Liga kadetov

Prehľad zápasov

Nedeľa, 20. Január 2019

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:5
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
9:2
HK Levice HK Levice
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
8:4
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
9:3
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy
2:1
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
1:1
MHA Martin MHA Martin
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
6:2
HK Brezno HK Brezno
MŠK Púchov MŠK Púchov
2:7
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
HC 07 Detva HC 07 Detva
:
Voľno Voľno
MHK Humenné MHK Humenné
4:5
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
0:5
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:8
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
4:4
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
5:5
HC Topoľčany HC Topoľčany

Sobota, 26. Január 2019

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
13:30
Prešov Penguins Prešov Penguins
MŠK Púchov MŠK Púchov
14:00
HK Brezno HK Brezno
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
16:45
HC Košice HC Košice
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
17:00
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MHA Martin MHA Martin
17:45
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

25.11.2018

Najviac bodov v zápase

23.09.2018

Najviac asistencií v zápase

23.09.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

16.09.2018

Najrýchlejší gól v zápase

28.10.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.10.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

20.01.2019
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 19
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 18
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 17
4 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 12
5 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 8
6 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 6
7 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 12 4
Voľno Voľno 0 0
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 14 26
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 14 19
3 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 14 19
4 MHA Martin MHA Martin 14 18
5 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 14 16
6 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 7
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 14 3
8 HK Levice HK Levice 14 2
REGIONÁLNA SK. STRED Z B
1 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 14 24
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 13 21
3 HK Brezno HK Brezno 14 18
4 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 13 15
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 14 12
6 PODHALE Nowy Targ PODHALE Nowy Targ 12 5
7 HC 07 Detva HC 07 Detva 14 3
8 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 14 2
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD Z B
1 HC Košice HC Košice 12 24
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 12 18
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 12 13
4 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 12 12
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 12 9
6 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 12 4
7 MHK Humenné MHK Humenné 12 -4
Voľno Voľno 0 0
O MAJSTRA Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 6 11
2 HC Košice HC Košice 5 10
3 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 6 10
4 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 6 10
5 MHA Martin MHA Martin 6 7
6 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 6 6
7 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 6 4
8 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 5 4
9 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 5 4
10 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 5 3
11 HK Brezno HK Brezno 5 3
12 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 6 3
13 MŠK Púchov MŠK Púchov 6 2
14 Prešov Penguins Prešov Penguins 5 1
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD Z B
1 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 3 6
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 3 4
3 HC Topoľčany HC Topoľčany 3 4
4 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 3 3
5 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 3 3
6 HK Levice HK Levice 3 2
7 MHKM Skalica MHKM Skalica 3 1
8 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 3 1
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD Z B
1 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 2 4
2 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 3 4
3 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 2 4
4 HC 07 Detva HC 07 Detva 2 2
5 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 3 2
6 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 3 2
7 MHK Humenné MHK Humenné 3 0