Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 4 (2019/2020)

Delegačný list rozhodcov pre súťaže žiakov a prípraviek v regiónoch a prípravné stretnutia

**********************************************************************************************************************

V prípade, že z nejakého dôvodu nie je zápis potvrdzovaný elektronicky, ručne podpísaný zápis je potrebné poslať riadiacemu orgánu súťaže.

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 921 01.

Zápisy zo stretnutí v regióne stred zasielajte prosím na adresu SsZĽH, Gorkého 1083/2, Martin 036 01

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 042 96. 

**********************************************************************************************************************

Zvýšené sadzby stravného od 01.07.2019:

- 5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín

7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín

11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín

Kilometrovník 2019/20 (platný od septembra 2019)

**********************************************************************************************************************

Bratislavský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
8055 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu TVRDOŇ, Jozef ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
8056 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
8053 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Petržalka BELICA, Marek, Ing. BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 10. kolo - Nedeľa 03.11.2019
8039 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub Trnava 15:00 - ZŠ Hamuliakovo IMRICH, Peter PAVLUS, Tomáš
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8036 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard OLLE, Marian JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8033 HAMIKOVO O.Z. vs. Hockey club Petržalka 2010 12:45 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. PAVLUS, Tomáš
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8040 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8037 Hockey club Petržalka 2010 vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8038 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - Arena Ondreja Nepelu KANDA, Matúš BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
8041 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. IMRICH, Peter
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
8042 HAMIKOVO O.Z. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 12:45 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. VALKO, Karol, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
8046 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
8047 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu BEZDĚK, Ján, Mgr. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
8045 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Petržalka ŠMID, Juraj, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
8048 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
8050 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. MAŠKULKA, Adam, Bc.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
8051 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 12:45 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. LEPIEŠ, Filip
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
8049 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 15:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. LEPIEŠ, Filip

Liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
7055 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu TVRDOŇ, Jozef ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
7054 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo PAVLUS, Tomáš VALKO, Karol, Ing. KONC st., Daniel
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7036 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard OLLE, Marian JONÁK, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7040 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Hamuliakovo IMRICH, Peter LEPIEŠ, Filip
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7037 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub 91 Senica 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing. MIKO, Martin, Ing. JONÁK, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7038 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:30 - Arena Ondreja Nepelu KANDA, Matúš BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
7047 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - ZŠ Hamuliakovo OLLE, Marian BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
7046 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ŠINSKÝ, Viktor
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
7051 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing. BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
7050 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. MAŠKULKA, Adam, Bc.

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
6055 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip BLAŠKO, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
6056 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:15 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
6053 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ Petržalka BELICA, Marek, Ing. BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6034 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 8:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu IMRICH, Peter JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6036 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 12:00 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6033 Hokejový klub Bratislava vs. Hockey club Petržalka 2010 15:45 - ZŠ Lamač BEZDĚK, Ján, Mgr. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6040 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6037 Hockey club Petržalka 2010 vs. HOBA Bratislava 13:30 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam BLAŠKO, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6039 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub Trnava 15:00 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. PAVLUS, Tomáš
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6044 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka KACEJ, Lukáš, Mgr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6043 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6041 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hockey club Petržalka 2010 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. IMRICH, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6042 Hokejový klub Bratislava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 15:45 - ZŠ Lamač ŠOTEK, Marko, Bc. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6047 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - Arena Ondreja Nepelu BEZDĚK, Ján, Mgr. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6045 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:30 - ZŠ Petržalka ŠMID, Juraj, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6048 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6050 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6051 Hokejový klub Bratislava vs. HOBA Bratislava 15:45 - ZŠ Lamač BLAŠKO, Adam KAŠIČKA, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6049 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 17:15 - ZŠ Hamuliakovo PAVLUS, Tomáš LEPIEŠ, Filip

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
5055 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip BLAŠKO, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
5054 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. PAVLUS, Tomáš KONC st., Daniel
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5034 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu IMRICH, Peter JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5033 Speeders Bratislava o.z. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Petržalka BLAŠKO, Adam KANDA, Matúš
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5036 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 14:30 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5040 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:45 - ZŠ Hamuliakovo IMRICH, Peter LEPIEŠ, Filip
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5037 HOBA Bratislava vs. Speeders Bratislava o.z. 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
5044 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
5041 Speeders Bratislava o.z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Petržalka BLAŠKO, Adam MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
5043 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
5047 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - ZŠ Hamuliakovo BELICA, Marek, Ing. OLLE, Marian
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
5051 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing. BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
5050 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. MIKO, Martin, Ing.

