Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č.8 ( 2019/2020)

KR a EO žiadajú všetkých rozhodcov a inštruktorov, aby všetky doteraz nezaslané vyúčtovania zaslali najneskôr do 31.03.2020.

 

Termíny letných previerkových seminárov rozhodcov pre sezónu 2020/2021 ( X-bionic Šamorín )

- EXTRALIGA                : 29.07.2020 - 31.07.2020

- 1. Liga                        : 03.08.2020 - 05.08.2020

- 2. Liga + kandidáti   : 05.08.2020 - 07.08.2020

Tipsport liga

II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
374 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JUHÁSZ, Gábor FRIMMEL, Róbert, PhDr. SOLTÉSZ, Áron HOLOMEK, Vladimír
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
375 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Poprad a.s. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KÓKAI, Márk BENIAČ, Lukáš, Bc. KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
404 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Nové Zámky 17:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. PURGAT, Patrik ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
405 HK Dukla Ingema Michalovce vs. MAC Budapest 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing., MBA LOKŠÍK, Peter DURMIS, Oto BOGDAŇ, Andrej, Ing. FINDURA, Mikuláš
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
376 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:45 - Arena Ondreja Nepelu NOVÁK, Milan, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KRAJČÍK, Martin, Mgr. VALO, Jozef JONÁK, Peter JONÁK, Peter
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
406 HK Nitra, s.r.o. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:00 - Nitra Aréna MÜLLNER, Róbert TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 5. kolo - Utorok 03.03.2020
377 HC Košice s.r.o. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 17:30 - STEEL Arena Košice MÜLLNER, Róbert VALACH, Miroslav, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. JOBBÁGY, Martin, Mgr. FINDURA, Mikuláš
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 5. kolo - Utorok 03.03.2020
378 HK Poprad a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav KONC st., Daniel DURMIS, Oto KONC ml., Daniel, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 5. kolo - Utorok 03.03.2020
379 HKM a.s. Zvolen vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen FRIDRICH, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. JEDLIČKA, Peter JONÁK, Peter JONÁK, Peter
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 5. kolo - Utorok 03.03.2020
409 HC Nové Zámky vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:30 - ZŠ Nové Zámky STANO, Peter, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ROJÍK, Peter KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 5. kolo - Utorok 03.03.2020
407 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HC 07 DETVA s.r.o. 19:00 - Ice rink Miskolc, HUN OROLIN, Tomáš, Bc. JUHÁSZ, Gábor ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 5. kolo - Utorok 03.03.2020
408 MAC Budapest vs. HK Nitra, s.r.o. 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN BALUŠKA, Vladimír, Ing. KÓKAI, Márk CRMAN, Filip, Bc. SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 6. kolo - Piatok 06.03.2020
380 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. KÓKAI, Márk JURČIAK, Adam SOLTÉSZ, Áron BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 6. kolo - Piatok 06.03.2020
381 HKM a.s. Zvolen vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen OROLIN, Tomáš, Bc. MÜLLNER, Róbert STANZEL, Matúš, Bc. KONC ml., Juraj ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 6. kolo - Piatok 06.03.2020
382 HK Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Poprad STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 6. kolo - Piatok 06.03.2020
410 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Detva ŠTEFIK, Miroslav RENCZ, Dániel ROJÍK, Peter KIS-KIRÁLY, Barna CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 6. kolo - Piatok 06.03.2020
411 HC Nové Zámky vs. HK Nitra, s.r.o. 18:30 - ZŠ Nové Zámky TVRDOŇ, Jozef GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. CRMAN, Filip, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 6. kolo - Piatok 06.03.2020
412 MAC Budapest vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN FRIDRICH, Vladimír, Ing. PURGAT, Patrik SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 7. kolo - Nedeľa 08.03.2020
384 HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s. Zvolen 15:30 - STEEL Arena Košice GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JUHÁSZ, Gábor KACEJ, Lukáš, Mgr. KIS-KIRÁLY, Barna LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 7. kolo - Nedeľa 08.03.2020
385 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 16:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef NOVÁK, Milan, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. OROLIN, Michal, Mgr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 7. kolo - Nedeľa 08.03.2020
415 HK Nitra, s.r.o. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 16:00 - Nitra Aréna LOKŠÍK, Peter ADAMEC, Milan, Mgr. JURČIAK, Adam FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 7. kolo - Nedeľa 08.03.2020
383 HK Poprad a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad VÝLETA, Roman, Ing., PhD. FRIDRICH, Vladimír, Ing. SMREK, Martin, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 7. kolo - Nedeľa 08.03.2020
413 MAC Budapest vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN OROLIN, Tomáš, Bc. KONC st., Daniel ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KONC ml., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 7. kolo - Nedeľa 08.03.2020
414 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HC Nové Zámky 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing., MBA RENCZ, Dániel BENIAČ, Lukáš, Bc. SOLTÉSZ, Áron ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.

