Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č.5 ( 2019/2020)

Všetky informácie týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

 

Termíny letných previerkových seminárov rozhodcov pre sezónu 2020/2021 ( X-bionic Šamorín )

- EXTRALIGA                : 29.7.2020 - 31.7.2020

- 1. Liga                        : 03.8.2020 - 05.8.2020

- 2. Liga + kandidáti   : 05.8.2020 - 07.8.2020

 

Vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2019/2020

Vyúčtovanie cestovných výdavkov rozhodcu, inštruktora rozhodcov a videobránkového rozhodcu v CHL

Smernica pre poskytovanie náhrad rozhodcom, inštruktorom, videorozhodcom a funkcionárom mimo ľadu

Kilometrovník 2019/20 (platný od septembra 2019)

 

Informácia k turnajom AAA U15 :

- rozhodcov na turnaje typu AAA U15 deleguje SZĽH.

- zápasy turnajov typu AAA U15 sa hrajú 2x20minút.

- rozhodcovia ktorí rozhodujú zápasy turnaja typu AAA U15 zasielajú vyúčtovanie za príslušné zápasy na adresu SZĽH.

- paušál za zápas AAA U15 je 18 €

- na týchto turnajoch majú rozhodcovia zabezpečenú stravu a pitný režim.

- cestovné a ostatné výdavky sú preplácané v zmysle smernice o cestovných náhradách.

- rozhodcov na turnaje typu AA U15, U14, U13 deleguje regionálny zväz.

 

OZNAM EO SZĽH :

Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:

Stravné Maďarská republika:

Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky  a pri návrate z Maďarskej republiky  čas prechodu hraníc na územie  Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).

Časové pásmo pre Maďarskú republiku:

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:

Od hraníc :

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )

Opatrením č. 176/2019 Z. z. o sumách stravného sa od 1. 7. 2019 zvyšujú sumy stravného v SR :

  • 5,10 € pre časové pásmo 5 až 12 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 7,60 € pre časové pásmo 12 až 18 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 11,60 € pre časové pásmo nad 18 hodín trvania pracovnej cesty.

 

 

