Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 8 (2018/2019)

Oznamy:

Termíny seminárov rozhodcov a pomocných funkcií 2019/20 pre západ a Bratislavu:

15.6.2019 (sobota) - licencia E (pomocné funkcie+nováčikovia), Piešťany

17.-18.8.2019 - licencia D (rozhodcovia), Piešťany

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
8155 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka BELICA, Marek, Ing. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 14. kolo - Sobota 06.04.2019
8228 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 13:15 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman JOCHMAN, Jakub, Ing.

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
7155 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka BELICA, Marek, Ing. LEPIEŠ, Filip

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, TOP 6, U12 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
6155 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo MIKO, Martin, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 8. kolo - Nedeľa 07.04.2019
6030 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ Hamuliakovo KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. BURIANOVÁ, Katarína, Mgr.

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, TOP 6, U11 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
5155 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo MIKO, Martin, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 8. kolo - Štvrtok 18.04.2019
5030 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Hamuliakovo NOVÁK, Milan, Ing. BAČEK, Igor

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 20. kolo - Sobota 06.04.2019
11060 Hockey club Petržalka 2010 vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 13:00 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 19. kolo - Nedeľa 07.04.2019
11059 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu LEPIEŠ, Filip KOVALÍK, Ľubor, Bc.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 20. kolo - Sobota 06.04.2019
12060 Hockey club Petržalka 2010 vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 15:15 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 23. kolo - Nedeľa 07.04.2019
12069 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:30 - ZŠ Hamuliakovo KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. BURIANOVÁ, Katarína, Mgr.

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 6.4.2019 Lamač - 0. kolo - Sobota 06.04.2019
13446 Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 15:30 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman
HP4 6.4.2019 Lamač - 0. kolo - Sobota 06.04.2019
13447 Hokejový klub Bratislava vs. Speeders Bratislava o.z. 16:20 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman
HP4 6.4.2019 Lamač - 0. kolo - Sobota 06.04.2019
13448 HAMIKOVO O.Z. vs. Speeders Bratislava o.z. 17:05 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 13.4.19 Lamač - 0. kolo - Sobota 13.04.2019
13461 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub 91 Senica 12:00 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman
HP3 13.4.19 Lamač - 0. kolo - Sobota 13.04.2019
13462 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:00 - ZŠ Lamač MIKO, Martin, Ing.
HP3 13.4.19 Lamač - 0. kolo - Sobota 13.04.2019
13463 Hokejový klub Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman
HP3 13.4.19 Lamač - 0. kolo - Sobota 13.04.2019
13464 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica 13:00 - ZŠ Lamač MIKO, Martin, Ing.

Západoslovenský región

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 14. kolo - Utorok 02.04.2019
6225 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel KUBÁNYI, Martin
Región západ, TOP 6, U12 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
6157 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav LOKŠÍKOVÁ, Jana

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 14. kolo - Utorok 02.04.2019
5225 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 16:15 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian MICHÁLIK, Daniel
Región západ, TOP 6, U11 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
5157 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav LOKŠÍK, Peter

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 7.4.2019 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13449 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP4 7.4.2019 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13450 Speeders Bratislava o.z. vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP4 7.4.2019 Nove Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13456 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HK HAVRANI Piešťany 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 7.4.2019 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13451 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 10:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP4 7.4.2019 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13452 Speeders Bratislava o.z. vs. Hokejový klub 91 Senica 10:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP4 7.4.2019 Nove Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13457 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:10 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 7.4.2019 Nove Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13458 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 7.4.2019 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13453 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP3 7.4.2019 Nove Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13459 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 7.4.2019 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13454 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub 91 Senica 11:55 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP3 7.4.2019 Nove Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13460 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 7.4.2019 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 07.04.2019
13455 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 12:40 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2019 - 1. kolo - Štvrtok 11.04.2019
8900 Hokejový Club KOŠICE vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VASILŇÁK , Ladislav, Ing. PAVLOTTY, Jakub RIŠ, Jaroslav VASILŇÁK , Ladislav, Ing.
MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2019 - 1. kolo - Štvrtok 11.04.2019
8901 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:30 - ZŠ Michalovce SMEREK, Vladimír VASILŇÁK , Ladislav, Ing. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Mgr.
MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2019 - 2. kolo - Piatok 12.04.2019
8902 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:00 - ZŠ Michalovce NOVÁK, Milan, Ing. JANIGA, Matej, Ing. RIŠ, Jaroslav VASILŇÁK , Ladislav, Ing. VASILŇÁK , Ladislav, Ing.
MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2019 - 2. kolo - Piatok 12.04.2019
8903 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 15:30 - ZŠ Michalovce SMEREK, Vladimír HOVAN, Richard VASILŇÁK , Ladislav, Ing. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. VALL, Michal, Mgr.
MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2019 - 3. kolo - Sobota 13.04.2019
8904 Hokejový Club KOŠICE vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:00 - ZŠ Michalovce NOVÁK, Milan, Ing. HOVAN, Richard VALL, Michal, Mgr. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. VASILŇÁK , Ladislav, Ing.
MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2019 - 3. kolo - Sobota 13.04.2019
8905 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:30 - ZŠ Michalovce VASILŇÁK , Ladislav, Ing. HOVAN, Richard MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. VASILŇÁK , Ladislav, Ing.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
6734 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:15 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 15. kolo - Sobota 06.04.2019
5734 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:15 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel