Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 6 (2019/2020)

Delegačný list rozhodcov pre súťaže žiakov a prípraviek v regiónoch a prípravné stretnutia

**********************************************************************************************************************

OZNAMY:

KR ZsZĽH oznamuje termíny seminárov pre regióny BA a západ pre sezónu 2020/21:

pomocné funkcie - sobota 13. júna 2020 v Piešťanoch

rozhodcovia - víkend 15.-16. augusta 2020 v Piešťanoch.

 

V prípade, že z nejakého dôvodu nie je zápis potvrdzovaný elektronicky, ručne podpísaný zápis je potrebné poslať riadiacemu orgánu súťaže.

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 921 01.

Zápisy zo stretnutí v regióne stred zasielajte prosím na adresu SsZĽH, Gorkého 1083/2, Martin 036 01

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 042 96. 

**********************************************************************************************************************

Zvýšené sadzby stravného od 01.07.2019:

- 5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín

7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín

11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín

Kilometrovník 2019/20 (platný od septembra 2019)

**********************************************************************************************************************

Bratislavský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 20. kolo - Sobota 04.01.2020
8179 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 2. kolo - Sobota 04.01.2020
8184 Hockey club Petržalka 2010 vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ BA - Petržalka MIKO, Martin, Ing. ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 17. kolo - Pondelok 06.01.2020
8170 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu POLÁČIK, Michal MICHNA, Richard
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
8188 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BEZDĚK, Ján, Mgr. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
8127 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 16:00 - Arena Ondreja Nepelu DULA, Radúz BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 3. kolo - Nedeľa 12.01.2020
8189 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:30 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. PAVLUS, Tomáš
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
8130 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu POLÁČIK, Michal BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
8198 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BEZDĚK, Ján, Mgr. KAŠIČKA, Adam OROLIN, Michal, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
8196 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ BA - Petržalka DULA, Radúz MAŠKULKA, Adam, Bc.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
8132 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:00 - Arena Ondreja Nepelu POLÁČIK, Michal ŠMID, Juraj, Ing. JONÁK, Peter

Liga starších žiakov 7.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 20. kolo - Sobota 04.01.2020
7179 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 17. kolo - Pondelok 06.01.2020
7168 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. PAVLUS, Tomáš
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 17. kolo - Pondelok 06.01.2020
7170 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu POLÁČIK, Michal MICHNA, Richard
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
7128 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BEZDĚK, Ján, Mgr. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
7188 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - Arena Ondreja Nepelu DULA, Radúz BELICA, Marek, Ing. JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 3. kolo - Nedeľa 12.01.2020
7189 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:45 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. PAVLUS, Tomáš
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7130 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu POLÁČIK, Michal BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7194 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:00 - ZŠ Hamuliakovo PAVLUS, Tomáš BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
7133 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BEZDĚK, Ján, Mgr. KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
7196 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Levice 15:30 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. JONÁK, Peter

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6127 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 8:30 - Arena Ondreja Nepelu POLÁČIK, Michal IMRICH, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6192 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub Levice 15:45 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. PAVLUS, Tomáš
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6130 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MIKO, Martin, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6131 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:45 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. ŠINSKÝ, Viktor
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 4. kolo - Nedeľa 19.01.2020
6198 Hokejový klub Bratislava vs. Hockey club Petržalka 2010 13:45 - ZŠ BA - Lamač IMRICH, Peter BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6134 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6204 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 15:15 - ZŠ Hamuliakovo PAVLUS, Tomáš BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 6. kolo - Nedeľa 26.01.2020
6135 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - Arena Ondreja Nepelu IMRICH, Peter

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5127 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 11:00 - Arena Ondreja Nepelu POLÁČIK, Michal IMRICH, Peter JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5188 Speeders Bratislava o.z. vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ BA - Petržalka KAŠIČKA, Adam BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5130 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MIKO, Martin, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5192 Speeders Bratislava o.z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ BA - Petržalka MERAVÝ, Peter, PhDr. BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5131 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:30 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. ŠINSKÝ, Viktor
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5194 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 15:15 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing. BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5134 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. MIKO, Martin, Ing.

Liga prípraviek P4 Západ

HP4 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13373 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 14:00 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
HP4 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13374 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 14:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13375 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 15:00 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
HP4 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13376 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 15:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠMID, Juraj, Ing.

Liga prípraviek P3 Západ

HP3 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13389 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 16:00 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
HP3 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13390 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 16:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠMID, Juraj, Ing.
HP3 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13391 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 17:00 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
HP3 Slovan 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13392 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 17:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠMID, Juraj, Ing.