Tipsport liga

I. Základná časť - 27. kolo - Nedeľa 01.12.2019
189 HK Nitra, s.r.o. vs. MAC Budapest 16:00 - Nitra Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. TVRDOŇ, Jozef KACEJ, Lukáš, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 27. kolo - Nedeľa 01.12.2019
187 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 16:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 27. kolo - Nedeľa 01.12.2019
183 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:00 - ZŠ Banská Bystrica SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert STANZEL, Matúš, Bc. JURČIAK, Adam CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 27. kolo - Nedeľa 01.12.2019
186 HK Poprad a.s. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad LOKŠÍK, Peter KÓKAI, Márk KRAJČÍK, Martin, Mgr. KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 27. kolo - Nedeľa 01.12.2019
184 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. JUHÁSZ, Gábor SOLTÉSZ, Áron BENIAČ, Lukáš, Bc. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 27. kolo - Nedeľa 01.12.2019
185 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 18:15 - Arena Ondreja Nepelu OROLIN, Tomáš, Bc. KONC st., Daniel ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KONC ml., Daniel, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 28. kolo - Utorok 03.12.2019
193 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš NOVÁK, Milan, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 28. kolo - Utorok 03.12.2019
190 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing. ŠTEFIK, Miroslav JOBBÁGY, Martin, Mgr. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 28. kolo - Utorok 03.12.2019
194 HKM a.s. Zvolen vs. HK Poprad a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen ADAMEC, Milan, Mgr. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 28. kolo - Utorok 03.12.2019
195 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Detva KONC st., Daniel JUHÁSZ, Gábor KONC ml., Daniel, Bc. SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 28. kolo - Utorok 03.12.2019
196 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Banská Bystrica KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KÓKAI, Márk BOGDAŇ, Andrej, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 28. kolo - Utorok 03.12.2019
191 HC Nové Zámky vs. MAC Budapest 18:30 - ZŠ Nové Zámky BALUŠKA, Vladimír, Ing. LOKŠÍK, Peter JEDLIČKA, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 29. kolo - Piatok 06.12.2019
197 HK Dukla Ingema Michalovce vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:30 - ZŠ Michalovce SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ORDZOVENSKÝ, Martin SMREK, Martin, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 29. kolo - Piatok 06.12.2019
200 HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s. Zvolen 17:30 - STEEL Arena Košice OROLIN, Tomáš, Bc. KÓKAI, Márk ROJÍK, Peter SOLTÉSZ, Áron ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 29. kolo - Piatok 06.12.2019
198 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. KONC ml., Juraj KRAJČÍK, Martin, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 29. kolo - Piatok 06.12.2019
199 HK Poprad a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing. RENCZ, Dániel JOBBÁGY, Martin, Mgr. KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 29. kolo - Piatok 06.12.2019
202 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. MAC Budapest 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín TVRDOŇ, Jozef BALUŠKA, Vladimír, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. VALO, Jozef JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 29. kolo - Piatok 06.12.2019
203 HK Nitra, s.r.o. vs. HC Nové Zámky 18:00 - Nitra Aréna NIKOLIC, Manuel MÜLLNER, Róbert SYNEK, Šimon, PaedDr. KACEJ, Lukáš, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 08.12.2019
208 HC Košice s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 15:30 - STEEL Arena Košice OROLIN, Tomáš, Bc. TVRDOŇ, Jozef OROLIN, Michal, Mgr. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 08.12.2019
209 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Poprad a.s. 16:00 - ZŠ Banská Bystrica NIKOLIC, Manuel FRIDRICH, Vladimír, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. SYNEK, Šimon, PaedDr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 08.12.2019
206 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MAC Budapest 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VALACH, Miroslav, Ing. JEDLIČKA, Peter JURČIAK, Adam JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 08.12.2019
204 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HC Nové Zámky 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN KONC st., Daniel ŠTEFIK, Miroslav BENIAČ, Lukáš, Bc. JOBBÁGY, Martin, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 08.12.2019
210 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. RENCZ, Dániel ORDZOVENSKÝ, Martin SOLTÉSZ, Áron GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 08.12.2019
205 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. JUHÁSZ, Gábor ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KIS-KIRÁLY, Barna BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 31. kolo - Streda 18.12.2019
212 HK Poprad a.s. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ADAMEC, Milan, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC ml., Juraj LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 31. kolo - Streda 18.12.2019
213 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - STEEL Arena Košice BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav SYNEK, Šimon, PaedDr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 31. kolo - Streda 18.12.2019
215 MAC Budapest vs. HKM a.s. Zvolen 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN FRIDRICH, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert FRIMMEL, Róbert, PhDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 31. kolo - Streda 18.12.2019
216 HK Nitra, s.r.o. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - Nitra Aréna LOKŠÍK, Peter NAGY, Attila GEGÁŇ, Tomáš, Bc. SOLTÉSZ, Áron KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 31. kolo - Streda 18.12.2019
211 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:30 - Arena Ondreja Nepelu NOVÁK, Milan, Ing. KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. JEDLIČKA, Peter CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 31. kolo - Streda 18.12.2019
217 HC Nové Zámky vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 18:30 - ZŠ Nové Zámky VALACH, Miroslav, Ing. RENCZ, Dániel DURMIS, Oto KIS-KIRÁLY, Barna BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 32. kolo - Piatok 20.12.2019
219 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Nové Zámky 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. DURMIS, Oto SMREK, Martin, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 32. kolo - Piatok 20.12.2019
218 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 32. kolo - Piatok 20.12.2019
220 HKM a.s. Zvolen vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen OROLIN, Tomáš, Bc. KÓKAI, Márk ORDZOVENSKÝ, Martin SOLTÉSZ, Áron GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 32. kolo - Piatok 20.12.2019
221 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MAC Budapest 18:00 - ZŠ Detva MÜLLNER, Róbert KONC st., Daniel STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 32. kolo - Piatok 20.12.2019
223 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Michalovce NOVÁK, Milan, Ing. RENCZ, Dániel ROJÍK, Peter VALO, Jozef ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 32. kolo - Piatok 20.12.2019
224 HK Poprad a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:30 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. JOBBÁGY, Martin, Mgr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 33. kolo - Nedeľa 22.12.2019
226 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 15:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. NOVÁK, Milan, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 33. kolo - Nedeľa 22.12.2019
227 HC Nové Zámky vs. HC 07 DETVA s.r.o. 16:00 - ZŠ Nové Zámky SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KÓKAI, Márk VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KIS-KIRÁLY, Barna KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 33. kolo - Nedeľa 22.12.2019
228 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BALUŠKA, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 33. kolo - Nedeľa 22.12.2019
225 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN MÜLLNER, Róbert ADAMEC, Milan, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 33. kolo - Nedeľa 22.12.2019
229 HK Dukla Ingema Michalovce vs. MAC Budapest 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. JUHÁSZ, Gábor SMREK, Martin, Ing. SOLTÉSZ, Áron LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 33. kolo - Nedeľa 22.12.2019
231 HK Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Poprad TVRDOŇ, Jozef KONC st., Daniel BENIAČ, Lukáš, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 34. kolo - Štvrtok 26.12.2019
237 HC Nové Zámky vs. HKM a.s. Zvolen 16:00 - ZŠ Nové Zámky GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef KRAJČÍK, Martin, Mgr. VALO, Jozef BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 34. kolo - Štvrtok 26.12.2019
232 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HK Poprad a.s. 17:00 - Ice rink Miskolc, HUN ADAMEC, Milan, Mgr. LOKŠÍK, Peter BOGDAŇ, Andrej, Ing. JURČIAK, Adam GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 34. kolo - Štvrtok 26.12.2019
235 MAC Budapest vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 17:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN BALUŠKA, Vladimír, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA ROJÍK, Peter JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 34. kolo - Štvrtok 26.12.2019
238 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. JUHÁSZ, Gábor DURMIS, Oto SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 34. kolo - Štvrtok 26.12.2019
236 HK Nitra, s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - Nitra Aréna MÜLLNER, Róbert NAGY, Attila JEDLIČKA, Peter KIS-KIRÁLY, Barna KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 34. kolo - Štvrtok 26.12.2019
233 HC Košice s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 19:00 - STEEL Arena Košice KONC st., Daniel ŠTEFIK, Miroslav KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 35. kolo - Sobota 28.12.2019
244 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - ZŠ Detva VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 35. kolo - Sobota 28.12.2019
245 HKM a.s. Zvolen vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav KÓKAI, Márk ROJÍK, Peter SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 35. kolo - Sobota 28.12.2019
239 HC Košice s.r.o. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:30 - STEEL Arena Košice SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. LOKŠÍK, Peter DURMIS, Oto KONC ml., Daniel, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 35. kolo - Sobota 28.12.2019
241 MAC Budapest vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN KONC st., Daniel MÜLLNER, Róbert KONC ml., Juraj KRAJČÍK, Martin, Mgr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 35. kolo - Sobota 28.12.2019
242 HK Nitra, s.r.o. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:00 - Nitra Aréna NOVÁK, Milan, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. VALO, Jozef KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 35. kolo - Sobota 28.12.2019
243 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Nové Zámky 18:00 - ZŠ Banská Bystrica OROLIN, Tomáš, Bc. JUHÁSZ, Gábor VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 36. kolo - Pondelok 30.12.2019
248 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 16:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 36. kolo - Pondelok 30.12.2019
249 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC Nové Zámky 17:30 - ZŠ Michalovce FRIDRICH, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef VALO, Jozef DURMIS, Oto LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 36. kolo - Pondelok 30.12.2019
246 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HKM a.s. Zvolen 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. JURČIAK, Adam ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 36. kolo - Pondelok 30.12.2019
247 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Detva KORBA, Martin, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. SMREK, Martin, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 36. kolo - Pondelok 30.12.2019
251 HK Poprad a.s. vs. MAC Budapest 18:00 - ZŠ Poprad MÜLLNER, Róbert JUHÁSZ, Gábor BOGDAŇ, Andrej, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 36. kolo - Pondelok 30.12.2019
250 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu OROLIN, Tomáš, Bc. KÓKAI, Márk ORDZOVENSKÝ, Martin SOLTÉSZ, Áron JONÁK, Peter JONÁK, Peter

