RBS
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
|
1
|
ECVT
OKANAGAN Vienna Tigers
|
ZsZĽH (7. ročník) U 13/ Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 17 |
2 | MMHK Nitra | 10 | 16 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 13 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 9 |
5 | HK Levice | 10 | 5 |
6 | HC TOPOĽČANY | 10 | 0 |
ZsZĽH (7. ročník) U 13/ Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 15 |
2 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 14 |
3 | HOBA Bratislava | 10 | 14 |
4 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 12 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 3 |
6 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 2 |
SsZĽH (7. ročník) U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 21 | 33 |
2 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 28 |
3 | MsHKM Žilina | 21 | 27 |
4 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 23 |
5 | HK mesta Zvolen | 21 | 21 |
6 | MŠK Púchov | 21 | 19 |
7 | HK Brezno | 21 | 14 |
8 | HC Lučenec | 21 | 3 |
VsZĽH (7. ročník) U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 14 | 26 |
2 | P.H.K. Prešov, n.o. | 14 | 24 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 14 | 22 |
4 | HK Mládež Michalovce | 14 | 16 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 14 | 12 |
6 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14 | 7 |
7 | Bemaco HC 46 Bardejov | 14 | 5 |
8 | MHK Bemaco Humenné | 14 | 0 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-6, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 19 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 16 |
3 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 10 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
5 | MMHK Nitra | 10 | 5 |
6 | HC TOPOĽČANY | 10 | 0 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 7-12, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 19 |
2 | HOBA Bratislava | 10 | 15 |
3 | HK Levice | 10 | 8 |
4 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 6 |
6 | HK Iskra Partizánske | 10 | 6 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 6 | 10 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 6 | 7 |
3 | P.H.K. Prešov, n.o. | 6 | 6 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 6 | 1 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 19 |
2 | Bemaco HC 46 Bardejov | 10 | 7 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 4 |
4 | MHK Bemaco Humenné | 0 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 15 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 14 |
3 | MMHK Nitra | 10 | 14 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
5 | MsHKM Žilina | 10 | 4 |
6 | MŠK Púchov | 10 | 3 |
III. časť - nadstavbová sk. "Stred-Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 10 | 20 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 10 | 14 |
3 | MHA MARTIN | 10 | 11 |
4 | HK mesta Zvolen | 10 | 9 |
5 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 6 |
6 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 0 |
ZsZĽH - III. časť Nadstavba "O umiestnenie", 7. ročník, U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HOBA Bratislava | 10 | 16 |
2 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 15 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 10 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 7 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 6 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-10, 7.ročník, U13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 10 | 18 |
2 | HK Brezno | 10 | 14 |
3 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 13 |
4 | HC Lučenec | 10 | 8 |
5 | HK Iskra Partizánske | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 3 |
ZsZĽH (7. ročník) U 13/ Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 17 |
2 | MMHK Nitra | 10 | 16 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 13 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 9 |
5 | HK Levice | 10 | 5 |
6 | HC TOPOĽČANY | 10 | 0 |
ZsZĽH (7. ročník) U 13/ Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 15 |
2 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 14 |
3 | HOBA Bratislava | 10 | 14 |
4 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 12 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 3 |
6 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 2 |
SsZĽH (7. ročník) U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 21 | 33 |
2 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 28 |
3 | MsHKM Žilina | 21 | 27 |
4 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 23 |
5 | HK mesta Zvolen | 21 | 21 |
6 | MŠK Púchov | 21 | 19 |
7 | HK Brezno | 21 | 14 |
8 | HC Lučenec | 21 | 3 |
VsZĽH (7. ročník) U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 14 | 26 |
2 | P.H.K. Prešov, n.o. | 14 | 24 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 14 | 22 |
4 | HK Mládež Michalovce | 14 | 16 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 14 | 12 |
6 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14 | 7 |
7 | Bemaco HC 46 Bardejov | 14 | 5 |
8 | MHK Bemaco Humenné | 14 | 0 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-6, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 19 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 16 |
3 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 10 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
5 | MMHK Nitra | 10 | 5 |
6 | HC TOPOĽČANY | 10 | 0 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 7-12, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 19 |
2 | HOBA Bratislava | 10 | 15 |
3 | HK Levice | 10 | 8 |
4 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 6 |
6 | HK Iskra Partizánske | 10 | 6 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 6 | 10 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 6 | 7 |
3 | P.H.K. Prešov, n.o. | 6 | 6 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 6 | 1 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 7.ročník / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 19 |
2 | Bemaco HC 46 Bardejov | 10 | 7 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 4 |
4 | MHK Bemaco Humenné | 0 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 15 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 14 |
3 | MMHK Nitra | 10 | 14 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
5 | MsHKM Žilina | 10 | 4 |
6 | MŠK Púchov | 10 | 3 |
III. časť - nadstavbová sk. "Stred-Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 10 | 20 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 10 | 14 |
3 | MHA MARTIN | 10 | 11 |
4 | HK mesta Zvolen | 10 | 9 |
5 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 6 |
6 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 0 |
ZsZĽH - III. časť Nadstavba "O umiestnenie", 7. ročník, U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HOBA Bratislava | 10 | 16 |
2 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 15 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 10 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 7 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 6 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 6 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-10, 7.ročník, U13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 10 | 18 |
2 | HK Brezno | 10 | 14 |
3 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 13 |
4 | HC Lučenec | 10 | 8 |
5 | HK Iskra Partizánske | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 3 |