Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 7 (2018/2019)

Oznamy:

Termíny seminárov rozhodcov a pomocných funkcií 2019/20 pre západ a Bratislavu:

15.6.2019 (sobota) - licencia E (pomocné funkcie+nováčikovia), Piešťany

17.-18.8.2019 - licencia D (rozhodcovia), Piešťany

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 17. kolo - Sobota 02.03.2019
8162 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip MUDRIK, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 15. kolo - Streda 06.03.2019
8156 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - Arena Ondreja Nepelu CRMAN, Filip, Bc. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
8145 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka CRMAN, Filip, Bc. OLLE, Marian ČAVOJSKÝ, Ján
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
8212 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman MUDRIK, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
8143 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. HORVÁTH, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
8210 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:15 - ZŠ Lamač MICHNA, Richard KAŠIČKA, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
8213 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
8146 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. HORVÁTH, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 13. kolo - Utorok 19.03.2019
8150 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:15 - ZŠ BA - Dúbravka CRMAN, Filip, Bc. MICHNA, Richard
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 13. kolo - Sobota 30.03.2019
8222 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
8152 HAMIKOVO O.Z. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo MUDRIK, Martin HORVÁTH, Martin

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 17. kolo - Sobota 02.03.2019
7162 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 17. kolo - Sobota 02.03.2019
7161 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu KANDA, Matúš BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 15. kolo - Streda 06.03.2019
7156 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - Arena Ondreja Nepelu CRMAN, Filip, Bc. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
7145 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka ČAVOJSKÝ, Ján CRMAN, Filip, Bc. OLLE, Marian
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
7212 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman MUDRIK, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
7143 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. HORVÁTH, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
7210 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 15:30 - ZŠ Lamač MICHNA, Richard KAŠIČKA, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
7213 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
7146 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. HORVÁTH, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 13. kolo - Utorok 19.03.2019
7150 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:30 - ZŠ BA - Dúbravka CRMAN, Filip, Bc. MICHNA, Richard
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 13. kolo - Sobota 30.03.2019
7222 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
7152 HAMIKOVO O.Z. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo MUDRIK, Martin HORVÁTH, Martin

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, TOP 6, U12 - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
6136 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
6145 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
6147 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka HREHOR, Zdenko, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
6146 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
6220 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu LEPIEŠ, Filip MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
6149 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:00 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
6227 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Levice 13:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MUDRIK, Martin LEPIEŠ, Filip
Región západ, TOP 6, U12 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
6154 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing. KANDA, Matúš
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 13. kolo - Sobota 30.03.2019
6222 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ Lamač KAŠIČKA, Adam ŠEFČÍK, Roman

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, TOP 6, U11 - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
5136 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
5145 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 11:15 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
5147 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka HREHOR, Zdenko, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
5146 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
5220 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu LEPIEŠ, Filip MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
5149 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
5227 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Levice 16:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu LEPIEŠ, Filip JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
5154 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing. KANDA, Matúš
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 13. kolo - Sobota 30.03.2019
5222 Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:30 - ZŠ Lamač KAŠIČKA, Adam ŠEFČÍK, Roman

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 22. kolo - Nedeľa 03.03.2019
11067 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 11:15 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam HORVÁTH, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 23. kolo - Nedeľa 10.03.2019
11069 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:30 - ZŠ Hamuliakovo BELICA, Marek, Ing. HORVÁTH, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 24. kolo - Nedeľa 24.03.2019
11072 HAMIKOVO O.Z. vs. Hockey club Petržalka 2010 12:30 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip ŠEFČÍK, Roman
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 26. kolo - Nedeľa 31.03.2019
11076 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:30 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. MOLLER, Anton, Ing.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 16. kolo - Piatok 01.03.2019
12047 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Petržalka HREHOR, Zdenko, Ing. KANDA, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 22. kolo - Nedeľa 03.03.2019
12067 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 13:45 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam HORVÁTH, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 24. kolo - Nedeľa 17.03.2019
12073 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Hamuliakovo MOLLER, Anton, Ing. HORVÁTH, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 24. kolo - Nedeľa 24.03.2019
12072 HAMIKOVO O.Z. vs. Hockey club Petržalka 2010 14:45 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip ŠEFČÍK, Roman
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 26. kolo - Nedeľa 31.03.2019
12076 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 14:45 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. MOLLER, Anton, Ing.