Slovenská hokejová liga

Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 01.12.2019
690 Reprezentácia SR vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRIST, Mário, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. MAKÚCH, Marek, Ing. KONTŠEK, Vladimír
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 13. kolo - Utorok 03.12.2019
691 Hokejový klub Martin o.z. vs. Reprezentácia SR 18:00 - ZŠ Martin KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 24. kolo - Streda 04.12.2019
618 HK Skalica, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:00 - HANT arena Skalica VIDO, Ľuboš, Ing. DRBLÍK, Michal ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 24. kolo - Streda 04.12.2019
617 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 24. kolo - Streda 04.12.2019
619 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:30 - ZŠ Trnava BACHÚRIK, Jozef, Mgr. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. DRUGA, Norbert
Základná časť - 24. kolo - Streda 04.12.2019
616 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Martin VALKO, Karol, Ing. ŠOTEK, Marko, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 24. kolo - Streda 04.12.2019
620 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Žilina KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 25. kolo - Piatok 06.12.2019
624 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 25. kolo - Piatok 06.12.2019
621 Hokejový klub Martin o.z. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Martin PURGAT, Patrik TVRDOŇ, Peter HANKO, Peter HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 25. kolo - Piatok 06.12.2019
622 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. PRIBULA, Maroš JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 25. kolo - Piatok 06.12.2019
623 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Topoľčany HATALA, Gabriel, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť - 25. kolo - Piatok 06.12.2019
625 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Považská Bystrica LESAY, Dominik DRBLÍK, Michal DURMIS, Oto
Základná časť - 32. kolo - Pondelok 09.12.2019
659 HC Bratislava, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:30 - Arena Ondreja Nepelu VALACHOVIČ, Marián ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin MAJLING, Ján
Základná časť - 26. kolo - Streda 11.12.2019
627 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:00 - HANT arena Skalica VIDO, Ľuboš, Ing. JUNEK, Martin MAŠKULKA, Adam, Bc. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 26. kolo - Streda 11.12.2019
628 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 17:30 - ZŠ Trnava PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. REHÁK, Adam, Mgr. HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 26. kolo - Streda 11.12.2019
626 Hokejový klub Martin o.z. vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Martin ŠTEFIK, Miroslav DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. JAKUBEC, Andrej, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 26. kolo - Streda 11.12.2019
629 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Levice VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Základná časť - 26. kolo - Streda 11.12.2019
630 MsHK Žilina, a.s. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Žilina TORNAY, Juraj, Bc. PRIBULA, Maroš VALL, Michal, Mgr. GAJAN st., Rastislav
Základná časť - 27. kolo - Piatok 13.12.2019
635 HK Skalica, s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:00 - HANT arena Skalica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 27. kolo - Piatok 13.12.2019
633 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Levice 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing. WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 27. kolo - Piatok 13.12.2019
631 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. HAJNIK, Martin JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 27. kolo - Piatok 13.12.2019
632 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Topoľčany KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter NEUZER, Erik
Základná časť - 27. kolo - Piatok 13.12.2019
634 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Považská Bystrica MOLLER, Anton, Ing. MAŠKULKA, Adam, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 31. kolo - Nedeľa 15.12.2019
651 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír PRIBULA, Maroš VALL, Michal, Mgr. BAČO, Štefan
Základná časť - 29. kolo - Pondelok 16.12.2019
644 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 18:30 - Arena Ondreja Nepelu VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Juraj, Ing. ŠOTEK, Marko, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján
Nadstavbová časť sk. A (1.-6.) - 15. kolo - Utorok 17.12.2019
693 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Reprezentácia SR 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DRBLÍK, Michal REHÁK, Adam, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 28. kolo - Streda 18.12.2019
636 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:00 - HANT arena Skalica VIDO, Ľuboš, Ing. STAŠŠÁK, Martin ŠOTEK, Marko, Bc. NEUZER, Erik
Základná časť - 28. kolo - Streda 18.12.2019
637 Hokejový klub Trnava vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:30 - ZŠ Trnava KRIST, Mário, Ing. CRMAN, Filip, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 28. kolo - Streda 18.12.2019
639 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír PRIBULA, Maroš RIŠ, Jaroslav FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 28. kolo - Streda 18.12.2019
638 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Považská Bystrica HATALA, Gabriel, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc. KOLLÁR, Andrej, Ing. JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 28. kolo - Streda 18.12.2019
640 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Topoľčany BACHÚRIK, Jozef, Mgr. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. DRUGA, Norbert
Základná časť - 29. kolo - Piatok 20.12.2019
645 Hokejový klub Trnava vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Trnava ŽÁK, Marek, Mgr. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 29. kolo - Piatok 20.12.2019
641 Hokejový klub Martin o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Martin PURGAT, Patrik HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 29. kolo - Piatok 20.12.2019
642 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom VÝLETA, Roman, Ing., PhD. HANKO, Peter STAŠŠÁK, Martin MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 29. kolo - Piatok 20.12.2019
643 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Žilina VALKO, Karol, Ing. ŠOTEK, Marko, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 22.12.2019
646 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Trnava 16:00 - ZŠ Martin VALACHOVIČ, Marián REHÁK, Adam, Mgr. JURČIAK, Adam JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 22.12.2019
647 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 17:00 - HANT arena Skalica VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 22.12.2019
649 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - ZŠ Považská Bystrica TORNAY, Juraj, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. WOLF, Vladimír, Ing. GAJAN st., Rastislav
Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 22.12.2019
650 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KOLLÁR, Miroslav PRIBULA, Maroš ČÍŽ, Martin, Ing. NEUZER, Erik
Základná časť - 30. kolo - Nedeľa 22.12.2019
648 MsHK Žilina, a.s. vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Žilina ŠTEFIK, Miroslav KRAJČÍK, Martin, Mgr. DURMIS, Oto HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 31. kolo - Sobota 28.12.2019
652 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:00 - ZŠ Topoľčany ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. JEDLIČKA, Peter JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 31. kolo - Sobota 28.12.2019
653 HC Bratislava, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - Arena Ondreja Nepelu BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. DRUGA, Norbert
Základná časť - 31. kolo - Sobota 28.12.2019
654 MsHK Žilina, a.s. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Žilina KRIST, Mário, Ing. HAJNIK, Martin HANKO, Peter
Základná časť - 31. kolo - Sobota 28.12.2019
655 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Levice MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko, Bc. CRMAN, Filip, Bc. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 32. kolo - Pondelok 30.12.2019
658 HK Skalica, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. JUNEK, Martin
Základná časť - 32. kolo - Pondelok 30.12.2019
657 Hokejový klub Trnava vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Trnava HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. DRBLÍK, Michal KONC st., Juraj
Základná časť - 32. kolo - Pondelok 30.12.2019
656 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Martin LESAY, Dominik HANKO, Peter ĎURINA, Vladimír, Bc. HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 32. kolo - Pondelok 30.12.2019
660 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Považská Bystrica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing. ZNAK, Marián, Mgr. JURČIAK, Rudolf

