1. liga starších žiakov 8.ročník

Prehľad zápasov

Štvrtok, 21. Marec 2019

HC Lučenec HC Lučenec
0:19
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež

Sobota, 23. Marec 2019

LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:2
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Brezno HK Brezno
4:8
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
4:4
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
MHK Humenné MHK Humenné
5:11
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
7:5
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
1:1
60 min.
MHA MARTIN MHA MARTIN
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
4:8
60 min.
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MŠK Púchov MŠK Púchov
4:1
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MMHK Nitra MMHK Nitra
3:0
37 min.
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
Prešov Penguins Prešov Penguins
2:4
37 min.
HC Košice HC Košice
HKL Bratislava HKL Bratislava
5:0
19 min.
HC Topoľčany HC Topoľčany


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

24.11.2018

Najviac bodov v zápase

29.09.2018

Najviac asistencií v zápase

09.03.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

29.09.2018

Najrýchlejší gól v zápase

03.09.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

17.11.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

02.02.2019
Región východ, nadstavba 1-5, U14 Z B
1 HC Košice HC Košice 10 18
2 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 11 14
3 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 11 14
4 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 12 8
5 Prešov Penguins Prešov Penguins 10 0
Región východ, nadstavba 6-9, U14 Z B
1 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 12 22
2 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 12 18
3 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 12 6
4 MHK Humenné MHK Humenné 12 2
Región západ, Základná časť skupina A, U14 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 21
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 20
3 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 12 14
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 12
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 10
6 HKL Bratislava HKL Bratislava 12 4
7 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 -1
Región západ, Základná časť skupina B, U14 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 21
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 21
3 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 12 15
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 10
5 HK Levice HK Levice 12 9
6 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 7
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 1
Región východ, základná časť, U14 Z B
1 HC Košice HC Košice 16 29
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 22
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 22
4 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 16 19
5 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 19
6 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 16 17
7 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 12
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 MHK Humenné MHK Humenné 16 0
Región stred U14 Z B
1 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 34 56
2 MHA MARTIN MHA MARTIN 34 55
3 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 35 55
4 MŠK Púchov MŠK Púchov 35 52
5 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 36 44
6 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 35 31
7 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 35 21
8 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 35 20
9 HK Brezno HK Brezno 35 14
10 HC Lučenec HC Lučenec 34 -2
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 19 34
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 18 24
3 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 18 20
4 MMHK Nitra MMHK Nitra 18 19
5 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 18 4
6 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 17 3
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 Z B
1 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 20
2 HK Levice HK Levice 13 16
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 14
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 14
5 HKL Bratislava HKL Bratislava 11 13
6 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 9
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 11 9
8 HC Topoľčany HC Topoľčany 13 1