Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č.7 ( 2019/2020)

Všetky informácie týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

 

Termíny letných previerkových seminárov rozhodcov pre sezónu 2020/2021 ( X-bionic Šamorín )

- EXTRALIGA                : 29.7.2020 - 31.7.2020

- 1. Liga                        : 03.8.2020 - 05.8.2020

- 2. Liga + kandidáti   : 05.8.2020 - 07.8.2020

 

Vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2019/2020

Vyúčtovanie cestovných výdavkov rozhodcu, inštruktora rozhodcov a videobránkového rozhodcu v CHL

Smernica pre poskytovanie náhrad rozhodcom, inštruktorom, videorozhodcom a funkcionárom mimo ľadu

Kilometrovník 2019/20 (platný od septembra 2019)

 

Informácia k turnajom AAA U15 :

- rozhodcov na turnaje typu AAA U15 deleguje SZĽH.

- zápasy turnajov typu AAA U15 sa hrajú 2x20minút.

- rozhodcovia ktorí rozhodujú zápasy turnaja typu AAA U15 zasielajú vyúčtovanie za príslušné zápasy na adresu SZĽH.

- paušál za zápas AAA U15 je 18 €

- na týchto turnajoch majú rozhodcovia zabezpečenú stravu a pitný režim.

- cestovné a ostatné výdavky sú preplácané v zmysle smernice o cestovných náhradách.

- rozhodcov na turnaje typu AA U15, U14, U13 deleguje regionálny zväz.

 

OZNAM EO SZĽH :

Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:

Stravné Maďarská republika:

Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky  a pri návrate z Maďarskej republiky  čas prechodu hraníc na územie  Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).

Časové pásmo pre Maďarskú republiku:

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:

Od hraníc :

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )

Opatrením č. 176/2019 Z. z. o sumách stravného sa od 1. 7. 2019 zvyšujú sumy stravného v SR :

  • 5,10 € pre časové pásmo 5 až 12 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 7,60 € pre časové pásmo 12 až 18 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 11,60 € pre časové pásmo nad 18 hodín trvania pracovnej cesty.

Tipsport liga

I. Základná časť - 47. kolo - Nedeľa 02.02.2020
327 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK Nitra, s.r.o. 16:00 - ZŠ Detva KORBA, Martin, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. VALO, Jozef JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 47. kolo - Nedeľa 02.02.2020
323 HK Poprad a.s. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:00 - ZŠ Poprad VALACH, Miroslav, Ing. JUHÁSZ, Gábor BENIAČ, Lukáš, Bc. SOLTÉSZ, Áron LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 47. kolo - Nedeľa 02.02.2020
326 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MAC Budapest 17:00 - ZŠ Banská Bystrica LOKŠÍK, Peter MÜLLNER, Róbert DURMIS, Oto GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 47. kolo - Nedeľa 02.02.2020
328 HKM a.s. Zvolen vs. HC Nové Zámky 17:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav RENCZ, Dániel KIS-KIRÁLY, Barna ROJÍK, Peter CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 47. kolo - Nedeľa 02.02.2020
329 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín OROLIN, Tomáš, Bc. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KACEJ, Lukáš, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 48. kolo - Utorok 11.02.2020
333 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HK Nitra, s.r.o. 17:45 - ZŠ Michalovce SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. DURMIS, Oto SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 48. kolo - Streda 12.02.2020
336 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš STANO, Peter, Ing. KÓKAI, Márk JEDLIČKA, Peter KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 48. kolo - Streda 12.02.2020
335 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 48. kolo - Streda 12.02.2020
330 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HC Košice s.r.o. 18:30 - Ice rink Miskolc, HUN ŠTEFIK, Miroslav NOVÁK, Milan, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA BENIAČ, Lukáš, Bc. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 48. kolo - Streda 12.02.2020
332 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MAC Budapest 18:30 - Arena Ondreja Nepelu KONC st., Daniel VALACH, Miroslav, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. DURMIS, Oto JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 48. kolo - Streda 12.02.2020
334 HC Nové Zámky vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:30 - ZŠ Nové Zámky SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. JUHÁSZ, Gábor STANZEL, Matúš, Bc. SOLTÉSZ, Áron KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 49. kolo - Piatok 14.02.2020
338 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš FRIDRICH, Vladimír, Ing. JUHÁSZ, Gábor VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. SOLTÉSZ, Áron GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 49. kolo - Piatok 14.02.2020
337 HKM a.s. Zvolen vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel MÜLLNER, Róbert KRAJČÍK, Martin, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 49. kolo - Piatok 14.02.2020
339 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 49. kolo - Piatok 14.02.2020
341 HK Nitra, s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - Nitra Aréna KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 49. kolo - Piatok 14.02.2020
340 HC Nové Zámky vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:30 - ZŠ Nové Zámky NOVÁK, Milan, Ing. RENCZ, Dániel FRIMMEL, Róbert, PhDr. KIS-KIRÁLY, Barna BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 49. kolo - Piatok 14.02.2020
342 MAC Budapest vs. HK Poprad a.s. 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN TVRDOŇ, Jozef SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. ROJÍK, Peter JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 50. kolo - Nedeľa 16.02.2020
348 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 15:00 - ZŠ Michalovce ADAMEC, Milan, Mgr. VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto JOBBÁGY, Martin, Mgr. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 50. kolo - Nedeľa 16.02.2020
345 HC Košice s.r.o. vs. MAC Budapest 15:30 - STEEL Arena Košice OROLIN, Tomáš, Bc. KÓKAI, Márk ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KIS-KIRÁLY, Barna JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 50. kolo - Nedeľa 16.02.2020
349 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica NOVÁK, Milan, Ing. RENCZ, Dániel VALO, Jozef SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 50. kolo - Nedeľa 16.02.2020
350 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HKM a.s. Zvolen 17:00 - ZŠ Detva KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 50. kolo - Nedeľa 16.02.2020
346 HK Poprad a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 17:15 - ZŠ Poprad BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav JEDLIČKA, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 51. kolo - Utorok 18.02.2020
351 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 51. kolo - Utorok 18.02.2020
352 HKM a.s. Zvolen vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel TVRDOŇ, Jozef KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 51. kolo - Utorok 18.02.2020
353 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KÓKAI, Márk ROJÍK, Peter KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 51. kolo - Utorok 18.02.2020
354 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STANO, Peter, Ing. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. HOLOMEK, Vladimír
I. Základná časť - 51. kolo - Utorok 18.02.2020
355 HC Nové Zámky vs. HK Poprad a.s. 18:00 - ZŠ Nové Zámky BALUŠKA, Vladimír, Ing. RENCZ, Dániel VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 51. kolo - Utorok 18.02.2020
356 HK Nitra, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - Nitra Aréna VALACH, Miroslav, Ing. MÜLLNER, Róbert DURMIS, Oto FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 52. kolo - Piatok 21.02.2020
358 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. MAC Budapest 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN TVRDOŇ, Jozef FRIDRICH, Vladimír, Ing. SMREK, Martin, Ing. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 52. kolo - Piatok 21.02.2020
360 HC Košice s.r.o. vs. HC Nové Zámky 18:00 - STEEL Arena Košice SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KÓKAI, Márk BOGDAŇ, Andrej, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 52. kolo - Piatok 21.02.2020
361 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Poprad a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KONC st., Daniel ŠTEFIK, Miroslav KONC ml., Daniel, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 52. kolo - Piatok 21.02.2020
362 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JUHÁSZ, Gábor KRAJČÍK, Martin, Mgr. SOLTÉSZ, Áron KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 52. kolo - Piatok 21.02.2020
363 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HKM a.s. Zvolen 18:00 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing., MBA BENIAČ, Lukáš, Bc. JOBBÁGY, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 52. kolo - Piatok 21.02.2020
364 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Detva VALACH, Miroslav, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ROJÍK, Peter KONC ml., Juraj GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
367 HC Košice s.r.o. vs. HK Poprad a.s. 15:30 - STEEL Arena Košice STANO, Peter, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
365 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 16:00 - ZŠ Banská Bystrica KORBA, Martin, Ing., MBA RENCZ, Dániel STANZEL, Matúš, Bc. KIS-KIRÁLY, Barna NEUZER, Erik
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
396 HK Nitra, s.r.o. vs. HC Nové Zámky 16:00 - Nitra Aréna FRIDRICH, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef JEDLIČKA, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
366 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 17:00 - Arena Ondreja Nepelu LOKŠÍK, Peter KÓKAI, Márk SYNEK, Šimon, PaedDr. SOLTÉSZ, Áron JONÁK, Peter JONÁK, Peter
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
395 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:30 - ZŠ Michalovce ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
397 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. MAC Budapest 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 2. kolo - Utorok 25.02.2020
400 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HK Nitra, s.r.o. 17:30 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JUHÁSZ, Gábor JOBBÁGY, Martin, Mgr. SOLTÉSZ, Áron LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 2. kolo - Utorok 25.02.2020
368 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Poprad a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KONC st., Daniel STANO, Peter, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 2. kolo - Utorok 25.02.2020
369 HKM a.s. Zvolen vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen KORBA, Martin, Ing., MBA GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 2. kolo - Utorok 25.02.2020
370 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. DURMIS, Oto KONC ml., Daniel, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 2. kolo - Utorok 25.02.2020
398 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MAC Budapest 18:00 - ZŠ Detva VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KÓKAI, Márk ROJÍK, Peter KIS-KIRÁLY, Barna CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 2. kolo - Utorok 25.02.2020
399 HC Nové Zámky vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:30 - ZŠ Nové Zámky BALUŠKA, Vladimír, Ing. PURGAT, Patrik CRMAN, Filip, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 3. kolo - Piatok 28.02.2020
372 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - STEEL Arena Košice OROLIN, Tomáš, Bc. RENCZ, Dániel KACEJ, Lukáš, Mgr. SOLTÉSZ, Áron ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 3. kolo - Piatok 28.02.2020
373 HK Poprad a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 18:00 - ZŠ Poprad NOVÁK, Milan, Ing. JUHÁSZ, Gábor DURMIS, Oto STANZEL, Matúš, Bc. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 3. kolo - Piatok 28.02.2020
401 HK Nitra, s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - Nitra Aréna FRIDRICH, Vladimír, Ing. LOKŠÍK, Peter VALO, Jozef GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
II. Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 3. kolo - Piatok 28.02.2020
371 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu MÜLLNER, Róbert VALACH, Miroslav, Ing. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 3. kolo - Piatok 28.02.2020
402 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:30 - Ice rink Miskolc, HUN ŠTEFIK, Miroslav TVRDOŇ, Jozef ROJÍK, Peter CRMAN, Filip, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
II. Nadstavbová časť sk. B (7.-12.) - 3. kolo - Piatok 28.02.2020
403 MAC Budapest vs. HC Nové Zámky 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN KONC st., Daniel KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMREK, Martin, Ing. JEDLIČKA, Peter DRUGA, Norbert

