1. liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Sobota, 19. Január 2019

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
:
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK 91 Senica HK 91 Senica
0:4
MHKM Skalica MHKM Skalica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:4
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
4:12
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
4:2
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
16:1
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
HC Košice HC Košice
8:6
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Lučenec HC Lučenec
0:9
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Brezno HK Brezno
1:4
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MŠK Púchov MŠK Púchov
4:4
MHA Martin MHA Martin
MHK Humenné MHK Humenné
1:7
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
4:2
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
voľno voľno
:
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Levice HK Levice
3:7
60 min.
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
0:11
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MMHK Nitra MMHK Nitra
0:4
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

Piatok, 25. Január 2019

HC Topoľčany HC Topoľčany
13:15
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

22.09.2018

Najviac bodov v zápase

15.09.2018

Najviac asistencií v zápase

15.09.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

23.10.2018

Najrýchlejší gól v zápase

06.10.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

16.12.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

08.09.2018
Región východ, nadstavba 1-5, U13 Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 1 2
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 2 2
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 2 2
4 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 1 0
5 HC Košice HC Košice 0 0
Región východ, nadstavba 6-9, U13 Z B
1 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 1 2
2 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 2 2
3 MHK Humenné MHK Humenné 2 2
4 Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians 1 0
Región západ, Základná časť skupina A, U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 24
2 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 12 16
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 16
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 14
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 7
6 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 4
7 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 1
8 HKL Bratislava HKL Bratislava 0 0
Región západ, Základná časť skupina B, U13 Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 21
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 20
3 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 16
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 10
5 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 12 9
6 HK Levice HK Levice 12 6
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 0
Región východ, základná časť, U13 Z B
1 HC Košice HC Košice 16 29
2 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 24
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 23
4 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 22
5 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
6 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 16 12
7 Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians 16 4
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 MHK Humenné MHK Humenné 16 0
Región stred U13 Z B
1 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 25 41
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 25 40
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 25 36
4 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 25 34
5 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 25 31
6 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 25 16
7 MHA Martin MHA Martin 25 16
8 HK Brezno HK Brezno 25 14
9 HC Lučenec HC Lučenec 25 10
10 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 25 6
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 Z B
1 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 4 6
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 4 6
3 MHKM Skalica MHKM Skalica 5 6
4 HK Levice HK Levice 3 4
5 HC Topoľčany HC Topoľčany 3 4
6 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 3 2
7 HK 91 Senica HK 91 Senica 4 2
8 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 4 0
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 7 12
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 7 10
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 7 6
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 7 5
5 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 6 1
6 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 8 0