Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 2 (2019/2020)

Delegačný list rozhodcov pre súťaže žiakov a prípraviek v regiónoch a prípravné stretnutia

**********************************************************************************************************************

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 921 01.

Zápisy zo stretnutí v regióne stred zasielajte prosím na adresu SsZĽH, Gorkého 1083/2, Martin 036 01

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 042 96. 

**********************************************************************************************************************

Zvýšené sadzby stravného od 01.07.2019:

- 5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín

7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín

11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín

**********************************************************************************************************************

Bratislavský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8002 HOBA Bratislava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8001 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - Arena Ondreja Nepelu LEPIEŠ, Filip MIKO, Martin, Ing. STANO, Peter, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8004 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava 12:45 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8006 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8008 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8005 Hockey club Petržalka 2010 vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Petržalka MOLLER, Anton, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8007 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:00 - ZŠ Hamuliakovo BELICA, Marek, Ing. STAŇO, Karol
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8009 HOBA Bratislava vs. Hockey club Petržalka 2010 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing. BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8012 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. BELICA, Marek, Ing.

Turnaje SZĽH U14

U14 Hamuliakovo 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92017 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:30 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip VALKO, Karol, Ing.
U14 Hamuliakovo 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92018 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:45 - ZŠ Hamuliakovo BELICA, Marek, Ing. VALKO, Karol, Ing.
U14 Hamuliakovo 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92019 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:15 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip BELICA, Marek, Ing.
U14 Hamuliakovo 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92020 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:30 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip VALKO, Karol, Ing.
U14 Hamuliakovo 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92021 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. BELICA, Marek, Ing.
U14 Hamuliakovo 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92022 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:15 - ZŠ Hamuliakovo BELICA, Marek, Ing. LEPIEŠ, Filip

Liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7005 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub 91 Senica 10:30 - ZŠ Hamuliakovo MIKO, Martin, Ing. IMRICH, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7006 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7008 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 11:15 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc. JONÁK, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7012 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu DULA, Radúz ŠMID, Juraj, Ing.

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6003 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠOTEK, Marko, Bc. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. JONÁK, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6002 HOBA Bratislava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6001 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hockey club Petržalka 2010 11:15 - Arena Ondreja Nepelu LEPIEŠ, Filip MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6004 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 15:45 - ZŠ Lamač KAŠIČKA, Adam BLAŠKO, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6008 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka KAŠIČKA, Adam ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6005 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Bratislava 13:30 - ZŠ Petržalka MOLLER, Anton, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6007 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 17:15 - ZŠ Hamuliakovo BELICA, Marek, Ing. STAŇO, Karol
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6010 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MICHNA, Richard JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6009 HOBA Bratislava vs. Hockey club Petržalka 2010 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing. KANDA, Matúš
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6012 Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:45 - ZŠ Lamač MOLLER, Anton, Ing. ŠINSKÝ, Viktor

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5001 Speeders Bratislava o.z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam BLAŠKO, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5003 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. IMRICH, Peter JONÁK, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5008 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing. HORVÁTH, Martin
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5005 HAMIKOVO O.Z. vs. Speeders Bratislava o.z. 12:45 - ZŠ Hamuliakovo MIKO, Martin, Ing. IMRICH, Peter
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5009 Speeders Bratislava o.z. vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ Petržalka IMRICH, Peter BLAŠKO, Adam
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5010 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu MICHNA, Richard CRMAN, Filip, Bc.
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5012 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing.

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Utorok 03.09.2019
31074 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu VALKO, Karol, Ing. ŠINSKÝ, Viktor ŠOTEK, Marko, Bc.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
31073 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
31085 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. MIKO, Martin, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
31075 Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 15:00 - ZŠ Lamač DULA, Radúz BLAŠKO, Adam
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
31070 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. LEPIEŠ, Filip
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 29.09.2019
31086 Hokejový klub Bratislava vs. HK Břeclav 12:30 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam

Západoslovenský región

Turnaje SZĽH AA U15

U15 AA Topolčany 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
91001 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - ZŠ Topoľčany BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
U15 AA Topolčany 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
91002 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 10:45 - ZŠ Topoľčany BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
U15 AA Topolčany 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
91003 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HAMIKOVO O.Z. 12:15 - ZŠ Topoľčany MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
U15 AA Topolčany 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
91004 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ Topoľčany GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
U15 AA Topolčany 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
91005 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 15:00 - ZŠ Topoľčany BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
U15 AA Topolčany 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
91006 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 16:15 - ZŠ Topoľčany MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8059 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MIHOK, Roman, Bc. NOVÁK, Milan, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8060 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol CHOVANEC, Patrik KONC st., Juraj
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8003 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:15 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik HAUKO, Juraj
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8058 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8063 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej BARTEK, Tomáš NOVÁK, Milan, Ing.
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8064 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - MG Rink, Trenčín LESAY, Dominik TVRDOŇ, Peter
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8062 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj BACHÚRIK, Peter
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8011 Hokejový klub Trnava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. JEDLIČKA, Peter MĹKVY, Michal, Bc.
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8067 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 9:30 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BACHÚRIK, Peter
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8068 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:45 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8010 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj HARINGA, Ivan
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8066 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej

Turnaje SZĽH U14

U14 Senica 6.9.19 - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
92014 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin ČEDERLE, Jakub
U14 Senica 6.9.19 - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
92015 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 16:30 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub SOVA, Damián
U14 Senica 6.9.19 - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
92016 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián HERCOG, Martin
U14 Topolcany 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92032 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír MIHOK, Roman, Bc.
U14 Topolcany 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92033 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír MIHOK, Roman, Bc.
U14 Topolcany 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92034 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír

Liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7001 Hokejový klub 91 Senica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub KUBINA, Patrik
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7004 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis GERGEL, Martin MĹKVY, Michal, Bc.
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7058 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. STAŇO, Karol VALO, Jozef
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7060 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 9:45 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej LOKŠÍK, Peter
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7059 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman KRIŽAN, Marcel
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7003 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:30 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián KOŠÚT, Samuel
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7063 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír MIHOK, Roman, Bc. MĹKVY, Michal, Bc.
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7062 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:30 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik TOMAN ml., Karol VALO, Jozef
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7064 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna JEDLIČKA, Peter MINÁR, Miroslav
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7009 Hokejový klub 91 Senica vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub MAREK, Martin JONÁK, Peter
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7067 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír STAŇO, Karol VALO, Jozef
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7066 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - MG Rink, Trenčín REHÁK, Adam, Mgr. GALLO, Miroslav
Región západ, Skupina B, základná časť U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7068 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
Región západ, Skupina A, základná časť U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7010 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:30 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KOŠÚT, Samuel

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6057 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - MG Rink, Trenčín KNAPEC, Vladimír GALLO, Miroslav
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6059 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 11:15 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MIHOK, Roman, Bc.
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6060 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:45 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol MORAVČÍK, Filip Marián KONC st., Juraj
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6058 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MINÁR, Miroslav
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6006 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. PIOVARČI, Denis
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6061 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav GERGEL, Martin MÜLLNER, Róbert
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6063 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír STAŇO, Karol
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6062 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Levice 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6064 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav NOSEK, Martin
Región západ, Skupina A, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6011 Hokejový klub Trnava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:15 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. STANO, Peter, Ing.
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6067 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:45 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BACHÚRIK, Peter
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6068 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef MINAROVIČ, Martin
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6065 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica 12:45 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj MINÁR, Miroslav
Región západ, Skupina B, základná časť U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6066 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5004 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis GERGEL, Martin MĹKVY, Michal, Bc.
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5058 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. VAVRO, Matej VALO, Jozef
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5060 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef MINAROVIČ, Martin LOKŠÍK, Peter
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5059 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:45 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Skupina A, základná časť U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5006 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. PIOVARČI, Denis
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5063 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 11:15 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. DANKO, Ľubomír MĹKVY, Michal, Bc.
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5062 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:45 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik VALO, Jozef
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5067 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír STAŇO, Karol VALO, Jozef
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5066 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - MG Rink, Trenčín REHÁK, Adam, Mgr. GALLO, Miroslav
Región západ, Skupina B, základná časť U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5068 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:15 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 01.09.2019
31071 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 8:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRAJČÍK, Martin, Mgr. VAVRO, Matej
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 01.09.2019
31072 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRAJČÍK, Martin, Mgr. VAVRO, Matej
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 01.09.2019
31053 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
31082 Hokejový klub Trnava vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
31076 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 8:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STAŇO, Karol VAVRO, Matej
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
31047 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. KNAPEC, Vladimír
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
31077 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 13:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír KOLLÁR, Andrej, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 14.09.2019
31078 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. STAŇO, Karol VAVRO, Matej