Slovenská hokejová liga

Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 5. kolo - Nedeľa 02.02.2020
739 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 17:00 - ZŠ Považská Bystrica ADAMEC, Milan, Mgr. HANKO, Peter JURČIAK, Adam
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 5. kolo - Nedeľa 02.02.2020
740 Hokejový klub Levice vs. MsHK Žilina, a.s. 17:00 - ZŠ Levice PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 6. kolo - Streda 05.02.2020
741 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 17:30 - ZŠ Trnava ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. KONC st., Juraj
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 3. kolo - Piatok 07.02.2020
707 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Topoľčany VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal HOLOMEK, Vladimír
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 6. kolo - Piatok 07.02.2020
742 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Žilina KORBA, Peter, Ing. VARGA, Róbert, Ing. PRIBULA, Maroš
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 5. kolo - Streda 12.02.2020
715 HK Skalica, s.r.o. vs. Bratislava Capitals, a.s. 17:00 - HANT arena Skalica ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. ČAVOJSKÝ, Ján
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 5. kolo - Streda 12.02.2020
713 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. STAŠŠÁK, Martin HANKO, Peter HOLOMEK, Vladimír
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 5. kolo - Streda 12.02.2020
714 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom VALACHOVIČ, Marián HERCOG, Martin JUNEK, Martin
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 7. kolo - Streda 12.02.2020
743 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Žilina KRIST, Mário, Ing. HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc. JURČIAK, Rudolf
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 7. kolo - Streda 12.02.2020
744 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. NEUZER, Erik
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 6. kolo - Piatok 14.02.2020
717 HK Skalica, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:00 - HANT arena Skalica MĹKVY, Michal, Bc. HERCOG, Martin JUNEK, Martin
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 6. kolo - Piatok 14.02.2020
716 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Bratislava Capitals, a.s. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír WOLF, Vladimír, Ing. RIŠ, Jaroslav FINDURA, Mikuláš
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 8. kolo - Piatok 14.02.2020
745 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:30 - ZŠ Trnava VALKO, Karol, Ing. MAŠKULKA, Adam, Bc. OLLE, Marian MACKO, Peter, Ing.
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 6. kolo - Piatok 14.02.2020
718 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom ŽÁK, Marek, Mgr. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 8. kolo - Piatok 14.02.2020
746 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Žilina KORBA, Peter, Ing. VARGA, Róbert, Ing. PRIBULA, Maroš BAČO, Štefan
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 7. kolo - Streda 19.02.2020
719 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. TVRDOŇ, Peter
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 7. kolo - Streda 19.02.2020
720 Hokejový klub Martin o.z. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Martin IVAN, Richard, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter NEUZER, Erik
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 9. kolo - Streda 19.02.2020
747 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. REHÁK, Adam, Mgr.
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 9. kolo - Streda 19.02.2020
748 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Považská Bystrica HATALA, Gabriel, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 2. kolo - Streda 19.02.2020
706 Bratislava Capitals, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:30 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. MAŠKULKA, Adam, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 8. kolo - Piatok 21.02.2020
724 HK Skalica, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - HANT arena Skalica ŽÁK, Marek, Mgr. JUNEK, Martin KIEPEŠ, Peter, Bc.
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 8. kolo - Piatok 21.02.2020
722 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing. PRIBULA, Maroš FINDURA, Mikuláš
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 10. kolo - Piatok 21.02.2020
749 Hokejový klub Trnava vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Trnava PURGAT, Patrik CRMAN, Filip, Bc. JEDLIČKA, Peter
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 3. kolo - Piatok 21.02.2020
708 Hokejový klub Martin o.z. vs. Bratislava Capitals, a.s. 18:00 - ZŠ Martin LOKŠÍK, Peter ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. ĎURINA, Vladimír, Bc.
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 10. kolo - Piatok 21.02.2020
750 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Považská Bystrica KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 9. kolo - Streda 26.02.2020
725 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 17:00 - HANT arena Skalica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. JUNEK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 9. kolo - Streda 26.02.2020
726 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Bratislava Capitals, a.s. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom MĹKVY, Michal, Bc. REHÁK, Adam, Mgr. TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Rudolf
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 9. kolo - Streda 26.02.2020
727 Hokejový klub Martin o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Martin ŠEFČÍK, Peter, Mgr. VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 11. kolo - Streda 26.02.2020
751 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Považská Bystrica HATALA, Gabriel, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HOLOMEK, Vladimír
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 11. kolo - Streda 26.02.2020
752 Hokejový klub Levice vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KONC ml., Juraj STANKOVIČ, Patrik, Bc. KONC st., Juraj
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 10. kolo - Piatok 28.02.2020
728 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír WOLF, Vladimír, Ing. JANIGA, Matej, Ing. FINDURA, Mikuláš
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 12. kolo - Piatok 28.02.2020
753 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 17:30 - ZŠ Trnava VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 10. kolo - Piatok 28.02.2020
729 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Topoľčany BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ŠOTEK, Marko, Bc. OLLE, Marian ČAVOJSKÝ, Ján
Nadstavbová časť sk. B (7.-10.) - 12. kolo - Piatok 28.02.2020
754 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Žilina VIDO, Ľuboš, Ing. HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 10. kolo - Piatok 28.02.2020
730 Bratislava Capitals, a.s. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:45 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. MAŠKULKA, Adam, Bc. BELICA, Marek, Ing.

