Fanzóny MS 2019 - Banská Bystrica

  • 15:30

    OTVÁRACÍ CEREMONIÁL FANZÓNY (príhovory zástupcov mesta, HK, VUC) vystúpenie UFS Mladosť, KTVŠ akrobati, 100 múch

  • 16:15 FIN VS CAN
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie kapela 100 múch

  • 20:00

    OFICIÁLNY OTVÁRACÍ CEREMONIÁL MS 2019 BA - KE

  • 16:15 USA VS SVK
  • 11:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 11:30

    Tanečné vystúpenie K DANCE

  • 12:15 DEN VS FRA
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Hudobné vystúpenie kapela Slovak Tango

  • 16:15 GER VS GBR
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie kapela TATRANSKÝ EXPRES

  • 20:15 SVK VS FIN
  • 11:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 11:30

    ystúpenie DFS Matičiarik 1, 2

  • 12:15 USA VS FRA
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Hudobné vystúpenie kapela ICONITO

  • 16:15 DEN VS GER
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie kapela DRUŽINA

  • 20:15 GBR VS CAN
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Tanečné vystúpenie Lucia Bielik modern dance

  • 16:15 RUS VS CZE
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie OTTO VOCE

  • 20:15 SVK VS CAN
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    AUTOGRAMIADA ŠPORTOVCI + ZUŠ J. CIKKERA

  • 16:15 ITA VS LAT
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Tanečné vystúpenie ZUŠ J. Cikkera

  • 20:15 GER VS FRA
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Hudobné vystúpenie LA FEMME

  • 16:15 USA VS GBR
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Vystúpenie FS URPÍN

  • 20:15 GER VS SVK
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    HC ´05, hudobné vystúpenie ČENDEŠ

  • 16:15 CAN VS FRA
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie ČENDEŠ

  • 20:15 CZE VS LAT
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Vystúpenie FS BYSTRINA

  • 16:15 FRA VS SVK
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie kapela FUERA – FONDO TN

  • 20:15 FIN VS GBR
  • 11:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 11:30

    Vystúpenie DFS MATIČIARIK 3

  • 12:15 LAT VS RUS
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Vystúpenie FS PARTIZÁN

  • 16:15 CAN VS GER
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie kapela SOKOLY

  • 20:15 GBR VS SVK
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Tanečné vystúpenie K DANCE

  • 16:15 GER VS USA
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Vystúpenie FS PODPOĽANEC

  • 20:15 SUI VS RUS
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Hudobné vystúpenie LUCIA ŠVIHLOVÁ BAND

  • 16:15 SWE VS LAT
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Tanečné vystúpenie GLAMS DANCE

  • 20:15 CAN VS DEN
  • 11:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 11:30

    UMB hokej tím a školy

  • 12:15 CZE VS SUI
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Vystúpenie UFS MLADOSŤ

  • 16:15 SVK VS DEN
  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Vystúpenie UFS MLADOSŤ

  • 20:15 CAN VS USA
  • 15:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:30

    Hudobné vystúpenie DAVID ROKO

  • 16:15

    Hokejový zápas štvrťfinále QF1 – QF2

  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Vystúpenie FS SLNEČNICA

  • 20:15

    Hokejový zápas štvrťfinále QF3 – QF4

  • 14:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 14:30

    AUTOGRAMIADA ŠPORTOVCI + DJ

  • 15:15

    Semifinále 1

  • 18:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 18:30

    Hudobné vystúpenie kapela DUCHOŇOVCI

  • 19:15

    Semifinále 2

  • 14:30

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 15:00

    Hudobné vystúpenie kapela 100 múch

  • 15:45

    Zápas o 3. miesto

  • 19:00

    PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE

  • 19:30

    Hudobné vystúpenie kapela 100 múch

  • 20:15

    FINÁLE

Sponzori

Organizátori


Generálny partner

  • kaufland

Hlavní partneri


Partneri


Mapa (48,73733 19,14189)