RBS
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
|
7
|
PAR
HK Iskra Partizánske
|
KOO
HC KOŠICE
|
4
|
PUM
MŠK Púchov
|
TRO
HK DUKLA Trenčín n.o.
|
2
|
SBM
SLOVAN Bratislava - mládež
|
ZsZĽH (8. ročník) U 14 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 12 | 22 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 12 | 21 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 12 | 19 |
4 | Okanagan Vienna Tigers | 12 | 18 |
5 | HOBA Bratislava | 12 | 15 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 12 | 13 |
7 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 12 | 12 |
8 | HC TOPOĽČANY | 12 | 10 |
9 | HK Iskra Partizánske | 12 | 9 |
10 | HK HAVRANI Piešťany | 11 | 7 |
11 | HK Gladiators TRNAVA | 12 | 5 |
12 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 12 | 2 |
13 | HK Levice | 11 | 1 |
ZsZĽH (8.ročník) U14 - Nadstavbová časť 1-6 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 20 | 31 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 19 | 28 |
3 | MMHK Nitra | 19 | 22 |
4 | HOBA Bratislava | 20 | 14 |
5 | Okanagan Vienna Tigers | 18 | 13 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 20 | 8 |
ZsZĽH (8.ročník) U14 - Nadstavbová časť 7-13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 12 | 18 |
2 | HK Iskra Partizánske | 12 | 16 |
3 | HK Gladiators TRNAVA | 12 | 14 |
4 | HC TOPOĽČANY | 12 | 13 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 12 | 10 |
6 | HK Levice | 11 | 8 |
7 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 11 | 3 |
Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 3 | 8 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 3 | 6 |
3 | MŠK Púchov | 3 | 4 |
4 | HC KOŠICE | 3 | 0 |
SsZĽH (8. ročník) U 14 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MŠK Púchov | 32 | 49 |
2 | MHA MARTIN | 32 | 42 |
3 | HKM Zvolen - mládež | 32 | 39 |
4 | HC ‘05 Banská Bystrica | 32 | 35 |
5 | MsHKM Žilina | 32 | 33 |
6 | HK ‘95 Považská Bystrica | 32 | 30 |
7 | HK Brezno | 32 | 29 |
8 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 32 | 28 |
9 | HC Lučenec | 32 | 3 |
VsZĽH (8. ročník) U 14 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 18 | 36 |
2 | HK Spišská Nová Ves | 18 | 25 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 18 | 21 |
4 | PENGUINS Prešov | 18 | 21 |
5 | HK Mládež Michalovce | 18 | 11 |
6 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 18 | 6 |
7 | Mládež HC 46 Bardejov | 18 | 6 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 12 | 19 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 12 | 18 |
3 | PENGUINS Prešov | 12 | 9 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 12 | 2 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 8 | 12 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 8 | 10 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 8 | 2 |
ZsZĽH (8. ročník) U 14 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 12 | 22 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 12 | 21 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 12 | 19 |
4 | Okanagan Vienna Tigers | 12 | 18 |
5 | HOBA Bratislava | 12 | 15 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 12 | 13 |
7 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 12 | 12 |
8 | HC TOPOĽČANY | 12 | 10 |
9 | HK Iskra Partizánske | 12 | 9 |
10 | HK HAVRANI Piešťany | 11 | 7 |
11 | HK Gladiators TRNAVA | 12 | 5 |
12 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 12 | 2 |
13 | HK Levice | 11 | 1 |
ZsZĽH (8.ročník) U14 - Nadstavbová časť 1-6 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 20 | 31 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 19 | 28 |
3 | MMHK Nitra | 19 | 22 |
4 | HOBA Bratislava | 20 | 14 |
5 | Okanagan Vienna Tigers | 18 | 13 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 20 | 8 |
ZsZĽH (8.ročník) U14 - Nadstavbová časť 7-13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 12 | 18 |
2 | HK Iskra Partizánske | 12 | 16 |
3 | HK Gladiators TRNAVA | 12 | 14 |
4 | HC TOPOĽČANY | 12 | 13 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 12 | 10 |
6 | HK Levice | 11 | 8 |
7 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 11 | 3 |
Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 3 | 8 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 3 | 6 |
3 | MŠK Púchov | 3 | 4 |
4 | HC KOŠICE | 3 | 0 |
SsZĽH (8. ročník) U 14 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MŠK Púchov | 32 | 49 |
2 | MHA MARTIN | 32 | 42 |
3 | HKM Zvolen - mládež | 32 | 39 |
4 | HC ‘05 Banská Bystrica | 32 | 35 |
5 | MsHKM Žilina | 32 | 33 |
6 | HK ‘95 Považská Bystrica | 32 | 30 |
7 | HK Brezno | 32 | 29 |
8 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 32 | 28 |
9 | HC Lučenec | 32 | 3 |
VsZĽH (8. ročník) U 14 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 18 | 36 |
2 | HK Spišská Nová Ves | 18 | 25 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 18 | 21 |
4 | PENGUINS Prešov | 18 | 21 |
5 | HK Mládež Michalovce | 18 | 11 |
6 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 18 | 6 |
7 | Mládež HC 46 Bardejov | 18 | 6 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 12 | 19 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 12 | 18 |
3 | PENGUINS Prešov | 12 | 9 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 12 | 2 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 8 | 12 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 8 | 10 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 8 | 2 |