Slovenská hokejová liga

Štvrťfinále Play-Off - 1. kolo - Streda 04.03.2020
758 HK Skalica, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - HANT arena Skalica LESAY, Dominik NOVÁK, Milan, Ing. HERCOG, Martin JUNEK, Martin JURČIAK, Rudolf JURČIAK, Rudolf
Štvrťfinále Play-Off - 1. kolo - Streda 04.03.2020
756 Hokejový klub Martin o.z. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Martin TORNAY, Juraj, Bc. ŠTEFIK, Miroslav STAŠŠÁK, Martin HANKO, Peter MAJLING, Ján MAJLING, Ján
Štvrťfinále Play-Off - 1. kolo - Streda 04.03.2020
757 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Topoľčany HRONSKÝ, Tomáš, Ing. HATALA, Gabriel, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HOLOMEK, Vladimír
Štvrťfinále Play-Off - 1. kolo - Streda 04.03.2020
755 Bratislava Capitals, a.s. vs. Hokejový klub Levice 18:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠEFČÍK, Peter, Mgr. VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. MAŠKULKA, Adam, Bc. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Štvrťfinále Play-Off - 2. kolo - Štvrtok 05.03.2020
762 HK Skalica, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - HANT arena Skalica HRONSKÝ, Tomáš, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. OLLE, Marian JONÁK, Peter JONÁK, Peter
Štvrťfinále Play-Off - 2. kolo - Štvrtok 05.03.2020
760 Hokejový klub Martin o.z. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KOLLÁR, Andrej, Ing. JURČIAK, Rudolf JURČIAK, Rudolf
Štvrťfinále Play-Off - 2. kolo - Štvrtok 05.03.2020
761 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Topoľčany KRIST, Mário, Ing. MOLLER, Anton, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. ŠOTEK, Marko, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Štvrťfinále Play-Off - 2. kolo - Štvrtok 05.03.2020
759 Bratislava Capitals, a.s. vs. Hokejový klub Levice 18:30 - Arena Ondreja Nepelu BACHÚRIK, Jozef, Mgr. VALKO, Karol, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján ČAVOJSKÝ, Ján
Štvrťfinále Play-Off - 3. kolo - Nedeľa 08.03.2020
763 Hokejový klub Levice vs. Bratislava Capitals, a.s. 17:00 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Mgr. HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŠOTEK, Marko, Bc. CRMAN, Filip, Bc. DRUGA, Norbert
Štvrťfinále Play-Off - 3. kolo - Nedeľa 08.03.2020
766 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK Skalica, s.r.o. 17:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom KRIST, Mário, Ing. HATALA, Gabriel, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc. HAJNIK, Martin HOLOMEK, Vladimír
Štvrťfinále Play-Off - 3. kolo - Nedeľa 08.03.2020
764 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Žilina PURGAT, Patrik MĹKVY, Michal, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. TVRDOŇ, Peter NEUZER, Erik NEUZER, Erik
Štvrťfinále Play-Off - 3. kolo - Nedeľa 08.03.2020
765 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. PRIBULA, Maroš WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Štvrťfinále Play-Off - 4. kolo - Pondelok 09.03.2020
767 Hokejový klub Levice vs. Bratislava Capitals, a.s. 18:00 - ZŠ Levice VALACHOVIČ, Marián MĹKVY, Michal, Bc. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HOLOMEK, Vladimír
Štvrťfinále Play-Off - 4. kolo - Pondelok 09.03.2020
768 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Žilina ŽÁK, Marek, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Štvrťfinále Play-Off - 4. kolo - Pondelok 09.03.2020
769 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOLLÁR, Miroslav OROLIN, Tomáš, Bc. RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing. FINDURA, Mikuláš
Štvrťfinále Play-Off - 4. kolo - Pondelok 09.03.2020
770 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom VIDO, Ľuboš, Ing. PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin MAJLING, Ján

