Piatok, 10. Máj 2019
OTVÁRACÍ CEREMONIÁL FANZÓNY (príhovory zástupcov mesta, HK, VUC) vystúpenie UFS Mladosť, KTVŠ akrobati, 100 múch
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela 100 múch
OFICIÁLNY OTVÁRACÍ CEREMONIÁL MS 2019 BA - KE
Sobota, 11. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Tanečné vystúpenie K DANCE
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela Slovak Tango
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela TATRANSKÝ EXPRES
Nedeľa, 12. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
ystúpenie DFS Matičiarik 1, 2
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela ICONITO
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela DRUŽINA
Pondelok, 13. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Tanečné vystúpenie Lucia Bielik modern dance
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie OTTO VOCE
Utorok, 14. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
AUTOGRAMIADA ŠPORTOVCI + ZUŠ J. CIKKERA
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Tanečné vystúpenie ZUŠ J. Cikkera
Streda, 15. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie LA FEMME
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS URPÍN
Štvrtok, 16. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
HC ´05, hudobné vystúpenie ČENDEŠ
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie ČENDEŠ
Piatok, 17. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS BYSTRINA
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela FUERA – FONDO TN
Sobota, 18. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie DFS MATIČIARIK 3
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS PARTIZÁN
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela SOKOLY
Nedeľa, 19. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Tanečné vystúpenie K DANCE
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS PODPOĽANEC
Pondelok, 20. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie LUCIA ŠVIHLOVÁ BAND
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Tanečné vystúpenie GLAMS DANCE
Utorok, 21. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
UMB hokej tím a školy
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie UFS MLADOSŤ
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie UFS MLADOSŤ
Štvrtok, 23. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie DAVID ROKO
Hokejový zápas štvrťfinále QF1 – QF2
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Vystúpenie FS SLNEČNICA
Hokejový zápas štvrťfinále QF3 – QF4
Sobota, 25. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
AUTOGRAMIADA ŠPORTOVCI + DJ
Semifinále 1
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela DUCHOŇOVCI
Semifinále 2
Nedeľa, 26. Máj 2019
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela 100 múch
Zápas o 3. miesto
PRIKÁZANÉ UVOĽNENIE
Hudobné vystúpenie kapela 100 múch
FINÁLE