Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 4 (2021/2022)

Delegačný list rozhodcov pre súťaže žiakov a prípraviek v regiónoch a prípravné stretnutia

**********************************************************************************************************************

V prípade, že z nejakého dôvodu nie je zápis potvrdzovaný elektronicky, ručne podpísaný zápis je potrebné poslať riadiacemu orgánu súťaže.

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 921 01.

Zápisy zo stretnutí v regióne stred zasielajte prosím na adresu SsZĽH, Gorkého 1083/2, Martin 036 01

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 042 96. 

**********************************************************************************************************************

Smernica pre poskytovanie náhrad rozhodcom, inštruktorom, videorozhodcom a funkcionárom mimo ľadu

Sadzobník odmien rozhodcov, inštruktorov rozhodcov a funkcionárov mimo ľadu (účinnosť od 03.09.2021)

Kilometrovník 2021/22 (platný od septembra 2021)

 

Sumy stravného pre časové pásma sú
a)
5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín,
b)
7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín,
c)
11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín.

**********************************************************************************************************************

Bratislavský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8001 HC SLOVAN Bratislava - mládež B vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - Arena Ondreja Nepelu KLEJNA, Michal ŠEFČÍK, Roman JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8002 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež M 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. URBAN, Lukáš GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8003 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing. BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
8007 HC SLOVAN Bratislava - mládež modrí vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu DYAČOVSKI, Branislav, JUDr. KLEJNA, Michal
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
8005 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ BA - Petržalka ŠINSKÝ, Viktor, Mgr. MIKO, Martin, Ing.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
8010 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež B 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JONÁK, Peter BALÁŽ, Radim
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
8015 HC SLOVAN Bratislava - mládež bieli vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef KLEJNA, Michal
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
8016 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka URBAN, Lukáš IMRICH, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
8013 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - ZŠ BA - Petržalka KAŠIČKA, Adam ŠMID, Juraj, Ing.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
8014 HC SLOVAN Bratislava - mládež modrí vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu KLEJNA, Michal TVRDOŇ, Jozef

Liga starších žiakov 7.ročník

Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7001 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK HAVRANI Piešťany 11:30 - Arena Ondreja Nepelu KLEJNA, Michal ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7002 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ BA - Dúbravka JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. URBAN, Lukáš
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
7015 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu DYAČOVSKI, Branislav, JUDr. KLEJNA, Michal
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
7008 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu OROLIN, Michal, Mgr. BALÁŽ, Radim JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
7007 HOBA Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 11:30 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. KLEJNA, Michal
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
7011 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu HORVÁTH, Martin MIKO, Martin, Ing.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
7012 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ BA - Dúbravka IMRICH, Peter URBAN, Lukáš

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6001 Speeders Bratislava o.z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ BA - Petržalka MIKO, Martin, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
6012 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Slovakia Talents o.z. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu IMRICH, Peter URBAN, Lukáš
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
6013 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka BALÁŽ, Radim ŠMID, Juraj, Ing. JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
6020 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
6019 Speeders Bratislava o.z. vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ BA - Petržalka SYNEK, Šimon, PaedDr.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6030 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BALÁŽ, Radim BLAŠKO, Adam

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5001 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:30 - Aréna Pezinok IMRICH, Peter BALÁŽ, Radim
Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5002 Slovakia Talents o.z. vs. HOBA Bratislava 13:35 - ZŠ BA - Lamač MOLLER, Anton, Ing. BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5010 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - ZŠ Hamuliakovo OROLIN, Michal, Mgr. OLLE, Marian
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5011 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Slovakia Talents o.z. 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu IMRICH, Peter URBAN, Lukáš
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5012 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing. BALÁŽ, Radim JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5018 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5017 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. HOBA Bratislava 12:30 - Aréna Pezinok VYSTAVIL, Štefan, Ing.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5019 Slovakia Talents o.z. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:35 - ZŠ BA - Lamač ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
5028 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BLAŠKO, Adam BALÁŽ, Radim
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
5027 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:45 - ZŠ Hamuliakovo MARTÍNEK, Matej ŠMID, Juraj, Ing.

Západoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8058 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:30 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. ČAČKO, Roman
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8057 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:30 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. VYSTAVIL, Štefan, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
8061 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 8:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KLUČÁR, Peter VAVRO, Matej
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
8064 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - ZŠ Trnava VYSTAVIL, Štefan, Ing. BAROŠ, Adrián, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
8065 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 9:30 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman ŽÁK, Marek, Mgr.
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
8068 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MINAROVIČ, Martin
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
8012 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 10:15 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian MICHÁLIK, Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
8067 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 10:30 - Nitra Aréna ŠRAMATY, Erik VLČEK, Martin KONC st., Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
8069 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:15 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
8071 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BAROŠ, Adrián, Mgr.

Liga starších žiakov 7.ročník

Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7077 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:45 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman ŽÁK, Marek, Mgr.
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7079 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:30 - Nitra Aréna TOMANIČKA, Richard VLČEK, Martin KONC st., Juraj
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7076 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. VYSTAVIL, Štefan, Ing.
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
7081 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:45 - Nitra Aréna TOMANIČKA, Richard ŠRAMATY, Erik KONC st., Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
7083 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:45 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. VYSTAVIL, Štefan, Ing.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
7013 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BRÁNIK, Matúš, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
7087 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:00 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
7009 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 12:45 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian MICHÁLIK, Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
7086 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:45 - Nitra Aréna TOMANIČKA, Richard ŠRAMATY, Erik
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
7089 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:15 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj BACHÚRIK, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
7010 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STAŇO, Karol STEHLÍK, Martin
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
7090 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:45 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter VYSTAVIL, Štefan, Ing.
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
7091 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. ČAČKO, Roman

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6003 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin BULKA, Adam
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6005 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 9:15 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KLUČÁR, Peter LESAY, Jozef, Ing.
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6008 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:45 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6006 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. BLAŠKA, Dávid
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6009 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 10:15 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter DRUGA, Norbert
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
6010 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Speeders Bratislava o.z. 9:00 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan, Mgr. KUBÁNYI, Martin
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
6014 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, biela skupina - 6. kolo - Streda 15.09.2021
6046 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Trnava 11:45 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín KRIST, Mário, Ing. MARTIŠKA, Sebastian
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
6017 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. DANKO, Ľubomír
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
6021 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin BULKA, Adam
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
6025 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín KRIST, Mário, Ing. MARTIŠKA, Sebastian
Región ZÁPAD, biela skupina - 8. kolo - Sobota 18.09.2021
6047 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter BRÁNIK, Matúš, Mgr.
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
6022 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6034 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 8:30 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6027 Hokejový klub 91 Senica vs. Speeders Bratislava o.z. 9:00 - ZŠ Senica BULKA, Adam ĎORĎOVIČ, Ladislav
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6031 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín KRIST, Mário, Ing. MORAVČÍK, Filip
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6028 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Slovakia Talents o.z. 9:45 - HANT arena Skalica KOŠÚT, Samuel MICHÁLIK, Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6032 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6033 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:30 - Nitra Aréna ŠRAMATY, Erik KONC st., Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
6035 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 16:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman ŽÁK, Marek, Mgr.

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5007 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 9:30 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín GALLO, Miroslav KRÁL, Šimon LOKŠÍK, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5004 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 10:00 - HANT arena Skalica KOŠÚT, Samuel SOJKA, Jozef, Bc.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5003 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav BULKA, Adam
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5005 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom LESAY, Jozef, Ing. KLUČÁR, Peter
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5008 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MINAROVIČ, Martin
Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5006 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. BLAŠKA, Dávid NOVÁK, Milan, Ing.
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5013 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom VAVRO, Matej KLUČÁR, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5009 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol 11:30 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan, Mgr. MICHÁLIK, Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5015 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5014 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - Nitra Aréna TOMANIČKA, Richard VLČEK, Martin KONC st., Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 2. kolo - Streda 15.09.2021
5016 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 14:15 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír MIHOK, Roman, Bc.
Región ZÁPAD, modrá skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5020 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:45 - ZŠ Senica MAREK, Martin BULKA, Adam
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5023 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:45 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín GALLO, Miroslav HANTÁK, Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5024 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:45 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. ČAČKO, Roman
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5022 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter VAVRO, Matej
Región ZÁPAD, biela skupina - 3. kolo - Sobota 18.09.2021
5021 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 12:50 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
5025 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol 11:15 - ZŠ Senica BULKA, Adam ĎORĎOVIČ, Ladislav
Región ZÁPAD, modrá skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
5026 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Slovakia Talents o.z. 11:45 - HANT arena Skalica KOŠÚT, Samuel MICHÁLIK, Daniel
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
5032 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:45 - ZŠ Levice MORAVČÍK, Filip Marián TOMAN ml., Karol
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
5031 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, biela skupina - 4. kolo - Sobota 25.09.2021
5033 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Trnava 12:45 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír ŠRAMATY, Erik