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 03.11.2019
31087 HOBA Bratislava vs. HK Břeclav 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka BEZDĚK, Ján, Mgr. BLAŠKO, Adam

Západoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
8112 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín STAŇO, Karol GALLO, Miroslav LOKŠÍK, Peter
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
8111 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 9. kolo - Utorok 05.11.2019
8091 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 13:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8034 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8090 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:30 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8095 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej LESAY, Jozef
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8096 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
8043 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
8100 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
8099 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:30 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
8098 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:45 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián MINAROVIČ, Martin
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
8044 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 10:15 - HANT arena Skalica KOŠÚT, Samuel VALACHOVIČ, Marián JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
8103 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
8104 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter VAVRO, Matej
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
8102 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 10:30 - Nitra Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
8052 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
8108 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
8107 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MAGUŠIN, Jozef
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
8106 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman

Liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 9. kolo - Utorok 05.11.2019
7091 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter NOVÁK, Milan, Ing.
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 9. kolo - Utorok 05.11.2019
7092 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol HATALA, Gabriel, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 14. kolo - Streda 06.11.2019
7053 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 16:30 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7033 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Senica GERGEL, Martin HERCOG, Martin
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7090 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7034 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7095 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 9:30 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7096 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:45 - ZŠ Partizánske PADUCH, Róbert BEZÁK, Andrej
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7094 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. DANKO, Ľubomír
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 14. kolo - Utorok 12.11.2019
7112 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter LESAY, Jozef
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
7041 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Senica MAREK, Martin GERGEL, Martin
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
7098 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VALO, Jozef VAVRO, Matej
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
7099 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín LOKŠÍK, Peter KRIST, Mário, Ing.
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
7100 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. BARTEK, Tomáš
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
7043 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
7044 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 12:30 - HANT arena Skalica JUNEK, Martin KOŠÚT, Samuel JONÁK, Peter
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 7. kolo - Streda 20.11.2019
7084 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 14:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín LESAY, Dominik JURČIAK, Adam
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
7102 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš CHOVANEC, Patrik
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
7103 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:45 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef MINAROVIČ, Martin
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
7045 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 10:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef VALACHOVIČ, Marián
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
7104 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK HAVRANI Piešťany 11:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 8. kolo - Pondelok 25.11.2019
7086 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
7106 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín GALLO, Miroslav PLEŠKO, Daniel
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
7108 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír ČAČKO, Roman
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
7107 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. BARTEK, Martin
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
7052 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
6109 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub MAREK, Martin MÜLLNER, Róbert
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
6112 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín STAŇO, Karol GALLO, Miroslav
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
6111 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 9. kolo - Utorok 05.11.2019
6091 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 15:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír MIHOK, Roman, Bc.
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6089 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 9:45 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6035 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOŠÚT, Samuel
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6090 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 11:45 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. MORAVČÍK, Filip Marián
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6038 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel KUBÁNYI, Martin
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6095 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Levice 9:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír STAŇO, Karol
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6096 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce CHOVANEC, Patrik MORAVČÍK, Filip Marián
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 10. kolo - Utorok 12.11.2019
6093 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:45 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik GERGEL, Martin
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6097 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub 91 Senica 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6100 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. GERHÁT, Andrej
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6099 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:45 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
6098 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:00 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián MINAROVIČ, Martin
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6046 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6101 Hokejový klub 91 Senica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav KUBINA, Patrik
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6104 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír STAŇO, Karol
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6103 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
6102 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 12:45 - Nitra Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6105 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub 91 Senica 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STAŇO, Karol KNAPEC, Vladimír
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6106 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš MINÁR, Miroslav
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6052 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 10:15 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman KOŠÚT, Samuel
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6108 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:45 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
6107 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek PADUCH, Róbert

