Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č.1. ( 2019/2020)

Delegačný list pre všetky medzinárodné turnaje, reprezentačné prípravné stretnutia, prípravné stretnutia Tipsportligových mužstiev

**********************************************************************************************************************

Zvýšené sadzby stravného od 01.07.2019:

- 5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín

7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín

11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín

**********************************************************************************************************************

Vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2019/2020

**********************************************************************************************************************

Všetky informácie týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

Champions Hockey League

Champions Hockey League - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
70001 KAC Klagenfurt vs. Tappara Tampere 19:30 - KHL BALUŠKA, Vladimír, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
70002 Vienna Capitals vs. Adler Manheim 19:30 - KHL BALUŠKA, Vladimír, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Sobota 31.08.2019
70003 KAC Klagenfurt vs. Frisk Asker 19:30 - KHL STANO, Peter, Ing.

Reprezentácia SR

Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Štvrtok 18.07.2019
50030 Slovakia U18 bieli vs. Slovakia U18 modrí 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Pondelok 22.07.2019
50032 Slovakia U18 bieli vs. Slovakia U18 modrí 17:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Utorok 23.07.2019
50033 Slovakia U18 bieli vs. Slovakia U18 modrí 19:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr.
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Streda 24.07.2019
50034 Slovakia U18 bieli vs. Slovakia U18 modrí 19:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Štvrtok 25.07.2019
50035 Slovakia U18 bieli vs. Slovakia U18 modrí 19:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Dominik HATALA, Gabriel, Ing.
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Pondelok 29.07.2019
50036 Slovakia U18 vs. Slovakia U17 16:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Utorok 30.07.2019
50041 Slovakia U18 vs. Slovakia U17 16:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Príp. stretnutia U18 - 1. kolo - Sobota 03.08.2019
50005 Slovakia U18 vs. Canada U18 18:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Príp. stretnutia U18 - 0. kolo - Streda 14.08.2019
50037 Hokejový klub Levice vs. Slovakia U18 18:30 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.

Prípravný zápas (SVK)

Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 01.08.2019
30028 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 17:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš OROLIN, Tomáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Pondelok 05.08.2019
30030 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Bc. HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 06.08.2019
30022 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Nové Zámky KONC st., Daniel HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 06.08.2019
30014 Hokejový klub Poprad a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 08.08.2019
30027 HC Bratislava, s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 19:15 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. CRMAN, Filip, Bc. JONÁK, Peter
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Sobota 10.08.2019
30034 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav ŽÁK, Marek, Mgr. ROJÍK, Peter KNIŽKA, Tomáš
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 13.08.2019
30017 Hokejový klub Martin o.z. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. HAJNIK, Martin DURMIS, Oto
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
30029 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:00 - ZŠ Prievidza LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
30021 Hokejový klub Levice vs. HK Nitra, s.r.o. 18:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Streda 21.08.2019
30031 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. 18:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír ŠKRIPEC, Michal, Mgr.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 22.08.2019
30035 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Detva ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 27.08.2019
30023 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Streda 28.08.2019
30015 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
30032 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
30045 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 16:00 - ZŠ Crow Aréna, Košice KORBA, Martin, Ing. SMEREK, Vladimír BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.

Prípravný zápas (zápis IIHF)

