Piatok, 10. Máj 2019
OTVÁRACÍ CEREMONIÁL FANZÓNY (príhovory zástupcov mesta, HK, VUC) Vystúpenia Mr. Teddy and Sidekick
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela Mr. Teddy and Sidekick
OFICIÁLNY OTVÁRACÍ CEREMONIÁL MS 2019 BA - KE
Sobota, 11. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela FUERA - FONDO TN
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie Vtáci Prelietaví
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
HK MARTIN
Nedeľa, 12. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudoné vystúpenie kapela Ľubo Šamo + band
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela LOG OUT
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela SOKOLY
Pondelok, 13. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela Que Paso
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela 100 múch
Utorok, 14. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela SURPRISE
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela EVERLONG
Streda, 15. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela Melodic ones
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS Slnečnica Piešťany
Štvrtok, 16. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie Tomáš Pohorelec
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS Lysec Belá
Piatok, 17. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela CACIB DORTMUND
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela EUFORY
Sobota, 18. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie Gabika Očkajová
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie ĽH MICHALA SPIŠIAKA
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela ICONITO
Nedeľa, 19. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela Norris
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie Čendéš
Pondelok, 20. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela DeArt
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela DeArt
Utorok, 21. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela A sharp
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela A sharp
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela DUCHOŇOVCI
Štvrtok, 23. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie Jozef Červenák Duo
Hokejový zápas štvrťfinále QF1 – QF2
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela Ja Ty Rolo
Hokejový zápas štvrťfinále QF3 – QF4
Sobota, 25. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie DFS Kalužiar Belá
Semifinále 1
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela Nany Hudák + Band
Semifinále 2
Nedeľa, 26. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS Nadšenci TN
Zápas o 3. miesto
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystupenie FS Nadšenci TN
FINÁLE