Extraliga juniorov

Play- out - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
1281 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:30 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír JAKUBEC, Andrej, Bc. KOVÁČIK, Michal
Play- out - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
1282 HK Mládež Michalovce vs. MHK Dubnica nad Váhom 11:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav VALL, Michal, Mgr.
Play- off semifinále - 1. kolo - Nedeľa 01.03.2020
1303 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠEFČÍK, Peter, Mgr. HATALA, Gabriel, Ing. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. DRBLÍK, Michal HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír
Play- off semifinále - 1. kolo - Nedeľa 01.03.2020
1304 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. VALKO, Karol, Ing. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. DRUGA, Norbert DRUGA, Norbert
Play- off semifinále - 2. kolo - Pondelok 02.03.2020
1305 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠTEFIK, Miroslav NOVÁK, Milan, Ing. JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr. HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír
Play- off semifinále - 2. kolo - Pondelok 02.03.2020
1306 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel MÜLLNER, Róbert KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Play- off semifinále - 3. kolo - Štvrtok 05.03.2020
1307 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján MAJLING, Ján
Play- off semifinále - 3. kolo - Štvrtok 05.03.2020
1308 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing., MBA STANZEL, Matúš, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
Play- off semifinále - 4. kolo - Piatok 06.03.2020
1310 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing., MBA ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KOVALČÍK, Lukáš GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
Play- off semifinále - 4. kolo - Piatok 06.03.2020
1309 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:30 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. KONC st., Daniel DURMIS, Oto ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján MAJLING, Ján
Play- out - 5. kolo - Sobota 07.03.2020
1283 MHK Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom KRIST, Mário, Ing. NOSEK, Martin TVRDOŇ, Peter
Play- out - 5. kolo - Sobota 07.03.2020
1284 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc.
Play- out - 5. kolo - Sobota 07.03.2020
1285 MHA MARTIN vs. HK Mládež Michalovce 15:15 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej, Bc. HANKO, Peter
Play- out - 6. kolo - Nedeľa 08.03.2020
1287 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc.
Play- out - 6. kolo - Nedeľa 08.03.2020
1286 MHK Dubnica nad Váhom vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik NOSEK, Martin LESAY, Jozef
Play- off semifinále - 5. kolo - Nedeľa 08.03.2020
1312 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - Nitra Aréna BALUŠKA, Vladimír, Ing. VALACH, Miroslav, Ing. DANKO, Ľubomír VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Play- off semifinále - 5. kolo - Nedeľa 08.03.2020
1311 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert KRAJČÍK, Martin, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.

Kaufland Extraliga dorastu

II. časť Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Nedeľa 01.03.2020
2400 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam TVRDOŇ, Peter
II. časť Play- out- EXD - 2. kolo - Nedeľa 01.03.2020
2369 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
II. časť Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Nedeľa 01.03.2020
2402 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:30 - Arena Ondreja Nepelu FRIDRICH, Vladimír, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. ŠOTEK, Marko, Bc.
II. časť Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Nedeľa 01.03.2020
2401 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc.
II. časť Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Nedeľa 01.03.2020
2399 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:15 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter SMREK, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
II. časť Play- out- EXD - 2. kolo - Nedeľa 01.03.2020
2368 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:15 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
II. časť Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Streda 04.03.2020
2403 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - ZŠ Banská Bystrica ROJÍK, Peter HOVAN, Richard ČÍŽ, Martin, Ing.
II. časť Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Streda 04.03.2020
2405 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:15 - ZŠ Púchov LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam REHÁK, Adam, Mgr.
II. časť Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Streda 04.03.2020
2406 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
II. časť Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Streda 04.03.2020
2404 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
II. časť Play- off štvrťfinále - 4. kolo - Štvrtok 05.03.2020
2408 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
II. časť Play- off štvrťfinále - 4. kolo - Štvrtok 05.03.2020
2409 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:15 - ZŠ Púchov LOKŠÍK, Peter TVRDOŇ, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr.
II. časť Play- out- EXD - 3. kolo - Sobota 07.03.2020
2371 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA MARTÍNEK, Matej
II. časť Play- off štvrťfinále - 5. kolo - Sobota 07.03.2020
2413 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel LESAY, Jozef KONC ml., Juraj KONC st., Juraj
II. časť Play- out- EXD - 3. kolo - Sobota 07.03.2020
2372 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 16:00 - ZŠ Michalovce TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc.
II. časť Play- out- EXD - 3. kolo - Sobota 07.03.2020
2370 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 18:00 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš HOLIENKA, Tomáš MACEK, Michal
II. časť Play- out- EXD - 4. kolo - Nedeľa 08.03.2020
2373 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš HANKO, Peter HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal
II. časť Play- out- EXD - 4. kolo - Nedeľa 08.03.2020
2374 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Martin DURMIS, Oto JAKUBEC, Andrej, Bc. MACEK, Michal