Extraliga juniorov

Nadstavbová časť "A" - 19. kolo - Sobota 01.02.2020
1187 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica IVAN, Richard, Bc. TRNKA, Jakub ČÍŽ, Martin, Ing.
Nadstavbová časť "A" - 19. kolo - Sobota 01.02.2020
1189 HKM a.s vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter HANKO, Peter PAULÍK, Maroš
Nadstavbová časť "B" - 19. kolo - Sobota 01.02.2020
1247 Hokejový klub Trnava vs. MHA MARTIN 14:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Nadstavbová časť "B" - 19. kolo - Sobota 01.02.2020
1248 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Nadstavbová časť "A" - 19. kolo - Sobota 01.02.2020
1188 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 15:45 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc.
Nadstavbová časť "B" - 19. kolo - Sobota 01.02.2020
1249 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. ŠOTEK, Marko, Bc.
Nadstavbová časť "B" - 20. kolo - Nedeľa 02.02.2020
1250 Hokejový klub Trnava vs. MHA MARTIN 10:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Nadstavbová časť "B" - 20. kolo - Nedeľa 02.02.2020
1251 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Nadstavbová časť "A" - 20. kolo - Nedeľa 02.02.2020
1190 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica VALKO, Karol, Ing. TRNKA, Jakub MIŠEK, Michal
Nadstavbová časť "A" - 20. kolo - Nedeľa 02.02.2020
1191 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 11:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
Nadstavbová časť "A" - 20. kolo - Nedeľa 02.02.2020
1192 HKM a.s vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Zvolen IVAN, Richard, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. HOVAN, Richard
Nadstavbová časť "B" - 20. kolo - Nedeľa 02.02.2020
1252 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 15:00 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. OLLE, Marian SYNEK, Šimon, PaedDr.
Nadstavbová časť "A" - 11. kolo - Sobota 15.02.2020
1163 HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s 14:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. VARGA, Róbert, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Nadstavbová časť "A" - 11. kolo - Sobota 15.02.2020
1165 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠTEFIK, Miroslav NOSEK, Martin KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Nadstavbová časť "B" - 11. kolo - Sobota 15.02.2020
1224 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Ivan DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Nadstavbová časť "B" - 11. kolo - Sobota 15.02.2020
1225 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MHA MARTIN 16:00 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. VALACHOVIČ, Tomáš
Nadstavbová časť "B" - 11. kolo - Sobota 15.02.2020
1223 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Trnava HRONSKÝ, Tomáš, Ing. PIOVARČI, Denis GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Nadstavbová časť "B" - 12. kolo - Nedeľa 16.02.2020
1227 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:30 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc.
Nadstavbová časť "B" - 12. kolo - Nedeľa 16.02.2020
1228 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MHA MARTIN 10:30 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik ŠEFČÍK, Juraj, Ing. VALACHOVIČ, Tomáš
Nadstavbová časť "A" - 12. kolo - Nedeľa 16.02.2020
1168 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. LESAY, Jozef
Nadstavbová časť "B" - 12. kolo - Nedeľa 16.02.2020
1226 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Nadstavbová časť "A" - 12. kolo - Nedeľa 16.02.2020
1166 HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s 14:30 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír SMREK, Martin, Ing. HRIŠKO, Peter
Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Štvrtok 20.02.2020
1256 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing., MBA RIŠ, Jaroslav BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Štvrtok 20.02.2020
1253 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOVÁK, Milan, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. VALO, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Štvrtok 20.02.2020
1254 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Štvrtok 20.02.2020
1255 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Piatok 21.02.2020
1260 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav HRIŠKO, Peter BAČO, Štefan BAČO, Štefan
Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Piatok 21.02.2020
1257 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Piatok 21.02.2020
1259 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Poprad TORNAY, Juraj, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc. NEUZER, Erik NEUZER, Erik
Play- off štvrťfinále - 2. kolo - Piatok 21.02.2020
1258 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - Nitra Aréna MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. PIOVARČI, Denis DRUGA, Norbert DRUGA, Norbert
Play- out - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
1274 Hokejový klub Trnava vs. HK Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Play- out - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
1273 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MHA MARTIN 15:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. JUNEK, Martin
Play- out - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
1277 Hokejový klub Trnava vs. MHA MARTIN 10:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Play- out - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
1276 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK Mládež Michalovce 12:30 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik ŠEFČÍK, Juraj, Ing. MAREK, Martin
Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Pondelok 24.02.2020
1264 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub NEUZER, Erik NEUZER, Erik
Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Pondelok 24.02.2020
1263 HKM a.s vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 16:00 - ZŠ Zvolen HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin DRUGA, Norbert DRUGA, Norbert
Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Pondelok 24.02.2020
1261 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. OROLIN, Michal, Mgr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
Play- off štvrťfinále - 3. kolo - Pondelok 24.02.2020
1262 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. HANKO, Peter DURMIS, Oto HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír
Play- off štvrťfinále - 4. kolo - Utorok 25.02.2020
1268 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 12:30 - ZŠ Banská Bystrica HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin NEUZER, Erik NEUZER, Erik
Play- off štvrťfinále - 4. kolo - Utorok 25.02.2020
1265 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef FRIDRICH, Vladimír, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. ČAVOJSKÝ, Ján ČAVOJSKÝ, Ján
Play- off štvrťfinále - 4. kolo - Utorok 25.02.2020
1266 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Žilina ŠTEFIK, Miroslav HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. JURČIAK, Rudolf JURČIAK, Rudolf
Play- off štvrťfinále - 5. kolo - Štvrtok 27.02.2020
1269 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOVÁK, Milan, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VALO, Jozef KRAJČÍK, Martin, Mgr. HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír
Play- off štvrťfinále - 5. kolo - Štvrtok 27.02.2020
1270 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Play- off štvrťfinále - 5. kolo - Štvrtok 27.02.2020
1272 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing., MBA JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
Play- out - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
1278 MHA MARTIN vs. MHK Dubnica nad Váhom 15:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal HOLIENKA, Tomáš
Play- out - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
1279 HK Mládež Michalovce vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 15:45 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav VALL, Michal, Mgr.
Play- out - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
1280 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 15:45 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert VALACHOVIČ, Tomáš MAREK, Martin