Extraliga juniorov

Nadstavbová časť "A" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
1148 HKM a.s vs. HC Košice s.r.o. 10:30 - ZŠ Zvolen BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Nadstavbová časť "A" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
1149 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - Nitra Aréna VALACHOVIČ, Marián FRIMMEL, Róbert, PhDr. VALO, Jozef
Nadstavbová časť "A" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
1150 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. HOVAN, Richard
Nadstavbová časť "B" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
1210 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 12:30 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. HARINGA, Ivan SOJKA, Jozef
Nadstavbová časť "B" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
1209 MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. HANKO, Peter PAULÍNY, Jozef
Nadstavbová časť "B" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
1208 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
Nadstavbová časť "B" - 7. kolo - Streda 04.12.2019
1213 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 13:30 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin MACEK, Michal
Nadstavbová časť "B" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
1212 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:45 - Arena Ondreja Nepelu BALUŠKA, Vladimír, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Nadstavbová časť "A" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
1151 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMREK, Martin, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc.
Nadstavbová časť "A" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
1152 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠTEFIK, Miroslav KRAJČÍK, Martin, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Nadstavbová časť "B" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
1211 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 14:00 - ZŠ Trnava ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Nadstavbová časť "A" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
1153 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HKM a.s 15:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Nadstavbová časť "A" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
1154 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:30 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav VARGA, Róbert, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Nadstavbová časť "B" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
1214 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:30 - ZŠ Trnava ADAMEC, Milan, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Nadstavbová časť "B" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
1215 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠOTEK, Marko, Bc. MOLLER, Anton, Ing.
Nadstavbová časť "B" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
1216 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 10:30 - ZŠ Žilina DURMIS, Oto HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc. KONTŠEK, Vladimír
Nadstavbová časť "A" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
1155 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. VALO, Jozef TVRDOŇ, Peter
Nadstavbová časť "A" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
1156 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HKM a.s 14:45 - Nitra Aréna MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Juraj, Ing. KONC ml., Juraj
Nadstavbová časť "A" - 10. kolo - Piatok 20.12.2019
1162 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Banská Bystrica IVAN, Richard, Bc. TRNKA, Jakub RAJČAN, Miroslav
Nadstavbová časť "A" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
1158 HKM a.s vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 14:00 - ZŠ Zvolen KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Nadstavbová časť "A" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
1159 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter
Nadstavbová časť "B" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
1219 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Považská Bystrica LOKŠÍK, Peter DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Nadstavbová časť "A" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
1157 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Košice s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc.
Nadstavbová časť "B" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
1217 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Trnava 17:15 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš JAKUBEC, Andrej, Bc. HAJNIK, Martin
Nadstavbová časť "B" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
1218 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 18:00 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik HERCOG, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Nadstavbová časť "A" - 10. kolo - Nedeľa 22.12.2019
1161 HKM a.s vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 10:30 - ZŠ Zvolen VALACH, Miroslav, Ing. HANKO, Peter STAŠŠÁK, Martin
Nadstavbová časť "B" - 10. kolo - Nedeľa 22.12.2019
1222 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Považská Bystrica KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Nadstavbová časť "A" - 10. kolo - Nedeľa 22.12.2019
1160 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Košice s.r.o. 11:30 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KIEPEŠ, Peter, Bc. KONC ml., Juraj
Nadstavbová časť "B" - 10. kolo - Nedeľa 22.12.2019
1220 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Trnava 12:45 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. MIŠEK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Nadstavbová časť "B" - 10. kolo - Nedeľa 22.12.2019
1221 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. SOJKA, Jozef VALACHOVIČ, Tomáš

Kaufland Extraliga dorastu

Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 01.12.2019
2151 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman ŠEFČÍK, Juraj, Ing. SOJKA, Jozef
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 01.12.2019
2149 MHA MARTIN vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:15 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír PAULÍNY, Jozef MACEK, Michal
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 01.12.2019
2148 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:30 - ZŠ Trnava VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠOTEK, Marko, Bc. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 01.12.2019
2150 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. HERCOG, Martin
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 01.12.2019
2152 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:30 - ZŠ Žilina VIDO, Ľuboš, Ing. DRBLÍK, Michal ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 01.12.2019
2153 HC Košice s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 01.12.2019
2154 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 23. kolo - Sobota 07.12.2019
2155 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš IVAN, Richard, Bc. MARTÍNEK, Matej PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 23. kolo - Sobota 07.12.2019
2160 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HUS, Igor, JUDr.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 07.12.2019
2157 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:15 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MERAVÝ, Peter, PhDr. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 07.12.2019
2156 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN 15:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KOVALČÍK, Lukáš ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť - 23. kolo - Sobota 07.12.2019
2159 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín PLEŠKO, Daniel KRAJČÍK, Martin, Mgr. TVRDOŇ, Peter
Základná časť - 23. kolo - Sobota 07.12.2019
2161 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 17:30 - ZŠ Púchov LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam REHÁK, Adam, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 07.12.2019
2158 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 18:45 - Nitra Aréna MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 08.12.2019
2162 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. HOVAN, Richard
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 08.12.2019
2165 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 08.12.2019
2167 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. BRÁNIK, Matúš PAULÍK, Maroš
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 08.12.2019
2168 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - ZŠ Púchov PETERKA, Lukáš DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 08.12.2019
2163 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN 11:45 - ZŠ Poprad TORNAY, Juraj, Bc. SMREK, Martin, Ing. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 08.12.2019
2164 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:15 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 08.12.2019
2166 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 48. kolo - Utorok 17.12.2019
2331 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ŠČURKA, Jakub WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 47. kolo - Streda 18.12.2019
2327 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 47. kolo - Streda 18.12.2019
2329 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BENIAČ, Lukáš, Bc.
Základná časť - 47. kolo - Streda 18.12.2019
2328 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:30 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. VALACHOVIČ, Tomáš SOJKA, Jozef
Základná časť - 47. kolo - Streda 18.12.2019
2323 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr.
Základná časť - 47. kolo - Streda 18.12.2019
2324 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 47. kolo - Streda 18.12.2019
2326 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 16:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín PLEŠKO, Daniel JURČIAK, Adam HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť - 47. kolo - Streda 18.12.2019
2325 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 16:30 - ZŠ Žilina DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HAJNIK, Martin
Základná časť - 48. kolo - Štvrtok 19.12.2019
2335 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:45 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik VALACHOVIČ, Tomáš VALACHOVIČ, Marián
Základná časť - 48. kolo - Štvrtok 19.12.2019
2334 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 48. kolo - Štvrtok 19.12.2019
2336 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť - 48. kolo - Štvrtok 19.12.2019
2330 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť - 48. kolo - Štvrtok 19.12.2019
2333 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 16:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam LESAY, Jozef
Základná časť - 48. kolo - Štvrtok 19.12.2019
2332 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 16:30 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 25. kolo - Sobota 21.12.2019
2174 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin TOMÁŠ, Michal BABJAK, Ladislav
Základná časť - 25. kolo - Sobota 21.12.2019
2170 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. CHRAPČIAK, Samuel PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 25. kolo - Sobota 21.12.2019
2171 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 25. kolo - Sobota 21.12.2019
2172 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Žilina DURMIS, Oto ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 25. kolo - Sobota 21.12.2019
2175 HC Košice s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMREK, Martin, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť - 25. kolo - Sobota 21.12.2019
2169 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:15 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír MIŠEK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť - 25. kolo - Sobota 21.12.2019
2173 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 15:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert HERCOG, Martin SOJKA, Jozef
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 22.12.2019
2176 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:45 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 22.12.2019
2177 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš ROJÍK, Peter CHRAPČIAK, Samuel PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 22.12.2019
2179 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin DURMIS, Oto
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 22.12.2019
2180 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman HARINGA, Ivan HERCOG, Martin
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 22.12.2019
2178 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 22.12.2019
2182 HC Košice s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. VARGA, Róbert, Ing. RIŠ, Jaroslav
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 22.12.2019
2181 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav PAVLOTTY, Jakub

Extraliga žien

Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 01.12.2019
15004 ICE DREAM o.z. vs. Hockey club Spišská Nová Ves 7:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 01.12.2019
15036 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 13:30 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
Základná časť - 11. kolo - Nedeľa 01.12.2019
15032 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ŽHK POPRAD 16:00 - TH STEEL Aréna Košice BOGDAŇ, Andrej, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 07.12.2019
15037 ŽHK POPRAD vs. Hockey club Spišská Nová Ves 18:45 - ZŠ Poprad RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
15038 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ICE DREAM o.z. 15:00 - ZŠ Martin RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. STEHLÍKOVÁ, Michaela KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 15.12.2019
15041 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ICE DREAM o.z. 13:30 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír STEHLÍKOVÁ, Michaela HANKO, Peter

2. hokejová liga

Základná časť sk. A - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10058 HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:00 - ZŠ Prievidza VIDO, Ľuboš, Ing. NOSEK, Martin RAJČAN, Miroslav
Základná časť sk. B - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10147 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZS Rimavská Sobota KORBA, Peter, Ing. VARGA, Róbert, Ing. RIŠ, Jaroslav
Základná časť sk. B - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10146 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. UKS Sanok 17:30 - ZŠ Trebišov MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav TOMÁŠ, Michal
Základná časť sk. B - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10148 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. HC 19 Humenné 17:30 - ZŠ Bardejov KORBA, Martin, Ing. PRIBULA, Maroš HRIŠKO, Peter
Základná časť sk. B - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10150 Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica TORNAY, Juraj, Bc. LUKÁČ, Peter, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť sk. A - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10057 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. BRÁNIK, Matúš PAULÍK, Maroš
Základná časť sk. A - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10059 Hokejový klub 91 Senica vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 18:00 - ZŠ Senica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MAREK, Martin HERCOG, Martin
Základná časť sk. A - 12. kolo - Sobota 07.12.2019
10056 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 18:45 - Aréna Brezno KOLLÁR, Miroslav HOVAN, Richard PAULÍNY, Jozef
Základná časť sk. A - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10063 Pesterzsébeti Hockey Club Budapest vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 17:00 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš RAJČAN, Miroslav
Základná časť sk. A - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10064 MŠK Púchov s.r.o. vs. MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub 17:30 - ZŠ Púchov KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť sk. A - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10065 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 17:30 - ZŠ Dolný Kubín GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
Základná časť sk. B - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10151 Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica SÝKORA, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Základná časť sk. B - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10152 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Sabinov 17:30 - ZŠ Kežmarok TORNAY, Juraj, Bc. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš ŠČURKA, Jakub
Základná časť sk. B - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10154 HC 19 Humenné vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 17:30 - ZŠ Humenné KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
Základná časť sk. B - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10155 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. UKS Sanok 17:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAVELA, Ľubomír CHRAPČIAK, Samuel ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť sk. A - 13. kolo - Sobota 14.12.2019
10061 Hokej Bratislava vs. Hokejový klub Brezno 18:30 - ZŠ Hamuliakovo ŠEFČÍK, Roman HORVÁTH, Martin KANDA, Matúš
Základná časť sk. B - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10160 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:00 - ZŠ Sabinov SÝKORA, Peter HRIŠKO, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť sk. A - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10067 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:30 - ZŠ Dolný Kubín VALACH, Miroslav, Ing. HUS, Igor, JUDr. ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť sk. B - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10156 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Trebišov SMEREK, Vladimír JANIGA, Matej, Ing. VALL, Michal, Mgr.
Základná časť sk. B - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10159 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš RIŠ, Jaroslav
Základná časť sk. A - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10066 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Brezno 18:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. MAGUŠIN, Jozef HVOJNÍK, Adrián
Základná časť sk. A - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10068 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš BRÁNIK, Matúš
Základná časť sk. A - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10070 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokej Bratislava 18:00 - ZŠ Senica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MAREK, Martin HARINGA, Ivan
Základná časť sk. B - 14. kolo - Sobota 21.12.2019
10157 UKS Sanok vs. HC 19 Humenné 18:00 - ZS Sanok, POL TORNAY, Juraj, Bc.

1. liga juniorov

Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
3074 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš GAJDOŠÍK, Ivan MARTÍNEK, Matej CHRAPČIAK, Samuel
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
3072 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. BABJAK, Ladislav
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 6. kolo - Nedeľa 01.12.2019
3073 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VALKO, Karol, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
3077 HOBA Bratislava vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 12:30 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. HORVÁTH, Martin KANDA, Matúš
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
3075 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - ZŠ Michalovce SÝKORA, Peter BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BAČO, Štefan
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 7. kolo - Sobota 07.12.2019
3076 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu TVRDOŇ, Jozef MICHNA, Richard ŠINSKÝ, Viktor
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
3079 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu VALKO, Karol, Ing. ŠEFČÍK, Roman KANDA, Matúš
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
3078 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:15 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 8. kolo - Nedeľa 08.12.2019
3080 HOBA Bratislava vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka VALACHOVIČ, Marián HORVÁTH, Martin HARINGA, Ivan
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
3081 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 9. kolo - Sobota 21.12.2019
3083 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom PLEŠKO, Daniel HODOŇ, Daniel, Bc. MACEK, Michal
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 10. kolo - Nedeľa 22.12.2019
3086 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom HATALA, Gabriel, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc. MACEK, Michal
Nadstavbová časť "O play out EXJ" - 10. kolo - Nedeľa 22.12.2019
3084 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter LESAY, Jozef

K-Classic 1. liga dorastu

Základná časť sk. západ - 20. kolo - Nedeľa 01.12.2019
4078 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť sk. východ - 20. kolo - Nedeľa 01.12.2019
4206 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový club Lučenec 11:00 - ZŠ Prievidza PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. HVOJNÍK, Adrián
Základná časť sk. východ - 20. kolo - Nedeľa 01.12.2019
4207 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - TH STEEL Aréna Košice JOBBÁGY, Martin, Mgr. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD.
Základná časť sk. západ - 20. kolo - Nedeľa 01.12.2019
4079 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Základná časť sk. západ - 20. kolo - Nedeľa 01.12.2019
4077 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. OLLE, Marian
Základná časť sk. východ - 20. kolo - Nedeľa 01.12.2019
4205 HKM a.s vs. Hokejový klub Brezno 16:30 - ZŠ Zvolen PAULÍK, Maroš BRÁNIK, Matúš
Základná časť sk. západ - 21. kolo - Sobota 07.12.2019
4081 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:00 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Základná časť sk. východ - 21. kolo - Sobota 07.12.2019
4209 HKM a.s vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Zvolen BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Základná časť sk. východ - 21. kolo - Sobota 07.12.2019
4210 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 14:00 - ZŠ Lučenec KURČÍK, Martin ROJÍK, Peter
Základná časť sk. západ - 21. kolo - Sobota 07.12.2019
4083 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:30 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť sk. západ - 21. kolo - Sobota 07.12.2019
4082 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 15:15 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
Základná časť sk. západ - 22. kolo - Nedeľa 08.12.2019
4086 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej RAJČAN, Miroslav
Základná časť sk. východ - 22. kolo - Nedeľa 08.12.2019
4213 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HKM a.s 11:00 - ZŠ Prievidza MAGUŠIN, Jozef VIDO, Ľuboš, Ing.
Základná časť sk. západ - 22. kolo - Nedeľa 08.12.2019
4087 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ Nové Zámky STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť sk. západ - 22. kolo - Nedeľa 08.12.2019
4085 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu VALKO, Karol, Ing. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Základná časť sk. východ - 22. kolo - Nedeľa 08.12.2019
4214 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový club Lučenec 17:00 - Aréna Brezno IVAN, Richard, Bc. HUS, Igor, JUDr.
Základná časť sk. západ - 23. kolo - Štvrtok 12.12.2019
4091 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 15:00 - ZŠ Levice DANKO, Ľubomír STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Základná časť sk. západ - 24. kolo - Piatok 13.12.2019
4096 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 16:30 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš DANKO, Ľubomír
Základná časť sk. západ - 24. kolo - Sobota 14.12.2019
4094 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť sk. východ - 24. kolo - Sobota 14.12.2019
4222 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Základná časť sk. západ - 24. kolo - Štvrtok 19.12.2019
4095 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - ZŠ Nové Zámky DANKO, Ľubomír ŠEFČÍK, Roman
Základná časť sk. západ - 23. kolo - Piatok 20.12.2019
4092 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - ZŠ Nové Zámky STEHLÍKOVÁ, Michaela BACHÚRIK, Jozef, Mgr.
Základná časť sk. západ - 23. kolo - Sobota 21.12.2019
4089 HK HAVRANI Piešťany vs. HOBA Bratislava 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť sk. východ - 23. kolo - Sobota 21.12.2019
4217 Mládež HC 46 Bardejov vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš JURKO, Michal, Bc.
Základná časť sk. východ - 23. kolo - Sobota 21.12.2019
4219 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový club Lučenec 16:30 - STEEL Arena Košice BOGDAŇ, Andrej, Ing. KORBA, Martin, Ing.
Základná časť sk. východ - 24. kolo - Nedeľa 22.12.2019
4224 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 14:00 - TH STEEL Aréna Košice JANIGA, Matej, Ing. RIŠ, Jaroslav

Liga kadetov

Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9625 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Levice DANKO, Ľubomír HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9803 Mládež HC 46 Bardejov vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9626 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9804 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:15 - ZŠ Čaňa BOGDAŇ, Andrej, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9801 HC Bulls Vranov vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou TOMÁŠ, Michal JOCHMAN, Jakub, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9624 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom TVRDOŇ, Peter REHÁK, Adam, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9802 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Trebišov PAVLOTTY, Jakub LUKÁČ, Peter, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 30. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9574 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. PLEŠKO, Daniel
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9621 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 12:30 - ZŠ Hamuliakovo MĹKVY, Michal, Bc. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 1. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9622 Športový klub polície Bratislava vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman ŠINSKÝ, Viktor
TOP 14 celoslovenská časť - 30. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9572 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. HERCOG, Martin CRMAN, Filip, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 30. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9578 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:15 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter KORBA, Peter, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 30. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9573 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. OLLE, Marian
TOP 14 celoslovenská časť - 30. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9577 MHA MARTIN vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 16:00 - ZŠ Martin MIŠEK, Michal PAVELA, Ľubomír
TOP 14 celoslovenská časť - 30. kolo - Nedeľa 01.12.2019
9576 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 19:30 - ZŠ Zvolen BRÁNIK, Matúš PAULÍK, Maroš
TOP 14 celoslovenská časť - 30. kolo - Pondelok 02.12.2019
9575 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:30 - ZŠ Žilina MACEK, Michal HAJNIK, Martin
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 4. kolo - Štvrtok 12.12.2019
9816 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 16:30 - ZŠ Trebišov PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9808 HC Bulls Vranov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:15 - STD Aréna Vranov n. Topľou TOMÁŠ, Michal VALL, Michal, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9805 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:30 - ZŠ Dolný Kubín HANKO, Peter ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9806 Prešov Penguins, n.o. vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - STEEL Arena Košice JANIGA, Matej, Ing. RIŠ, Jaroslav
TOP 14 celoslovenská časť - 1. kolo - Sobota 14.12.2019
9342 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka CRMAN, Filip, Bc. MOLLER, Anton, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9627 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK HAVRANI Piešťany 13:30 - ZŠ Považská Bystrica LESAY, Dominik PLEŠKO, Daniel
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9628 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír
TOP 14 celoslovenská časť - 1. kolo - Sobota 14.12.2019
9343 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový Club KOŠICE 14:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis FRIMMEL, Róbert, PhDr.
TOP 14 celoslovenská časť - 1. kolo - Sobota 14.12.2019
9344 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MHA MARTIN 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOSEK, Martin TVRDOŇ, Peter
TOP 14 celoslovenská časť - 1. kolo - Sobota 14.12.2019
9346 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 1. kolo - Sobota 14.12.2019
9347 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:00 - ZŠ Žilina HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9807 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9631 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HC 07 DETVA s.r.o. 14:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOLLÁR, Miroslav KNIŽKA, Tomáš
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9629 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Levice 15:00 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik VALACHOVIČ, Tomáš
TOP 14 celoslovenská časť - 1. kolo - Sobota 14.12.2019
9345 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:45 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 2. kolo - Sobota 14.12.2019
9630 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 16:15 - ZŠ BA - Lamač FRIDRICH, Vladimír, Ing. ŠINSKÝ, Viktor
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9810 Mládež HC 46 Bardejov vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Bardejov SMREK, Martin, Ing. JURKO, Michal, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 2. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9351 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9637 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9636 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BRÁNIK, Matúš
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9811 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - ZŠ Čaňa RIŠ, Jaroslav SÝKORA, Peter
TOP 14 celoslovenská časť - 2. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9352 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. HATALA, Gabriel, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9635 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom TVRDOŇ, Peter PLEŠKO, Daniel
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9809 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal MIHAĽOV, Martin
TOP 14 celoslovenská časť - 2. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9350 HOBA Bratislava vs. Hokejový Club KOŠICE 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef ŠOTEK, Marko, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 2. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9355 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:30 - ZŠ Žilina MACEK, Michal ĎURINA, Vladimír, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9634 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:30 - ZŠ Detva ŠEBEŇ, Erik ROJÍK, Peter
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9638 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 13:30 - ZŠ Topoľčany HVOJNÍK, Adrián VIDO, Ľuboš, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 3. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9812 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Prešov Penguins, n.o. 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 2. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9354 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. REHÁK, Adam, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 2. kolo - Nedeľa 15.12.2019
9353 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MHA MARTIN 17:00 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 5. kolo - Streda 18.12.2019
9647 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Hamuliakovo HORVÁTH, Martin MERAVÝ, Peter, PhDr.
TOP 14 celoslovenská časť - 3. kolo - Štvrtok 19.12.2019
9358 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Martin HUS, Igor, JUDr. PAVELA, Ľubomír
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 5. kolo - Štvrtok 19.12.2019
9817 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:00 - ZŠ Bardejov LUKÁČ, Peter, Mgr. JURKO, Michal, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 4. kolo - Štvrtok 19.12.2019
9814 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 16:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef ŠČURKA, Jakub
TOP 14 celoslovenská časť - 4. kolo - Piatok 20.12.2019
9366 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:45 - ZŠ Martin JAKUBEC, Andrej, Bc. PAVELA, Ľubomír
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 5. kolo - Piatok 20.12.2019
9648 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 15:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 5. kolo - Piatok 20.12.2019
9818 LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:45 - ZŠ Čaňa SMEREK, Vladimír SÝKORA, Peter
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 4. kolo - Sobota 21.12.2019
9640 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VALACHOVIČ, Marián VALACHOVIČ, Tomáš
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 4. kolo - Sobota 21.12.2019
9815 HC Bulls Vranov vs. LIBA ACADEMY 11 9:15 - STD Aréna Vranov n. Topľou VALL, Michal, Mgr. LUKÁČ, Peter, Mgr.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 4. kolo - Sobota 21.12.2019
9813 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Prešov Penguins, n.o. 9:30 - ZŠ Dolný Kubín MIŠEK, Michal GAJDOŠÍK, Ivan
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 4. kolo - Sobota 21.12.2019
9643 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom PLEŠKO, Daniel HODOŇ, Daniel, Bc.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 4. kolo - Sobota 21.12.2019
9641 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:15 - ZŠ BA - Lamač OLLE, Marian KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
TOP 14 celoslovenská časť - 3. kolo - Sobota 21.12.2019
9361 Hokejový Club KOŠICE vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - STEEL Arena Košice BENIAČ, Lukáš, Bc. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 3. kolo - Sobota 21.12.2019
9363 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Trnava VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. MOLLER, Anton, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 4. kolo - Sobota 21.12.2019
9642 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub Levice 13:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok IZAKOVIČ, Tomáš IVAN, Richard, Bc.
TOP 14 celoslovenská časť - 3. kolo - Sobota 21.12.2019
9360 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:15 - ZŠ Michalovce TOMÁŠ, Michal BABJAK, Ladislav
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 4. kolo - Sobota 21.12.2019
9639 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:00 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
TOP 14 celoslovenská časť - 3. kolo - Sobota 21.12.2019
9359 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 18:00 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
TOP 14 celoslovenská časť - 4. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9369 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír MOLEKOVÁ, Eva Mária
TOP 14 celoslovenská časť - 4. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9367 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ŠČURKA, Jakub
TOP 14 celoslovenská časť - 4. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9370 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - Arena Ondreja Nepelu FRIDRICH, Vladimír, Ing. MOLLER, Anton, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 5. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9645 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:30 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 5. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9650 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 5. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9819 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bulls Vranov 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. LUKÁČ, Peter, Mgr.
TOP 14 celoslovenská časť - 4. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9368 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MIHAĽOV, Martin
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka - 5. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9649 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 14:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu - 5. kolo - Nedeľa 22.12.2019
9820 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 15:00 - STEEL Arena Košice TOMÁŠ, Michal HRIŠKO, Peter

