B
1 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 3 5
2 MHA Martin MHA Martin 3 4
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 3 2
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 3 1
TOP 14 celoslovenská časť Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 11 21
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 10 15
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 10 12
4 MŠK Púchov MŠK Púchov 10 12
5 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 7 10
6 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 8 8
7 MHA Martin MHA Martin 8 8
8 HC Košice HC Košice 10 8
9 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 10 7
10 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 8 7
11 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 8 6
12 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 9 4
13 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 6 2
14 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 7 2
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka Z B
1 HK Levice HK Levice 8 13
2 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 7 12
3 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 7 9
4 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 7 9
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 8 9
6 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 8 8
7 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 8 8
8 HC Topoľčany HC Topoľčany 8 7
9 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 8 6
10 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 8 5
11 HK Bratislava HK Bratislava 8 2
12 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 5 0
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu Z B
1 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 8 16
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 8 11
3 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 8 10
4 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 8 10
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 8 8
6 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 8 5
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 8 4
8 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 8 0