K- Classic 1. liga dorastu

Prehľad zápasov

Piatok, 15. Február 2019

Prešov Penguins Prešov Penguins
9:0
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

Sobota, 16. Február 2019

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
11:20
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Topoľčany HC Topoľčany
12:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
13:15
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
14:00
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
16:30
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

22.12.2018

Najviac bodov v zápase

26.01.2019

Najviac asistencií v zápase

04.11.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

25.10.2018

Najrýchlejší gól v zápase

13.10.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

20.01.2019

Najviac trestných minút v zápase

24.11.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

21.12.2018
Základná sk. A Z B
1 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 16 36
2 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 16 29
3 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 16 27
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 16 18
5 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 16 4
Základná sk. B Z B
1 HC Topoľčany HC Topoľčany 16 35
2 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 16 34
3 HK Brezno HK Brezno 16 17
4 HC Lučenec HC Lučenec 16 17
5 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 16 14
Základná sk. C Z B
1 Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov 18 45
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 18 38
3 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 18 15
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 18 7
Nadstavbová časť A Z B
1 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 38
2 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 31
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 31
4 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 12 27
5 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 17
6 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 15
7 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 12
8 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 12 4
Nadstavbová časť B Z B
1 Prešov Penguins Prešov Penguins 10 35
2 Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov 8 24
3 HK Brezno HK Brezno 10 19
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 9 13
5 HC Lučenec HC Lučenec 10 9
6 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 9 6