Turnaje SZĽH AAA U15

TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92039 Región STRED vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 8:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MARTÍNEK, Matej PAULÍNY, Jozef
TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92041 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. TVRDOŇ, Peter
TURNAJ U15 AAA - D.KUBÍN - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92053 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Región STREDOZÁPAD 8:00 - ZŠ Dolný Kubín PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin
TURNAJ U15 AAA - MARTIN - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92047 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Martin DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92040 Hokejový Club KOŠICE vs. Región ZÁPAD 9:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MARTÍNEK, Matej PAULÍNY, Jozef
TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92042 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:30 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. TVRDOŇ, Peter
TURNAJ U15 AAA - D.KUBÍN - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92054 Región VÝCHOD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Dolný Kubín PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin
TURNAJ U15 AAA - MARTIN - 1. kolo - Sobota 07.12.2019
92048 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HOBA Bratislava 10:30 - ZŠ Martin DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92037 Hokejový Club KOŠICE vs. Región STRED 11:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok ŠČURKA, Jakub CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92043 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. TVRDOŇ, Peter
TURNAJ U15 AAA - D.KUBÍN - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92055 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Región STREDOZÁPAD 11:00 - ZŠ Dolný Kubín PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin
TURNAJ U15 AAA - MARTIN - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92049 MHA MARTIN vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:00 - ZŠ Martin DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92038 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Región ZÁPAD 12:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok ŠČURKA, Jakub CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92044 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 12:30 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. LOKŠÍK, Peter
TURNAJ U15 AAA - D.KUBÍN - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92056 Región VÝCHOD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - ZŠ Dolný Kubín ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
TURNAJ U15 AAA - MARTIN - 2. kolo - Sobota 07.12.2019
92050 HOBA Bratislava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Martin HANKO, Peter GAJDOŠÍK, Ivan
TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92035 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 14:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok ŠČURKA, Jakub CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92045 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:30 - ZŠ Púchov REHÁK, Adam, Mgr. LOKŠÍK, Peter
TURNAJ U15 AAA - D.KUBÍN - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92057 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:30 - ZŠ Dolný Kubín ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
TURNAJ U15 AAA - MARTIN - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92051 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:15 - ZŠ Martin HANKO, Peter GAJDOŠÍK, Ivan
TURNAJ U15 AAA - RUŽOMBEROK - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92036 Región STRED vs. Región ZÁPAD 15:45 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok ŠČURKA, Jakub CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
TURNAJ U15 AAA - PÚCHOV - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92046 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:00 - ZŠ Púchov REHÁK, Adam, Mgr. LOKŠÍK, Peter
TURNAJ U15 AAA - D.KUBÍN - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92058 Región VÝCHOD vs. Región STREDOZÁPAD 16:00 - ZŠ Dolný Kubín ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
TURNAJ U15 AAA - MARTIN - 3. kolo - Sobota 07.12.2019
92052 MHA MARTIN vs. HOBA Bratislava 16:45 - ZŠ Martin HANKO, Peter GAJDOŠÍK, Ivan

Reprezentácia SR

Príp. stretnutia U20 - 0. kolo - Piatok 13.12.2019
50100 Slovakia U20 vs. SR Olympic Team 15:00 - ZŠ Žilina OROLIN, Tomáš, Bc. BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA SYNEK, Šimon, PaedDr. HOLOMEK, Vladimír
Príp. stretnutia W18 - 0. kolo - Pondelok 23.12.2019
50103 Slovakia W18 vs. USA W18 12:45 - ZŠ BA - Petržalka FRIDRICH, Vladimír, Ing. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Príp. stretnutia U20 - 0. kolo - Pondelok 23.12.2019
50101 Slovakia U20 vs. Russia U20 15:00 - ZŠ Žilina BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC ml., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.

Prípravný zápas (zápis IIHF)

Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 17.12.2019
40160 HKM a.s vs. U20 Romania 17:30 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin HOVAN, Richard
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 19.12.2019
40163 Hokejový klub Brezno vs. U20 Romania 16:30 - Aréna Brezno ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 21.12.2019
40161 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. U20 Romania 14:30 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. MAGUŠIN, Jozef HVOJNÍK, Adrián
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Nedeľa 22.12.2019
40162 HAMIKOVO O.Z. vs. Canada U18 W 12:30 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.

2019 U16 4 Nations Tournament

2019 U16 4 Nations Tournament - 1. kolo - Piatok 27.12.2019
50081 Switzerland U16 vs. Finland U16 14:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
2019 U16 4 Nations Tournament - 1. kolo - Piatok 27.12.2019
50082 Slovakia U16 vs. Germany U16 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. SMREK, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
2019 U16 4 Nations Tournament - 2. kolo - Sobota 28.12.2019
50083 Finland U16 vs. Germany U16 14:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Martin, Ing. SMREK, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
2019 U16 4 Nations Tournament - 2. kolo - Sobota 28.12.2019
50084 Slovakia U16 vs. Switzerland U16 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Martin, Ing. SMREK, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
2019 U16 4 Nations Tournament - 3. kolo - Nedeľa 29.12.2019
50085 Germany U16 vs. Switzerland U16 14:30 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA ORDZOVENSKÝ, Martin FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
2019 U16 4 Nations Tournament - 3. kolo - Nedeľa 29.12.2019
50086 Slovakia U16 vs. Finland U16 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA ORDZOVENSKÝ, Martin FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš