1. liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Utorok, 23. Január 2018

Sobota, 27. Január 2018

MHKM Skalica MHKM Skalica
11:15
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:30
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Košice HC Košice
11:30
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Topoľčany HC Topoľčany
11:30
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
11:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHA Martin MHA Martin
11:30
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HC Lučenec HC Lučenec
11:30
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MMHK Nitra MMHK Nitra
13:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HKL Bratislava HKL Bratislava
13:30
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
14:00
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Okanagan Vienna Tigers Okanagan Vienna Tigers
15:30
HK Levice HK Levice


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

14.10.2017

Najviac bodov v zápase

14.10.2017

Najviac asistencií v zápase

14.10.2017

Najviac gólov oboch tímov v zápase

07.09.2017

Najrýchlejší gól v zápase

30.10.2017

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

13.12.2017

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

13.12.2017
ZsZĽH - Nadstavba 1-6 (7.ročník) U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 9 18
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 9 10
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 9 10
4 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 9 8
5 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 9 4
6 MHKM Skalica MHKM Skalica 9 4
ZsZĽH - Nadstavba 7-14 (7.ročník) U13 Z B
1 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 9 16
2 HK Levice HK Levice 9 13
3 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 9 11
4 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 9 10
5 HC Topoľčany HC Topoľčany 9 8
6 HKL Bratislava HKL Bratislava 9 7
7 Okanagan Vienna Tigers Okanagan Vienna Tigers 9 7
8 HK Nové Zámky HK Nové Zámky 9 0
ZsZĽH - Základná časť (7. ročník) U 13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 13 26
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 13 21
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 13 21
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 13 18
5 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 13 14
6 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 13 13
7 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 13 13
8 HK Levice HK Levice 13 13
9 HKL Bratislava HKL Bratislava 13 11
10 HK Nové Zámky HK Nové Zámky 13 9
11 Okanagan Vienna Tigers Okanagan Vienna Tigers 13 7
12 MHKM Skalica MHKM Skalica 13 6
13 HC Topoľčany HC Topoľčany 13 5
14 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 13 5
SsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) Z B
1 MŠK Púchov MŠK Púchov 21 37
2 MHA Martin MHA Martin 21 36
3 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 20 22
4 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 20 22
5 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 20 20
6 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 21 19
7 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 20 12
8 HC Lučenec HC Lučenec 20 10
9 HK Brezno HK Brezno 19 4
VsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) Z B
1 HC Košice HC Košice 19 32
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 19 30
3 P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov 19 27
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 19 24
5 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 19 22
6 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 19 13
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 19 4
8 MHK Humenné MHK Humenné 19 0