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 11.01.2020
88190 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub Levice 13:30 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. PAVLUS, Tomáš
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
88199 HAMIKOVO O.Z. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 13:00 - ZŠ Hamuliakovo PAVLUS, Tomáš BLAŠKO, Adam

Západoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 20. kolo - Sobota 04.01.2020
8178 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín JURČIAK, Adam STAŇO, Karol
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 20. kolo - Sobota 04.01.2020
8177 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOBA Bratislava 9:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 17. kolo - Pondelok 06.01.2020
8169 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 9:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŠIMURDA, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 17. kolo - Pondelok 06.01.2020
8168 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
8126 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín STAŇO, Karol GALLO, Miroslav LOKŠÍK, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
8128 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
8191 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
8131 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín KRIST, Mário, Ing. LOKŠÍK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
8192 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián HAUKO, Juraj
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
8194 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HAMIKOVO O.Z. 9:15 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
8193 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:30 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
8129 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek PADUCH, Róbert
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 6. kolo - Nedeľa 19.01.2020
8135 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:30 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek PADUCH, Róbert
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
8133 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
8197 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
8134 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŠIMURDA, Adam

Liga starších žiakov 7.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 20. kolo - Sobota 04.01.2020
7178 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín JURČIAK, Adam STAŇO, Karol
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 20. kolo - Sobota 04.01.2020
7177 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub 91 Senica 12:15 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŠ, Dominik Jozef
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 17. kolo - Pondelok 06.01.2020
7169 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik GERGEL, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 3. kolo - Utorok 07.01.2020
7191 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
7127 Hokejový klub 91 Senica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav GERGEL, Martin MÜLLNER, Róbert
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
7190 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 9:30 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. CHOVANEC, Patrik
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 3. kolo - Piatok 17.01.2020
7126 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 16:45 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol HATALA, Gabriel, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7195 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman MIHOK, Roman, Bc.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7131 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín KRIST, Mário, Ing. LOKŠÍK, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7129 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7193 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 11:45 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 6. kolo - Nedeľa 19.01.2020
7200 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOBA Bratislava 12:15 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MINAROVIČ, Martin
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
7132 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav GERGEL, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
7199 HK HAVRANI Piešťany vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter KOLLÁR, Andrej, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
7198 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
7197 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:30 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
7134 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 2. kolo - Pondelok 06.01.2020
6124 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - Nitra Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 3. kolo - Utorok 07.01.2020
6126 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:45 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. DANKO, Ľubomír
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6193 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hockey club Petržalka 2010 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6194 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce HVOJNÍK, Adrián MINAROVIČ, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6191 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj PURGAT, Patrik
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6128 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam TOMANIČKA, Richard KONC st., Daniel
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6190 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. PIOVARČI, Denis
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6195 Hokejový klub 91 Senica vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - ZŠ Senica GERGEL, Martin MAREK, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6196 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6197 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce STEHLÍKOVÁ, Michaela GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6129 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam TOMANIČKA, Richard KONC st., Juraj
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6199 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek PADUCH, Róbert
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6132 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6133 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín STAŇO, Karol BEZÁK, Andrej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6200 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub 91 Senica 9:30 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš TOMAN ml., Karol MĹKVY, Michal, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6203 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Bratislava 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján VAVRO, Matej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6201 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:45 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin MAGUŠIN, Jozef
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6202 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce MIHOK, Roman, Bc. DANKO, Ľubomír
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 6. kolo - Nedeľa 26.01.2020
6207 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Bratislava 12:15 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 2. kolo - Pondelok 06.01.2020
5124 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - Nitra Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5190 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej LESAY, Jozef
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5126 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:45 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. CHOVANEC, Patrik
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5191 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5189 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 12:30 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5128 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:45 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam TOMANIČKA, Richard
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5193 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5195 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 11:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman MIHOK, Roman, Bc.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5129 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 12:45 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam TOMANIČKA, Richard
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5133 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín BEZÁK, Andrej STAŇO, Karol
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5198 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5199 HK HAVRANI Piešťany vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter KOLLÁR, Andrej, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5132 Hokejový klub Levice vs. HOBA Bratislava 11:45 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš TOMAN ml., Karol
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5196 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Speeders Bratislava o.z. 11:45 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel BACHÚRIK, Jozef, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5197 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin MAGUŠIN, Jozef

