2. hokejová liga

Prehľad zápasov

Sobota, 18. Január 2020

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:1
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
2:0
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
5:0
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Bardejov HK Bardejov
1:5
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
3:1
HK Sabinov HK Sabinov
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
7:1
HC Prievidza HC Prievidza
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:7
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HK Brezno HK Brezno
11:1
PHC Budapest PHC Budapest

Sobota, 1. Február 2020

HK Brezno HK Brezno
17:00
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
17:00
HC Prievidza HC Prievidza
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:00
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
MŠK Púchov MŠK Púchov
17:00
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
17:00
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
17:00
HK Bardejov HK Bardejov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:00
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

26.10.2019

Najviac bodov v zápase

21.09.2019

Najviac asistencií v zápase

18.01.2020

Najviac gólov oboch tímov v zápase

28.09.2019

Najrýchlejší gól v zápase

06.01.2020

Najrýchlejší gól v predĺžení

21.12.2019

Najviac trestných minút v zápase

26.10.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

02.11.2019
Základná časť sk. A Z B
1 MŠK Púchov MŠK Púchov 16 46
2 HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 16 36
3 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 16 31
4 Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub 16 27
5 HK Brezno HK Brezno 16 25
6 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 16 24
7 HC Prievidza HC Prievidza 16 13
8 HK 91 Senica HK 91 Senica 16 10
9 PHC Budapest PHC Budapest 16 4
Základná časť sk. B Z B
1 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 16 43
2 HC 19 Humenné HC 19 Humenné 16 39
3 UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok 16 35
4 HK Bardejov HK Bardejov 16 27
5 MHK Kežmarok MHK Kežmarok 16 24
6 HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov 16 19
7 MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B 16 13
8 HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica 16 9
9 HK Sabinov HK Sabinov 16 7