Liga kadetov

Prehľad zápasov

Nedeľa, 23. Február 2020

Mládež HC 46 Bardejov MBV
0:10
HK Spišská Nová Ves SNV
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
10:3
HC ŠKP Bratislava - SR ženy SKP
MŠKM  Tebišov TRM
1:3
Prešov Penguins PRO
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
4:1
MsHKM Žilina ZIM
HKM Zvolen - mládež ZVM
1:5
MŠK Púchov PUM
MHK Ružomberok RUZ
3:1
MHK Dubnica nad Váhom DUM
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
8:4
HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
HC Bulls Vranov VRT
0:16
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
HK HAVRANI Piešťany  HKH
5:2
HC Topoľčany TOP
MHA Martin MHA
6:5
MMHK Nitra MMN
MHKM Skalica, n.o. SKM
7:7
HK Iskra Partizánske PAR

Streda, 26. Február 2020

Mládež HC 46 Bardejov MBV
15:00
Prešov Penguins PRO


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

14.12.2019

Najviac asistencií v zápase

14.12.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

30.10.2019

Najrýchlejší gól v zápase

19.01.2020

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

29.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

16.02.2020
Základná časť skupina A Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 16 29
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 16 26
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16 24
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 16 18
5 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 16 17
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 16 13
7 HK Bratislava HK Bratislava 16 8
8 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 16 5
9 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 16 4
Základná časť skupina B Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 14 28
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 14 22
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 14 22
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 14
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 14 9
6 HC Topoľčany HC Topoľčany 14 7
7 HK Levice HK Levice 14 6
8 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 14 4
Základná časť skupina C Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 14 21
2 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 14 20
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 14 20
4 MHA Martin MHA Martin 14 20
5 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 14 17
6 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 14 6
7 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 14 4
8 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 14 4
Základná časť skupina D Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 29
2 HC Košice HC Košice 16 28
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 24
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
5 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 16 17
6 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 14
7 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 16 10
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 16 0
Kvalifikačný turnaj Z B
1 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 3 5
2 MHA Martin MHA Martin 3 4
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 3 2
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 3 1
TOP 14 celoslovenská časť Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 17 33
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 16 24
3 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 13 18
4 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 14 18
5 MŠK Púchov MŠK Púchov 16 18
6 HC Košice HC Košice 14 16
7 MHA Martin MHA Martin 16 14
8 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 14 13
9 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 17 12
10 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 12
11 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 16 11
12 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 16 10
13 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 6
14 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13 5
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka Z B
1 HK Levice HK Levice 14 25
2 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 24
3 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 14 21
4 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 13 18
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 14 13
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 14 13
7 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 14 13
8 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 14 10
9 HC Topoľčany HC Topoľčany 14 9
10 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 14 9
11 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 13 5
12 HK Bratislava HK Bratislava 14 4
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu Z B
1 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 14 28
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 14 19
3 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 14 19
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 14 18
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 14 12
6 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 14 10
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 14 6
8 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 14 0