Liga prípraviek P4 Západ

HP4 N.Mesto n/V. 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13360 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub 91 Senica 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STAŇO, Karol
HP4 N.Mesto n/V. 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13361 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hockey club Petržalka 2010 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13364 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13365 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej
HP4 N.Mesto n/V. 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13362 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hockey club Petržalka 2010 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STAŇO, Karol
HP4 N.Mesto n/V. 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13363 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13366 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej
HP4 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13367 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 Levice 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13368 Hokejový klub Levice vs. HOBA Bratislava 10:00 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol
HP4 Levice 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13370 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:00 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik
HP4 Levice 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13371 Hokejový klub Levice vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol
HP4 Levice 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13372 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 11:00 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik

Liga prípraviek P3 Západ

HP3 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13377 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej
HP3 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13378 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13379 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 12:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej
HP3 Piešťany 18.1.20 - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
13380 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 Titáni NR 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13381 TITANI-občianske združenie pri hokejovom klube TITANI Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina TOMANIČKA, Richard
HP3 Titáni NR 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13382 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina MINÁR, Miroslav
HP3 Titáni NR 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13383 TITANI-občianske združenie pri hokejovom klube TITANI Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina TOMANIČKA, Richard
HP3 Titáni NR 19.1.20 - 0. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13384 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina MINÁR, Miroslav
HP3 Trenčín 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13385 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍKOVÁ, Jana
HP3 Trenčín 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13386 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 Trenčín 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13387 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍKOVÁ, Jana
HP3 Trenčín 25.1.20 - 0. kolo - Sobota 25.01.2020
13388 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Trnava 12:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 04.01.2020
31091 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. KLUČÁR, Peter
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 18.01.2020
88195 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 13:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír KIEPEŠ, Peter, Bc.

Stredoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región STRED o 7.-13.miesto - 1. kolo - Sobota 04.01.2020
8501 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MRÁZ, Štefan
Región STRED o 1.-6.miesto - 4. kolo - Pondelok 06.01.2020
8429 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 7.-13.miesto - 3. kolo - Pondelok 06.01.2020
8511 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-6.miesto - 4. kolo - Pondelok 06.01.2020
8431 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján MACH, Marek
Región STRED o 7.-13.miesto - 3. kolo - Pondelok 06.01.2020
8510 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 11:15 - ZŠ Detva HRČKA, Lukáš JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 4. kolo - Pondelok 06.01.2020
8430 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 7.-13.miesto - 3. kolo - Pondelok 06.01.2020
8509 MHA MARTIN vs. Hokejový club Lučenec 12:00 - ZŠ Martin RAJČAN, Miroslav KOTRÍK, Samuel JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-6.miesto - 5. kolo - Sobota 11.01.2020
8432 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 5. kolo - Sobota 11.01.2020
8434 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
Región STRED o 7.-13.miesto - 4. kolo - Sobota 11.01.2020
8513 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel KOLLÁR, Miroslav
Región STRED o 7.-13.miesto - 4. kolo - Sobota 11.01.2020
8515 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový club Lučenec 9:00 - ZŠ Považská Bystrica TICHÝ, Jozef TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-6.miesto - 5. kolo - Sobota 11.01.2020
8433 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
Región STRED o 7.-13.miesto - 4. kolo - Sobota 11.01.2020
8514 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 10:15 - ZŠ Detva PAULÍK, Maroš JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 6. kolo - Sobota 18.01.2020
8435 HK ALTIS Orava vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Altis Orava DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 6. kolo - Sobota 18.01.2020
8436 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Žilina ŠOŠKA, Rastislav KOVÁČIK, Michal
Región STRED o 1.-6.miesto - 6. kolo - Sobota 18.01.2020
8437 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš MRÁZ, Štefan
Región STRED o 7.-13.miesto - 5. kolo - Sobota 18.01.2020
8516 Hokejový club Lučenec vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 7.-13.miesto - 5. kolo - Sobota 18.01.2020
8518 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Región STRED o 7.-13.miesto - 5. kolo - Sobota 18.01.2020
8517 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:15 - ZŠ Detva PUŠKÁR, Marián, Bc. HUMENAJ, Vincent
Región STRED o 1.-6.miesto - 7. kolo - Nedeľa 19.01.2020
8438 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-6.miesto - 7. kolo - Nedeľa 19.01.2020
8439 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš HRČKA, Lukáš
Región STRED o 1.-6.miesto - 7. kolo - Nedeľa 19.01.2020
8440 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Altis Orava DRUSKA, Mário FLOREK, Milan
Región STRED o 7.-13.miesto - 6. kolo - Nedeľa 19.01.2020
8521 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Detva HUMENAJ, Vincent PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 7.-13.miesto - 6. kolo - Nedeľa 19.01.2020
8522 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert PACALAJ, Erik, Mgr.
Región STRED o 7.-13.miesto - 6. kolo - Nedeľa 19.01.2020
8523 Hokejový club Lučenec vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik ADAMOVE, Daniel
Región STRED o 7.-13.miesto - 7. kolo - Utorok 21.01.2020
8526 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový club Lučenec 14:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
Región STRED o 1.-6.miesto - 8. kolo - Sobota 25.01.2020
8442 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš HRČKA, Lukáš
Región STRED o 1.-6.miesto - 8. kolo - Sobota 25.01.2020
8443 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Žilina ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. PACALAJ, Erik, Mgr.
Región STRED o 7.-13.miesto - 7. kolo - Sobota 25.01.2020
8525 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert MRÁZ, Štefan ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED o 7.-13.miesto - 7. kolo - Sobota 25.01.2020
8527 Hokejový klub Brezno vs. MHA MARTIN 9:00 - Aréna Brezno SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 1.-6.miesto - 8. kolo - Sobota 25.01.2020
8441 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 10:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján SABO, Simeon
Región STRED o 7.-13.miesto - 8. kolo - Pondelok 27.01.2020
8531 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MHA MARTIN 16:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír DRUSKA, Mário
Región STRED o 1.-6.miesto - 11. kolo - Utorok 28.01.2020
8450 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:30 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 7.-13.miesto - 11. kolo - Piatok 31.01.2020
8543 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 15:00 - Aréna Brezno MACH, Marek SABO, Simeon