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 16. kolo - Piatok 01.03.2019
13047 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 8:45 - ZŠ Petržalka KANDA, Matúš HREHOR, Zdenko, Ing.
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
35018 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing.

Západoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 17. kolo - Sobota 02.03.2019
8163 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 12. kolo - Štvrtok 07.03.2019
8218 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
8209 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
8211 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
8144 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 13. kolo - Štvrtok 14.03.2019
8223 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 10:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír ŽÁK, Marek, Mgr.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
8148 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - MG Rink, Trenčín REHÁK, Adam, Bc. KNAPEC, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
8214 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
8216 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 9:45 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
8147 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
8215 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
8217 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
8220 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
8149 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 10:30 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
8219 Hokejový klub Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - ZŠ Senica HERCOG, Martin ČEDERLE, Jakub
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 15. kolo - Nedeľa 24.03.2019
8157 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter BACHÚRIK, Jozef, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 13. kolo - Utorok 26.03.2019
8224 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman VALACHOVIČ, Marián
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
8227 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:00 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
8154 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 12:15 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 13. kolo - Streda 27.03.2019
8221 Hokejový klub Trnava vs. HK HAVRANI Piešťany 12:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
8153 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - MG Rink, Trenčín JURČIAK, Adam LESAY, Dominik HOLOMEK, Vladimír

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 17. kolo - Sobota 02.03.2019
7163 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - Nitra Aréna VALO, Jozef JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 12. kolo - Štvrtok 07.03.2019
7218 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
7209 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
7211 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:45 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
7144 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 14:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 13. kolo - Štvrtok 14.03.2019
7223 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 12:15 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
7215 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel HARINGA, Ivan
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
7148 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - MG Rink, Trenčín REHÁK, Adam, Bc. KNAPEC, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
7214 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
7216 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
7147 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava 13:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 14. kolo - Utorok 19.03.2019
7228 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava 15:15 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
7219 Hokejový klub 91 Senica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Senica MAREK, Martin SOVA, Damián
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
7217 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
7220 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
7149 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 12:45 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 15. kolo - Nedeľa 24.03.2019
7157 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Bc. BACHÚRIK, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 13. kolo - Utorok 26.03.2019
7224 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:45 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JANČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
7227 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:15 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
7154 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 14:30 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 13. kolo - Streda 27.03.2019
7221 Hokejový klub Trnava vs. HK HAVRANI Piešťany 14:45 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 14. kolo - Štvrtok 28.03.2019
7225 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír NOVÁK, Milan, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
7153 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - MG Rink, Trenčín JURČIAK, Adam LESAY, Dominik HOLOMEK, Vladimír

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, TOP 6, U12 - 15. kolo - Streda 06.03.2019
6156 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:15 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, TOP 6, U12 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
6143 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - MG Rink, Trenčín KNAPEC, Vladimír GALLO, Miroslav
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
6211 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
6212 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej ČAČKO, Roman
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
6210 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
6209 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, TOP 6, U12 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
6144 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 13. kolo - Štvrtok 14.03.2019
6223 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
6213 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. STEHLÍK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
6214 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
6215 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica MAREK, Martin KUBINA, Patrik
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
6216 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, TOP 6, U12 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
6148 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 14. kolo - Utorok 19.03.2019
6228 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava 13:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub HERCOG, Martin
Región západ, TOP 6, U12 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
6150 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 9:00 - MG Rink, Trenčín LESAY, Dominik LOKŠÍKOVÁ, Jana
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
6219 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
6217 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:45 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
6218 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Levice 9:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj HARINGA, Ivan
Región západ, TOP 6, U12 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
6151 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 13. kolo - Streda 27.03.2019
6224 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej DANKO, Ľubomír
Región západ, TOP 6, U12 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
6152 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, TOP 6, U11 - 15. kolo - Streda 06.03.2019
5156 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:30 - Nitra Aréna STANKOVIČ, Patrik, Bc. DANKO, Ľubomír
Región západ, TOP 6, U11 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
5143 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav KNAPEC, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
5211 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
5212 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
5210 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Bratislava 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
5209 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, TOP 6, U11 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
5144 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 13. kolo - Štvrtok 14.03.2019
5223 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
5213 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin KOLLÁR, Andrej, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
5214 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
5215 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub SOVA, Damián
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
5216 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, TOP 6, U11 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
5148 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Región západ, TOP 6, U11 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
5150 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 11:15 - MG Rink, Trenčín LOKŠÍKOVÁ, Jana LESAY, Dominik
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
5219 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
5217 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef HVOJNÍK, Adrián
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
5218 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Levice 12:00 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan KOLCUN, Adrian
Región západ, TOP 6, U11 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
5151 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 14. kolo - Nedeľa 24.03.2019
5228 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava 16:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 13. kolo - Streda 27.03.2019
5224 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej DANKO, Ľubomír
Región západ, TOP 6, U11 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
5152 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 24. kolo - Štvrtok 21.03.2019
11071 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 10:00 - ZŠ Senica MAREK, Martin KUBINA, Patrik
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 25. kolo - Nedeľa 24.03.2019
11075 Hokejový klub Trnava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. HERCOG, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 26. kolo - Nedeľa 31.03.2019
11077 Hokejový klub Trnava vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 1. kolo - Nedeľa 31.03.2019
11001 HC Nové Zámky s.r.o. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 13:15 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŠ, Dominik Jozef

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 22. kolo - Nedeľa 03.03.2019
12068 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 12:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav KIEPEŠ, Peter, Bc.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 23. kolo - Nedeľa 10.03.2019
12070 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hockey club Petržalka 2010 14:45 - Nitra Aréna ČAČKO, Roman DANKO, Ľubomír
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 24. kolo - Štvrtok 21.03.2019
12071 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:15 - ZŠ Senica HERCOG, Martin KUBINA, Patrik
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 25. kolo - Nedeľa 24.03.2019
12075 Hokejový klub Trnava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:30 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. HERCOG, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 25. kolo - Nedeľa 24.03.2019
12074 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 14:15 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír MINÁR, Miroslav
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 26. kolo - Nedeľa 31.03.2019
12077 Hokejový klub Trnava vs. Hockey club Petržalka 2010 11:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13411 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin
HP4 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13412 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš
HP4 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13413 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš
HP4 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13414 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin
HP4 10.3.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13405 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 10.3.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13406 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP4 10.3.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13407 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP4 10.3.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13408 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13423 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef
HP4 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13424 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian
HP4 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13425 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef
HP4 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13426 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian
HP4 24.3.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13431 Hokejový klub Levice vs. Speeders Bratislava o.z. 9:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP4 24.3.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13432 Speeders Bratislava o.z. vs. HK HAVRANI Piešťany 10:05 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP4 24.3.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13433 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 10:55 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš
HP4 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13438 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 9:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel
HP4 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13439 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj
HP4 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13440 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel
HP4 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13441 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13415 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin
HP3 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13416 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš
HP3 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13417 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš
HP3 10.3.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13418 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin
HP3 10.3.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13409 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP3 10.3.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13410 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP3 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13427 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:15 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian
HP3 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13428 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef
HP3 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13429 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:15 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian
HP3 17.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
13430 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef
HP3 24.3.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13434 Hokejový klub Levice vs. HAMIKOVO O.Z. 12:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš
HP3 24.3.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13435 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP3 24.3.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13436 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 12:50 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš
HP3 24.3.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13437 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HAMIKOVO O.Z. 12:50 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP3 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13442 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:00 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian
HP3 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13443 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 11:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel
HP3 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13444 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 12:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel
HP3 31.3.19 Skalica - 0. kolo - Nedeľa 31.03.2019
13445 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:00 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 22. kolo - Nedeľa 03.03.2019
13068 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 10:00 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc. MINÁR, Miroslav
Prípravný zápas ZsZĽH - 23. kolo - Nedeľa 10.03.2019
13070 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hockey club Petržalka 2010 12:15 - Nitra Aréna ČAČKO, Roman DANKO, Ľubomír
Prípravný zápas ZsZĽH - 25. kolo - Nedeľa 24.03.2019
13074 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:00 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír MINÁR, Miroslav

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
8751 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 8:30 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 9. kolo - Sobota 02.03.2019
8716 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Radoslav LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
8750 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 9. kolo - Sobota 02.03.2019
8717 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
8752 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
8753 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Bardejov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 13. kolo - Streda 06.03.2019
8729 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:00 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Peter LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 6. kolo - Štvrtok 07.03.2019
8747 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 16:45 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. BINDA, Adam HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 11. kolo - Piatok 08.03.2019
8722 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
8723 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 8:45 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš GAJDOŠ, Adrián
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
8754 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
8755 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
8726 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
8756 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
8757 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
8725 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:45 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 14. kolo - Utorok 19.03.2019
8731 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:15 - TH STEEL Aréna Košice HERICH, Richard MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
8759 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 8:30 - ZŠ Čaňa HERICH, Richard HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
8758 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné SCHERBANIUK, Danylo FIC, Jakub LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
8728 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 10:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
8732 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 15. kolo - Nedeľa 31.03.2019
8735 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Michalovce REGENDA, Radoslav, Mgr. LOVÁS, Juraj, Mgr.

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
7751 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 9. kolo - Sobota 02.03.2019
7716 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Radoslav LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
7750 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 9. kolo - Sobota 02.03.2019
7717 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:45 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
7753 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 8:45 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
7752 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:15 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 6. kolo - Utorok 05.03.2019
7747 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Bardejov ZÁVATSKÝ, Matúš VERNAREC, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 13. kolo - Streda 06.03.2019
7729 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 18:15 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Peter LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 11. kolo - Piatok 08.03.2019
7722 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
7754 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Levoča ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
7723 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš GAJDOŠ, Adrián
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
7755 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 2. kolo - Utorok 12.03.2019
7739 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
7757 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Lukáš ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
7726 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
7756 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
7725 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 14. kolo - Utorok 19.03.2019
7731 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:30 - TH STEEL Aréna Košice HERICH, Richard MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
7759 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Levoča HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
7758 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné SCHERBANIUK, Danylo FIC, Jakub LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 13. kolo - Sobota 23.03.2019
7728 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 12:45 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 14. kolo - Sobota 30.03.2019
7732 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 15. kolo - Nedeľa 31.03.2019
7735 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Michalovce REGENDA, Radoslav, Mgr. LOVÁS, Juraj, Mgr.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 9. kolo - Sobota 02.03.2019
6716 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - TH STEEL Aréna Košice VARGA, Róbert, Ing. SÝKORA, Maroš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
6750 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Bardejov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
6751 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
6752 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 10. kolo - Nedeľa 03.03.2019
6720 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 12:00 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
6753 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 12:30 - ZŠ Bardejov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
6723 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
6755 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOVALČÍK, Jozef
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
6722 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin MAJERNÍK, Jakub
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
6754 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 13. kolo - Streda 13.03.2019
6728 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:15 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 12. kolo - Štvrtok 14.03.2019
6726 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
6725 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián HOMOLA, Marián LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
6756 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
6757 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 13. kolo - Utorok 19.03.2019
6729 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 16:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
6758 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal ŠČURKA, Samuel
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
6759 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:00 - ZŠ Čaňa HERICH, Richard HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
6732 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:15 - TH STEEL Aréna Košice HOMOLA, Marián GAJDOŠ, Radoslav

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 9. kolo - Sobota 02.03.2019
5716 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - TH STEEL Aréna Košice VARGA, Róbert, Ing. SÝKORA, Maroš LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
5750 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:30 - ZŠ Bardejov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 8. kolo - Sobota 02.03.2019
5751 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
5753 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:15 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 9. kolo - Nedeľa 03.03.2019
5752 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 10. kolo - Nedeľa 03.03.2019
5720 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 14:15 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 6. kolo - Utorok 05.03.2019
5747 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - ZŠ Bardejov ZÁVATSKÝ, Matúš VERNAREC, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
5723 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
5754 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:30 - ZŠ Levoča ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 10. kolo - Sobota 09.03.2019
5755 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOVALČÍK, Jozef
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 11. kolo - Sobota 09.03.2019
5722 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin MAJERNÍK, Jakub
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 13. kolo - Streda 13.03.2019
5728 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:30 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 12. kolo - Štvrtok 14.03.2019
5726 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 15:45 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
5725 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián HOMOLA, Marián LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
5756 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 11. kolo - Sobota 16.03.2019
5757 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Lukáš ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 13. kolo - Utorok 19.03.2019
5729 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 18:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
5758 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal ŠČURKA, Samuel
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 12. kolo - Sobota 23.03.2019
5759 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 14. kolo - Streda 27.03.2019
5732 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:15 - TH STEEL Aréna Košice HOMOLA, Marián GAJDOŠ, Radoslav