Extraliga žien

O umiestnenie EXZ - 2. kolo - Nedeľa 01.03.2020
15068 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ICE DREAM o.z. 10:00 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
EXZ Play-off semifinále - 3. kolo - Nedeľa 01.03.2020
15065 ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 17:00 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš WOLF, Vladimír, Ing.
EXZ Play-off finále - 1. kolo - Sobota 07.03.2020
15069 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 16:30 - STEEL Arena Košice RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária BOGDAŇ, Andrej, Ing. MOLEKOVÁ, Eva
EXZ Play- off o 3. miesto - 1. kolo - Sobota 07.03.2020
15074 ŽHK POPRAD vs. Hockey club Spišská Nová Ves 19:00 - ZŠ Poprad SMEREK, Vladimír KOVALČÍK, Lukáš JOCHMAN, Jakub, Ing.
EXZ Play- off o 3. miesto - 2. kolo - Nedeľa 08.03.2020
15075 ŽHK POPRAD vs. Hockey club Spišská Nová Ves 13:00 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub JOCHMAN, Jakub, Ing.
EXZ Play-off finále - 2. kolo - Nedeľa 08.03.2020
15070 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 16:30 - STEEL Arena Košice CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária BORZA, Michal, Ing. MOLEKOVÁ, Eva

2. hokejová liga

O umiestnenie sk. A II. fáza - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
10258 Pesterzsébeti Hockey Club Budapest vs. Hokejový klub 91 Senica 15:30 - ZŠ Senica VALACHOVIČ, Marián VALACHOVIČ, Tomáš HARINGA, Ivan
PlayOff Finále v skupine B - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
10239 HC 19 Humenné vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 17:00 - ZŠ Humenné SMEREK, Vladimír KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing. RIŠ, Jaroslav BAČO, Štefan
PlayOff Finále v skupine A - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
10234 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. MŠK Púchov s.r.o. 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom ŠTEFIK, Miroslav KONC st., Daniel HANKO, Peter HOLIENKA, Tomáš
O umiestnenie sk. A II. fáza - 4. kolo - Nedeľa 01.03.2020
10257 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Brezno 18:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
O umiestnenie sk. A II. fáza - 5. kolo - Sobota 07.03.2020
10260 Hokejový klub 91 Senica vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 18:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman HARINGA, Ivan MAREK, Martin
O umiestnenie sk. A II. fáza - 5. kolo - Sobota 07.03.2020
10259 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 18:45 - Aréna Brezno GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš KURČÍK, Martin

K-Classic 1. liga dorastu

II. časť ´´ O extraligu´´ - 10. kolo - Nedeľa 01.03.2020
4270 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:30 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. BEZÁK, Andrej HVOJNÍK, Adrián
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 10. kolo - Nedeľa 01.03.2020
4319 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír LESAY, Jozef
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 10. kolo - Nedeľa 01.03.2020
4320 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír
II. časť ´´ O extraligu´´ - 10. kolo - Nedeľa 01.03.2020
4269 HOBA Bratislava vs. Prešov Penguins, n.o. 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
II. časť ´´ O extraligu´´ - 11. kolo - Sobota 07.03.2020
4272 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. HORVÁTH, Martin
II. časť ´´ O extraligu´´ - 11. kolo - Sobota 07.03.2020
4273 HKM a.s vs. Prešov Penguins, n.o. 14:00 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik BRÁNIK, Matúš
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 11. kolo - Sobota 07.03.2020
4321 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 11. kolo - Sobota 07.03.2020
4322 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. STEHLÍKOVÁ, Michaela
II. časť ´´ O extraligu´´ - 11. kolo - Sobota 07.03.2020
4271 Hokejový klub Brezno vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:45 - Aréna Brezno HOVAN, Richard IZAKOVIČ, Tomáš
II. časť ´´ O extraligu´´ - 12. kolo - Nedeľa 08.03.2020
4274 Hokejový klub Brezno vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:30 - Aréna Brezno TRNKA, Jakub IZAKOVIČ, Tomáš
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 12. kolo - Nedeľa 08.03.2020
4323 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
II. časť ´´ O extraligu´´ - 12. kolo - Nedeľa 08.03.2020
4276 HKM a.s vs. Prešov Penguins, n.o. 10:30 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik STAŠŠÁK, Martin
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 12. kolo - Nedeľa 08.03.2020
4324 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK HAVRANI Piešťany 11:45 - ZŠ Nové Zámky VALKO, Karol, Ing. STEHLÍKOVÁ, Michaela
II. časť ´´ O extraligu´´ - 12. kolo - Nedeľa 08.03.2020
4275 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.

Liga kadetov

Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9706 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián HARINGA, Ivan
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9861 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:30 - ZŠ Dolný Kubín ZNAK, Marián, Mgr. MIŠEK, Michal
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9708 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš PAULÍK, Maroš
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9862 Prešov Penguins, n.o. vs. LIBA ACADEMY 11 11:45 - STEEL Arena Košice LUKÁČ, Peter, Mgr. SMEREK, Vladimír
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9707 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Bratislava 12:15 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef HVOJNÍK, Adrián
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9709 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 12:30 - ZŠ Hamuliakovo KANDA, Matúš ŠINSKÝ, Viktor
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9710 Športový klub polície Bratislava vs. HC 07 DETVA s.r.o. 12:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu LEPIEŠ, Filip OLLE, Marian
TOP 14 celoslovenská časť - 18. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9483 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman MERAVÝ, Peter, PhDr.
TOP 14 celoslovenská časť - 18. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9479 MŠK Púchov s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9864 HC Bulls Vranov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou PAVLOTTY, Jakub TOMÁŠ, Michal
TOP 14 celoslovenská časť - 18. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9478 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 13:30 - ZŠ Žilina MACEK, Michal GAJDOŠÍK, Ivan
TOP 14 celoslovenská časť - 18. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9482 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:30 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 16. kolo - Nedeľa 01.03.2020
9705 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 20. kolo - Streda 04.03.2020
9498 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Poprad ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA WOLF, Vladimír, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 17. kolo - Štvrtok 05.03.2020
9722 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HC 07 DETVA s.r.o. 13:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
TOP 14 celoslovenská časť - 3. kolo - Štvrtok 05.03.2020
9362 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 17:30 - ZŠ BA - Dúbravka OROLIN, Michal, Mgr. ŠINSKÝ, Viktor
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 21. kolo - Piatok 06.03.2020
9884 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC Bulls Vranov 16:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš HANKO, Peter
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 20. kolo - Sobota 07.03.2020
9879 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal REGENDA, Radoslav, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 19. kolo - Sobota 07.03.2020
9490 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - ZŠ Martin KOVÁČIK, Michal MIŠEK, Michal
TOP 14 celoslovenská časť - 19. kolo - Sobota 07.03.2020
9488 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav VALL, Michal, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 19. kolo - Sobota 07.03.2020
9489 Hokejový Club KOŠICE vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - STEEL Arena Košice HRIŠKO, Peter BORZA, Michal, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 19. kolo - Sobota 07.03.2020
9486 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - Arena Ondreja Nepelu LEPIEŠ, Filip VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 2. kolo - Sobota 07.03.2020
9632 Športový klub polície Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 19. kolo - Sobota 07.03.2020
9491 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:00 - ZŠ Poprad JOCHMAN, Jakub, Ing. TRNKA, Jakub
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 22. kolo - Sobota 07.03.2020
9748 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 17:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 19. kolo - Sobota 07.03.2020
9487 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 18:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9866 Mládež HC 46 Bardejov vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9720 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HAMIKOVO O.Z. 9:30 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián VIDO, Ľuboš, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9867 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - ZŠ Čaňa VARGA, Róbert, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 20. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9497 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav VALL, Michal, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9717 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9865 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal PAVLOTTY, Jakub
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9721 Hokejový klub Levice vs. Športový klub polície Bratislava 12:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 20. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9494 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman LEPIEŠ, Filip
TOP 14 celoslovenská časť - 20. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9495 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠIMKO, Martin, Ing., PhD. MICHNA, Richard
TOP 14 celoslovenská časť - 20. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9496 Hokejový Club KOŠICE vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - STEEL Arena Košice BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 20. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9499 MHA MARTIN vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. MIŠEK, Michal
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9718 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Bratislava 13:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9719 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír KOLLÁR, Andrej, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 17. kolo - Nedeľa 08.03.2020
9868 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Prešov Penguins, n.o. 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Lukáš
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 19. kolo - Pondelok 09.03.2020
9730 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman SOJKA, Jozef

OZNAM EO SZĽH :

Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:

Stravné Maďarská republika:

Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky  a pri návrate z Maďarskej republiky  čas prechodu hraníc na územie  Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).

Časové pásmo pre Maďarskú republiku:

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:

Od hraníc :

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )

Opatrením č. 176/2019 Z. z. o sumách stravného sa od 1. 7. 2019 zvyšujú sumy stravného v SR :

  • 5,10 € pre časové pásmo 5 až 12 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 7,60 € pre časové pásmo 12 až 18 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 11,60 € pre časové pásmo nad 18 hodín trvania pracovnej cesty.