K-Classic 1. liga dorastu

Prehľad zápasov

Sobota, 19. Október 2019

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
5:3
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:2 pp
HKM a.s. Zvolen HKM a.s. Zvolen
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
:
HK DOUBLE RED Brezno HK DOUBLE RED Brezno
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
3:4
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
Prešov Penguins Prešov Penguins
12:3
HC Lučenec HC Lučenec

Nedeľa, 20. Október 2019

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
4:7
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
3:4
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:2
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
Prešov Penguins Prešov Penguins
4:3
HK DOUBLE RED Brezno HK DOUBLE RED Brezno
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
:
HC Lučenec HC Lučenec
HK Levice HK Levice
1:7
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

21.09.2019

Najviac bodov v zápase

19.10.2019

Najviac asistencií v zápase

05.10.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

19.10.2019

Najrýchlejší gól v zápase

13.10.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

28.09.2019

Najviac trestných minút v zápase

29.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

21.09.2019
Základná časť sk. západ Z B
1 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 8 21
2 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 9 21
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 8 18
4 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 9 16
5 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 9 8
6 HK Levice HK Levice 9 3
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 8 0
Základná časť sk. východ Z B
1 Prešov Penguins Prešov Penguins 9 29
2 HKM a.s. Zvolen HKM a.s. Zvolen 8 20
3 HK DOUBLE RED Brezno HK DOUBLE RED Brezno 8 12
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 8 10
5 Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov 7 6
6 HC Lučenec HC Lučenec 8 6
7 MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o. 8 3