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 14. kolo - Sobota 02.11.2019
5112 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej KLUČÁR, Peter VALO, Jozef
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 14. kolo - Nedeľa 03.11.2019
5053 Hokejový klub Trnava vs. Speeders Bratislava o.z. 15:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 9. kolo - Utorok 05.11.2019
5091 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 15:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter LESAY, Jozef
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 9. kolo - Utorok 05.11.2019
5092 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol HATALA, Gabriel, Ing.
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5090 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5094 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. DANKO, Ľubomír
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5038 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel KUBÁNYI, Martin
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5095 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 11:45 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 10. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5096 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej ČAČKO, Roman
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
5098 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. VAVRO, Matej
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
5099 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín KRIST, Mário, Ing. LOKŠÍK, Peter
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 11. kolo - Sobota 16.11.2019
5100 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. BARTEK, Tomáš
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
5046 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
5102 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:45 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš CHOVANEC, Patrik
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
5103 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef MINAROVIČ, Martin
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
5045 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Speeders Bratislava o.z. 12:30 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef VALACHOVIČ, Marián
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 12. kolo - Sobota 23.11.2019
5104 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
5106 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín GALLO, Miroslav PLEŠKO, Daniel
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
5108 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír ČAČKO, Roman
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
5052 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 12:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman KOŠÚT, Samuel
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 13. kolo - Sobota 30.11.2019
5107 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. BARTEK, Martin

Liga prípraviek P4 Západ

HP4 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13236 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc.
HP4 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13237 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP4 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13238 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 10:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc.
HP4 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13239 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 10:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP4 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13224 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Slovakia Talents o.z. 10:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav
HP4 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13225 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 10:15 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír
HP4 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13216 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP4 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13217 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13226 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav
HP4 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13227 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Slovakia Talents o.z. 11:15 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír
HP4 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13218 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13219 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP4 Partizánske 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13232 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 11:45 - ZŠ Partizánske PADUCH, Róbert
HP4 Partizánske 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13233 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:45 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin
HP4 Partizánske 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13234 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:45 - ZŠ Partizánske PADUCH, Róbert
HP4 Partizánske 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13235 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 12:45 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin
HP4 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13244 Hokejový klub Trnava vs. Speeders Bratislava o.z. 13:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin
HP4 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13245 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 13:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš
HP4 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13246 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 14:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš
HP4 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13247 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Speeders Bratislava o.z. 14:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin
HP4 Trenčín 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13256 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JURČIAK, Adam
HP4 Trenčín 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13257 Hokejový klub 91 Senica vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VIDO, Ľuboš, Ing.
HP4 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13260 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hockey club Petržalka 2010 11:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP4 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13261 Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj
HP4 Trenčín 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13258 Hokejový klub 91 Senica vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 12:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JURČIAK, Adam
HP4 Trenčín 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13259 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 12:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VIDO, Ľuboš, Ing.
HP4 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13262 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HAMIKOVO O.Z. 12:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj
HP4 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13263 Hokejový klub Bratislava vs. Hockey club Petržalka 2010 12:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel

Liga prípraviek P3 Západ

HP3 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13240 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP3 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13241 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc.
HP3 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13242 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP3 Topoľčany 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13243 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc.
HP3 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13228 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 12:15 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír
HP3 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13229 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 12:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav
HP3 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13220 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13221 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP3 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13230 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 13:15 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír
HP3 Nitra 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13231 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Eishockey und Inlinehockey Ausbildungsclub Junior Capitals 13:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav
HP3 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13222 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP3 Trenčín 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13223 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13248 Hokejový klub Trnava vs. Speeders Bratislava o.z. 15:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin
HP3 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13249 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 15:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš
HP3 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13250 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 16:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin
HP3 Trnava 9.11.19 - 0. kolo - Sobota 09.11.2019
13251 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Speeders Bratislava o.z. 16:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš
HP3 Titáni NR 10.11.19 - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
13252 TITANI-občianske združenie pri hokejovom klube TITANI Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 9:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina MINÁR, Miroslav
HP3 Titáni NR 10.11.19 - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
13253 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Bratislava 9:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina KRIŠ, Dominik Jozef
HP3 Titáni NR 10.11.19 - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
13254 TITANI-občianske združenie pri hokejovom klube TITANI Nitra vs. Hokejový klub Bratislava 10:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina KRIŠ, Dominik Jozef
HP3 Titáni NR 10.11.19 - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
13255 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK HAVRANI Piešťany 10:30 - Hupro Aréna Nitra - Klokočina MINÁR, Miroslav
HP3 Nové Mesto n/V. 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13268 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 Nové Mesto n/V. 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13269 Hokejový klub 91 Senica vs. Speeders Bratislava o.z. 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KLUČÁR, Peter
HP3 Nové Mesto n/V. 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13270 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Speeders Bratislava o.z. 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 Nové Mesto n/V. 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13271 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KLUČÁR, Peter
HP3 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13264 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP3 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13265 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj
HP3 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13266 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj
HP3 Nové Zámky 16.11.19 - 0. kolo - Sobota 16.11.2019
13267 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel

Stredoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 9. kolo - Piatok 01.11.2019
8351 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:15 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8349 HK ALTIS Orava vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman UHLIARIK, Richard JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8350 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver VRBINSKÝ, Patrik CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8352 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MRÁZ, Štefan
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8354 Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8353 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ Detva SARVAŠ, Patrik ADAMOVE, Daniel
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8378 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8379 HK ALTIS Orava vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Altis Orava FLOREK, Milan HUĽO, Roman
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8380 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Juraj
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8381 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový club Lučenec 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8382 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8383 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:00 - ZŠ Detva ŠEBEŇ, Erik ROJÍK, Peter
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
8355 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Martin HANKO, Peter KOVÁČIK, Michal
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
8356 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel DUTKA, Vladimír
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
8358 Hokejový club Lučenec vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Lučenec FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
8359 Hokejový klub Brezno vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
8357 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 10:00 - ZŠ Detva JONÁŠ, Jakub PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 16. kolo - Streda 20.11.2019
8409 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 11:00 - ZŠ Považská Bystrica MRÁZ, Štefan DRBLÍK, Michal
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 11. kolo - Štvrtok 21.11.2019
8365 Hokejový club Lučenec vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik ADAMOVE, Daniel
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 16. kolo - Piatok 22.11.2019
8387 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 16:15 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
8361 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Altis Orava FLOREK, Milan UHLIARIK, Richard
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
8363 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
8364 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 10:00 - ZŠ Detva HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 16. kolo - Nedeľa 24.11.2019
8386 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman FLOREK, Milan
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8366 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Žilina PACALAJ, Erik, Mgr.
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8367 HK ALTIS Orava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard HUĽO, Roman
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8369 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc. HRČKA, Lukáš
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8370 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8368 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - ZŠ Martin FLEŠKO, Miroslav ŠOŠKA, Rastislav
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8371 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový club Lučenec 10:00 - ZŠ Detva TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.

Liga starších žiakov 7.ročník

Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7334 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Žilina ĎURINA, Vladimír, Bc. TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7335 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Považská Bystrica MAKÚCH, Marek, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7336 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7337 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:15 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7355 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7356 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Brezno FARKAŠ, Denis STAŠŠÁK, Martin
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7357 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent ADAMOVE, Daniel
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7354 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 10. kolo - Streda 13.11.2019
7339 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 14:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
7338 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
7341 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján MACH, Marek
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 11. kolo - Štvrtok 21.11.2019
7342 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
7344 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Banská Bystrica KOTRÍK, Samuel PLEVA, Ján
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
7345 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
7343 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 10:00 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
7346 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
7347 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
7348 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš MAJERČIAK, Matúš SABO, Simeon
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
7349 Hokejový klub Brezno vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 9:00 - ZŠ Brezno MACH, Marek PLEVA, Ján

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 9. kolo - Piatok 01.11.2019
6369 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:30 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6366 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert PASTIERÍK, Richard
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6368 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DRUSKA, Mário KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6370 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZS Rimavská Sobota KURČÍK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6367 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver VRBINSKÝ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6371 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MRÁZ, Štefan
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6373 Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6372 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - ZŠ Detva SARVAŠ, Patrik ADAMOVE, Daniel
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6383 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6406 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. MAJERČIAK, Matúš KOLLÁR, Miroslav
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6380 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6405 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6407 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6413 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Juraj
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
6408 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 12:30 - ZŠ Detva ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6375 HK ALTIS Orava vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman UHLIARIK, Richard
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6376 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6377 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZŠ Považská Bystrica BAGIN, Róbert TICHÝ, Juraj
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6374 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Martin HANKO, Peter VOLNA, Peter
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6381 Hokejový klub Brezno vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6416 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Lučenec HUMENAJ, Vincent FARKAŠ, Denis
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6378 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 12:30 - ZŠ Detva JONÁŠ, Jakub PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 10. kolo - Nedeľa 17.11.2019
6379 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Banská Bystrica PLEVA, Ján LEHOTSKÝ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 11. kolo - Štvrtok 21.11.2019
6386 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC ‘05 Banská Bystrica 16:30 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik ADAMOVE, Daniel
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6384 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom TAMAŠI, Oliver TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6385 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6387 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6415 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Altis Orava FLOREK, Milan UHLIARIK, Richard
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6388 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 12:30 - ZŠ Detva HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6389 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica KOTRÍK, Samuel PLEVA, Ján
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 14. kolo - Nedeľa 24.11.2019
6414 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 12:45 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6391 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Banská Bystrica DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6390 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc. HRČKA, Lukáš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6392 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6393 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 12:30 - ZŠ Detva TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5349 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Žilina ĎURINA, Vladimír, Bc. TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5350 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DRUSKA, Mário KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5351 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Považská Bystrica MAKÚCH, Marek, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5352 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5354 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový club Lučenec 14:00 - ZŠ Prievidza RAJČAN, Miroslav MRÁZ, Štefan
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5353 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:45 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5376 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel SABO, Simeon
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5378 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5379 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent ADAMOVE, Daniel
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5380 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. MAJERČIAK, Matúš KOLLÁR, Miroslav
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 14. kolo - Nedeľa 10.11.2019
5381 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Brezno FARKAŠ, Denis STAŠŠÁK, Martin
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 10. kolo - Streda 13.11.2019
5357 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 16:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5358 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Zvolen SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc. PAULÍK, Maroš JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5355 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5356 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5359 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový club Lučenec 11:30 - ZŠ Banská Bystrica IZAKOVIČ, Tomáš TURČAN, Leoš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5360 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján MACH, Marek
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 11. kolo - Štvrtok 21.11.2019
5361 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 12:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5362 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom TAMAŠI, Oliver TICHÝ, Jozef
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5364 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Banská Bystrica KOTRÍK, Samuel PLEVA, Ján
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5365 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5366 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový club Lučenec 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5363 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:30 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 14. kolo - Nedeľa 24.11.2019
5377 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 15:00 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
5367 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš MAJERČIAK, Matúš SABO, Simeon
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
5368 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový club Lučenec 11:30 - ZŠ Brezno MACH, Marek PLEVA, Ján
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
5369 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub

Liga prípraviek P4 Stred

HP4 Turnaj Zvolen 2.11.2019 - 1. kolo - Sobota 02.11.2019
14657 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Zvolen SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP4 Turnaj Zvolen 2.11.2019 - 1. kolo - Sobota 02.11.2019
14658 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik
HP4 Turnaj Zvolen 2.11.2019 - 1. kolo - Sobota 02.11.2019
14659 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 10:00 - ZŠ Zvolen SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP4 Turnaj Zvolen 2.11.2019 - 1. kolo - Sobota 02.11.2019
14660 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:00 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik
HP4 Turnaj Púchov 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14641 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:00 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert
HP4 Turnaj Púchov 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14642 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:00 - ZŠ Púchov VRBINSKÝ, Patrik
HP4 Turnaj Púchov 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14643 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:15 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert
HP4 Turnaj Púchov 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14644 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:15 - ZŠ Púchov VRBINSKÝ, Patrik
HP4 Turnaj Žilina 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14653 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik
HP4 Turnaj Žilina 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14654 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:00 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
HP4 Turnaj Martin 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14649 MHA MARTIN vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:45 - ZŠ Martin CHYĽA, Tomáš
HP4 Turnaj Martin 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14650 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:45 - ZŠ Martin HANKO, Peter
HP4 Turnaj Žilina 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14655 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 15:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik
HP4 Turnaj Žilina 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14656 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 15:00 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
HP4 Turnaj Martin 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14651 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 16:00 - ZŠ Martin CHYĽA, Tomáš
HP4 Turnaj Martin 10.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14652 MHA MARTIN vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:00 - ZŠ Martin HANKO, Peter
HP4 Turnaj Ružomberok 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14663 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel
HP4 Turnaj Ružomberok 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14664 HK ALTIS Orava vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír
HP 4 Turnaj D.n.Váhom 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14665 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom PASTIERÍK, Richard
HP 4 Turnaj D.n.Váhom 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14666 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert
HP4 Turnaj Ružomberok 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14661 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HK ALTIS Orava 10:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel
HP4 Turnaj Ružomberok 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14662 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír
HP 4 Turnaj D.n.Váhom 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14667 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:15 - ZŠ Dubnica n/Váhom PASTIERÍK, Richard
HP 4 Turnaj D.n.Váhom 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14668 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:15 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert
HP4 Turnaj D.Kubín 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14669 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário
HP4 Turnaj D.Kubín 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14670 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
HP4 Turnaj D.Kubín 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14671 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:15 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário
HP4 Turnaj D.Kubín 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14672 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:15 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
HP4 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14677 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 14:10 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
HP4 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14678 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 14:10 - ZŠ Banská Bystrica SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP4 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14679 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 15:15 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
HP4 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14680 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 15:15 - ZŠ Banská Bystrica SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.

