Liga kadetov

Prehľad zápasov

Pondelok, 22. Január 2018

MHA Martin MHA Martin
1:2
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

Sobota, 27. Január 2018

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
14:00
HC Košice HC Košice
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
14:00
MMHK Nitra MMHK Nitra
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
14:00
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
18:45
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

17.12.2017

Najviac bodov v zápase

05.01.2018

Najviac asistencií v zápase

17.09.2017

Najviac gólov oboch tímov v zápase

20.10.2017

Najrýchlejší gól v zápase

12.11.2017

Najrýchlejší gól v predĺžení

04.01.2018

Najviac trestných minút v zápase

03.12.2017

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

08.10.2017
II. časť O Majstra SR Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 4 8
2 MHA Martin MHA Martin 4 5
3 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 4 5
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 4 4
5 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 4 2
6 HC Košice HC Košice 4 0
II. časť play out Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 4 7
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 4 6
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 4 6
4 HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava 4 4
5 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 4 1
6 MŠK Púchov MŠK Púchov 4 0
REGIONÁLNA BARÁŽ SK. ZÁPAD Z B
1 HC Topoľčany HC Topoľčany 2 4
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 2 2
3 MHKM Skalica MHKM Skalica 1 2
4 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 1 1
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 2 1
6 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 1 0
7 HK Levice HK Levice 1 0
REGIONÁLNA BARÁŽ SK. VÝCHOD Z B
1 HK Brezno HK Brezno 2 4
2 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 2 4
3 P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov 2 2
4 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 2 2
5 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 2 0
6 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 2 0
TOP 12 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 22 38
2 HC Košice HC Košice 22 33
3 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 22 33
4 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 22 26
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 22 24
6 MHA Martin MHA Martin 22 23
7 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 22 22
8 MŠK Púchov MŠK Púchov 22 21
9 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 22 18
10 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 22 16
11 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 22 8
12 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 22 3
REGIONÁLNA SKUPINA ZÁPAD Z B
1 HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava 18 24
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 18 18
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 18 17
4 MHKM Skalica MHKM Skalica 18 13
REGIONÁLNA SKUPINA STRED Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 15 28
2 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 16 18
3 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 16 12
4 HK Levice HK Levice 15 11
5 HC Topoľčany HC Topoľčany 16 9
Voľno Voľno 0 0
REGIONÁLNA SKUPINA VÝCHOD Z B
1 P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov 18 34
2 HK Brezno HK Brezno 18 25
3 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 18 11
4 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 18 2
KVALIFIKAČNÝ TURNAJ KADETOV Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 2 5
2 HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava 2 4
3 P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov 2 0