Liga prípraviek P4 Západ

HP4 TRE 25.9.21 - 1. kolo - Sobota 25.09.2021
13001 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HANTÁK, Daniel
HP4 TRE 25.9.21 - 1. kolo - Sobota 25.09.2021
13002 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRÁL, Šimon
HP4 TRE 25.9.21 - 1. kolo - Sobota 25.09.2021
13003 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HANTÁK, Daniel
HP4 TRE 25.9.21 - 1. kolo - Sobota 25.09.2021
13004 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRÁL, Šimon

Príprava REGIÓN ZÁPAD

Príprava R-ZÁPAD SENIORI - 0. kolo - Sobota 11.09.2021
31284 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 18:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Príprava R-ZÁPAD SENIORI - 0. kolo - Sobota 18.09.2021
31903 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 17:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman MAREK, Martin ĎORĎOVIČ, Ladislav

Stredoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región STRED, skupina SEVER - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8301 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Altis Orava TICHÝ, Juraj KALNICKÝ, Tomáš
Región STRED, skupina SEVER - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8302 Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom MIKULA, Michal, Ing. TAMAŠI, Oliver CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Región STRED, skupina SEVER - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8304 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok PAULÍNY, Jozef KOTRÍK, Samuel
Región STRED, skupina JUH - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8358 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica W vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica R 9:00 - ZŠ Banská Bystrica PUŠKÁR, Samuel KUBANDA, Tomáš KOLLÁR, Miroslav
Región STRED, skupina JUH - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8359 Hokejový klub Brezno vs. HC 07 Detva s.r.o. 9:00 - Aréna Brezno TURČAN, Leoš SARVAŠ, Patrik
Región STRED, skupina JUH - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8360 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert HUS, Igor, JUDr. ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED, skupina SEVER - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
8303 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:00 - ZŠ Martin TÓTH, Ivan KALNICKÝ, Róbert
Región STRED, skupina JUH - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8362 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica W vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 8:30 - ZŠ Banská Bystrica TRNKA, Jakub PUŠKÁR, Samuel
Región STRED, skupina SEVER - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8305 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZŠ Považská Bystrica MAKÚCH, Marek, Ing. MACEK, Michal
Región STRED, skupina SEVER - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8307 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Púchov DRBLÍK, Michal MOČKO, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Región STRED, skupina SEVER - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8308 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. 9:00 - ZŠ Žilina TICHÝ, Juraj VRBINSKÝ, Patrik ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED, skupina JUH - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8363 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef SEJNA, Milan, Bc.
Región STRED, skupina JUH - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8364 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica R 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš FARKAŠ, Denis, Mgr. KOLLÁR, Miroslav
Región STRED, skupina SEVER - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8306 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HK ALTIS Orava 12:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
Región STRED, skupina SEVER - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8309 HK ALTIS Orava vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Altis Orava TÓTH, Ivan VOLNA, Peter
Región STRED, skupina SEVER - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8310 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
Región STRED, skupina SEVER - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8312 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Martin KALNICKÝ, Róbert KALNICKÝ, Tomáš
Región STRED, skupina JUH - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8366 HC 07 Detva s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin SARVAŠ, Patrik
Región STRED, skupina JUH - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8367 Hokejový klub Brezno vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica W 9:00 - Aréna Brezno TURČAN, Leoš SLIVKA, Šimon
Región STRED, skupina JUH - 7. kolo - Sobota 25.09.2021
8382 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica R 11:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján SEJNA, Milan, Bc.
Región STRED, skupina SEVER - 3. kolo - Nedeľa 26.09.2021
8311 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. 12:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok SLIVKA, Šimon KUBANDA, Tomáš