Kaufland Extraliga dorastu

Základná časť - 35. kolo - Sobota 01.02.2020
2243 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť - 35. kolo - Sobota 01.02.2020
2242 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš MACEK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť - 35. kolo - Sobota 01.02.2020
2240 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. JURČIAK, Adam
Základná časť - 35. kolo - Sobota 01.02.2020
2241 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:15 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. OLLE, Marian
Základná časť - 35. kolo - Sobota 01.02.2020
2245 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:30 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. VARGA, Róbert, Ing. RIŠ, Jaroslav
Základná časť - 35. kolo - Sobota 01.02.2020
2239 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 15:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert HARINGA, Ivan JUNEK, Martin
Základná časť - 36. kolo - Nedeľa 02.02.2020
2246 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Základná časť - 36. kolo - Nedeľa 02.02.2020
2252 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť - 36. kolo - Nedeľa 02.02.2020
2249 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť - 36. kolo - Nedeľa 02.02.2020
2247 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. NOSEK, Martin KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 36. kolo - Nedeľa 02.02.2020
2248 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 12:15 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 51. kolo - Streda 12.02.2020
2355 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 13:00 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. SOJKA, Jozef
Základná časť - 51. kolo - Streda 12.02.2020
2352 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr.
Základná časť - 51. kolo - Streda 12.02.2020
2354 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MHA MARTIN 14:00 - Nitra Aréna ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír BEZÁK, Andrej
Základná časť - 51. kolo - Streda 12.02.2020
2357 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Základná časť - 51. kolo - Streda 12.02.2020
2353 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. CHRAPČIAK, Samuel KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť - 51. kolo - Streda 12.02.2020
2351 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 16:15 - ZŠ Púchov LOKŠÍK, Peter HODOŇ, Daniel, Bc. DRBLÍK, Michal
Základná časť - 51. kolo - Streda 12.02.2020
2356 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 17:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 13.02.2020
2362 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:15 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 13.02.2020
2363 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 13.02.2020
2358 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 12:00 - ZŠ Púchov KRIST, Mário, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 13.02.2020
2359 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 13.02.2020
2360 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠČURKA, Jakub ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 13.02.2020
2361 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MHA MARTIN 14:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 13.02.2020
2364 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter JOBBÁGY, Martin, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť - 37. kolo - Sobota 15.02.2020
2253 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav PAVLOTTY, Jakub
Základná časť - 37. kolo - Sobota 15.02.2020
2257 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 37. kolo - Sobota 15.02.2020
2258 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav HOVAN, Richard TRNKA, Jakub
Základná časť - 37. kolo - Sobota 15.02.2020
2259 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 37. kolo - Sobota 15.02.2020
2254 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť - 37. kolo - Sobota 15.02.2020
2256 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 15:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. CHRAPČIAK, Samuel JONÁK, Peter
Základná časť - 37. kolo - Sobota 15.02.2020
2255 MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej, Bc. HANKO, Peter
Základná časť - 38. kolo - Nedeľa 16.02.2020
2262 MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš JAKUBEC, Andrej, Bc. MIŠEK, Michal
Základná časť - 38. kolo - Nedeľa 16.02.2020
2264 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. LEPIEŠ, Filip OLLE, Marian
Základná časť - 38. kolo - Nedeľa 16.02.2020
2266 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 10:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 38. kolo - Nedeľa 16.02.2020
2260 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav PAVLOTTY, Jakub
Základná časť - 38. kolo - Nedeľa 16.02.2020
2261 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť - 38. kolo - Nedeľa 16.02.2020
2265 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Základná časť - 38. kolo - Nedeľa 16.02.2020
2263 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 11:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. KOVALČÍK, Lukáš JONÁK, Peter
Základná časť - 35. kolo - Utorok 18.02.2020
2244 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír HRIŠKO, Peter RIŠ, Jaroslav
Základná časť - 36. kolo - Streda 19.02.2020
2251 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. VARGA, Róbert, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
Základná časť - 39. kolo - Sobota 22.02.2020
2270 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:30 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír JAKUBEC, Andrej, Bc. HANKO, Peter
Základná časť - 39. kolo - Sobota 22.02.2020
2267 HC Košice s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
Základná časť - 39. kolo - Sobota 22.02.2020
2269 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 39. kolo - Sobota 22.02.2020
2271 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - ZŠ Púchov DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť - 39. kolo - Sobota 22.02.2020
2272 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Žilina DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 39. kolo - Sobota 22.02.2020
2273 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. TVRDOŇ, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 39. kolo - Sobota 22.02.2020
2268 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 18:00 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Základná časť - 40. kolo - Nedeľa 23.02.2020
2275 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 40. kolo - Nedeľa 23.02.2020
2278 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:00 - ZŠ Púchov DRBLÍK, Michal HODOŇ, Daniel, Bc. TVRDOŇ, Peter
Základná časť - 40. kolo - Nedeľa 23.02.2020
2276 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:30 - Arena Ondreja Nepelu VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. OLLE, Marian
Základná časť - 40. kolo - Nedeľa 23.02.2020
2279 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš MACEK, Michal HAJNIK, Martin
Základná časť - 40. kolo - Nedeľa 23.02.2020
2277 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:45 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír JAKUBEC, Andrej, Bc. MIŠEK, Michal
Základná časť - 40. kolo - Nedeľa 23.02.2020
2274 HC Košice s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. SMREK, Martin, Ing. JANIGA, Matej, Ing.
Základná časť - 40. kolo - Nedeľa 23.02.2020
2280 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. NOSEK, Martin KRAJČÍK, Martin, Mgr.
II. časť Play- out- EXD - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
2366 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš OROLIN, Tomáš, Bc. CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
II. časť Play- out- EXD - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
2367 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Žilina DURMIS, Oto HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
II. časť Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
2395 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BENIAČ, Lukáš, Bc. BORZA, Michal, Ing.
II. časť Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
2396 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam
II. časť Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
2398 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JEDLIČKA, Peter CRMAN, Filip, Bc.
II. časť Play- off štvrťfinále - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
2397 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
II. časť Play- out- EXD - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
2365 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 18:00 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír KOVÁČIK, Michal ZNAK, Marián, Mgr.

2. hokejová liga

PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10211 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:00 - ZS Rimavská Sobota ŽÁK, Marek, Mgr. HOVAN, Richard KURČÍK, Martin
PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10212 HC 19 Humenné vs. UKS Sanok 17:00 - ZŠ Humenné MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. BABJAK, Ladislav
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10191 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:30 - ZŠ Kežmarok TORNAY, Juraj, Bc. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. ZNAK, Marián, Mgr.
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10192 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Trebišov KORBA, Peter, Ing. TOMÁŠ, Michal BORZA, Michal, Ing.
PlayOff Semifinále skupina A (1.-4.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10201 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokej Bratislava 17:30 - ZŠ Púchov LOKŠÍK, Peter HVOJNÍK, Adrián BEZÁK, Andrej
O umiestnenie sk. A (5.-8.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10182 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 18:00 - ZŠ Partizánske LESAY, Dominik HODOŇ, Daniel, Bc. ĎURINA, Vladimír, Bc.
PlayOff Semifinále skupina A (1.-4.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10202 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. BRÁNIK, Matúš RAJČAN, Miroslav
O umiestnenie sk. A (5.-8.) - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
10181 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub 91 Senica 18:45 - Aréna Brezno PAVELA, Ľubomír MIŠEK, Michal KOVÁČIK, Michal
O umiestnenie sk. A (5.-8.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10183 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub 91 Senica 17:00 - Aréna Brezno GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ZNAK, Marián, Mgr. PAULÍK, Maroš
PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10213 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:00 - ZS Rimavská Sobota SÝKORA, Peter ŠEBEŇ, Erik KURČÍK, Martin
PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10214 HC 19 Humenné vs. UKS Sanok 17:00 - ZŠ Humenné KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10193 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:30 - ZŠ Kežmarok SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. KOVALČÍK, Lukáš
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10194 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Trebišov MIHAĽOV, Martin TOMÁŠ, Michal VALL, Michal, Mgr.
PlayOff Semifinále skupina A (1.-4.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10203 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokej Bratislava 17:30 - ZŠ Púchov GAJDOŠÍK, Ivan TVRDOŇ, Peter MAKÚCH, Marek, Ing.
O umiestnenie sk. A (5.-8.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10184 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 18:00 - ZŠ Partizánske HATALA, Gabriel, Ing. HVOJNÍK, Adrián BEZÁK, Andrej
PlayOff Semifinále skupina A (1.-4.) - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
10204 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom ŽÁK, Marek, Mgr. BRÁNIK, Matúš DANKO, Ľubomír
O umiestnenie sk. A (5.-8.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10186 HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 17:00 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš RAJČAN, Miroslav
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10196 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAVELA, Ľubomír KOVÁČIK, Michal MARTÍNEK, Matej
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10195 Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica SÝKORA, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr. BORZA, Michal, Ing.
PlayOff Semifinále skupina A (1.-4.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10206 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub 17:30 - ZŠ Dolný Kubín PETERKA, Lukáš ZNAK, Marián, Mgr. ĎURINA, Vladimír, Bc.
PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10215 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 17:30 - ZŠ Bardejov KORBA, Martin, Ing., MBA HRIŠKO, Peter VARGA, Róbert, Ing.
O umiestnenie sk. A (5.-8.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10185 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Brezno 18:00 - ZŠ Senica MÜLLNER, Róbert HERCOG, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10216 UKS Sanok vs. HC 19 Humenné 18:00 - ZS Sanok, POL KALINA, Ondrej, Mgr., PhD.
PlayOff Semifinále skupina A (1.-4.) - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
10205 Hokej Bratislava vs. MŠK Púchov s.r.o. 18:30 - ZŠ Hamuliakovo GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc.
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 4. kolo - Nedeľa 09.02.2020
10198 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 15:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAVELA, Ľubomír MARTÍNEK, Matej CHRAPČIAK, Samuel
O umiestnenie sk. A (5.-8.) - 4. kolo - Nedeľa 09.02.2020
10187 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Brezno 17:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman HERCOG, Martin SOJKA, Jozef
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 4. kolo - Nedeľa 09.02.2020
10197 Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica SÝKORA, Peter BORZA, Michal, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr.
PlayOff Semifinále skupina B (1.-4.) - 4. kolo - Nedeľa 09.02.2020
10217 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 17:30 - ZŠ Bardejov KORBA, Peter, Ing. KORBA, Martin, Ing., MBA VALL, Michal, Mgr. BABJAK, Ladislav ORSZÁG, Peter, Ing.
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 5. kolo - Sobota 15.02.2020
10199 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:30 - ZŠ Kežmarok TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Lukáš LUKÁČ, Peter, Mgr.
O umiestnenie sk. B (5.-8.) - 5. kolo - Sobota 15.02.2020
10200 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Trebišov SMEREK, Vladimír HRIŠKO, Peter MOLEKOVÁ, Eva Mária
PlayOff Finále v skupine B - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
10236 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 19 Humenné 17:00 - ZS Rimavská Sobota SMEREK, Vladimír TORNAY, Juraj, Bc. RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
PlayOff Finále v skupine A - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
10231 MŠK Púchov s.r.o. vs. MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub 17:30 - ZŠ Púchov ŠTEFIK, Miroslav BALUŠKA, Vladimír, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
PlayOff o umiestnenie v skupine B (o 3m) - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
10226 UKS Sanok vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 18:00 - ZS Sanok, POL SÝKORA, Peter
O umiestnenie sk. A II. fáza - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
10252 Hokejový klub 91 Senica vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 18:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman ŠINSKÝ, Viktor MAREK, Martin
O umiestnenie sk. A II. fáza - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
10251 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 18:45 - Aréna Brezno KOLLÁR, Miroslav HOVAN, Richard IZAKOVIČ, Tomáš
PlayOff o umiestnenie v skupine B (o 3m) - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
10227 UKS Sanok vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:00 - ZS Sanok, POL SMEREK, Vladimír
PlayOff Finále v skupine B - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
10237 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 19 Humenné 17:00 - ZS Rimavská Sobota KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. PRIBULA, Maroš RIŠ, Jaroslav BAČO, Štefan
O umiestnenie sk. A II. fáza - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
10253 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 17:00 - Aréna Brezno GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. HANKO, Peter IZAKOVIČ, Tomáš
O umiestnenie sk. A II. fáza - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
10254 Hokejový klub 91 Senica vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 17:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
PlayOff Finále v skupine A - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
10232 MŠK Púchov s.r.o. vs. MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub 17:30 - ZŠ Púchov VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BALUŠKA, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír
PlayOff Finále v skupine B - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
10238 HC 19 Humenné vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 17:00 - ZŠ Humenné KORBA, Martin, Ing., MBA SMEREK, Vladimír PAVLOTTY, Jakub REGENDA, Radoslav, Mgr. BAČO, Štefan
PlayOff o umiestnenie v skupine B (o 3m) - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
10228 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. UKS Sanok 17:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš TOMÁŠ, Michal
PlayOff Finále v skupine A - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
10233 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. MŠK Púchov s.r.o. 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BALUŠKA, Vladimír, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. ROJÍK, Peter NEUZER, Erik
O umiestnenie sk. A II. fáza - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
10255 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Brezno 18:00 - ZŠ Partizánske ŽÁK, Marek, Mgr. MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
O umiestnenie sk. A II. fáza - 3. kolo - Sobota 29.02.2020
10256 Pesterzsébeti Hockey Club Budapest vs. Hokejový klub 91 Senica 18:00 - ZŠ Senica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. HARINGA, Ivan

Extraliga žien

Základná časť - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
15017 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ICE DREAM o.z. 17:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť - 18. kolo - Sobota 01.02.2020
15053 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ŽHK POPRAD 17:00 - ZŠ Zvolen STEHLÍKOVÁ, Michaela TRNKA, Jakub
Základná časť - 18. kolo - Nedeľa 02.02.2020
15054 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ICE DREAM o.z. 16:00 - TH STEEL Aréna Košice BOGDAŇ, Andrej, Ing. KORBA, Peter, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Piatok 07.02.2020
15055 Hockey club Spišská Nová Ves vs. ŽHK POPRAD 20:00 - ZŠ Spišská Nová Ves RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Základná časť - 20. kolo - Sobota 08.02.2020
15058 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD 15:00 - ZŠ Martin RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. HUS, Igor, JUDr. MIŠEK, Michal
Základná časť - 19. kolo - Nedeľa 09.02.2020
15057 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 15:00 - ZŠ Martin JAKUBEC, Andrej, Bc. HANKO, Peter
Základná časť - 20. kolo - Piatok 14.02.2020
15060 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Hockey club Spišská Nová Ves 19:00 - TH STEEL Aréna Košice RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. HRIŠKO, Peter MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť - 14. kolo - Sobota 15.02.2020
15040 Hockey club Spišská Nová Ves vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. ŠČURKA, Jakub WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Sobota 15.02.2020
15056 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ICE DREAM o.z. 20:00 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 16.02.2020
15059 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ICE DREAM o.z. 12:00 - ZŠ Zvolen STAŠŠÁK, Martin ŠEBEŇ, Erik
EXZ Play-off semifinále - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
15062 Hockey club Spišská Nová Ves vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. ŠČURKA, Jakub
EXZ Play-off semifinále - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
15061 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD 18:00 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír JAKUBEC, Andrej, Bc. KOVÁČIK, Michal
O umiestnenie EXZ - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
15067 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ICE DREAM o.z. 16:00 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik PAULÍK, Maroš
EXZ Play-off semifinále - 2. kolo - Sobota 29.02.2020
15064 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Hockey club Spišská Nová Ves 17:15 - STEEL Arena Košice CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. BORZA, Michal, Ing.
EXZ Play-off semifinále - 2. kolo - Sobota 29.02.2020
15063 ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 18:45 - ZŠ Poprad RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš ŠČURKA, Jakub

1. liga juniorov

Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 19. kolo - Sobota 15.02.2020
3112 HOBA Bratislava vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef HORVÁTH, Martin OLLE, Marian
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 19. kolo - Sobota 15.02.2020
3113 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. MAŠKULKA, Adam, Bc.
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 20. kolo - Nedeľa 16.02.2020
3116 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MOLLER, Anton, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 20. kolo - Nedeľa 16.02.2020
3115 HOBA Bratislava vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef HORVÁTH, Martin ŠINSKÝ, Viktor

K-Classic 1. liga dorastu

II. časť ´´ O extraligu´´ - 3. kolo - Sobota 01.02.2020
4249 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HORVÁTH, Martin ŠINSKÝ, Viktor
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 3. kolo - Sobota 01.02.2020
4305 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. DANKO, Ľubomír
II. časť ´´ O extraligu´´ - 3. kolo - Sobota 01.02.2020
4247 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 15:45 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír HRIŠKO, Peter BENIAČ, Lukáš, Bc.
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 3. kolo - Sobota 01.02.2020
4306 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 16:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KIEPEŠ, Peter, Bc.
II. časť ´´ O extraligu´´ - 4. kolo - Nedeľa 02.02.2020
4251 HKM a.s vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Zvolen ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc.
II. časť ´´ O extraligu´´ - 4. kolo - Nedeľa 02.02.2020
4252 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. OROLIN, Michal, Mgr.
II. časť ´´ O extraligu´´ - 4. kolo - Nedeľa 02.02.2020
4250 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 10:30 - STEEL Arena Košice SMREK, Martin, Ing. HRIŠKO, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr.
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 4. kolo - Nedeľa 02.02.2020
4307 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 11:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 4. kolo - Nedeľa 02.02.2020
4308 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Priateľský turnaj Lučenec - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
3900 Hokejový club Lučenec vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Lučenec KURČÍK, Martin ROJÍK, Peter
Priateľský turnaj Lučenec - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
3901 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:45 - ZŠ Lučenec ROJÍK, Peter KURČÍK, Martin
Priateľský turnaj Lučenec - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
3902 Hokejový club Lučenec vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Lučenec KURČÍK, Martin ROJÍK, Peter
II. časť ´´ O extraligu´´ - 5. kolo - Sobota 15.02.2020
4255 HKM a.s vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin PAULÍK, Maroš
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 5. kolo - Sobota 15.02.2020
4309 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír ŽÁK, Marek, Mgr.
II. časť ´´ O extraligu´´ - 5. kolo - Sobota 15.02.2020
4253 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Brezno 14:30 - ZŠ Partizánske PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. HVOJNÍK, Adrián MAGUŠIN, Jozef
II. časť ´´ O extraligu´´ - 5. kolo - Sobota 15.02.2020
4254 Prešov Penguins, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:30 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BORZA, Michal, Ing. RIŠ, Jaroslav
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 5. kolo - Sobota 15.02.2020
4310 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 16:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. VALO, Jozef
II. časť ´´ O extraligu´´ - 6. kolo - Nedeľa 16.02.2020
4258 HKM a.s vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Zvolen IVAN, Richard, Bc. ŠEBEŇ, Erik
II. časť ´´ O extraligu´´ - 6. kolo - Nedeľa 16.02.2020
4256 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Brezno 9:30 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 6. kolo - Nedeľa 16.02.2020
4311 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 10:30 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 6. kolo - Nedeľa 16.02.2020
4312 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOSEK, Martin KNAPEC, Vladimír
II. časť ´´ O extraligu´´ - 6. kolo - Nedeľa 16.02.2020
4257 Prešov Penguins, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter HRIŠKO, Peter
II. časť ´´ O extraligu´´ - 7. kolo - Sobota 22.02.2020
4260 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HKM a.s 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard OLLE, Marian LEPIEŠ, Filip
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 7. kolo - Sobota 22.02.2020
4314 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
II. časť ´´ O extraligu´´ - 7. kolo - Sobota 22.02.2020
4261 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Prešov Penguins, n.o. 14:30 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 7. kolo - Sobota 22.02.2020
4313 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:30 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
II. časť ´´ O extraligu´´ - 7. kolo - Sobota 22.02.2020
4259 Hokejový klub Brezno vs. HOBA Bratislava 15:30 - Aréna Brezno KOLLÁR, Miroslav HOVAN, Richard IZAKOVIČ, Tomáš
II. časť ´´ O extraligu´´ - 8. kolo - Nedeľa 23.02.2020
4264 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Prešov Penguins, n.o. 9:30 - ZŠ Partizánske PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MAGUŠIN, Jozef HVOJNÍK, Adrián
II. časť ´´ O extraligu´´ - 8. kolo - Nedeľa 23.02.2020
4262 Hokejový klub Brezno vs. HOBA Bratislava 10:30 - Aréna Brezno ŠČURKA, Jakub HOVAN, Richard
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 8. kolo - Nedeľa 23.02.2020
4315 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc.
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 8. kolo - Nedeľa 23.02.2020
4316 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna DANKO, Ľubomír KNAPEC, Vladimír
II. časť ´´ O extraligu´´ - 8. kolo - Nedeľa 23.02.2020
4263 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HKM a.s 12:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MOLLER, Anton, Ing. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
II. časť ´´ O extraligu´´ - 9. kolo - Streda 26.02.2020
4265 Hokejový klub Brezno vs. HKM a.s 17:00 - Aréna Brezno ROJÍK, Peter HOVAN, Richard
II. časť ´´ O extraligu´´ - 10. kolo - Štvrtok 27.02.2020
4268 Hokejový klub Brezno vs. HKM a.s 17:00 - Aréna Brezno ČÍŽ, Martin, Ing. HOVAN, Richard
II. časť ´´ O extraligu´´ - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
4266 HOBA Bratislava vs. Prešov Penguins, n.o. 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka ŠINSKÝ, Viktor KANDA, Matúš
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
4317 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef KNAPEC, Vladimír
II. časť ´´ O extraligu´´ - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
4267 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
II. časť "O umiestnenie" sk. západ - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
4318 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 15:15 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír

Liga kadetov

TOP 14 celoslovenská časť - 11. kolo - Sobota 01.02.2020
9422 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. MHA MARTIN 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. CRMAN, Filip, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 11. kolo - Sobota 01.02.2020
9685 Hokejový klub Bratislava vs. Športový klub polície Bratislava 13:15 - ZŠ BA - Lamač ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 11. kolo - Sobota 01.02.2020
9427 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
TOP 14 celoslovenská časť - 11. kolo - Sobota 01.02.2020
9423 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 16:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠINSKÝ, Viktor HORVÁTH, Martin
TOP 14 celoslovenská časť - 11. kolo - Sobota 01.02.2020
9425 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:45 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
TOP 14 celoslovenská časť - 11. kolo - Sobota 01.02.2020
9426 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam
TOP 14 celoslovenská časť - 11. kolo - Sobota 01.02.2020
9424 HOBA Bratislava vs. HC ‘05 Banská Bystrica 19:30 - Arena Ondreja Nepelu SOJKA, Jozef JANČÍK, Roman
TOP 14 celoslovenská časť - 12. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9430 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:30 - Arena Ondreja Nepelu HORVÁTH, Martin ŠOTEK, Marko, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 11. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9844 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:30 - ZŠ Trebišov PRIBULA, Maroš JURKO, Michal, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 11. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9843 LIBA ACADEMY 11 vs. HC Bulls Vranov 10:15 - ZŠ Čaňa KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMEREK, Vladimír
TOP 14 celoslovenská časť - 12. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9435 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 11. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9684 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 12:30 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JANČÍK, Roman
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 11. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9841 Prešov Penguins, n.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:30 - STEEL Arena Košice VARGA, Róbert, Ing. RIŠ, Jaroslav
TOP 14 celoslovenská časť - 12. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9431 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HORVÁTH, Martin ŠINSKÝ, Viktor
TOP 14 celoslovenská časť - 12. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9433 Hokejový klub Trnava vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 11. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9682 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 13:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír KOLLÁR, Andrej, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 11. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9683 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 13:30 - ZŠ Topoľčany PLEŠKO, Daniel LESAY, Dominik
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 11. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9842 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. TORNAY, Juraj, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 12. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9434 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOSEK, Martin KRAJČÍK, Martin, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 12. kolo - Nedeľa 02.02.2020
9432 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 17:30 - Arena Ondreja Nepelu SYNEK, Šimon, PaedDr. OROLIN, Michal, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 14. kolo - Pondelok 03.02.2020
9702 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Levice 11:00 - ZŠ BA - Lamač ŠINSKÝ, Viktor ŠEFČÍK, Roman
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 12. kolo - Streda 05.02.2020
9846 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. LIBA ACADEMY 11 17:00 - ZŠ Trebišov SMEREK, Vladimír TOMÁŠ, Michal MOLEKOVÁ, Eva Mária
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
9840 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:45 - STEEL Arena Košice MOLEKOVÁ, Eva Mária SMEREK, Vladimír
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 12. kolo - Utorok 11.02.2020
9848 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Prešov Penguins, n.o. 16:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 13. kolo - Streda 12.02.2020
9698 HAMIKOVO O.Z. vs. Športový klub polície Bratislava 13:30 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. CRMAN, Filip, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 14. kolo - Streda 12.02.2020
9446 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:30 - ZŠ Banská Bystrica IVAN, Richard, Bc. TRNKA, Jakub
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 13. kolo - Streda 12.02.2020
9851 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. LUKÁČ, Peter, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 11. kolo - Štvrtok 13.02.2020
9681 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:00 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián MAGUŠIN, Jozef
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 12. kolo - Štvrtok 13.02.2020
9847 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 15:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou JURKO, Michal, Bc. BABJAK, Ladislav
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 13. kolo - Štvrtok 13.02.2020
9849 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 15:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 12. kolo - Štvrtok 13.02.2020
9690 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 16:15 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián PURGAT, Patrik
TOP 14 celoslovenská časť - 14. kolo - Piatok 14.02.2020
9449 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HOBA Bratislava 17:00 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub KOVALČÍK, Lukáš
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 13. kolo - Piatok 14.02.2020
9850 Prešov Penguins, n.o. vs. HC Bulls Vranov 17:45 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter BORZA, Michal, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 13. kolo - Sobota 15.02.2020
9443 Hokejový Club KOŠICE vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:30 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter JOBBÁGY, Martin, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
9688 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Športový klub polície Bratislava 13:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOVÁČIK, Michal MACEK, Michal
TOP 14 celoslovenská časť - 13. kolo - Sobota 15.02.2020
9440 MHA MARTIN vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Martin JAKUBEC, Andrej, Bc. HANKO, Peter
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
9692 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. VALO, Jozef
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
9845 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:00 - ZŠ Dolný Kubín ZNAK, Marián, Mgr. MIŠEK, Michal
TOP 14 celoslovenská časť - 13. kolo - Sobota 15.02.2020
9438 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:45 - ZŠ Banská Bystrica HOVAN, Richard TRNKA, Jakub
TOP 14 celoslovenská časť - 13. kolo - Sobota 15.02.2020
9442 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 16:45 - ZŠ Michalovce PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
TOP 14 celoslovenská časť - 13. kolo - Sobota 15.02.2020
9439 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
9687 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HAMIKOVO O.Z. 17:00 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
9691 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 17:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
TOP 14 celoslovenská časť - 13. kolo - Sobota 15.02.2020
9441 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Trnava 18:45 - ZŠ Poprad ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA OROLIN, Tomáš, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 14. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9450 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 8:15 - ZŠ Michalovce PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 13. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9695 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 13. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9852 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:15 - ZŠ Čaňa KORBA, Peter, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 14. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9451 Hokejový Club KOŠICE vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing., MBA RIŠ, Jaroslav
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 13. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9696 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Bratislava 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom TVRDOŇ, Peter REHÁK, Adam, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 13. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9697 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 12:00 - ZŠ Detva KOLLÁR, Miroslav HOVAN, Richard
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 13. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9694 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej HVOJNÍK, Adrián
TOP 14 celoslovenská časť - 14. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9448 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ Martin JAKUBEC, Andrej, Bc. KOVÁČIK, Michal
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 13. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9693 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna PLEŠKO, Daniel LESAY, Dominik
TOP 14 celoslovenská časť - 14. kolo - Nedeľa 16.02.2020
9447 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:00 - ZŠ Zvolen STAŠŠÁK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 9. kolo - Štvrtok 20.02.2020
9833 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 14. kolo - Piatok 21.02.2020
9853 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. LIBA ACADEMY 11 15:00 - ZŠ Dolný Kubín ZNAK, Marián, Mgr. HANKO, Peter
TOP 14 celoslovenská časť - 16. kolo - Piatok 21.02.2020
9464 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Lukáš JOCHMAN, Jakub, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 4. kolo - Sobota 22.02.2020
9644 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Športový klub polície Bratislava 12:45 - ZŠ Detva RAJČAN, Miroslav STAŠŠÁK, Martin
TOP 14 celoslovenská časť - 15. kolo - Sobota 22.02.2020
9459 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
TOP 14 celoslovenská časť - 15. kolo - Sobota 22.02.2020
9458 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:45 - ZŠ Banská Bystrica MIŠEK, Michal TRNKA, Jakub
TOP 14 celoslovenská časť - 15. kolo - Sobota 22.02.2020
9456 MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:30 - ZŠ Martin JAKUBEC, Andrej, Bc. KOVÁČIK, Michal
TOP 14 celoslovenská časť - 15. kolo - Sobota 22.02.2020
9457 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 18:45 - ZŠ Poprad JOCHMAN, Jakub, Ing. KOVALČÍK, Lukáš
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9854 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9699 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Športový klub polície Bratislava 10:30 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Ivan MAKÚCH, Marek, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 16. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9467 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav TRNKA, Jakub
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9855 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Prešov Penguins, n.o. 11:30 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal BABJAK, Ladislav
TOP 14 celoslovenská časť - 16. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9466 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MŠK Púchov s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik PAULÍK, Maroš
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9701 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 12:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DURMIS, Oto CHRAPČIAK, Samuel
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9700 HAMIKOVO O.Z. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 12:30 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip ŠEFČÍK, Roman
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9856 HC Bulls Vranov vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou PAVLOTTY, Jakub HRIŠKO, Peter
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9704 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 16. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9465 MHA MARTIN vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:45 - ZŠ Martin KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
9703 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 15:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián MAREK, Martin
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 15. kolo - Streda 26.02.2020
9859 Mládež HC 46 Bardejov vs. Prešov Penguins, n.o. 15:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
TOP 14 celoslovenská časť - 17. kolo - Štvrtok 27.02.2020
9473 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový Club KOŠICE 14:15 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír ŽÁK, Marek, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 16. kolo - Piatok 28.02.2020
9863 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
TOP 14 celoslovenská časť - 18. kolo - Piatok 28.02.2020
9480 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír ŽÁK, Marek, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 18. kolo - Piatok 28.02.2020
9481 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 16:45 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRAJČÍK, Martin, Mgr. LESAY, Dominik
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9860 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:45 - ZŠ Čaňa JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9716 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JANČÍK, Roman
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9715 Hokejový klub Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 13:15 - ZŠ BA - Lamač HORVÁTH, Martin ŠOTEK, Marko, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9711 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 13:30 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9857 HC Bulls Vranov vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 13:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou SÝKORA, Peter SMEREK, Vladimír
TOP 14 celoslovenská časť - 17. kolo - Sobota 29.02.2020
9470 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 14:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 17. kolo - Sobota 29.02.2020
9475 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9714 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok VOLNA, Peter JAKUBEC, Andrej, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9858 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:00 - ZŠ Trebišov SMREK, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9713 Hokejový klub Levice vs. HAMIKOVO O.Z. 14:30 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 17. kolo - Sobota 29.02.2020
9474 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 16:45 - Arena Ondreja Nepelu CRMAN, Filip, Bc. JEDLIČKA, Peter
TOP 14 celoslovenská časť - 17. kolo - Sobota 29.02.2020
9471 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš MACEK, Michal
TOP 14 celoslovenská časť - 17. kolo - Sobota 29.02.2020
9472 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOSEK, Martin LESAY, Dominik
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
9712 Športový klub polície Bratislava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MOLLER, Anton, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing.