Liga starších žiakov 7.ročník

Región STRED o 1.-6.miesto - 4. kolo - Pondelok 06.01.2020
7409 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján MACH, Marek
Región STRED o 1.-6.miesto - 4. kolo - Pondelok 06.01.2020
7410 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 4. kolo - Pondelok 06.01.2020
7411 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 7.-10.miesto - 1. kolo - Pondelok 06.01.2020
7501 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 11:30 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 7.-10.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
7504 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
Región STRED o 7.-10.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
7505 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - Aréna Brezno MACH, Marek SABO, Simeon
Región STRED o 1.-6.miesto - 5. kolo - Sobota 11.01.2020
7413 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
Región STRED o 1.-6.miesto - 5. kolo - Sobota 11.01.2020
7414 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 5. kolo - Sobota 11.01.2020
7412 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
Región STRED o 7.-10.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7506 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan HUĽO, Roman JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 7.-10.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
7507 Hokejový klub Brezno vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 9:00 - Aréna Brezno PLEVA, Ján SEJNA, Milan, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 6. kolo - Sobota 18.01.2020
7415 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - ZŠ Martin VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-6.miesto - 6. kolo - Sobota 18.01.2020
7416 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Žilina ŠOŠKA, Rastislav KOVÁČIK, Michal
Región STRED o 1.-6.miesto - 6. kolo - Sobota 18.01.2020
7417 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš MRÁZ, Štefan
Región STRED o 7.-10.miesto - 5. kolo - Nedeľa 19.01.2020
7508 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - Aréna Brezno SABO, Simeon MARTÍNEK, Matej
Región STRED o 7.-10.miesto - 5. kolo - Nedeľa 19.01.2020
7509 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 7. kolo - Nedeľa 19.01.2020
7419 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:00 - ZŠ Martin VOLNA, Peter FLEŠKO, Miroslav JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-6.miesto - 7. kolo - Nedeľa 19.01.2020
7418 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-6.miesto - 7. kolo - Nedeľa 19.01.2020
7420 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš HRČKA, Lukáš
Región STRED o 7.-10.miesto - 6. kolo - Sobota 25.01.2020
7510 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Juraj
Región STRED o 1.-6.miesto - 8. kolo - Sobota 25.01.2020
7422 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš TURČAN, Leoš
Región STRED o 1.-6.miesto - 8. kolo - Sobota 25.01.2020
7423 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Žilina ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. PACALAJ, Erik, Mgr.
Región STRED o 7.-10.miesto - 6. kolo - Sobota 25.01.2020
7511 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZS Rimavská Sobota SARVAŠ, Patrik HUMENAJ, Vincent
Región STRED o 1.-6.miesto - 8. kolo - Sobota 25.01.2020
7421 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MHA MARTIN 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján SABO, Simeon
Región STRED o 1.-6.miesto - 11. kolo - Utorok 28.01.2020
7430 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:30 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6428 HK ALTIS Orava vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman UHLIARIK, Richard
Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6430 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6431 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Žilina PACALAJ, Erik, Mgr. TICHÝ, Juraj
Región STRED o 9.-16.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6492 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub MATÚŠ, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6429 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Brezno 10:00 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav FLEŠKO, Miroslav
Región STRED o 9.-16.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6489 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel KOLLÁR, Miroslav
Región STRED o 9.-16.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6491 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
Región STRED o 9.-16.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
6490 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 12:45 - ZŠ Detva PAULÍK, Maroš JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 7. kolo - Nedeľa 12.01.2020
6445 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 10:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6433 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef MACH, Marek
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6435 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Banská Bystrica DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
Región STRED o 9.-16.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6493 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MATÚŠ, Jakub SABO, Simeon
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6432 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6434 Hokejový klub Brezno vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - Aréna Brezno PLEVA, Ján SEJNA, Milan, Bc.
Región STRED o 9.-16.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6494 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:30 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan HUĽO, Roman
Región STRED o 9.-16.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
6495 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 5. kolo - Nedeľa 19.01.2020
6438 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 9.-16.miesto - 4. kolo - Nedeľa 19.01.2020
6496 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - ZŠ Banská Bystrica MATÚŠ, Jakub PAULÍK, Maroš
Región STRED o 1.-8.miesto - 5. kolo - Nedeľa 19.01.2020
6436 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 13:30 - ZŠ Považská Bystrica HODOŇ, Daniel, Bc. TICHÝ, Juraj
Región STRED o 1.-8.miesto - 7. kolo - Štvrtok 23.01.2020
6447 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Martin VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-8.miesto - 6. kolo - Sobota 25.01.2020
6441 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc. SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 9.-16.miesto - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6498 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZS Rimavská Sobota SARVAŠ, Patrik HUMENAJ, Vincent
Región STRED o 9.-16.miesto - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6499 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Púchov VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 9.-16.miesto - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6500 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-8.miesto - 6. kolo - Sobota 25.01.2020
6440 Hokejový klub Brezno vs. MHA MARTIN 11:30 - Aréna Brezno SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 9.-16.miesto - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
6497 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 11:30 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert MRÁZ, Štefan ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED o 9.-16.miesto - 6. kolo - Utorok 28.01.2020
6502 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír DRUSKA, Mário