Stredoslovenský región

Turnaje SZĽH AA U15

U15 AA Detva 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91007 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 8:00 - ZŠ Detva FARKAŠ, Denis SARVAŠ, Patrik HUMENAJ, Vincent
U15 AA Detva 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91008 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HK ALTIS Orava 9:15 - ZŠ Detva FARKAŠ, Denis SARVAŠ, Patrik HUMENAJ, Vincent
U15 AA Detva 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91009 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:45 - ZŠ Detva FARKAŠ, Denis SARVAŠ, Patrik
U15 AA Detva 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91010 Hokejový klub Brezno vs. HK ALTIS Orava 12:00 - ZŠ Detva HUMENAJ, Vincent SARVAŠ, Patrik
U15 AA Detva 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91011 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:30 - ZŠ Detva FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
U15 AA Detva 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91012 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK ALTIS Orava 14:45 - ZŠ Detva HUMENAJ, Vincent SARVAŠ, Patrik

Liga starších žiakov 8.ročník

Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 1. kolo - Štvrtok 12.09.2019
8303 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Martin CHYĽA, Tomáš JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8302 HK ALTIS Orava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 8:30 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard HUĽO, Roman
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8301 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Žilina FLEŠKO, Miroslav ŠOŠKA, Rastislav
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8304 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8305 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový club Lučenec 9:00 - ZŠ Brezno HUMENAJ, Vincent IZAKOVIČ, Tomáš
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8306 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:00 - ZŠ Detva ADAMOVE, Daniel SARVAŠ, Patrik
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8311 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 8:15 - ZŠ Banská Bystrica MATÚŠ, Jakub DUTKA, Vladimír
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8307 HK ALTIS Orava vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard HUĽO, Roman
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8308 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Žilina PACALAJ, Erik, Mgr. CHYĽA, Tomáš
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8309 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik PASTIERÍK, Richard
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8310 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8312 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
8372 MHA MARTIN vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Martin ŠOŠKA, Rastislav FLEŠKO, Miroslav
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
8373 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
8375 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Brezno FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
8377 Hokejový club Lučenec vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik KURČÍK, Martin
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
8376 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. MAJERČIAK, Matúš
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
8374 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8313 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8314 HK ALTIS Orava vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Altis Orava DRUSKA, Mário KOVÁČIK, Michal
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8315 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Žilina ŠOŠKA, Rastislav FLEŠKO, Miroslav
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8316 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8317 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8318 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon

Turnaje SZĽH U14

U14 Dolný Kubín 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92001 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 8:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub MATÚŠ, Jakub
U14 Dolný Kubín 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92002 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:15 - ZŠ Dolný Kubín VRBINSKÝ, Patrik MATÚŠ, Jakub
U14 Dolný Kubín 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92003 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 10:45 - ZŠ Dolný Kubín VRBINSKÝ, Patrik LUPTÁK, Jakub
U14 Dolný Kubín 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92004 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub MATÚŠ, Jakub
U14 Dolný Kubín 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92005 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - ZŠ Dolný Kubín VRBINSKÝ, Patrik MATÚŠ, Jakub
U14 Dolný Kubín 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92006 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:45 - ZŠ Dolný Kubín VRBINSKÝ, Patrik LUPTÁK, Jakub
U14 Brezno 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92008 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 8:00 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
U14 Brezno 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92009 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:15 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. KOTRÍK, Samuel
U14 Brezno 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92010 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub Brezno 10:45 - ZŠ Brezno KOTRÍK, Samuel LEHOTSKÝ, Patrik
U14 Brezno 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92011 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:00 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
U14 Brezno 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92012 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. KOTRÍK, Samuel
U14 Brezno 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92013 Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:45 - ZŠ Brezno KOTRÍK, Samuel LEHOTSKÝ, Patrik

Liga starších žiakov 7.ročník

Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7301 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZŠ Považská Bystrica MAXOŇ, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7302 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7304 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš MAJERČIAK, Matúš LEHOTSKÝ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7303 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 11:30 - ZŠ Banská Bystrica SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7305 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver BAGIN, Róbert
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7306 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Martin FLEŠKO, Miroslav DRUSKA, Mário
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7307 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik FARKAŠ, Denis
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7308 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Brezno LEHOTSKÝ, Patrik MAJERČIAK, Matúš
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
7350 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
7353 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZS Rimavská Sobota LEHOTSKÝ, Patrik SABO, Simeon
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
7352 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
7351 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard MAKÚCH, Marek, Ing.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7309 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Dolný Kubín MAXOŇ, Róbert JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7310 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PACALAJ, Erik, Mgr. CHYĽA, Tomáš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7311 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš LUPTÁK, Jakub KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7312 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lučenec KURČÍK, Martin SARVAŠ, Patrik

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 1. kolo - Štvrtok 12.09.2019
6303 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:30 - ZŠ Martin CHYĽA, Tomáš ŠOŠKA, Rastislav
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6304 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 9:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub VRBINSKÝ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6305 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Zvolen MATÚŠ, Jakub TURČAN, Leoš
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6302 HK ALTIS Orava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:00 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard HUĽO, Roman
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6301 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Žilina FLEŠKO, Miroslav ŠOŠKA, Rastislav
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6306 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6307 Hokejový klub Brezno vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 11:30 - ZŠ Brezno HUMENAJ, Vincent IZAKOVIČ, Tomáš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6308 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:30 - ZŠ Detva ADAMOVE, Daniel SARVAŠ, Patrik
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6312 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6309 HK ALTIS Orava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:30 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard HUĽO, Roman
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6310 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Žilina PACALAJ, Erik, Mgr. CHYĽA, Tomáš
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6311 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik PASTIERÍK, Richard
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6313 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6316 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6314 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 12:15 - ZŠ Banská Bystrica MATÚŠ, Jakub DUTKA, Vladimír
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6315 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 14:45 - ZŠ Banská Bystrica MATÚŠ, Jakub DUTKA, Vladimír
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6394 HK ALTIS Orava vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Altis Orava UHLIARIK, Richard HUĽO, Roman
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6396 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6397 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom MAXOŇ, Róbert BAGIN, Róbert
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6400 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. MAJERČIAK, Matúš
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6395 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MATÚŠ, Jakub DUTKA, Vladimír
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6399 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Brezno FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6401 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik KURČÍK, Martin
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
6398 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica KOTRÍK, Samuel CHYĽA, Tomáš
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6319 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6318 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6320 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ Žilina ŠOŠKA, Rastislav FLEŠKO, Miroslav
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6321 HK ALTIS Orava vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Altis Orava DRUSKA, Mário KOVÁČIK, Michal
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6322 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica LEHOTSKÝ, Patrik MAJERČIAK, Matúš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6323 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 11:30 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6324 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis HUMENAJ, Vincent
Región stred, skupina JUH, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6325 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Brezno SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5301 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5302 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5303 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:30 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub VRBINSKÝ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5304 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Zvolen MATÚŠ, Jakub TURČAN, Leoš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5306 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš MAJERČIAK, Matúš LEHOTSKÝ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5305 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový club Lučenec 14:15 - ZŠ Banská Bystrica SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5307 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver BAGIN, Róbert
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5308 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ Martin FLEŠKO, Miroslav DRUSKA, Mário
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5309 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5310 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik FARKAŠ, Denis
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5311 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan MAXOŇ, Róbert
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5312 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Brezno LEHOTSKÝ, Patrik MAJERČIAK, Matúš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
5375 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MRÁZ, Štefan
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
5370 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik PACALAJ, Erik, Mgr.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
5372 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom MAXOŇ, Róbert BAGIN, Róbert
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
5374 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZS Rimavská Sobota LEHOTSKÝ, Patrik SABO, Simeon
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
5373 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 13. kolo - Nedeľa 22.09.2019
5371 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:30 - ZŠ Púchov MAKÚCH, Marek, Ing. PASTIERÍK, Richard
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5313 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver VRBINSKÝ, Patrik
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5314 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5315 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Považská Bystrica PACALAJ, Erik, Mgr. CHYĽA, Tomáš
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5316 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš LUPTÁK, Jakub KOTRÍK, Samuel
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5317 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ Lučenec KURČÍK, Martin SARVAŠ, Patrik
Región stred, skupina JUH, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5318 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica LEHOTSKÝ, Patrik MAJERČIAK, Matúš

Liga prípraviek P4 Stred

HP4 turnaj Martin 7.9.2019 - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
14601 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ Martin MIŠEK, Michal PACALAJ, Erik, Mgr.
HP4 turnaj Martin 7.9.2019 - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
14602 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ Martin MIŠEK, Michal PACALAJ, Erik, Mgr.
HP4 turnaj Martin 7.9.2019 - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
14603 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:15 - ZŠ Martin MIŠEK, Michal PACALAJ, Erik, Mgr.
HP4 turnaj Martin 7.9.2019 - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
14604 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:15 - ZŠ Martin MIŠEK, Michal PACALAJ, Erik, Mgr.
HP4 turnaj Prievidza 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14605 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
HP4 turnaj Prievidza 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14606 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 10:00 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
HP4 Turnaj L.Mikuláš 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14613 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik SABO, Simeon
HP4 Turnaj L.Mikuláš 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14614 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 11:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik SABO, Simeon
HP4 turnaj Prievidza 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14607 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:15 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
HP4 turnaj Prievidza 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14608 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:15 - ZŠ Prievidza MRÁZ, Štefan SÚDER, Martin
HP4 Turnaj L.Mikuláš 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14615 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 12:20 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik SABO, Simeon
HP4 Turnaj L.Mikuláš 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14616 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 12:20 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik SABO, Simeon