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 11. kolo - Nedeľa 10.03.2019
11321 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 10:25 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian HOMOLA, Marián

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 11. kolo - Nedeľa 10.03.2019
12321 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 8:30 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian HOMOLA, Marián

Súťaž prípraviek HP4 Východ

3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14113 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14114 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14115 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:15 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14116 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 10:15 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
10.3.2019 Bardejov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14133 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter FEKETE, Štefan
10.3.2019 Bardejov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14134 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter FEKETE, Štefan
10.3.2019 Bardejov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14135 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter FEKETE, Štefan
10.3.2019 Bardejov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14136 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 11:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter FEKETE, Štefan
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14173 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14176 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sršne Košice 12:30 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14174 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. HK Sršne Košice 13:45 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14175 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 14:45 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14153 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14154 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 12:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14117 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC Bulls Vranov 12:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14155 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 13:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14118 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:30 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14156 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 14:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14119 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 14:30 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14120 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:15 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
24.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14157 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 8:30 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
24.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14158 Hokejový klub Sabinov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 8:30 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
24.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14159 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:45 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
24.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14160 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:45 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
24.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14137 LIBA ACADEMY 11 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
24.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14138 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
24.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14139 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HK Sršne Košice 12:15 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
24.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14140 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:15 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14177 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:20 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14178 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sršne Košice 13:20 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14179 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HK Sršne Košice 14:25 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14180 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:25 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan

Súťaž prípraviek HP3 Východ

3.3.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14457 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.3.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14458 Hokejový klub Sabinov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.3.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14459 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.3.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14460 Hokejový klub Sabinov vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14413 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14414 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14415 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:45 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
3.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.03.2019
14416 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 12:45 - TH STEEL Aréna Košice SCHERBANIUK, Danylo VARGA, Róbert, Ing.
10.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14433 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 8:45 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HERICH, Richard
10.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14434 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spiš Indians 8:45 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HERICH, Richard
10.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14435 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HERICH, Richard
10.3.2019 HC Košice - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14436 Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš HERICH, Richard
10.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14469 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:10 - PSK aréna Prešov BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
10.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14470 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 10:10 - PSK aréna Prešov BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
10.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14471 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 11:20 - PSK aréna Prešov BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
10.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 10.03.2019
14472 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:20 - PSK aréna Prešov BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14473 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14476 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:30 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14474 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:45 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
16.3.2019 Trebišov - 0. kolo - Sobota 16.03.2019
14475 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 14:45 - ZŠ Trebišov MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14477 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:00 - PSK aréna Prešov MAKEĽ, Patrik BANÍK, Matej
17.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14478 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:00 - PSK aréna Prešov MAKEĽ, Patrik BANÍK, Matej
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14453 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14479 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:05 - PSK aréna Prešov MAKEĽ, Patrik BANÍK, Matej
17.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14480 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:05 - PSK aréna Prešov MAKEĽ, Patrik BANÍK, Matej
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14454 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14417 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC Bulls Vranov 12:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14455 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 13:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14418 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:30 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
17.3.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14456 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Spiš Indians 14:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14419 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 14:30 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
17.3.2019 Poprad - 0. kolo - Nedeľa 17.03.2019
14420 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:15 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14437 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:00 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14438 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:00 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14439 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HK Sršne Košice 12:05 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
24.3.2019 HA Slávia Prešov - 0. kolo - Nedeľa 24.03.2019
14440 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:05 - PSK aréna Prešov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan