K-Classic 1. liga dorastu

Prehľad zápasov

Nedeľa, 16. Február 2020

HKM a.s. Zvolen ZVA
5:2
HOBA Bratislava HOB
HK Iskra Partizánske PAR
5:2
HK DOUBLE RED Brezno BRE
HC TOPOĽČANY TOP
2:1
60 min.
HK Levice LEV
HK HAVRANI Piešťany  HKH
4:2
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
Prešov Penguins PRO
2:4
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS

Sobota, 22. Február 2020

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
11:15
HKM a.s. Zvolen ZVA
HK HAVRANI Piešťany  HKH
14:00
HC TOPOĽČANY TOP
HK Levice LEV
14:30
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Iskra Partizánske PAR
14:30
Prešov Penguins PRO
HK DOUBLE RED Brezno BRE
15:30
HOBA Bratislava HOB


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

08.12.2019

Najviac bodov v zápase

08.12.2019

Najviac asistencií v zápase

11.01.2020

Najviac gólov oboch tímov v zápase

28.11.2019

Najrýchlejší gól v zápase

18.01.2020

Najrýchlejší gól v predĺžení

19.12.2019

Najviac trestných minút v zápase

26.01.2020

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

17.11.2019
Základná časť sk. západ Z B
1 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 24 57
2 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 24 55
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 24 44
4 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 24 38
5 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 24 22
6 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 24 20
7 HK Levice HK Levice 24 13
Základná časť sk. východ Z B
1 HKM a.s. Zvolen HKM a.s. Zvolen 20 53
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 20 45
3 HK DOUBLE RED Brezno HK DOUBLE RED Brezno 20 35
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 20 21
5 MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 20 19
6 HC Lučenec HC Lučenec 20 7
7 Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov 0 0
II. časť ´´ O extraligu´´ Z B
1 HKM a.s. Zvolen HKM a.s. Zvolen 6 18
2 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 6 18
3 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 6 9
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 6 6
5 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 6 3
6 HK DOUBLE RED Brezno HK DOUBLE RED Brezno 6 0
II. časť "O umiestnenie" sk. západ Z B
1 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 5 11
2 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 6 8
3 HK Levice HK Levice 5 7
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 6 7
Priateľský turnaj Lučenec Z B
1 MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 2 6
2 HC Lučenec HC Lučenec 2 3
3 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 2 0