Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č.1. ( 2019/2020)

Delegačný list pre všetky medzinárodné turnaje, reprezentačné prípravné stretnutia, prípravné stretnutia Tipsportligových mužstiev

**********************************************************************************************************************

Zvýšené sadzby stravného od 01.07.2019:

- 5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín

7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín

11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín

**********************************************************************************************************************

Vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2019/2020

**********************************************************************************************************************

Všetky informácie týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

Tatranský pohár

Skupina A - 1. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40019 Les Aigles de Nice vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 15:00 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing. SMEREK, Vladimír ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Skupina B - 1. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40020 HC Košice s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 19:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Skupina B - 2. kolo - Piatok 23.08.2019
40021 Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. Comarch Crakovia 15:00 - ZŠ Poprad STAŠŠÁK, Martin KNIŽKA, Tomáš KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. TORNAY, Juraj, Bc.
Skupina A - 2. kolo - Piatok 23.08.2019
40022 HK Poprad a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 19:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. SMREK, Martin, Ing. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. WOLF, Vladimír, Ing.
Skupina B - 3. kolo - Sobota 24.08.2019
40023 Comarch Crakovia vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - ZŠ Poprad ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA WOLF, Vladimír, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing.
Skupina A - 3. kolo - Sobota 24.08.2019
40024 HK Poprad a.s. vs. Les Aigles de Nice 19:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
O umiestnenie ( o piate miesto ) - 4. kolo - Nedeľa 25.08.2019
40048 Les Aigles de Nice vs. Comarch Cracovia 11:00 - ZŠ Poprad ORDZOVENSKÝ, Martin KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
O umiestnenie ( o tretie miesto ) - 4. kolo - Nedeľa 25.08.2019
40049 HK Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto HAJNIK, Martin
O umiestnenie ( o prvé miesto ) - 4. kolo - Nedeľa 25.08.2019
40050 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 19:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. SMREK, Martin, Ing. STANZEL, Matúš, Bc.

Champions Hockey League

Champions Hockey League - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
70001 KAC Klagenfurt vs. Tappara Tampere 19:30 - KHL BALUŠKA, Vladimír, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
70002 Vienna Capitals vs. Adler Manheim 19:30 - KHL BALUŠKA, Vladimír, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Sobota 31.08.2019
70003 KAC Klagenfurt vs. Frisk Asker 19:30 - KHL STANO, Peter, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Nedeľa 01.09.2019
70004 Vienna Capitals vs. Djugarden Stockholm 19:30 - KHL STANO, Peter, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
70009 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Red Bull Munich 17:00 - ZŠ Banská Bystrica STANO, Peter, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC ml., Daniel, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
70005 Graz 99ers vs. Frolunda Indians 20:20 - KHL BALUŠKA, Vladimír, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
70010 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Farjestad Karlstad 14:15 - ZŠ Banská Bystrica BALUŠKA, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC ml., Daniel, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing.

Extraliga juniorov

Základná časť - 1. kolo - Streda 04.09.2019
1005 SR 18 vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. SYNEK, Šimon, PaedDr. JONÁK, Peter
Základná časť - 2. kolo - Štvrtok 05.09.2019
1011 SR 18 vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC st., Juraj
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1002 MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 14:00 - ZŠ Martin ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto ROJÍK, Peter KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1003 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA WOLF, Vladimír, Ing. MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1004 HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMREK, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. GAJAN st., Rastislav
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1001 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:45 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1008 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 10:30 - ZŠ Žilina KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1009 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Poprad TORNAY, Juraj, Bc. KNIŽKA, Tomáš HANKO, Peter MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1010 HC Košice s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 10:30 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav WOLF, Vladimír, Ing. BAČO, Štefan
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1007 MHA MARTIN vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Martin KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc.

Prípravný zápas (zápis IIHF)

Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 15.08.2019
40004 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Debreceni hoki klub 17:30 - ZŠ Michalovce TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 16.08.2019
40017 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Vienna Capitals 16:00 - Arena Ondreja Nepelu MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko CRMAN, Filip, Bc.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 16.08.2019
40033 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Brezina 18:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. HVOJNÍK, Adrián BRÁNIK, Matúš
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
40018 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Valšské Medziříčí 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik BEZÁK, Andrej REHÁK, Adam, Mgr.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40045 HK Skalica, s.r.o. vs. Drtiči Hodonín 17:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 22.08.2019
40005 Hokejový klub Martin o.z. vs. JHK GKS Jastrzebie 18:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40012 Hokejový klub Trnava vs. Vasas HC Budapest 17:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40047 MŠK Púchov s.r.o. vs. Valašské Medziříčí 18:00 - ZŠ Púchov LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40053 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sosnowiec 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ORDZOVENSKÝ, Martin SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 23.08.2019
40058 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Debreceni hoki klub 18:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír JURČIAK, Adam
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
40056 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sosnowiec 11:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. SMREK, Martin, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 24.08.2019
40046 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Unia Oswiencim 17:00 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik ČÍŽ, Martin, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Streda 28.08.2019
40009 Hokejový klub Levice vs. Vasas HC Budapest 18:00 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KONC ml., Juraj
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
40051 HOBA Bratislava vs. HC Lvi Břeclav 16:30 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. MAŠKULKA, Adam, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 29.08.2019
40013 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. VHK Robe Vsetín 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr. LESAY, Dominik
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
40057 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK Kromeřiž 17:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik REHÁK, Adam, Mgr. HODOŇ, Daniel, Bc.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
40054 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Valašské Medziříčí 18:00 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
40006 Hokejový klub Martin o.z. vs. HK Šumperk 18:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
40008 Hokejový klub Levice vs. KMH BUDAPEST 18:00 - ZŠ Levice KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
40015 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Olomouc 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LOKŠÍK, Peter LESAY, Dominik JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
40052 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. HK Sanok 17:30 - ZŠ Trebišov SMEREK, Vladimír TOMÁŠ, Michal JANIGA, Matej, Ing.

Prípravný zápas (SVK)

Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
30029 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:00 - ZŠ Prievidza LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 20.08.2019
30021 Hokejový klub Levice vs. HK Nitra, s.r.o. 18:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Daniel
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Streda 21.08.2019
30031 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. 18:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír ŠKRIPEC, Michal, Mgr.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 22.08.2019
30035 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Detva ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 27.08.2019
30023 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 27.08.2019
30039 HKM a.s vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANO, Peter, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Piatok 30.08.2019
30024 HKM a.s vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 18:00 - ZŠ Zvolen VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 03.09.2019
30020 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok PETERKA, Lukáš DURMIS, Oto HAJNIK, Martin IVAN, Richard, Bc.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 03.09.2019
30025 HKM a.s vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc. VIDO, Ľuboš, Ing.

Memoriál Pavla Zábojníka

Memoriál Pavla Zábojníka - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
30001 EC KAC Klagenfurt vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Memoriál Pavla Zábojníka - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
30002 Scorpions de Mulhouse vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 15:30 - ZŠ Zvolen ŽÁK, Marek, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Memoriál Pavla Zábojníka - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
30003 HKM a.s vs. GKS Tychy 19:00 - ZŠ Zvolen VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter DURMIS, Oto
Memoriál Pavla Zábojníka - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
30004 GKS Tychy vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen IVAN, Richard, Bc. HAJNIK, Martin DURMIS, Oto
Memoriál Pavla Zábojníka - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
30005 EC KAC Klagenfurt vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 15:30 - ZŠ Zvolen HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Memoriál Pavla Zábojníka - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
30006 HKM a.s vs. Scorpions de Mulhouse 19:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Memoriál Pavla Zábojníka - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
30007 Scorpions de Mulhouse vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen IVAN, Richard, Bc. ŠEBEŇ, Erik DURMIS, Oto
Memoriál Pavla Zábojníka - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
30008 GKS Tychy vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 15:30 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Memoriál Pavla Zábojníka - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
30009 HKM a.s vs. EC KAC Klagenfurt 19:00 - ZŠ Zvolen VIDO, Ľuboš, Ing. HAJNIK, Martin HANKO, Peter

Podpoliansky pohár 2019

Podpoliansky pohár 2019 - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
40026 Corona Brasov Wolves vs. Slovakia U20 15:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. CRMAN, Filip, Bc. JURČIAK, Adam
Podpoliansky pohár 2019 - 1. kolo - Štvrtok 15.08.2019
40027 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Detva ČÍŽ, Martin, Ing. ŠEBEŇ, Erik VIDO, Ľuboš, Ing.
Podpoliansky pohár 2019 - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
40028 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Slovakia U20 15:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Podpoliansky pohár 2019 - 2. kolo - Piatok 16.08.2019
40029 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Corona Brasov Wolves 18:00 - ZŠ Detva PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Podpoliansky pohár 2019 - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
40030 Corona Brasov Wolves vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - ZŠ Detva KONC ml., Daniel, Bc. HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Podpoliansky pohár 2019 - 3. kolo - Sobota 17.08.2019
40031 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Slovakia U20 17:00 - ZŠ Detva VALACH, Miroslav, Ing. STAŠŠÁK, Martin KURČÍK, Martin