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5428 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub MATÚŠ, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5429 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc. JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5431 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Žilina PACALAJ, Erik, Mgr. TICHÝ, Juraj
Región STRED o 9.-13.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5487 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový club Lučenec 11:30 - ZŠ Považská Bystrica TICHÝ, Jozef TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 9.-13.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5488 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - Aréna Brezno MACH, Marek SABO, Simeon
Región STRED o 1.-8.miesto - 3. kolo - Sobota 11.01.2020
5430 MHA MARTIN vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 12:30 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav FLEŠKO, Miroslav
Región STRED o 9.-13.miesto - 12. kolo - Nedeľa 12.01.2020
5515 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový club Lučenec 12:30 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 9.-13.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5491 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lučenec ADAMOVE, Daniel SARVAŠ, Patrik
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5432 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5433 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef MACH, Marek
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5434 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert PACALAJ, Erik, Mgr.
Región STRED o 1.-8.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5435 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Banská Bystrica DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
Región STRED o 9.-13.miesto - 4. kolo - Sobota 18.01.2020
5490 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MATÚŠ, Jakub SABO, Simeon JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 5. kolo - Nedeľa 19.01.2020
5436 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef SEJNA, Milan, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 5. kolo - Nedeľa 19.01.2020
5438 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-8.miesto - 5. kolo - Nedeľa 19.01.2020
5439 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:30 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav FLEŠKO, Miroslav JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 9.-13.miesto - 5. kolo - Utorok 21.01.2020
5494 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový club Lučenec 16:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 7. kolo - Štvrtok 23.01.2020
5447 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 16:15 - ZŠ Martin VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-8.miesto - 6. kolo - Sobota 25.01.2020
5440 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Púchov VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-8.miesto - 6. kolo - Sobota 25.01.2020
5441 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc. SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 9.-13.miesto - 5. kolo - Sobota 25.01.2020
5493 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Juraj
Región STRED o 9.-13.miesto - 8. kolo - Piatok 31.01.2020
5503 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 12:30 - Aréna Brezno MACH, Marek SABO, Simeon

Liga prípraviek P4 Stred

II.TURNAJ HP4 RUŽOMBEROK 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14700 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír
II.TURNAJ HP4 RUŽOMBEROK 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14701 HK ALTIS Orava vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel
II.TURNAJ HP4 RUŽOMBEROK 12.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14702 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír
II.TURNAJ HP4 RUŽOMBEROK 12.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14704 HK ALTIS Orava vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel
II.TURNAJ HP4 ZVOLEN 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14705 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš
II.TURNAJ HP4 ZVOLEN 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14706 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 07 DETVA s.r.o. 14:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-1 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14709 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-1 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14710 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP4 ZVOLEN 19.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14707 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC 07 DETVA s.r.o. 15:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš
II.TURNAJ HP4 ZVOLEN 19.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14708 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 15:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-1 19.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14711 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 15:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-1 19.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14712 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 15:00 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP4 R.SOBOTA 26.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14717 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis
II.TURNAJ HP4 R.SOBOTA 26.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14718 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZS Rimavská Sobota JONÁŠ, Jakub
II.TURNAJ HP4 R.SOBOTA 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14719 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis
II.TURNAJ HP4 R.SOBOTA 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14720 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZS Rimavská Sobota JONÁŠ, Jakub
II.TURNAJ HP4 D.KUBÍN 26.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14733 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:30 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
II.TURNAJ HP4 D.KUBÍN 26.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14734 HK ALTIS Orava vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:30 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário
II.TURNAJ HP4 D.KUBÍN 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14735 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:30 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
II.TURNAJ HP4 D.KUBÍN 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14736 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 13:30 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário

Liga prípraviek P3 Stred

II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN-2 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13700 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN-2 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13701 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário
II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN-2 12.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13702 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 10:15 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário
II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN-2 12.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13703 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 10:15 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA-1 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13704 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 14:10 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA-1 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13705 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový club Lučenec 14:10 - ZŠ Banská Bystrica SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA-1 12.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13706 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový club Lučenec 15:15 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA-1 12.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 12.01.2020
13707 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 15:15 - ZŠ Banská Bystrica SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
II.TURNAJ HP3 ŽILINA-1 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13708 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:30 - ZŠ Žilina TICHÝ, Juraj
II.TURNAJ HP3 ŽILINA-1 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13709 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 16:30 - ZŠ Žilina ZEMIAKOVÁ, Mária, Ing.
II.TURNAJ HP3 ŽILINA-1 19.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13710 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:30 - ZŠ Žilina ZEMIAKOVÁ, Mária, Ing.
II.TURNAJ HP3 ŽILINA-1 19.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 19.01.2020
13711 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:30 - ZŠ Žilina TICHÝ, Juraj
II.TURNAJ HP3 ALTIS 25.1.2020 - 1. kolo - Sobota 25.01.2020
13724 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:00 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard
II.TURNAJ HP3 ALTIS 25.1.2020 - 1. kolo - Sobota 25.01.2020
13725 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:00 - ZŠ Altis Orava FLOREK, Milan
II.TURNAJ HP3 ALTIS 25.1.2020 - 2. kolo - Sobota 25.01.2020
13726 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:00 - ZŠ Altis Orava FLOREK, Milan
II.TURNAJ HP3 ALTIS 25.1.2020 - 2. kolo - Sobota 25.01.2020
13727 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:00 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN-2 26.1.2020 - 1. kolo - Sobota 25.01.2020
13712 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc.
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN-2 26.1.2020 - 1. kolo - Sobota 25.01.2020
13713 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Zvolen SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN-2 26.1.2020 - 2. kolo - Sobota 25.01.2020
13714 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:00 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc.
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN-2 26.1.2020 - 2. kolo - Sobota 25.01.2020
13715 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:00 - ZŠ Zvolen SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
II.TURNAJ HP3 PRIEVIDZA-2 26.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 26.01.2020
13716 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:00 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan
II.TURNAJ HP3 PRIEVIDZA-2 26.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 26.01.2020
13717 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert
II.TURNAJ HP3 PRIEVIDZA-2 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
13718 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:00 - ZŠ Prievidza MAXOŇ, Róbert
II.TURNAJ HP3 PRIEVIDZA-2 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
13719 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:00 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan

Východoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 2. kolo - Nedeľa 05.01.2020
8675 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
8673 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - STEEL Arena Košice PRIBULA, Tomáš WEISS, Kristián
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
8703 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Bardejov BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
8704 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
8674 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Prešov Penguins, n.o. 12:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
8705 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 10:00 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
8676 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad VERNAREC, Peter ZÁVATSKÝ, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 2. kolo - Nedeľa 12.01.2020
8706 Mládež HC 46 Bardejov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
8707 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav PAVLOTTY, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
8708 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír LUKÁČ, Peter, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
8677 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Michalovce BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
8678 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 16:45 - STEEL Arena Košice VIZNER, Jakub LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
8709 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam HERICH, Richard
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
8710 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica SÝKORA, Peter DIMUN, Rastislav, Ing.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
8679 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Prešov Penguins, n.o. 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Lukáš

Liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, U13 - 15. kolo - Utorok 07.01.2020
7660 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:15 - Tréningová hala SA Košice HOMOLA, Marián HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, U13 - 15. kolo - Utorok 07.01.2020
7659 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
Región východ, U13 - 16. kolo - Sobota 11.01.2020
7663 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav FIC, Jakub
Región východ, U13 - 16. kolo - Sobota 11.01.2020
7664 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad VERNAREC, Peter ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, U13 - 16. kolo - Nedeľa 12.01.2020
7662 Mládež HC 46 Bardejov vs. Prešov Penguins, n.o. 11:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, U13 - 17. kolo - Sobota 18.01.2020
7667 Prešov Penguins, n.o. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 8:15 - Tréningová hala SA Košice DIMUN, Rastislav, Ing. SÝKORA, Maroš
Región východ, U13 - 17. kolo - Sobota 18.01.2020
7666 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub BANÍK, Matej
Región východ, U13 - 17. kolo - Sobota 18.01.2020
7668 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves LIŠKA, Lukáš GAJAN st., Rastislav
Región východ, U13 - 21. kolo - Streda 22.01.2020
7683 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 13:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, U13 - 18. kolo - Sobota 25.01.2020
7671 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Lukáš ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, U13 - 19. kolo - Nedeľa 26.01.2020
7676 Mládež HC 46 Bardejov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš DUDA, Peter
Región východ, U13 - 20. kolo - Štvrtok 30.01.2020
7680 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Prešov Penguins, n.o. 12:30 - ZŠ Michalovce SHCHERBANIUK, Danylo MAJERNÍK, Jakub

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 2. kolo - Nedeľa 05.01.2020
6696 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves WOLF, Vladimír, Ing. KOCÚR, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
6738 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš NEZBALA, Dávid
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
6691 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
6692 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
6737 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 14:15 - Tréningová hala SA Košice HOMOLA, Marián HANUŠOVSKY, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
6694 LIBA ACADEMY 11 vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:00 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
6695 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 11:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub VALL, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
6741 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
6739 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 12:00 - ZŠ Trebišov STRELEC, Miloš DOBRANSKÝ, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 3. kolo - Streda 15.01.2020
6698 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:15 - STEEL Arena Košice MERGLESKÝ, Marian DIMUN, Rastislav, Ing.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
6742 Prešov Penguins, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
6744 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou SHCHERBANIUK, Danylo MAKEĽ, Patrik
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
6697 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Poprad VERNAREC, Peter ZÁVATSKÝ, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
6699 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 4. kolo - Nedeľa 19.01.2020
6702 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
6747 Hokejový klub Spiš Indians vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš KOVALČÍK, Jozef
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
6700 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:00 - ZŠ Čaňa KISSI, Tomáš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
6746 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 2. kolo - Nedeľa 05.01.2020
5697 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves WOLF, Vladimír, Ing. KOCÚR, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
5738 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Sabinov 11:10 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
5694 Hokejový Club KOŠICE vs. HC Bulls Vranov 11:15 - STEEL Arena Košice WEISS, Kristián PRIBULA, Tomáš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
5737 Hokejový klub Spiš Indians vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 11:30 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal, Mgr. LIŠKA, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
5692 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Prešov Penguins, n.o. 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
5693 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Samuel ZÁVATSKÝ, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
5739 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 16:45 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
5696 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 8:00 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
5740 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
5741 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:30 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
5695 Prešov Penguins, n.o. vs. HC Bulls Vranov 12:15 - Tréningová hala SA Košice PRIBULA, Tomáš HERICH, Richard LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 2. kolo - Sobota 11.01.2020
5742 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 13:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 3. kolo - Streda 15.01.2020
5699 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:30 - STEEL Arena Košice DIMUN, Rastislav, Ing. MERGLESKÝ, Marian
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
5700 HC Bulls Vranov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou MAKEĽ, Patrik SHCHERBANIUK, Danylo
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
5743 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:20 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
5698 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Prešov Penguins, n.o. 13:45 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš VERNAREC, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
5744 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 14:30 - ZŠ Michalovce BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
5745 Hokejový klub Sabinov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 14:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan WEISS, Kristián
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 4. kolo - Nedeľa 19.01.2020
5703 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 4. kolo - Streda 22.01.2020
5747 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
5746 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:30 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
5748 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:30 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Jozef LIŠKA, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
5702 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bulls Vranov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves JOCHMAN, Jakub, Ing. TORNAY, Juraj, Bc.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 4. kolo - Nedeľa 26.01.2020
5701 Prešov Penguins, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:45 - Tréningová hala SA Košice HOMOLA, Marián SÝKORA, Maroš

