Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 1 (2019/2020)

Delegačný list pre všetky prípravné stretnutia mužstiev 1. a 2.ligy, juniorov, dorastu, kadetov a žiackych vekových kategórií v rámci regiónov

**********************************************************************************************************************

Oznamy:

Termíny seminárov rozhodcov a pomocných funkcií 2019/20 pre západ a Bratislavu:

17.-18.8.2019 - licencia D (rozhodcovia), Piešťany

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 921 01.

Zápisy zo stretnutí v regióne stred zasielajte prosím na adresu SsZĽH, Gorkého 1083/2, Martin 036 01

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 042 96. 

**********************************************************************************************************************

Bratislavský región

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Streda 07.08.2019
31005 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. CRMAN, Filip, Bc.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Streda 07.08.2019
31006 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:15 - Arena Ondreja Nepelu CRMAN, Filip, Bc. BELICA, Marek, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Štvrtok 08.08.2019
31008 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:00 - Arena Ondreja Nepelu MICHNA, Richard MAŠKULKA, Adam OLLE, Marian
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Streda 14.08.2019
31025 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:45 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip KAŠIČKA, Adam
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Streda 14.08.2019
31026 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip KAŠIČKA, Adam
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Štvrtok 15.08.2019
31027 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:45 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip ŠMID, Juraj, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Štvrtok 15.08.2019
31028 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip ŠMID, Juraj, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Štvrtok 15.08.2019
31017 HC Bratislava, s.r.o. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. MAŠKULKA, Adam VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 16.08.2019
31029 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 16:00 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef MERAVÝ, Peter, PhDr. HORVÁTH, Martin
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 17.08.2019
31032 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 10:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SYNEK, Šimon, PaedDr. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
31041 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 12:15 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
31042 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 14:30 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Streda 21.08.2019
31043 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Streda 21.08.2019
31033 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16:00 - ZŠ BA - Dúbravka SYNEK, Šimon, PaedDr. LEPIEŠ, Filip
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
31051 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 8:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SYNEK, Šimon, PaedDr. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
31052 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu KAŠIČKA, Adam JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
31048 Hokejový klub Bratislava vs. Športový klub polície Bratislava 9:00 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman LEPIEŠ, Filip
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Streda 28.08.2019
31049 Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ Lamač BELICA, Marek, Ing. LEPIEŠ, Filip
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
31044 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. EC KAC Klagenfurt 14:15 - Arena Ondreja Nepelu OROLIN, Michal, Mgr. TVRDOŇ, Jozef
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
31045 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef VACULA, Adrián, Mgr. ŠOTEK, Marko, Bc.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 31.08.2019
31062 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠIMKO, Martin, Ing., PhD.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 31.08.2019
31050 Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 10:00 - ZŠ Lamač LEPIEŠ, Filip ŠOTEK, Marko, Bc.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 31.08.2019
31063 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka BELICA, Marek, Ing. MAŠKULKA, Adam, Bc.

Západoslovenský región

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 09.08.2019
31007 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 18:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 17.08.2019
31031 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
31054 HK HAVRANI Piešťany vs. HOBA Bratislava 8:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
31055 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
31056 HK HAVRANI Piešťany vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. NOVÁK, Milan, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
31057 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 13:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRAJČÍK, Martin, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
31058 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRAJČÍK, Martin, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
31059 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 16:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRAJČÍK, Martin, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Utorok 27.08.2019
31046 HK Skalica, s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JANČÍK, Roman JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
31060 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej
Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
31061 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej

*********************************************************************************************************************

Zvýšené sadzby stravného od 01.07.2019:

- 5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín

7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín

11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín