K-Classic 1. liga dorastu

Prehľad zápasov

Pondelok, 19. Február 2018

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:0
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

Sobota, 24. Február 2018

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
MHK Humenné MHK Humenné
14:00
Voľno Voľno
HK Brezno HK Brezno
14:00
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
15:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HC Lučenec HC Lučenec
16:00
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
16:45
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
17:00
HOBA Bratislava HOBA Bratislava


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

19.11.2017

Najviac bodov v zápase

19.11.2017

Najviac asistencií v zápase

28.10.2017

Najviac gólov oboch tímov v zápase

19.11.2017

Najrýchlejší gól v zápase

20.01.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

18.11.2017

Najviac trestných minút v zápase

04.11.2017

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

18.02.2018
Súťaž
Skupina A Z B
1 HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava 16 46
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 16 32
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 16 22
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 16 20
5 HK 91 Senica HK 91 Senica 16 0
Voľno Voľno 0 0
Skupina B Z B
1 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 16 48
2 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 16 25
3 HC Topoľčany HC Topoľčany 16 25
4 HK Brezno HK Brezno 16 14
5 HK Nové Zámky HK Nové Zámky 16 8
Voľno Voľno 0 0
Skupina C Z B
1 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 39
2 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 16 37
3 HC Lučenec HC Lučenec 16 24
4 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 16 14
5 MHK Humenné MHK Humenné 16 6
Voľno Voľno 0 0
Nadstavbova časť A Z B
1 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 14 41
2 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 14 36
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 14 34
4 HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava 14 34
5 HC Topoľčany HC Topoľčany 14 24
6 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 14 17
7 HK Nové Zámky HK Nové Zámky 14 12
8 HK 91 Senica HK 91 Senica 14 1
Nadstavbová časť B Z B
1 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 12 39
2 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 12 27
3 HC Lučenec HC Lučenec 12 24
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 12 24
5 HK Brezno HK Brezno 12 23
6 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 12 20
7 MHK Humenné MHK Humenné 12 1
Voľno Voľno 0 0
O UMIESTNENIE ´´ZAPAD´´ Z B
1 HC Topoľčany HC Topoľčany 1 3
2 HK Nové Zámky HK Nové Zámky 1 3
3 HK 91 Senica HK 91 Senica 1 0
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 1 0
O MIESTNENIE ´´VYCHOD´´ Z B
1 HK Brezno HK Brezno 1 3
2 MHK Humenné MHK Humenné 1 0
3 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 0 0