Liga prípraviek P3 Stred

HP3 Turnaj P.Bystrica 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13634 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard
HP3 Turnaj Prievidza 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13369 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 10:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin
HP3 Turnaj P.Bystrica 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13633 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 10:00 - ZŠ Považská Bystrica TAMAŠI, Oliver
HP3 Turnaj Prievidza 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13670 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 10:00 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan
HP3 Turnaj P.Bystrica 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13635 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 11:15 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard
HP3 Turnaj P.Bystrica 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13636 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 11:15 - ZŠ Považská Bystrica TAMAŠI, Oliver
HP3 Turnaj Prievidza 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13671 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:15 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin
HP3 Turnaj Prievidza 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13672 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:15 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan
HP3 turnaj Brezno 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13625 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - ZŠ Brezno FARKAŠ, Denis
HP3 turnaj Brezno 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13626 HC ‘05 Banská Bystrica vs. SPORT TREND, s.r.o. 13:00 - ZŠ Brezno HUMENAJ, Vincent
HP3 turnaj Brezno 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13627 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:15 - ZŠ Brezno FARKAŠ, Denis
HP3 turnaj Brezno 3.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 03.11.2019
13628 HC ‘05 Banská Bystrica vs. SPORT TREND, s.r.o. 14:15 - ZŠ Brezno HUMENAJ, Vincent
HP3 Turnaj Lučenec 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13681 Hokejový club Lučenec vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Lučenec JONÁŠ, Jakub
HP3 Turnaj Lučenec 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13682 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lučenec ADAMOVE, Daniel
HP3 Turnaj Lučenec 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13683 Hokejový club Lučenec vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:20 - ZŠ Lučenec JONÁŠ, Jakub
HP3 Turnaj Lučenec 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13684 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 10:20 - ZŠ Lučenec ADAMOVE, Daniel
HP3 Turnaj Žilina 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13673 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
HP3 Turnaj Žilina 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13674 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Žilina ZEMIAKOVÁ, Mária, Ing.
HP3 Turnaj Žilina 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13675 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 15:00 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
HP3 Turnaj Žilina 17.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
13676 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 15:00 - ZŠ Žilina ZEMIAKOVÁ, Mária, Ing.
HP3 Turnaj Ružomberok 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13677 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel
HP3 Turnaj Ružomberok 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13678 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MACH, Marek
HP3 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13685 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 10:10 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
HP3 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13686 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 10:10 - ZŠ Banská Bystrica SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP3 Turnaj Ružomberok 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13679 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HK ALTIS Orava 10:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel
HP3 Turnaj Ružomberok 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13680 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MACH, Marek
HP3 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13687 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:15 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
HP3 Turnaj B.Bystrica 24.11.2019 - 1. kolo - Nedeľa 24.11.2019
13688 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:15 - ZŠ Banská Bystrica SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.

Východoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
8629 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
8630 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. PRIBULA, Tomáš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
8631 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ŠVAJKA, Slavomír
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 22. kolo - Nedeľa 03.11.2019
8664 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8633 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam HERICH, Richard
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8634 Hokejový Club KOŠICE vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
8636 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:45 - Tréningová hala SA Košice HOMOLA, Marián LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 27. kolo - Nedeľa 10.11.2019
8670 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:00 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš PRIBULA, Tomáš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 10. kolo - Utorok 12.11.2019
8639 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Prešov Penguins, n.o. 14:00 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Samuel ZÁVATSKÝ, Matúš MARTINKO, Vladimír
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 24. kolo - Streda 13.11.2019
8666 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:30 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
8637 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal, Mgr. LIŠKA, Lukáš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
8638 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 10. kolo - Nedeľa 17.11.2019
8640 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 8:30 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. HOMOLA, Marián
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
8641 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal, Mgr. ŠVAJKA, Slavomír
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
8643 P.H.K. Prešov, n.o. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - Tréningová hala SA Košice HERICH, Richard PRIBULA, Tomáš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
8644 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. LIŠKA, Lukáš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
8642 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 25. kolo - Nedeľa 24.11.2019
8667 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica VIZNER, Jakub HERICH, Richard
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8645 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
8646 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav

Liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, U13 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
7630 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. PRIBULA, Tomáš
Región východ, U13 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
7631 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír TORNAY, Juraj, Bc.
Región východ, U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7634 Hokejový Club KOŠICE vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:15 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš HERICH, Richard
Región východ, U13 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
7636 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:45 - Tréningová hala SA Košice HOMOLA, Marián LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, U13 - 15. kolo - Nedeľa 10.11.2019
7658 Hokejový Club KOŠICE vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 14:15 - Tréningová hala SA Košice PRIBULA, Tomáš SÝKORA, Maroš
Región východ, U13 - 10. kolo - Utorok 12.11.2019
7639 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Prešov Penguins, n.o. 16:15 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Samuel ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, U13 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
7638 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región východ, U13 - 10. kolo - Nedeľa 17.11.2019
7640 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:45 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. HOMOLA, Marián
Región východ, U13 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
7643 P.H.K. Prešov, n.o. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:30 - Tréningová hala SA Košice HERICH, Richard PRIBULA, Tomáš
Región východ, U13 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
7644 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. LIŠKA, Lukáš
Región východ, U13 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
7642 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región východ, U13 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
7647 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, U13 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
7648 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
6651 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica HERICH, Richard SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
6655 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAKEĽ, Marek
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Streda 06.11.2019
6661 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Streda 06.11.2019
6658 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6659 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal, Mgr. LIŠKA, Lukáš
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6660 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter JURKO, Michal, Bc.
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
6663 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:15 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Piatok 15.11.2019
6673 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6667 Hokejový Club KOŠICE vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - Tréningová hala SA Košice HERICH, Richard WEISS, Kristián
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6669 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6668 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:15 - ZŠ Michalovce BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6666 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Poprad VERNAREC, Peter KOVALČÍK, Jozef MARTINKO, Vladimír
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
6670 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:30 - STEEL Arena Košice BINDA, Adam PRIBULA, Tomáš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6672 Hokejový klub Spiš Indians vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6674 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6676 HC Bulls Vranov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:15 - STD Aréna Vranov n. Topľou SHCHERBANIUK, Danylo MAKEĽ, Marek
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
6675 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 11:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub KISSI, Tomáš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Streda 27.11.2019
6687 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub SHCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Streda 27.11.2019
6680 Hokejový Club KOŠICE vs. HC Bulls Vranov 12:00 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš DIMUN, Rastislav, Ing.
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Štvrtok 28.11.2019
6683 Prešov Penguins, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:15 - Tréningová hala SA Košice WEISS, Kristián HOMOLA, Marián LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6682 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6684 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6681 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 11:15 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik VALL, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
6679 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
5652 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:30 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
5651 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Sabinov 12:15 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter FEKETE, Štefan
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
5655 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 16:15 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAKEĽ, Marek
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Streda 06.11.2019
5661 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Streda 06.11.2019
5658 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5662 Hokejový klub Sabinov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 9:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5659 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal, Mgr. LIŠKA, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5660 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter JURKO, Michal, Bc.
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
5663 HC Bulls Vranov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Piatok 15.11.2019
5673 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5667 Hokejový Club KOŠICE vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:15 - Tréningová hala SA Košice HERICH, Richard WEISS, Kristián
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5665 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5669 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5668 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:30 - ZŠ Michalovce BANÍK, Matej MIHAĽOV, Martin
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5666 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Sabinov 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef VERNAREC, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
5670 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:30 - STEEL Arena Košice BINDA, Adam PRIBULA, Tomáš
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5675 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:30 - ZŠ Sabinov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5672 Hokejový klub Spiš Indians vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5674 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5676 HC Bulls Vranov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou SHCHERBANIUK, Danylo MAKEĽ, Marek
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
5677 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 12:15 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Streda 27.11.2019
5687 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Prešov Penguins, n.o. 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub SHCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Streda 27.11.2019
5680 Hokejový Club KOŠICE vs. HC Bulls Vranov 14:15 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš DIMUN, Rastislav, Ing.
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Štvrtok 28.11.2019
5683 Prešov Penguins, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - Tréningová hala SA Košice HOMOLA, Marián WEISS, Kristián
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
5682 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:30 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
5684 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
5681 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Sabinov 13:30 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 30.11.2019
5679 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:45 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš

Liga prípraviek P4 Východ

Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14073 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 8:15 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub
Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14074 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 8:15 - Aréna Sršňov Košice KISSI, Tomáš
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14013 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Samuel
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14014 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Bardejov ZÁVATSKÝ, Matúš
Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14075 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:10 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub
Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14076 HK Sršne Košice vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:10 - Aréna Sršňov Košice KISSI, Tomáš
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14015 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Samuel
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14016 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Bardejov ZÁVATSKÝ, Matúš
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14044 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:00 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14045 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HK Sršne Košice 13:00 - PSK aréna Prešov FEKETE, Štefan
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14046 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 14:00 - PSK aréna Prešov FEKETE, Štefan
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 03.11.2019
14047 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HK Sršne Košice 14:00 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14017 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14018 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14019 Mládež HC 46 Bardejov vs. Prešov Penguins, n.o. 9:50 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14020 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:50 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14048 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 10:00 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14049 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Trebišov KISSI, Tomáš
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14021 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Prešov Penguins, n.o. 11:00 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14050 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:15 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14051 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:15 - ZŠ Trebišov KISSI, Tomáš
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14052 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový Club KOŠICE 12:00 - ZŠ Trebišov KISSI, Tomáš
Červená skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14077 Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 12:20 - PSK aréna Prešov KOCÚR, Michal, Mgr.
Červená skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14078 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:20 - PSK aréna Prešov LIŠKA, Lukáš
Červená skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14079 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový Club KOŠICE 13:20 - PSK aréna Prešov LIŠKA, Lukáš
Červená skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14080 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. LIBA ACADEMY 11 13:20 - PSK aréna Prešov KOCÚR, Michal, Mgr.
Červená skupina - 5. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14081 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. LIBA ACADEMY 11 14:20 - PSK aréna Prešov LIŠKA, Lukáš

Liga prípraviek P3 Východ

Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14273 Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - Tréningová hala SA Košice BOROŠ, Ladislav
Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14274 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14214 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:30 - STEEL Arena Košice DIMUN, Rastislav, Ing.
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14215 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:30 - STEEL Arena Košice HOMOLA, Marián
Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14275 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 10:15 - Tréningová hala SA Košice BOROŠ, Ladislav
Červená skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14276 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Sabinov 10:15 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
10216 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:45 - STEEL Arena Košice HOMOLA, Marián
Biela skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14217 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:45 - STEEL Arena Košice DIMUN, Rastislav, Ing.
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14244 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:45 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14245 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:45 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Marek
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14246 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:00 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14247 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:00 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Marek
Modrá skupina - 4. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14248 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový Club KOŠICE 13:00 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub
Zelená skupina - 2. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14285 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:00 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter
Zelená skupina - 2. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14286 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. HC Bulls Vranov 13:00 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter
Zelená skupina - 2. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14287 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HC Bulls Vranov 14:00 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter
Zelená skupina - 2. kolo - Nedeľa 10.11.2019
14288 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 14:00 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter
Biela skupina - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14201 Mládež HC 46 Bardejov vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef
Biela skupina - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14202 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan
Biela skupina - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14203 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 10:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef
Biela skupina - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14204 Hokejový klub Spiš Indians vs. Prešov Penguins, n.o. 10:00 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan
Biela skupina - 1. kolo - Nedeľa 17.11.2019
14205 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 11:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14218 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:00 - ZŠ Spišská Nová Ves LIŠKA, Lukáš
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14219 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal, Mgr.
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14249 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:00 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Marek
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14250 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 11:00 - ZŠ Michalovce SHCHERBANIUK, Danylo
Zelená skupina - 3. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14289 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou DOBRANSKÝ, Matúš
Zelená skupina - 3. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14290 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou KOVALČIN, Jakub
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14220 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal, Mgr.
Biela skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14221 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:00 - ZŠ Spišská Nová Ves LIŠKA, Lukáš
Zelená skupina - 3. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14291 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou KOVALČIN, Jakub
Zelená skupina - 3. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14292 HC Bulls Vranov vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 12:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou DOBRANSKÝ, Matúš
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14251 HK Sršne Košice vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 12:15 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Marek
Modrá skupina - 5. kolo - Nedeľa 24.11.2019
14252 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 12:15 - ZŠ Michalovce SHCHERBANIUK, Danylo

Prípravný zápas REGIÓNY

Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 8. kolo - Sobota 02.11.2019
32018 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 9. kolo - Sobota 09.11.2019
32019 LIBA ACADEMY 11 vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub PRIBULA, Tomáš
Príprava VÝCHOD - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
0 Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan
Príprava VÝCHOD - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
0 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc.
Príprava VÝCHOD - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
0 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Sabinov 10:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc.
Príprava VÝCHOD - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
0 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:00 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan
Príprava VÝCHOD - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
0 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc.
Príprava VÝCHOD - 0. kolo - Nedeľa 10.11.2019
0 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Sabinov 11:00 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 10. kolo - Sobota 16.11.2019
32020 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 11. kolo - Sobota 23.11.2019
32021 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 12:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal, Mgr.