PUS
HK Púchov s.r.o.
|
2
|
BRE
HK Brezno
|
I. časť základná sk. A / I. part preliminary Gr. A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Púchov s.r.o. | 16 | 39 |
2 | DYNAMAX Nitra | 16 | 35 |
3 | MHK Dubnica | 16 | 33 |
4 | HK Levice | 16 | 31 |
5 | HK MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. | 16 | 29 |
6 | AHK MI Ružinov | 16 | 25 |
7 | HK Iskra Partizánske | 16 | 14 |
8 | MHK Šaľa | 16 | 10 |
9 | HC Zlaté Moravce | 16 | 0 |
I. časť základná sk. B / I. part preliminary Gr. B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 10 | 30 |
2 | MHK Ružomberok | 10 | 22 |
3 | MHK VTJ Sabinov | 10 | 13 |
4 | MHK Humenné | 10 | 10 |
5 | HK SLOVAN Gelnica | 10 | 9 |
6 | HKM Rimavská Sobota | 10 | 6 |
7 | HC Lučenec | 0 | 0 |
II. časť nadstavbová sk. A / II. part Qualification rounds Gr. A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Púchov s.r.o. | 20 | 50 |
2 | DYNAMAX Nitra | 20 | 39 |
3 | AHK MI Ružinov | 20 | 26 |
4 | MHK Dubnica | 20 | 26 |
5 | HK MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. | 20 | 20 |
6 | HK Levice | 20 | 19 |
II. časť nadstavbová sk. B / II. part Qualification rounds Gr. B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 20 | 60 |
2 | MHK Ružomberok | 20 | 44 |
3 | HK SLOVAN Gelnica | 20 | 27 |
4 | MHK VTJ Sabinov | 20 | 23 |
5 | MHK Humenné | 20 | 14 |
6 | HKM Rimavská Sobota | 20 | 12 |
I. časť základná sk. A / I. part preliminary Gr. A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Púchov s.r.o. | 16 | 39 |
2 | DYNAMAX Nitra | 16 | 35 |
3 | MHK Dubnica | 16 | 33 |
4 | HK Levice | 16 | 31 |
5 | HK MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. | 16 | 29 |
6 | AHK MI Ružinov | 16 | 25 |
7 | HK Iskra Partizánske | 16 | 14 |
8 | MHK Šaľa | 16 | 10 |
9 | HC Zlaté Moravce | 16 | 0 |
I. časť základná sk. B / I. part preliminary Gr. B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 10 | 30 |
2 | MHK Ružomberok | 10 | 22 |
3 | MHK VTJ Sabinov | 10 | 13 |
4 | MHK Humenné | 10 | 10 |
5 | HK SLOVAN Gelnica | 10 | 9 |
6 | HKM Rimavská Sobota | 10 | 6 |
7 | HC Lučenec | 0 | 0 |
II. časť nadstavbová sk. A / II. part Qualification rounds Gr. A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Púchov s.r.o. | 20 | 50 |
2 | DYNAMAX Nitra | 20 | 39 |
3 | AHK MI Ružinov | 20 | 26 |
4 | MHK Dubnica | 20 | 26 |
5 | HK MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. | 20 | 20 |
6 | HK Levice | 20 | 19 |
II. časť nadstavbová sk. B / II. part Qualification rounds Gr. B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 20 | 60 |
2 | MHK Ružomberok | 20 | 44 |
3 | HK SLOVAN Gelnica | 20 | 27 |
4 | MHK VTJ Sabinov | 20 | 23 |
5 | MHK Humenné | 20 | 14 |
6 | HKM Rimavská Sobota | 20 | 12 |