Turnaje SZĽH AAA U15

3.TURNAJ U15 AAA - S.N.VES - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92131 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MHA MARTIN 8:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
3.TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92132 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 8:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok JOCHMAN, Jakub, Ing. HOVAN, Richard
3.TURNAJ U15 AAA - NITRA - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92133 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 8:30 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj KIEPEŠ, Peter, Bc.
3.TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92134 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
3.TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92135 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Región STRED 9:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok JOCHMAN, Jakub, Ing. HOVAN, Richard
3.TURNAJ U15 AAA - S.N.VES - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92136 Hokejový Club KOŠICE vs. Región VÝCHOD 9:15 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
3.TURNAJ U15 AAA - NITRA - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92137 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Región ZÁPAD 9:45 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj KIEPEŠ, Peter, Bc.
3.TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92138 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Región STREDOZÁPAD 10:30 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
3.TURNAJ U15 AAA - S.N.VES - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92139 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 10:45 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
3.TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92140 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 10:45 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok JOCHMAN, Jakub, Ing. HOVAN, Richard
3.TURNAJ U15 AAA - NITRA - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92141 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj KIEPEŠ, Peter, Bc.
3.TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92142 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Región STRED 12:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MIŠEK, Michal KOVÁČIK, Michal
3.TURNAJ U15 AAA - S.N.VES - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92143 Región VÝCHOD vs. MHA MARTIN 12:00 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
3.TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92144 MŠK Púchov s.r.o. vs. Región STREDOZÁPAD 12:15 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
3.TURNAJ U15 AAA - NITRA - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92145 HOBA Bratislava vs. Región ZÁPAD 12:45 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj KIEPEŠ, Peter, Bc.
3.TURNAJ U15 AAA - S.N.VES - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92146 MHA MARTIN vs. Hokejový Club KOŠICE 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
3.TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92147 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MIŠEK, Michal KOVÁČIK, Michal
3.TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92148 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:45 - ZŠ Púchov MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
3.TURNAJ U15 AAA - NITRA - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92149 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:30 - Nitra Aréna STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
3.TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92150 Región STRED vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:45 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MIŠEK, Michal KOVÁČIK, Michal
3.TURNAJ U15 AAA - S.N.VES - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92151 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Región VÝCHOD 14:45 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
3.TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92152 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Región STREDOZÁPAD 15:30 - ZŠ Púchov DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
3.TURNAJ U15 AAA - NITRA - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92153 Región ZÁPAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:45 - Nitra Aréna STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
3.TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92154 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - ZŠ Púchov MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal

Reprezentácia SR

Príp. stretnutia U15 - 0. kolo - Utorok 04.02.2020
50106 Slovakia U15 bieli vs. Slovakia U15 modrí 16:30 - ZŠ Dolný Kubín KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Príp. stretnutia U15 - 0. kolo - Streda 05.02.2020
50107 Slovakia U15 bieli vs. Slovakia U15 modrí 16:30 - ZŠ Dolný Kubín KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.

Prípravný zápas (SVK)

Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Piatok 07.02.2020
30040 Hokejový klub Levice vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 17:00 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Mgr. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.

2020 U18 Vlado Dzurilla Tournament

Vlado Dzurilla Tournament - 1. kolo - Štvrtok 06.02.2020
50087 Belarus U18 vs. Switzerland U18 14:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto SYNEK, Šimon, PaedDr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Vlado Dzurilla Tournament - 1. kolo - Štvrtok 06.02.2020
50088 Slovakia U18 vs. Germany U18 18:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KONC st., Daniel STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Vlado Dzurilla Tournament - 2. kolo - Piatok 07.02.2020
50089 Switzerland U18 vs. Germany U18 14:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert DURMIS, Oto KACEJ, Lukáš, Mgr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
Vlado Dzurilla Tournament - 2. kolo - Piatok 07.02.2020
50092 Slovakia U18 vs. Belarus U18 18:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. BALUŠKA, Vladimír, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter JONÁK, Peter JONÁK, Peter
Vlado Dzurilla Tournament - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
50093 Germany U18 vs. Belarus U18 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. ROJÍK, Peter DURMIS, Oto KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Vlado Dzurilla Tournament - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
50094 Slovakia U18 vs. Switzerland U18 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KONC st., Juraj KONC st., Juraj

Kaufland Cup 2020

Kaufland Cup 2020 - 1. kolo - Štvrtok 06.02.2020
50095 Slovakia vs. Belarus 18:00 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing., MBA OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
Kaufland Cup 2020 - 2. kolo - Piatok 07.02.2020
50096 Belarus vs. Russia 18:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANO, Peter, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Kaufland Cup 2020 - 3. kolo - Sobota 08.02.2020
50097 Slovakia vs. Russia 14:00 - ZŠ Poprad BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.