Liga starších žiakov 7.ročník

Región STRED, skupina SEVER - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7301 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan VRBINSKÝ, Patrik
Región STRED, skupina JUH - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7361 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent RÁC, Igor, Bc.
Región STRED, skupina SEVER - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7302 Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom MIKULA, Michal, Ing. TAMAŠI, Oliver
Región STRED, skupina JUH - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7362 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica vs. SPORT TREND, s.r.o. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica PUŠKÁR, Samuel KUBANDA, Tomáš KOLLÁR, Miroslav
Región STRED, skupina JUH - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7363 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert HUS, Igor, JUDr. ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED, skupina SEVER - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7303 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 12:15 - ZŠ Martin TÓTH, Ivan KALNICKÝ, Róbert
Región STRED, skupina JUH - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7364 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:00 - ZŠ Banská Bystrica TRNKA, Jakub PUŠKÁR, Samuel
Región STRED, skupina SEVER - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7304 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Považská Bystrica MAKÚCH, Marek, Ing. MACEK, Michal
Región STRED, skupina SEVER - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7305 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Púchov DRBLÍK, Michal MOČKO, Jozef
Región STRED, skupina SEVER - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7306 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED, skupina JUH - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7366 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš FARKAŠ, Denis, Mgr. KOLLÁR, Miroslav
Región STRED, skupina JUH - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7368 SPORT TREND, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 8:30 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom RAJČAN, Miroslav STAŠŠÁK, Martin, Bc.
Región STRED, skupina SEVER - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7307 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. 9:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Ing. MOČKO, Jozef
Región STRED, skupina JUH - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7369 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZS Rimavská Sobota RÁC, Igor, Bc. HUMENAJ, Vincent
Región STRED, skupina JUH - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7367 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica 10:00 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Samuel HRČKA, Lukáš
Región STRED, skupina SEVER - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7309 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:15 - ZŠ Martin KALNICKÝ, Róbert KALNICKÝ, Tomáš
Región STRED, skupina SEVER - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7308 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel

Liga mladších žiakov 6.ročník

STRED - 6.HT 1/1 ZV 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6300 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica 8:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
STRED - 6.HT 1/2 PB 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6304 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN Rytieri 9:00 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
STRED - 6.HT 1/3 PU 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6308 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. 9:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. MOČKO, Jozef
STRED - 6.HT 1/4 LM 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6311 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. White vs. MHA MARTIN Jazdci 9:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš PLEVA, Ján SEJNA, Milan, Bc. JAKUBEC, Andrej, Bc.
STRED - 6.HT 1/1 ZV 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6301 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica vs. HC 07 Detva s.r.o. 9:15 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
STRED - 6.HT 1/2 PB 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6305 MHA MARTIN Rytieri vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:15 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
STRED - 6.HT 1/3 PU 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6307 Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:15 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. MOČKO, Jozef
STRED - 6.HT 1/4 LM 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6310 MHA MARTIN Jazdci vs. Hokejový klub Brezno 10:15 - JL Aréna Lipt.Mikuláš PLEVA, Ján SEJNA, Milan, Bc. JAKUBEC, Andrej, Bc.
STRED - 6.HT 1/1 ZV 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6302 HC 07 Detva s.r.o. vs. Hokejový club Lučenec 10:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
STRED - 6.HT 1/2 PB 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6306 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
STRED - 6.HT 1/3 PU 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6309 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. MOČKO, Jozef
STRED - 6.HT 1/4 LM 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6312 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. White vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš PLEVA, Ján SEJNA, Milan, Bc. JAKUBEC, Andrej, Bc.
STRED - 6.HT 1/5 NO 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6314 HK ALTIS Orava vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. Blue 11:30 - ZŠ Altis Orava TICHÝ, Juraj KALNICKÝ, Tomáš
STRED - 6.HT 1/1 ZV 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6303 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový club Lučenec 11:45 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
STRED - 6.HT 1/5 NO 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6313 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. Blue vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:45 - ZŠ Altis Orava TICHÝ, Juraj KALNICKÝ, Tomáš
STRED - 6.HT 1/5 NO 11.9.2021 - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6315 HK ALTIS Orava vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:00 - ZŠ Altis Orava TICHÝ, Juraj KALNICKÝ, Tomáš
STRED - 6.HT 2/2 DUB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6320 Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom MIKULA, Michal, Ing. GAJDOŠÍK, Ivan
STRED - 6.HT 2/3 ZA 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6324 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN Rytieri 9:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj
STRED - 6.HT 2/2 DUB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6321 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:15 - ZŠ Dubnica n/Váhom MIKULA, Michal, Ing. GAJDOŠÍK, Ivan
STRED - 6.HT 2/3 ZA 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6325 MHA MARTIN Rytieri vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. White 10:15 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj ŠTEFIK, Miroslav
STRED - 6.HT 2/2 DUB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6322 Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom MIKULA, Michal, Ing. GAJDOŠÍK, Ivan
STRED - 6.HT 2/3 ZA 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6326 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. White 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj ŠTEFIK, Miroslav
STRED - 6.HT 2/5 DET 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6349 HC 07 Detva s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin SARVAŠ, Patrik
STRED - 6.HT 2/5 DET 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6348 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HK ALTIS Orava 12:45 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin SARVAŠ, Patrik
STRED - 6.HT 2/1 BB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6316 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica vs. MHA MARTIN Jazdci 13:15 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SLIVKA, Šimon
STRED - 6.HT 2/4 LMB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6328 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. Blue vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
STRED - 6.HT 2/5 DET 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6350 HC 07 Detva s.r.o. vs. HK ALTIS Orava 14:00 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin SARVAŠ, Patrik
STRED - 6.HT 2/1 BB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6317 MHA MARTIN Jazdci vs. Hokejový club Lučenec 14:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SLIVKA, Šimon
STRED - 6.HT 2/4 LMB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6329 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:45 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
STRED - 6.HT 2/1 BB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6318 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 15:45 - ZŠ Banská Bystrica PUŠKÁR, Samuel SLIVKA, Šimon
STRED - 6.HT 2/4 LMB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6331 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. Blue vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 16:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
STRED - 6.HT 2/1 BB 25.9.2021 - 2. kolo - Sobota 25.09.2021
6319 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 17:00 - ZŠ Banská Bystrica PUŠKÁR, Samuel SLIVKA, Šimon