Prípravný zápas (zápis IIHF) - 1. kolo - Sobota 03.08.2019
40007 Hokejový klub Levice vs. Gyergyoi Hoki Klub 17:00 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 07.08.2019
40011 Hokejový klub Trnava vs. Drtiči Hodonín 17:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 08.08.2019
40025 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. PSG Berani Zlín 14:30 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián HARINGA, Ivan ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 08.08.2019
40001 Hokejový klub Poprad a.s. vs. Comarch Cracovia 18:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 09.08.2019
40002 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 17:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin SMEREK, Vladimír JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 09.08.2019
40010 MŠK Púchov s.r.o. vs. Nový Jičín 18:00 - ZŠ Púchov PETERKA, Lukáš MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 13.08.2019
40016 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Brno 14:30 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 13.08.2019
40003 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. EHC Black Wings LINZ 18:00 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 15.08.2019
40004 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Debreceni hoki klub 17:30 - ZŠ Michalovce TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 16.08.2019
40017 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Vienna Capitals 16:00 - Arena Ondreja Nepelu MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko CRMAN, Filip, Bc.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 16.08.2019
40033 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Brezina 18:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. HVOJNÍK, Adrián BRÁNIK, Matúš
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
40018 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Valšské Medziříčí 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik BEZÁK, Andrej REHÁK, Adam, Mgr.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40045 HK Skalica, s.r.o. vs. Drtiči Hodonín 17:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40005 Hokejový klub Martin o.z. vs. JHK GKS Jastrzebie 18:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40012 Hokejový klub Trnava vs. Vasas HC Budapest 17:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40047 MŠK Púchov s.r.o. vs. Valašské Medziříčí 18:00 - ZŠ Púchov LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40053 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sosnowiec 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír ORDZOVENSKÝ, Martin RIŠ, Jaroslav
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40058 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Debreceni hoki klub 18:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír JURČIAK, Adam
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
40056 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sosnowiec 11:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. SMREK, Martin, Ing. WOLF, Vladimír, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
40046 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Unia Oswiencim 17:00 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik ČÍŽ, Martin, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 28.08.2019
40009 Hokejový klub Levice vs. Vasas HC Budapest 18:00 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KONC ml., Juraj
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 28.08.2019
40059 Hokejový klub 91 Senica vs. HC Lvi Břeclav 18:00 - ZŠ Senica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MAREK, Martin HERCOG, Martin
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 28.08.2019
40060 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. UTE Budapest 18:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír JURČIAK, Adam
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
40013 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. VHK Robe Vsetín 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LOKŠÍK, Peter LESAY, Dominik JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
40061 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Dunajvaroš 18:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
40057 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK Kromeřiž 17:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik REHÁK, Adam, Mgr. JURČIAK, Adam
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
40054 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Valašské Medziříčí 18:00 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal

U20 Summer Hockey Challenge

U20 Summer Challenge - 1. kolo - Štvrtok 01.08.2019
50006 Denmark U20 vs. Czech Republic U20 14:30 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
U20 Summer Challenge - 1. kolo - Štvrtok 01.08.2019
50007 Slovakia U20 vs. Germany U20 18:00 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav ADAMEC, Milan, Mgr. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA DURMIS, Oto MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
U20 Summer Challenge - 2. kolo - Piatok 02.08.2019
50008 Germany U20 vs. Denmark U20 14:30 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. DURMIS, Oto SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
U20 Summer Challenge - 2. kolo - Piatok 02.08.2019
50009 Slovakia U20 vs. Czech Republic U20 18:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ŠTEFIK, Miroslav ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
U20 Summer Challenge - 3. kolo - Sobota 03.08.2019
50010 Czech Republic U20 vs. Germany U20 12:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
U20 Summer Challenge - 3. kolo - Sobota 03.08.2019
50011 Slovakia U20 vs. Denmark U20 15:30 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.

U18 Hlinka Gretzky Cup 2019

Skupina B, Piešťany - 1. kolo - Pondelok 05.08.2019
50013 Russia U18 vs. USA U18 15:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KONC st., Daniel STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Skupina B, Piešťany - 1. kolo - Pondelok 05.08.2019
50015 Slovakia U18 vs. Sweden U18 19:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BALUŠKA, Vladimír, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. KRAJČÍK, Martin, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Skupina B, Piešťany - 2. kolo - Utorok 06.08.2019
50017 Sweden U18 vs. Russia U18 15:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert KRAJČÍK, Martin, Mgr. DURMIS, Oto CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Skupina B, Piešťany - 2. kolo - Utorok 06.08.2019
50019 Slovakia U18 vs. USA U18 19:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
Skupina B, Piešťany - 3. kolo - Streda 07.08.2019
50021 USA U18 vs. Sweden U18 15:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ŠTEFIK, Miroslav STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
Skupina B, Piešťany - 3. kolo - Streda 07.08.2019
50023 Slovakia U18 vs. Russia U18 19:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC st., Daniel KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
O umiestnenie - Piešťany - 4. kolo - Piatok 09.08.2019
50025 Slovakia U18 vs. Switzerland U18 15:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
O umiestnenie - Piešťany - 4. kolo - Piatok 09.08.2019
50027 Russia U18 vs. Finland U18 19:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. MÜLLNER, Róbert KACEJ, Lukáš, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
O umiestnenie - Piešťany - 5. kolo - Sobota 10.08.2019
50029 Finland U18 vs. Sweden U18 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STANO, Peter, Ing. BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj

Memoriál Pavla Zábojníka

Memoriál Pavla Zábojníka - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
30001 EC KAC Klagenfurt vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Memoriál Pavla Zábojníka - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
30002 Scorpions de Mulhouse vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 15:30 - ZŠ Zvolen ŽÁK, Marek, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Memoriál Pavla Zábojníka - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
30003 HKM a.s vs. GKS Tychy 19:00 - ZŠ Zvolen VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter DURMIS, Oto
Memoriál Pavla Zábojníka - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
30004 GKS Tychy vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen IVAN, Richard, Bc. HAJNIK, Martin DURMIS, Oto
Memoriál Pavla Zábojníka - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
30005 EC KAC Klagenfurt vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 15:30 - ZŠ Zvolen HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Memoriál Pavla Zábojníka - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
30006 HKM a.s vs. Scorpions de Mulhouse 19:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Memoriál Pavla Zábojníka - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
30007 Scorpions de Mulhouse vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen IVAN, Richard, Bc. ŠEBEŇ, Erik DURMIS, Oto
Memoriál Pavla Zábojníka - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
30008 GKS Tychy vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 15:30 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Memoriál Pavla Zábojníka - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
30009 HKM a.s vs. EC KAC Klagenfurt 19:00 - ZŠ Zvolen VIDO, Ľuboš, Ing. HAJNIK, Martin HANKO, Peter

Podpoliansky pohár 2019

Podpoliansky pohár 2019 - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
40026 Corona Brasov Wolves vs. Slovakia U20 15:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. CRMAN, Filip, Bc. JURČIAK, Adam
Podpoliansky pohár 2019 - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
40027 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Detva VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. ŠEBEŇ, Erik
Podpoliansky pohár 2019 - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
40028 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Slovakia U20 15:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Podpoliansky pohár 2019 - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
40029 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Corona Brasov Wolves 18:00 - ZŠ Detva PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Podpoliansky pohár 2019 - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
40030 Corona Brasov Wolves vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - ZŠ Detva HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Podpoliansky pohár 2019 - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
40031 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Slovakia U20 17:00 - ZŠ Detva VALACH, Miroslav, Ing. STAŠŠÁK, Martin KURČÍK, Martin

Tatranský pohár

Skupina A - 1. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40019 Les Aigles de Nice vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 15:00 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing. SMEREK, Vladimír ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Skupina B - 1. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40020 HC Košice s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 19:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc.
Skupina B - 2. kolo - Piatok 23.08.2019
40021 Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. Comarch Crakovia 15:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. TORNAY, Juraj, Bc. STAŠŠÁK, Martin KNIŽKA, Tomáš
Skupina A - 2. kolo - Piatok 23.08.2019
40022 HK Poprad a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 19:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. SMREK, Martin, Ing. WOLF, Vladimír, Ing.
Skupina B - 3. kolo - Sobota 24.08.2019
40023 Comarch Crakovia vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA WOLF, Vladimír, Ing.
Skupina A - 3. kolo - Sobota 24.08.2019
40024 HK Poprad a.s. vs. Les Aigles de Nice 19:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
O umiestnenie ( o piate miesto ) - 4. kolo - Nedeľa 25.08.2019
40048 Les Aigles de Nice vs. Comarch Cracovia 11:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
O umiestnenie ( o tretie miesto ) - 4. kolo - Nedeľa 25.08.2019
40049 HK Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto HAJNIK, Martin
O umiestnenie ( o prvé miesto ) - 4. kolo - Nedeľa 25.08.2019
40050 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 19:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. SMREK, Martin, Ing. STANZEL, Matúš, Bc.