Liga prípraviek P4 Východ

HK Sršne Košice W 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14139 HK Sršne Košice vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 8:15 - Aréna Sršňov Košice WEISS, Kristián
HK Sršne Košice W 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14140 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 8:15 - Aréna Sršňov Košice BOROŠ, Ladislav
HK Sršne Košice W 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14141 HK Sršne Košice vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:10 - Aréna Sršňov Košice WEISS, Kristián
HK Sršne Košice W 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14142 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:10 - Aréna Sršňov Košice BOROŠ, Ladislav
Trebišov 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14091 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:15 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš
Trebišov 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14092 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 10:15 - ZŠ Trebišov KOVALČIN, Jakub
Humenné 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14115 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Sabinov 10:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub
Humenné 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14116 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:30 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik
Trebišov 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14093 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Prešov Penguins, n.o. 11:15 - ZŠ Trebišov KOVALČIN, Jakub
Trebišov 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14094 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:15 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš
Humenné 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14117 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. LIBA ACADEMY 11 11:45 - ZŠ Humenné FIC, Jakub
Humenné 12.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 12.01.2020
14118 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Sabinov 11:45 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik
PHK Prešov 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14095 Prešov Penguins, n.o. vs. HK Sršne Košice 9:15 - ZŠ Sabinov PRIBULA, Tomáš
PHK Prešov 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14096 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 9:15 - ZŠ Sabinov VIZNER, Jakub
PHK Prešov 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14097 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 10:15 - ZŠ Sabinov VIZNER, Jakub
PHK Prešov 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14098 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HK Sršne Košice 10:15 - ZŠ Sabinov PRIBULA, Tomáš
Michalovce 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14119 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 11:00 - ZŠ Michalovce SHCHERBANIUK, Danylo
Michalovce 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14120 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:00 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Marek
Michalovce 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14121 Mládež HC 46 Bardejov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 12:00 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub
Michalovce 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14122 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 12:00 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Marek
HA Slávia Prešov W 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14143 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:15 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter
HA Slávia Prešov W 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14144 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HK Sršne Košice 12:15 - PSK aréna Prešov WEISS, Kristián
HA Slávia Prešov W 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14145 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:15 - PSK aréna Prešov WEISS, Kristián
HA Slávia Prešov W 26.1.2020 - 2. kolo - Nedeľa 26.01.2020
14146 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HK Sršne Košice 13:15 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter

Liga prípraviek P3 Východ

Sabinov 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14333 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Sabinov DUDA, Peter
Sabinov 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14334 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:15 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter
MHK Kežmarok 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14349 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Lukáš
MHK Kežmarok 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14350 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 10:00 - ZŠ Kežmarok LIŠKA, Lukáš
Sabinov 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14335 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 10:15 - ZŠ Sabinov DUDA, Peter
Sabinov 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14336 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:15 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter
MHK Kežmarok 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14351 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Lukáš
MHK Kežmarok 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14352 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:00 - ZŠ Kežmarok LIŠKA, Lukáš
Humenné 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14365 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 11:00 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik
Humenné 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14366 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. HK Sršne Košice 11:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub
Michalovce B 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14317 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:15 - ZŠ Michalovce SHCHERBANIUK, Danylo
Michalovce B 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14318 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub
Humenné 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14367 Mládež HC 46 Bardejov vs. HK Sršne Košice 12:15 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik
Humenné 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14368 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 12:15 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub
Vranov n.T. 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14301 HC Bulls Vranov vs. Prešov Penguins, n.o. 12:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej
Vranov n.T. 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14302 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 12:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou NEZBALA, Dávid
Michalovce B 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14319 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:15 - ZŠ Michalovce SHCHERBANIUK, Danylo
Michalovce B 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14320 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 13:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub
Vranov n.T. 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14303 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 13:45 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej
Vranov n.T. 19.1.2020 - 1. kolo - Nedeľa 19.01.2020
14304 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - STD Aréna Vranov n. Topľou NEZBALA, Dávid

Prípravný zápas REGIÓNY

Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 1. kolo - Utorok 07.01.2020
32023 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:00 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš KOCÚR, Michal, Mgr.
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 3. kolo - Sobota 18.01.2020
32025 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:00 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid STRELEC, Miloš
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 4. kolo - Sobota 25.01.2020
32026 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.