2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 21. Január 2018

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
3:5
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:2
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
:
HK 91 Senica HK 91 Senica
1:18
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
8:9
MMHK Nitra MMHK Nitra
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
2:10
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
3:5
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

Nedeľa, 28. Január 2018

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Levice HK Levice
9:00
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
9:00
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
9:00
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
10:00
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

29.10.2017

Najviac asistencií v zápase

15.10.2017

Najviac gólov oboch tímov v zápase

29.10.2017

Najrýchlejší gól v zápase

12.11.2017

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

24.09.2017

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

24.09.2017
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník (SsZĽH) Z B
1 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 16 32
2 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 15 18
3 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 15 14
4 HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva 15 13
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 16 12
6 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 15 11
7 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 16 8
8 MHK BLESKY Detva MHK BLESKY Detva 0 0
Pohár Jozefa Gubalu U14 (ZsZĽH) Z B
1 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 14 22
2 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 14 11
3 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 5 10
4 HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce 15 9
5 MMHK Nitra MMHK Nitra 5 8
6 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 3 6
7 HK Levice HK Levice 5 6
8 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 5 3
9 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 4 3
10 MHKM Skalica MHKM Skalica 3 2
11 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 3 0
12 HK 91 Senica HK 91 Senica 4 0