Liga mladších žiakov 5.ročník

STRED - 5.HT 1/1 RK 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5300 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 8:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
STRED - 5.HT 1/2 MT 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5303 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Martin KALNICKÝ, Róbert KALNICKÝ, Tomáš
STRED - 5.HT 1/3 RS 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5306 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový club Lučenec 9:00 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent RÁC, Igor, Bc.
STRED - 5.HT 1/4 PD 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5309 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež - bieli 9:00 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert GAJDOŠÍK, Ivan
STRED - 5.HT 1/5 BR 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5312 Hokejový klub Brezno vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica WHITE 9:00 - Aréna Brezno TURČAN, Leoš SLIVKA, Šimon
STRED - 5.HT 1/6 ZH 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5315 SPORT TREND, s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež - modrí 9:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom HUS, Igor, JUDr. PAULÍK, Maroš
STRED - 5.HT 1/1 RK 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5301 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
STRED - 5.HT 1/2 MT 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5304 Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:15 - ZŠ Martin KALNICKÝ, Róbert KALNICKÝ, Tomáš
STRED - 5.HT 1/3 RS 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5307 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica RED vs. Hokejový club Lučenec 10:15 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent RÁC, Igor, Bc.
STRED - 5.HT 1/4 PD 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5310 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež - bieli 10:15 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert GAJDOŠÍK, Ivan
STRED - 5.HT 1/5 BR 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5313 Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica WHITE vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - Aréna Brezno TURČAN, Leoš SLIVKA, Šimon
STRED - 5.HT 1/6 ZH 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5316 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. - bieli vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež - modrí 10:15 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom HUS, Igor, JUDr. PAULÍK, Maroš
STRED - 5.HT 1/1 RK 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5302 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
STRED - 5.HT 1/2 MT 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5305 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Spartak Dubnica nad Váhom o. z. 11:30 - ZŠ Martin KALNICKÝ, Róbert KALNICKÝ, Tomáš
STRED - 5.HT 1/3 RS 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5308 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z. Banská Bystrica RED 11:30 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent RÁC, Igor, Bc.
STRED - 5.HT 1/4 PD 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5311 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert GAJDOŠÍK, Ivan
STRED - 5.HT 1/5 BR 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5314 Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - Aréna Brezno TURČAN, Leoš SLIVKA, Šimon
STRED - 5.HT 1/6 ZH 18.9.2021 - 1. kolo - Sobota 18.09.2021
5317 SPORT TREND, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. - bieli 11:30 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom HUS, Igor, JUDr. PAULÍK, Maroš

Príprava REGIÓN STRED

Príprava R-STRED SENIORI - 0. kolo - Sobota 11.09.2021
31559 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 07 Detva s.r.o. 17:00 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent PUŠKÁR, Samuel KUBANDA, Tomáš
Príprava R-STRED 4HP - 0. kolo - Streda 15.09.2021
31588 MŠK Púchov s.r.o. vs. HK ‘95 Považská Bystrica 9:45 - ZŠ Púchov HOZÁK, Štefan, Bc. MOČKO, Jozef
Príprava R-STRED 3HP - 0. kolo - Streda 15.09.2021
31590 MŠK Púchov s.r.o. vs. HK ‘95 Považská Bystrica 11:00 - ZŠ Púchov HOZÁK, Štefan, Bc. MOČKO, Jozef
Príprava R-STRED SENIORI - 0. kolo - Piatok 17.09.2021
31589 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom PAVELA, Ľubomír HUS, Igor, JUDr. PAULÍK, Maroš
Príprava R-STRED SENIORI - 0. kolo - Sobota 18.09.2021
31579 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. EMPE plus s.r.o. 17:00 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent KUBANDA, Tomáš PUŠKÁR, Samuel
Príprava R-STRED SENIORI - 0. kolo - Sobota 25.09.2021
31591 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HC Uniza 17:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok HUS, Igor, JUDr. ZNAK, Marián, Mgr. PAULÍNY, Jozef

Východoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
8603 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal, Mgr. TARBAJ ml., Radoslav
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
8604 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub, Bc. TOMÁŠ, Michal
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
8602 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 12:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Marek
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
8605 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Prešov Penguins, n.o. 14:15 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír GAJAN st., Rastislav
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
8601 LIBA ACADEMY 11 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:45 - Tréningová hala SA Košice BINDA, Adam KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8608 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal KOVALČIN, Jakub
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8610 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. BINDA, Adam
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8606 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír TARBAJ ml., Radoslav
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8609 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ Michalovce KUŠNÍR, Dominik VALL, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
8607 Prešov Penguins, n.o. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:40 - Ice Arena Prešov KISSI, Tomáš FIC, Jakub
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8611 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. RIŠ, Jaroslav
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8615 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub, Bc. VALL, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8612 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad SUCHANOVSKÝ, Marko JOCHMAN, Jakub, Ing.

Liga starších žiakov 7.ročník

Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
7603 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš JURKO, Michal, Bc.
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
7604 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Kežmarok FRANTIŠKA, Dominik CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
7602 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Sabinov 12:30 - Tréningová hala SA Košice BAČO, Štefan KOZEL, Samuel
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
7605 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Prešov Penguins, n.o. 12:30 - PEM Arena Stará Ľubovňa OLEKŠÁK, Juraj ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
7607 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 13:30 - ZŠ Kežmarok FRANTIŠKA, Dominik CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7614 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. BINDA, Adam
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7609 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:45 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7611 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 13:50 - Ice Arena Prešov FIC, Jakub KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD - 2. kolo - Nedeľa 19.09.2021
7612 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:30 - ZŠ Trebišov KOVALČIN, Jakub TOMÁŠ, Michal
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7621 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - ZŠ Kežmarok CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. OLEKŠÁK, Juraj
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7616 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:30 - ZŠ Poprad SUCHANOVSKÝ, Marko JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7620 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 13:45 - PEM Arena Stará Ľubovňa PRIBULA, Maroš BUJNOVSKY, Martin

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región VÝCHOD - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6604 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:40 - Ice Arena Prešov BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
6601 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 8:00 - Tréningová hala SA Košice MIŽÍK, Max SÝKORA, Maroš
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
6603 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Kežmarok FRANTIŠKA, Dominik CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
6602 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 12:00 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub VALL, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
6606 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:15 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub, Bc. TOMÁŠ, Michal
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
6609 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ Kežmarok OLEKŠÁK, Juraj ŠČURKA, Jakub
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
6612 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad FRANTIŠKA, Dominik JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
6607 Hokejový klub Spiš Indians vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:45 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. FILIP, Oliver
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
6611 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:45 - Aréna Sršňov Košice BOROŠ, Ladislav DIMUN, Rastislav, Ing.
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
6610 LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 16:30 - Tréningová hala SA Košice BAČO, Štefan KIŠDUČÁK, Kristián
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
6614 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
6618 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - Tréningová hala SA Košice BAČO, Štefan MIŽÍK, Max
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
6615 Prešov Penguins, n.o. vs. LIBA ACADEMY 11 11:40 - Ice Arena Prešov SÝKORA, Maroš KIŠDUČÁK, Kristián
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
6613 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav KUŠNÍR, Dominik
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
6617 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 16:15 - PEM Arena Stará Ľubovňa PRIBULA, Maroš BUJNOVSKY, Martin

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5604 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HK Sršne Košice 11:30 - ZŠ Trebišov HANUŠOVSKY, Matúš NEZBALA, Dávid
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
5605 Prešov Penguins, n.o. vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 13:50 - Ice Arena Prešov BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
5607 Ľubovnianski Rytieri HC o. z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 10:00 - PEM Arena Stará Ľubovňa OLEKŠÁK, Juraj ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
5602 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Sabinov 10:15 - Tréningová hala SA Košice MIŽÍK, Max SÝKORA, Maroš
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
5603 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
5608 Hokejový klub Spiš Indians vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal, Mgr. TARBAJ ml., Radoslav
Región VÝCHOD, základná časť - 1. kolo - Streda 15.09.2021
5606 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:00 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav ŠVAJKA, Slavomír
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Štvrtok 16.09.2021
5615 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Sabinov 15:15 - ZŠ Michalovce KUŠNÍR, Dominik VALL, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
5609 Ľubovnianski Rytieri HC o. z. vs. HC Bulls Vranov 10:00 - PEM Arena Stará Ľubovňa BUJNOVSKY, Martin KOVALČÍK, Jozef
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
5610 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - PEM Arena Stará Ľubovňa BUJNOVSKY, Martin KOVALČÍK, Jozef
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
5613 HK Sršne Košice vs. Prešov Penguins, n.o. 13:30 - Aréna Sršňov Košice MIGÁČ, Martin DIMUN, Rastislav, Ing.
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
5616 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:30 - ZŠ Poprad JOCHMAN, Jakub, Ing. FRANTIŠKA, Dominik
Región VÝCHOD, základná časť - 2. kolo - Nedeľa 19.09.2021
5614 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal KOVALČIN, Jakub
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
5624 HC Bulls Vranov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou MAKEĽ, Marek MAKEĽ, Patrik
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
5622 Ľubovnianski Rytieri HC o. z. vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 10:00 - PEM Arena Stará Ľubovňa PRIBULA, Maroš BUJNOVSKY, Martin
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
5617 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - Tréningová hala SA Košice BAČO, Štefan KOZEL, Samuel
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
5619 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
5621 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sršne Košice 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
5618 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav KUŠNÍR, Dominik

Príprava REGIÓN VÝCHOD

Príprava R-VÝCHOD SEN - 0. kolo - Streda 15.09.2021
31686 HC 19 Humenné vs. Hokejový klub Trebišov 17:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub, Bc. VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Príprava R-VÝCHOD SEN - 0. kolo - Piatok 17.09.2021
31687 Hokejový klub Trebišov vs. HC 19 Humenné 18:30 - ZŠ Trebišov MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Príprava R-VÝCHOD SEN - 0. kolo - Streda 22.09.2021
31689 Hokejový klub Trebišov vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 18:30 - ZŠ Trebišov MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. BABJAK, Ladislav

Odložené zápasy

Liga starších žiakov 8.ročník

Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
8614 Hokejový klub Spiš Indians vs. Prešov Penguins, n.o. 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš

Liga starších žiakov 7.ročník

Región ZÁPAD, modrá skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
7003 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ ŠMID, Juraj, Ing. BELICA, Marek, Ing.
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
7606 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ GAJAN st., Rastislav WOLF, Vladimír, Ing.
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
7610 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ ŠVAJKA, Slavomír TARBAJ ml., Radoslav
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7618 Mládež HC 46 Bardejov vs. Prešov Penguins, n.o. 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
7619 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. OLEKŠÁK, Juraj

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región ZÁPAD, biela skupina - 1. kolo - Sobota 11.09.2021
6007 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ KRÁL, Šimon MARTIŠKA, Sebastian
Región VÝCHOD - 1. kolo - Streda 15.09.2021
6605 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ WOLF, Vladimír, Ing. ŠVAJKA, Slavomír
Región VÝCHOD - 2. kolo - Sobota 18.09.2021
6608 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ BENIAČ, Lukáš, Bc. FIC, Jakub
Región VÝCHOD - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
6616 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región VÝCHOD, základná časť - 3. kolo - Sobota 25.09.2021
5620 Prešov Penguins, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 0:00 - ZÁPAS ODLOŽENÝ KIŠDUČÁK, Kristián SÝKORA, Maroš