RBS
HK RUŽINOV´99 Bratislava
|
1
|
HKH
HK HAVRANI Piešťany
|
II. časť O Majstra SR | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 20 | 36 |
2 | HK DUKLA Trenčín | 20 | 25 |
3 | HC Košice | 20 | 19 |
4 | HK ŠKP Poprad | 20 | 18 |
5 | MHA Martin | 20 | 14 |
6 | HK Spišská Nová Ves | 20 | 9 |
II. časť play out | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 20 | 31 |
2 | HC ‘05 Banská Bystrica | 20 | 27 |
3 | HK Gladiators Trnava | 20 | 25 |
4 | MŠK Púchov | 20 | 15 |
5 | MsHKM Žilina | 20 | 14 |
6 | HC ŠKP Bratislava | 20 | 9 |
REGIONÁLNA BARÁŽ SK. ZÁPAD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHKM Skalica | 12 | 19 |
2 | HOBA Bratislava | 12 | 18 |
3 | HK Iskra Partizánske | 12 | 16 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava | 12 | 13 |
5 | HC Topoľčany | 12 | 10 |
6 | HK HAVRANI Piešťany | 12 | 5 |
7 | HK Levice | 12 | 4 |
REGIONÁLNA BARÁŽ SK. VÝCHOD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 17 |
2 | HKM Zvolen - mládež | 10 | 15 |
3 | P.H.K. Prešov | 10 | 13 |
4 | HK Brezno | 10 | 12 |
5 | HKM Rimavská Sobota | 10 | 3 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 10 | 1 |
TOP 12 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 22 | 38 |
2 | HC Košice | 22 | 33 |
3 | HK DUKLA Trenčín | 22 | 33 |
4 | HK ŠKP Poprad | 22 | 26 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 22 | 24 |
6 | MHA Martin | 22 | 23 |
7 | HK Gladiators Trnava | 22 | 22 |
8 | MŠK Púchov | 22 | 21 |
9 | MsHKM Žilina | 22 | 18 |
10 | HC ‘05 Banská Bystrica | 22 | 16 |
11 | HKM Zvolen - mládež | 22 | 8 |
12 | HK Mládež Michalovce | 22 | 3 |
REGIONÁLNA SKUPINA ZÁPAD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ŠKP Bratislava | 18 | 24 |
2 | HOBA Bratislava | 18 | 18 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava | 18 | 17 |
4 | MHKM Skalica | 18 | 13 |
REGIONÁLNA SKUPINA STRED | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 15 | 28 |
2 | HK Iskra Partizánske | 16 | 18 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 16 | 12 |
4 | HK Levice | 15 | 11 |
5 | HC Topoľčany | 16 | 9 |
REGIONÁLNA SKUPINA VÝCHOD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | P.H.K. Prešov | 18 | 34 |
2 | HK Brezno | 18 | 25 |
3 | Mládež HC 46 Bardejov | 18 | 11 |
4 | HKM Rimavská Sobota | 18 | 2 |
KVALIFIKAČNÝ TURNAJ KADETOV | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 2 | 5 |
2 | HC ŠKP Bratislava | 2 | 4 |
3 | P.H.K. Prešov | 2 | 0 |
II. časť O Majstra SR | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 20 | 36 |
2 | HK DUKLA Trenčín | 20 | 25 |
3 | HC Košice | 20 | 19 |
4 | HK ŠKP Poprad | 20 | 18 |
5 | MHA Martin | 20 | 14 |
6 | HK Spišská Nová Ves | 20 | 9 |
II. časť play out | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 20 | 31 |
2 | HC ‘05 Banská Bystrica | 20 | 27 |
3 | HK Gladiators Trnava | 20 | 25 |
4 | MŠK Púchov | 20 | 15 |
5 | MsHKM Žilina | 20 | 14 |
6 | HC ŠKP Bratislava | 20 | 9 |
REGIONÁLNA BARÁŽ SK. ZÁPAD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHKM Skalica | 12 | 19 |
2 | HOBA Bratislava | 12 | 18 |
3 | HK Iskra Partizánske | 12 | 16 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava | 12 | 13 |
5 | HC Topoľčany | 12 | 10 |
6 | HK HAVRANI Piešťany | 12 | 5 |
7 | HK Levice | 12 | 4 |
REGIONÁLNA BARÁŽ SK. VÝCHOD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 17 |
2 | HKM Zvolen - mládež | 10 | 15 |
3 | P.H.K. Prešov | 10 | 13 |
4 | HK Brezno | 10 | 12 |
5 | HKM Rimavská Sobota | 10 | 3 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 10 | 1 |
TOP 12 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 22 | 38 |
2 | HC Košice | 22 | 33 |
3 | HK DUKLA Trenčín | 22 | 33 |
4 | HK ŠKP Poprad | 22 | 26 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 22 | 24 |
6 | MHA Martin | 22 | 23 |
7 | HK Gladiators Trnava | 22 | 22 |
8 | MŠK Púchov | 22 | 21 |
9 | MsHKM Žilina | 22 | 18 |
10 | HC ‘05 Banská Bystrica | 22 | 16 |
11 | HKM Zvolen - mládež | 22 | 8 |
12 | HK Mládež Michalovce | 22 | 3 |
REGIONÁLNA SKUPINA ZÁPAD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ŠKP Bratislava | 18 | 24 |
2 | HOBA Bratislava | 18 | 18 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava | 18 | 17 |
4 | MHKM Skalica | 18 | 13 |
REGIONÁLNA SKUPINA STRED | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 15 | 28 |
2 | HK Iskra Partizánske | 16 | 18 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 16 | 12 |
4 | HK Levice | 15 | 11 |
5 | HC Topoľčany | 16 | 9 |
REGIONÁLNA SKUPINA VÝCHOD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | P.H.K. Prešov | 18 | 34 |
2 | HK Brezno | 18 | 25 |
3 | Mládež HC 46 Bardejov | 18 | 11 |
4 | HKM Rimavská Sobota | 18 | 2 |
KVALIFIKAČNÝ TURNAJ KADETOV | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 2 | 5 |
2 | HC ŠKP Bratislava | 2 | 4 |
3 | P.H.K. Prešov | 2 | 0 |