Liga prípraviek P3 Stred

HP 3 turnaj Zvolen 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13609 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový club Lučenec 13:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP 3 turnaj Zvolen 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13611 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. SPORT TREND, s.r.o. 13:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP3 turnaj L.Mikuláš 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13601 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš MATÚŠ, Jakub KOTRÍK, Samuel
HP3 turnaj L.Mikuláš 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13602 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš MATÚŠ, Jakub KOTRÍK, Samuel
HP 3 turnaj Zvolen 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13610 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. SPORT TREND, s.r.o. 14:50 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP 3 turnaj Zvolen 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13612 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový club Lučenec 14:50 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
HP3 turnaj L.Mikuláš 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13603 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 15:20 - ZŠ Lipt. Mikuláš MATÚŠ, Jakub KOTRÍK, Samuel
HP3 turnaj L.Mikuláš 28.9.2019 - 1. kolo - Sobota 28.09.2019
13604 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 15:20 - ZŠ Lipt. Mikuláš MATÚŠ, Jakub KOTRÍK, Samuel
HP3 turnaj Púchov 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13605 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:15 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
HP3 turnaj Púchov 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13606 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:15 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
HP3 turnaj Púchov 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13607 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:35 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
HP3 turnaj Púchov 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13608 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:35 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard BAGIN, Róbert
HP 3 turnaj D.Kubín 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13613 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 12:30 - ZŠ Dolný Kubín DUTKA, Vladimír LUPTÁK, Jakub
HP 3 turnaj D.Kubín 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13614 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 12:30 - ZŠ Dolný Kubín DUTKA, Vladimír LUPTÁK, Jakub
HP 3 turnaj D.Kubín 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13615 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 13:45 - ZŠ Dolný Kubín DUTKA, Vladimír LUPTÁK, Jakub
HP 3 turnaj D.Kubín 29.9.2019 - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
13616 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 13:45 - ZŠ Dolný Kubín DUTKA, Vladimír LUPTÁK, Jakub

Východoslovenský región

Turnaje SZĽH AA U15

U15 Michalovce 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91013 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 10:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
U15 Michalovce 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91014 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
U15 Michalovce 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
91015 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.

Liga starších žiakov 8.ročník

Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8602 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub BABJAK, Ladislav
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8603 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
8601 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
8604 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 15. kolo - Nedeľa 15.09.2019
8657 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8608 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. DUDA, Peter
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8607 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:15 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. SHCHERBANIUK, Danylo
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
8606 Prešov Penguins, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:30 - Tréningová hala SA Košice BINDA, Adam HERICH, Richard
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 16. kolo - Nedeľa 22.09.2019
8658 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 7:15 - STEEL Arena Košice DUDA, Peter DIMUN, Rastislav, Ing.
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8609 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - Tréningová hala SA Košice HOMOLA, Marián DIMUN, Rastislav, Ing.
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8611 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
8610 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 3. kolo - Nedeľa 29.09.2019
8612 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter FEKETE, Štefan
Región VÝCHOD, základná časť, U14 - 17. kolo - Nedeľa 29.09.2019
8659 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub SHCHERBANIUK, Danylo

Turnaje SZĽH U14

U14 Bardejov 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92026 Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 8:00 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
U14 Bardejov 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92027 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:15 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
U14 Bardejov 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92028 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:45 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
U14 Bardejov 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92029 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:00 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
U14 Bardejov 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92030 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:30 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
U14 Bardejov 7.9.19 - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
92031 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:45 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
U14 Humenne 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92023 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 8:00 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub SHCHERBANIUK, Danylo
U14 Humenne 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92024 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 9:45 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub SHCHERBANIUK, Danylo
U14 Humenne 8.9.19 - 0. kolo - Nedeľa 08.09.2019
92025 Hokejový Club KOŠICE vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:30 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub SHCHERBANIUK, Danylo

Liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7602 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, U13 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
7603 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan JURKO, Michal, Bc.
Región východ, U13 - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
7604 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7608 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:15 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. DUDA, Peter
Región východ, U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7607 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 13:30 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. SHCHERBANIUK, Danylo
Región východ, U13 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
7606 Prešov Penguins, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 15:45 - Tréningová hala SA Košice BINDA, Adam HERICH, Richard
Región východ, U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7611 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, U13 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
7610 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región východ, U13 - 3. kolo - Nedeľa 29.09.2019
7612 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter FEKETE, Štefan

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6604 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Trebišov STRELEC, Miloš BANÍK, Matej
Región východ, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6607 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Levoča ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6606 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal TORNAY, Juraj, Bc.
Región východ, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6603 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin MAKEĽ, Marek
Región východ, základná časť, U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
6605 P.H.K. Prešov, n.o. vs. LIBA ACADEMY 11 13:45 - Tréningová hala SA Košice VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6609 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6611 HC Bulls Vranov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6612 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Trebišov STRELEC, Miloš DOBRANSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6610 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - ZŠ Čaňa VARGA, Róbert, Ing. PRIBULA, Tomáš
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
6614 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6620 Hokejový klub Spiš Indians vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Lukáš ŠVAJKA, Slavomír
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6621 Mládež HC 46 Bardejov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš JURKO, Michal, Bc.
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6619 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bulls Vranov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6616 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:15 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. SHCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
6618 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:15 - Tréningová hala SA Košice VIZNER, Jakub KISSI, Tomáš LAUFF, Rudolf, Mgr.

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5602 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 11:30 - Tréningová hala SA Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5604 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ Trebišov STRELEC, Miloš BANÍK, Matej
Región východ, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5607 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Levoča ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5606 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal TORNAY, Juraj, Bc.
Región východ, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5603 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin MAKEĽ, Marek
Región východ, základná časť, U11 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
5605 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Sabinov 16:00 - Tréningová hala SA Košice VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5609 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5611 HC Bulls Vranov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5613 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5612 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:15 - PSK aréna Prešov ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
5614 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5617 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 11:30 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid DOBRANSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5620 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - ZŠ Levoča VERNAREC, Peter LIŠKA, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5621 Mládež HC 46 Bardejov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:30 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš JURKO, Michal, Bc.
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5619 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bulls Vranov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5616 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Marek
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
5618 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:30 - Tréningová hala SA Košice VIZNER, Jakub KISSI, Tomáš LAUFF, Rudolf, Mgr.

Liga prípraviek P4 Východ

Biela skupina - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
14001 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš
Biela skupina - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
14002 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal
Biela skupina - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
14003 Hokejový klub Spiš Indians vs. Prešov Penguins, n.o. 11:00 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš
Biela skupina - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
14004 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 11:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14061 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - Tréningová hala SA Košice BOROŠ, Ladislav
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14062 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - Tréningová hala SA Košice BOROŠ, Ladislav
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14063 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 10:15 - Tréningová hala SA Košice KISSI, Tomáš
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14064 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Sabinov 10:15 - Tréningová hala SA Košice KISSI, Tomáš
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14031 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 15:30 - ZŠ Michalovce HERICH, Richard
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14032 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HK Sršne Košice 15:30 - ZŠ Michalovce VIZNER, Jakub
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14033 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 16:30 - ZŠ Michalovce HERICH, Richard
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 22.09.2019
14034 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice 16:30 - ZŠ Michalovce VIZNER, Jakub

Liga prípraviek P3 Východ

Zelená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14281 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš
Zelená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14282 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel
Zelená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14283 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš
Zelená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14284 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14231 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 10:00 - ZŠ Trebišov FIC, Jakub
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14232 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 10:00 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14233 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:15 - ZŠ Trebišov FIC, Jakub
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14234 HK Sršne Košice vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:15 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14261 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 11:15 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14262 HK Sršne Košice vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:15 - ZŠ Čaňa KISSI, Tomáš
Modrá skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14235 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový Club KOŠICE 12:15 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14263 LIBA ACADEMY 11 vs. HK Sršne Košice 12:15 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub
Červená skupina - 1. kolo - Nedeľa 29.09.2019
14264 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:15 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub

Prípravný zápas REGIÓNY

Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
32011 Hokejový Club KOŠICE vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:00 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš MERGLESKÝ, Marian
Príprava VÝCHOD - 0. kolo - Sobota 14.09.2019
30034 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. HC 19 Humenné 17:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. FEKETE, Štefan
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
32012 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
32013 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:00 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid DOBRANSKÝ, Matúš