Oznamy športového oddelenia rozhodcov a sekretariatu SZĽH:
1. Z dôvodu administratívnych zmien Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne do IS programu SZĽH. ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )
2. Rozhodcovia a inštruktori sú povinní sa ospravedlniť zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci do IS - informačného programu.
ospravedlnenie zaslané po termíne:
- 100b - neučasť na nominovanom stretnutí
- 30b - neskoré ospravedlnenie
- 10b - ospravedlnenie po doloženi PN
Ďakujem - V prípade otázok sa kontaktujte na p. Mgr. Juraj Sýkora 0918 234 848
3.Ručné vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)
4.Elektronické vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)
5.Kilometrovník 2018/19 (platný od 1.9.2018)
OZNAM EO SZĽH :
Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:
Stravné Maďarská republika:
Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky a pri návrate z Maďarskej republiky čas prechodu hraníc na územie Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).
Časové pásmo pre Maďarskú republiku:
Do 6 hodín 9,75 €
6-12 hodín 19,50 €
Nad 12 hodín 39€
Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:
Od hraníc :
Do 6 hodín 9,75 €
6-12 hodín 19,50 €
Nad 12 hodín 39€
Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )
Poistenie všetkých rozhodcov a inštruktorov na území Maďarskej republiky zabezpečuje SZĽH ( kontaktná osoba Mgr. Juraj Sýkora).
Vyúčtovania zasielať do 10-teho dňa nasledujúceho mesiaca vo formáte A5, používať kilometrovník platný od 1.9.2018, využívať v tlačive poznámku na uvedenie príslušných skutočností (napr. obchádzka, ubytovanie, a iné... ). Vyúčtovanie zasielať na adresu ekonomického oddelenia SZĽH.
OZNAM pre fakturantov:
EO SZĽH Vás žiada zasielať spolu s faktúrou vyúčtovanie originál + kópiu (pre archivačné účely).
OZNAM pre študentov:
Obratom žiadame zaslať na EO SZĽH potvrdenie o štúdiu, kontaktná osoba: Silvia Kočišová
*******************************************************************************************************************
Pravidlá ľadového hokeja 2018-2022
Pravidlá ľadového hokeja v slovenskom jazyku (aktualizované august 2018)
*****************************************************************************************************
*****************************************************************************************************
OZNAM SORO :
1. Z dôvodu ukončenia základných častí súťaží SZĽH sa bude delegačný list dopĺňať po spracovaní rozlosovania nadstavbových častí súťaží SZĽH
2. Termíny seminárov rozhodcov SZĽH pre sezónu 2019 /2020.
- EXM + inštruktori : 24.- 26.07.2019 v X-Bionic v Šamoríne
- 1.HL : 29.-31.07.2019 v X-Bionic v Šamoríne
- 2.HL : 31.07-02.08.2019 v X-Bionic v Šamoríne
**********************************************************************************************************************
355 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - ZŠ Nové Zámky | STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján ČAVOJSKÝ, Ján |
356 | Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. vs. MAC Budapest Hockey Club | 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BAČO, Štefan BAČO, Štefan |
357 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - ZŠ Nové Zámky | ŠTEFIK, Miroslav BALUŠKA, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing. |
358 | Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. vs. MAC Budapest Hockey Club | 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. KOLLÁR, Miroslav MAJLING, Ján MAJLING, Ján |
359 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 18:00 - ZŠ Detva | MÜLLNER, Róbert STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj |
360 | MAC Budapest Hockey Club vs. Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. | 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN | NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. VALO, Jozef VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
361 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 18:00 - ZŠ Detva | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. STANO, Peter, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
365 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert STANZEL, Matúš, Bc. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MARTINKO, Vladimír BENIAČ, Dalibor, Ing. |
366 | HKM a.s vs. MAC Budapest Hockey Club | 18:00 - ZŠ Zvolen | KONC st., Daniel NOVÁK, Milan, Ing. SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav KONTŠEK, Vladimír CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
367 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | JONÁK, Peter FRIDRICH, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. NEUZER, Erik |
368 | HKM a.s vs. MAC Budapest Hockey Club | 18:00 - ZŠ Zvolen | STANO, Peter, Ing. LOKŠÍK, Peter KONC ml., Daniel, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
369 | HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | NOVÁK, Milan, Ing. ŠTEFIK, Miroslav TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. KONC st., Juraj |
370 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - STEEL Arena Košice | JONÁK, Peter ADAMEC, Milan, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. MARTINKO, Vladimír LAUFF, Rudolf, Mgr. |
371 | HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. BABIC, Vladimir BOGDAŇ, Andrej, Ing. SOLTÉSZ, Áron KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
372 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - STEEL Arena Košice | ŠTEFIK, Miroslav STANO, Peter, Ing. ROJÍK, Peter GAJAN st., Rastislav MARTINKO, Vladimír BENIAČ, Dalibor, Ing. |
414 | MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 19:00 - Niké Aréna Žilina | RENCZ, Dániel KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. MUZSIK, Norbert LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
415 | MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:30 - Niké Aréna Žilina | NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
373 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 18:00 - ZŠ Detva | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. SYNEK, Šimon, PaedDr. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
374 | MAC Budapest Hockey Club vs. HKM a.s | 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN | MÜLLNER, Róbert LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNG, Roman, Ing. JURČIAK, Rudolf |
375 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 18:00 - ZŠ Detva | BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav GAJAN st., Rastislav TVRDOŇ, Jozef MIHÁLIK, Vladimír, Ing. JUNG, Roman, Ing. |
376 | MAC Budapest Hockey Club vs. HKM a.s | 18:00 - Vasas Ice Center Budapest, HUN | JONÁK, Peter VALACH, Miroslav, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
377 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONTŠEK, Vladimír KONC st., Juraj |
378 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 18:00 - ZŠ Poprad | STANO, Peter, Ing. KONC st., Daniel VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
416 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:30 - ZŠ Michalovce | OROLIN, Tomáš, Bc. VALACH, Miroslav, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
379 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
380 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 18:00 - ZŠ Poprad | FRIDRICH, Vladimír, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. GAJAN st., Rastislav SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. KONTŠEK, Vladimír |
417 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:30 - ZŠ Michalovce | OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
382 | HKM a.s vs. MAC Budapest Hockey Club | 18:00 - ZŠ Zvolen | KONC st., Daniel GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. MARTINKO, Vladimír LAUFF, Rudolf, Mgr. |
381 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 19:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | STANO, Peter, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
383 | HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj MIHÁLIK, Vladimír, Ing. |
384 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - STEEL Arena Košice | STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
418 | MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:30 - Niké Aréna Žilina | NOVÁK, Milan, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KONC ml., Daniel, Bc. KOLLÁR, Miroslav KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
387 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. BALUŠKA, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KONTŠEK, Vladimír MARTINKO, Vladimír |
388 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 18:00 - ZŠ Poprad | STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav GEGÁŇ, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav MIHÁLIK, Vladimír, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
419 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:30 - ZŠ Michalovce | JONÁK, Peter GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
420 | MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:00 - Niké Aréna Žilina | JONÁK, Peter MÜLLNER, Róbert OROLIN, Michal, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
393 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KONC st., Juraj KONTŠEK, Vladimír |
394 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | JONÁK, Peter NOVÁK, Milan, Ing. SMREK, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
395 | HKM a.s vs. HK Nitra, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | BALUŠKA, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. MARTINKO, Vladimír |
396 | HKM a.s vs. HK Nitra, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONTŠEK, Vladimír BENIAČ, Dalibor, Ing. |
397 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 18:00 - ZŠ Poprad | KONC st., Daniel STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír MIHÁLIK, Vladimír, Ing. |
398 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 18:00 - ZŠ Poprad | BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav SYNEK, Šimon, PaedDr. GAJAN st., Rastislav MARTINKO, Vladimír LAUFF, Rudolf, Mgr. |
399 | HK Nitra, s.r.o. vs. HKM a.s | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef SMREK, Martin, Ing. KONC st., Juraj MARTINKO, Vladimír |
400 | HK Nitra, s.r.o. vs. HKM a.s | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
401 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | NOVÁK, Milan, Ing. KONC st., Daniel JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
813 | Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:30 - ZŠ Martin | ŠTEFIK, Miroslav VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír |
814 | Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:30 - ZŠ Martin | LOKŠÍK, Peter BACHÚRIK, Jozef, Bc. GAJAN st., Rastislav WOLF, Vladimír, Ing. HOLOMEK, Vladimír |
832 | Hokejový klub Levice vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 17:30 - ZŠ Levice | DRUGA, Norbert HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj JEDLIČKA, Peter |
833 | Hokejový klub Levice vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 17:30 - ZŠ Levice | DRUGA, Norbert BACHÚRIK, Jozef, Bc. HANKO, Peter STANKOVIČ, Patrik, Bc. |
815 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový klub Martin o.z. | 17:30 - ZŠ Michalovce | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. VALKO, Karol, Ing. GAVALIER, Róbert GAJAN st., Rastislav FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš |
834 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Levice | 17:00 - ZŠ Zvolen | VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. |
816 | Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:30 - ZŠ Martin | ŠTEFIK, Miroslav ŽÁK, Marek, Mgr. DURMIS, Oto JUNEK, Martin KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
817 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový klub Martin o.z. | 17:30 - ZŠ Michalovce | NOVÁK, Milan, Ing. MĹKVY, Michal, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert NEUZER, Erik CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
1244 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 15:00 - Skalica Aréna | MÜLLNER, Róbert VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
1245 | HC Košice s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 16:30 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
1243 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - Niké Aréna Žilina | ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
1246 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 17:00 - Arena Ondreja Nepelu | FRIDRICH, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. TVRDOŇ, Jozef MACKO, Peter, Ing. |
1247 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - Niké Aréna Žilina | VALACH, Miroslav, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav DURMIS, Oto KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
1248 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:00 - Skalica Aréna | LOKŠÍK, Peter PURGAT, Patrik JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. HOLOMEK, Vladimír |
1253 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 15:00 - ZŠ Poprad | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš |
1254 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | VALACH, Miroslav, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef DURMIS, Oto HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír |
1255 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 15:00 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír |
1256 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Rudolf JURČIAK, Rudolf |
1257 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav MAJLING, Ján MAJLING, Ján |
1258 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | JONÁK, Peter GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC ml., Juraj VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
1260 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 15:45 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel ADAMEC, Milan, Mgr. KONC ml., Juraj GEGÁŇ, Tomáš, Bc. HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír |
1259 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | LOKŠÍK, Peter ŽÁK, Marek, Mgr. KOLLÁR, Miroslav KRAJČÍK, Martin, Mgr. MAJLING, Ján MAJLING, Ján |
1261 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 17:00 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír |
1262 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ADAMEC, Milan, Mgr. VALACH, Miroslav, Ing. VALO, Jozef KRAJČÍK, Martin, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
1267 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | VALACH, Miroslav, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter MAJLING, Ján MAJLING, Ján |
1270 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:00 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš |
1271 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:00 - ZŠ Poprad | KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír |
1268 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel ŽÁK, Marek, Mgr. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj |
1272 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LOKŠÍK, Peter MÜLLNER, Róbert KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
1273 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LOKŠÍK, Peter ADAMEC, Milan, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
2315 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC Košice s.r.o. | 12:15 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin |
2313 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 13:00 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin VALACHOVIČ, Tomáš |
2316 | MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:15 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
2311 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. |
2312 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - Niké Aréna Žilina | NOVÁK, Milan, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
2317 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s | 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef |
2314 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | ŽÁK, Marián SMREK, Martin, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. |
2319 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 9:30 - Niké Aréna Žilina | LOKŠÍK, Peter MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
2320 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 10:00 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan |
2324 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s | 10:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef |
2323 | MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:00 - ZŠ Martin | VIDO, Ľuboš, Ing. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
2318 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. CRMAN, Filip, Bc. |
2322 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC Košice s.r.o. | 14:45 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. |
2321 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 16:45 - ZŠ Spišská Nová Ves | GAJAN st., Rastislav GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin |
2369 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 11:45 - ZŠ Poprad | KORBA, Martin, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert |
2367 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. |
2368 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 14:00 - STEEL Arena Košice | KORBA, Peter, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav |
2370 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam |
2388 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | KOLLÁR, Miroslav PAULÍNY, Jozef ČÍŽ, Martin, Ing. |
2389 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HKM a.s | 14:00 - Niké Aréna Žilina | PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HANKO, Peter |
2387 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 16:00 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal |
2391 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 10:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto PAULÍNY, Jozef |
2371 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN | 10:30 - Arena Ondreja Nepelu | TVRDOŇ, Jozef VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. |
2373 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 11:45 - ZŠ Poprad | GAJAN st., Rastislav ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. |
2390 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 12:00 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Mgr. |
2372 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 14:00 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav |
2374 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ŽÁK, Marek, Mgr. NOSEK, Martin JURČIAK, Adam |
2376 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. | 16:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | KORBA, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš |
2378 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 16:00 - ZŠ Púchov | ŠTEFIK, Miroslav HODOŇ, Daniel JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír |
2411 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HKM a.s | 16:00 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír |
2375 | MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 17:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej DURMIS, Oto KRAMÁR, Dušan , Ing. |
2377 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | STANO, Peter, Ing. KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján |
2394 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 13:00 - ZŠ Michalovce | KORBA, Martin, Ing. VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal KOVARIK, Marcel |
2380 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. | 16:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš |
2382 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 16:00 - ZŠ Púchov | LOKŠÍK, Peter HODOŇ, Daniel FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
2381 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | IVAN, Richard, Bc. ROJÍK, Peter KRIŠTOF, Erik MAJLING, Ján |
2393 | HKM a.s vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej |
2405 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 14:00 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. RIŠ, Jaroslav KOVARIK, Marcel |
2396 | HKM a.s vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 17:00 - ZŠ Zvolen | VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter HANKO, Peter |
2385 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:00 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert MARTINKO, Vladimír |
2392 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - Niké Aréna Žilina | LESAY, Dominik DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
2409 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 12:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | VALACH, Miroslav, Ing. MACEK, Michal PAULÍNY, Jozef |
2395 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 12:30 - Niké Aréna Žilina | GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
2418 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LOKŠÍK, Peter MĹKVY, Michal, Bc. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír |
2417 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef MICHNA, Richard KACEJ, Lukáš, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján |
2419 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 10:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef MAŠKULKA, Adam MICHNA, Richard |
2420 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LOKŠÍK, Peter ŽÁK, Marek, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
2416 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 12:15 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. |
2415 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 16:30 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián PURGAT, Patrik HARINGA, Ivan |
2413 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 11:00 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan |
2412 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 12:00 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír |
2422 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 12:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KOLLÁR, Miroslav VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub MAJLING, Ján MAJLING, Ján |
2397 | HKM a.s vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 14:00 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ŠEBEŇ, Erik ROJÍK, Peter |
2399 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 15:45 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj |
2421 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš |
2400 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 9:30 - Niké Aréna Žilina | LOKŠÍK, Peter DURMIS, Oto JURČIAK, Adam |
2423 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 11:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. JANIGA, Matej, Ing. GAJAN st., Rastislav FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš |
2401 | HKM a.s vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 11:30 - ZŠ Zvolen | ŽÁK, Marek, Mgr. HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej |
2398 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 12:00 - Niké Aréna Žilina | LOKŠÍK, Peter DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
2425 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:30 - ZŠ V. Dzurillu plocha II. | JONÁK, Peter FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
2410 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 14:30 - Skalica Aréna | JANČÍK, Roman PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan |
2402 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HKM a.s | 16:00 - ZŠ Michalovce | KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BAČO, Štefan |
2407 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 12:00 - Tipsport Aréna Nitra | BACHÚRIK, Jozef, Bc. HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír |
2624 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef DURMIS, Oto CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
2406 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s | 15:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert |
2427 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ŠTEFIK, Miroslav VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján MAJLING, Ján |
2403 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. |
2404 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 10:30 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. |
2625 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | JONÁK, Peter GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr. HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír |
3192 | HKM a.s vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 14:00 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik |
3193 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 14:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián |
3194 | Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava | 14:00 - ZŠ Trnava | MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. PIOVARČI, Denis |
3217 | Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | KRIST, Mário, Ing. LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing. |
3195 | HKM a.s vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 10:30 - ZŠ Zvolen | ROJÍK, Peter TRNKA, Jakub |
3198 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 10:30 - ZŠ Topoľčany | ŽÁK, Marek, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef |
3218 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - ZŠ Považská Bystrica | VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
3197 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 16:30 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal |
3200 | HOBA Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KOVALÍK, Ľubor, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. |
3220 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. | 14:00 - ZŠ Považská Bystrica | VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. ZNAK, Marián, Mgr. |
3199 | Hokejový klub Trnava vs. HKM a.s | 17:30 - ZŠ Trnava | MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko MAŠKULKA, Adam |
3202 | HOBA Bratislava vs. HKM a.s | 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka | JONÁK, Peter KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. |
3201 | Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 14:00 - ZŠ Trnava | NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing. |
3204 | HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka | MOLLER, Anton, Ing. OLLE, Marian ŠOTEK, Marko |
3196 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HKM a.s | 14:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KRAJČÍK, Martin, Mgr. |
3203 | Hokejový klub Trnava vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 14:00 - ZŠ Trnava | FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis |
3223 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. | 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | FRIDRICH, Vladimír, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. MICHNA, Richard |
3205 | HOBA Bratislava vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka | FRIDRICH, Vladimír, Ing. MICHNA, Richard HREHOR, Zdenko, Ing. |
3206 | Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 14:00 - ZŠ Trnava | PURGAT, Patrik JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
3210 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HKM a.s | 16:30 - ZŠ Michalovce | SMEREK, Vladimír REGENDA, Radoslav, Mgr. PAVLOTTY, Jakub |
3209 | HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava | 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka | MOLLER, Anton, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. ŠOTEK, Marko |
3207 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. HKM a.s | 18:45 - TH STEEL Aréna Košice | SMEREK, Vladimír KORBA, Martin, Ing. BORZA, Michal, Ing. |
4251 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava | 11:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián |
4253 | HOBA Bratislava vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov | 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka | MOLLER, Anton, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing. CRMAN, Filip, Bc. |
4252 | Hokejový klub Brezno vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - Aréna Brezno | IVAN, Richard, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. |
4254 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | LESAY, Dominik VONDRA, Mário HODOŇ, Daniel |
4275 | Hokejový club Lučenec vs. Mládež HC 46 Bardejov | 14:00 - ZŠ Lučenec | TRNKA, Jakub STAŠŠÁK, Martin |
4266 | Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany | 14:30 - ZŠ Partizánske | KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KÚDEĽOVÁ, Michaela |
4256 | Hokejový klub Brezno vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10:30 - Aréna Brezno | STAŠŠÁK, Martin ŠEBEŇ, Erik |
4277 | Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový club Lučenec | 14:00 - ZŠ Bardejov | WOLF, Vladimír, Ing. PAVLOTTY, Jakub |
4268 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 16:15 - ZŠ Nové Zámky | DRUGA, Norbert STANKOVIČ, Patrik, Bc. HVOJNÍK, Adrián |
4279 | MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový club Lučenec | 10:30 - ZŠ Trebišov | HOVAN, Richard TOMÁŠ, Michal |
4281 | Hokejový club Lučenec vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 15:00 - ZŠ Lučenec | KURČÍK, Martin PAULÍK, Maroš STAŠŠÁK, Martin |
4283 | MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov | 17:00 - ZŠ Trebišov | KORBA, Martin, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. PAVLOTTY, Jakub BAČO, Štefan |
4287 | Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 14:00 - ZŠ Trnava | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. HVOJNÍK, Adrián PIOVARČI, Denis |
4288 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava | 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | BELICA, Marek, Ing. MICHNA, Richard OLLE, Marian |
4270 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany | 16:00 - ZŠ Nové Zámky | DRUGA, Norbert KÚDEĽOVÁ, Michaela STANKOVIČ, Patrik, Bc. |
4289 | Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 10:30 - ZŠ Trnava | FRIDRICH, Vladimír, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
4290 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava | 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | TVRDOŇ, Jozef HREHOR, Zdenko, Ing. OLLE, Marian |
4285 | Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 12:00 - ZŠ Bardejov | KORBA, Martin, Ing. PAVLOTTY, Jakub |
4292 | HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10:15 - ZŠ BA - Dúbravka | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BENIAČ, Lukáš, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. |
4272 | HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | NOVÁK, Milan, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef |
4291 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava | 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | ŽÁK, Marek, Mgr. MAKÚCH, Marek, Ing. JURČIAK, Adam |
4294 | HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka | MOLLER, Anton, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. MUDRIK, Martin |
4296 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava | 11:15 - ZŠ V. Dzurillu plocha II. | VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. MICHNA, Richard VRÁBEL, Jozef, Ing. |
4274 | Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 14:30 - ZŠ Partizánske | HVOJNÍK, Adrián DANKO, Ľubomír |
4297 | Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 16:00 - ZŠ Trnava | MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis |
4298 | Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - ZŠ Trnava | MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
15063 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN | 17:00 - STEEL Arena Košice | SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. RIŠ, Jaroslav |
15064 | ŽHK POPRAD vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen | 18:15 - ZŠ Poprad | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária JANIGA, Matej, Ing. |
15067 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen | 17:00 - TH STEEL Aréna Košice | FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. BORZA, Michal, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr. |
15072 | ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN | 18:15 - ZŠ Poprad | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. |
15068 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen | 17:00 - TH STEEL Aréna Košice | FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. BORZA, Michal, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr. FINDURA, Mikuláš |
15073 | ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN | 18:15 - ZŠ Poprad | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. |
15069 | Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) | 14:00 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš ŠEBEŇ, Erik |
15074 | MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD | 17:30 - ZŠ Martin | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. FINDURA, Mikuláš |
15075 | MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD | 13:00 - ZŠ Martin | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. FINDURA, Mikuláš |
9505 | Mládež HC 46 Bardejov vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 11:00 - ZŠ Bardejov | JURKO, Michal, Bc. HOVAN, Richard |
9330 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový Club KOŠICE | 16:00 - ZŠ Zvolen | KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter |
9323 | MHA MARTIN vs. Hokejový Club KOŠICE | 10:30 - ZŠ Martin | GAJDOŠÍK, Ivan HAJNIK, Martin MACEK, Michal |
9326 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub Trnava | 11:30 - ZŠ Prievidza | VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter |
9327 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MŠK Púchov s.r.o. | 15:15 - ZŠ Poprad | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária JANIGA, Matej, Ing. |
9324 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik |
9325 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | KONC ml., Daniel, Bc. VALO, Jozef |
9328 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | PETERKA, Lukáš PAULÍNY, Jozef ĎURINA, Vladimír, Bc. |
9507 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 7:30 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. |
9331 | MHA MARTIN vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 10:30 - ZŠ Martin | VIDO, Ľuboš, Ing. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
9449 | Hokejový klub Levice vs. HOBA Bratislava | 11:00 - ZŠ Levice | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KÚDEĽOVÁ, Michaela STANKOVIČ, Patrik, Bc. |
9335 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 11:45 - ZŠ Poprad | ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. HOVAN, Richard |
9450 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Športový klub polície Bratislava | 12:30 - Niké Aréna Žilina | JURČIAK, Adam ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
9334 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 13:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš KUBALA, Peter |
9333 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 13:30 - ZŠ Prievidza | KRIST, Mário, Ing. PAULÍK, Maroš HUS, Igor, JUDr. |
9336 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno | 13:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc. |
9448 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 13:30 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián |
9451 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 13:30 - ZŠ Považská Bystrica | GAJDOŠÍK, Ivan HAJNIK, Martin MACEK, Michal |
9506 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 13:45 - ZŠ Spišská Nová Ves | GAJAN st., Rastislav GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin |
9332 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Trnava | 14:45 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. |
9401 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:45 - ZŠ Prievidza | LESAY, Dominik VONDRA, Mário |
9471 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Športový klub polície Bratislava | 17:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing. VACULA, Adrián, Mgr. |
9498 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 14:00 - ZŠ Detva | ROJÍK, Peter IVAN, Richard, Bc. KRIŠTOF, Erik |
9350 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš | HANKO, Peter PAULÍNY, Jozef |
9347 | HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež | 13:00 - Arena Ondreja Nepelu | BELICA, Marek, Ing. MUDRIK, Martin KOVALÍK, Ľubor, Bc. |
9340 | Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež | 9:00 - ZŠ Trnava | JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis |
9338 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. NOSEK, Martin |
9341 | Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Brezno | 13:30 - STEEL Arena Košice | ŽÁK, Marián HOVAN, Richard |
9337 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - ZŠ Púchov | GAJDOŠÍK, Ivan HODOŇ, Daniel VONDRA, Mário |
9342 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 16:00 - TH STEEL Aréna Košice | SMEREK, Vladimír HOVAN, Richard |
9339 | HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. MHA MARTIN | 17:00 - Arena Ondreja Nepelu | MOLLER, Anton, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr. |
9510 | Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mládež HC 46 Bardejov | 10:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok | PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal |
9454 | Hokejový klub Levice vs. Športový klub polície Bratislava | 11:00 - ZŠ BA - Ružinov pl.II | DRUGA, Norbert STANKOVIČ, Patrik, Bc. |
9344 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef |
9345 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 11:30 - ZŠ Púchov | HATALA, Gabriel, Ing. HODOŇ, Daniel VONDRA, Mário |
9453 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | MICHNA, Richard MUDRIK, Martin OLLE, Marian |
9349 | Hokejový Club KOŠICE vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 12:00 - STEEL Arena Košice | KORBA, Martin, Ing. SMREK, Martin, Ing. |
9346 | Hokejový klub Trnava vs. MHA MARTIN | 13:30 - ZŠ Trnava | MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter |
9452 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 13:30 - ZŠ Považská Bystrica | LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
9509 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 13:30 - ZŠ Humenné | PIOVAR, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr. |
9348 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Brezno | 14:30 - TH STEEL Aréna Košice | KORBA, Peter, Ing. SMEREK, Vladimír |
9455 | HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka | MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko |
9511 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 15:00 - ZŠ Detva | KOLLÁR, Miroslav IVAN, Richard, Bc. KRIŠTOF, Erik |
9394 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 12:15 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. JEDLIČKA, Peter |
9402 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový Club KOŠICE | 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš | KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef |
9393 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub Brezno | 17:00 - ZŠ Prievidza | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr. |
9473 | Športový klub polície Bratislava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II | BELICA, Marek, Ing. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. |
9469 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 17:00 - Niké Aréna Žilina | GAJDOŠÍK, Ivan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. DURMIS, Oto |
9356 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. | 11:30 - ZŠ Prievidza | VALO, Jozef LESAY, Jozef |
9364 | Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 13:45 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. |
9352 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava | 14:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | TRNKA, Jakub HANKO, Peter |
9464 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Športový klub polície Bratislava | 14:00 - ZŠ Topoľčany | JURČIAK, Adam NOSEK, Martin |
9353 | MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. | 15:00 - ZŠ Martin | KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej |
9351 | Hokejový klub Brezno vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 17:00 - Aréna Brezno | GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal |
9354 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc. |
9355 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 18:45 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír |
9457 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Športový klub polície Bratislava | 9:00 - Skalica Aréna | HARINGA, Ivan JUNEK, Martin |
9459 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 9:30 - Niké Aréna Žilina | HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc. |
9514 | Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 9:45 - ZŠ Bardejov | PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard |
9513 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 10:00 - ZS Rimavská Sobota | STAŠŠÁK, Martin KURČÍK, Martin |
9361 | MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 10:30 - ZŠ Martin | JAKUBEC, Andrej KOVÁČIK, Michal |
9456 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava | 11:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr. |
9458 | Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 11:00 - ZŠ Levice | STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. |
9360 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MŠK Púchov s.r.o. | 12:30 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KÚDEĽOVÁ, Michaela ŠEBEŇ, Erik |
9358 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 13:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub |
9359 | Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Trnava | 13:30 - Aréna Brezno | HANKO, Peter HUS, Igor, JUDr. |
9362 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 13:30 - ZŠ Prievidza | HVOJNÍK, Adrián ŠTEFIK, Miroslav |
9515 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert |
9363 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. | 14:45 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj |
9468 | Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 11:00 - ZŠ Levice | STANKOVIČ, Patrik, Bc. KÚDEĽOVÁ, Michaela |
9517 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov | 13:15 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin RIŠ, Jaroslav |
9406 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MHA MARTIN | 17:00 - ZŠ Zvolen | ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin |
9527 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 14:00 - ZŠ Humenné | MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub |
9270 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 16:45 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub |
9411 | Hokejový klub Brezno vs. MHA MARTIN | 16:00 - Aréna Brezno | HANKO, Peter PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš |
9463 | Športový klub polície Bratislava vs. HOBA Bratislava | 17:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II | MOLLER, Anton, Ing. VACULA, Adrián, Mgr. HREHOR, Zdenko, Ing. |
9277 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. | 16:15 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | IVAN, Richard, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav |
9365 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN | 13:00 - ZŠ Poprad | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert |
9271 | Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Trnava | 13:30 - STEEL Arena Košice | SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. HOVAN, Richard |
9269 | Hokejový klub Brezno vs. MŠK Púchov s.r.o. | 14:00 - Aréna Brezno | IVAN, Richard, Bc. PAULÍNY, Jozef |
9366 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež | 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš | GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal |
9272 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 16:30 - TH STEEL Aréna Košice | SMEREK, Vladimír JANIGA, Matej, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. |
9372 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MHA MARTIN | 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš | PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. MACEK, Michal |
9462 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | BELICA, Marek, Ing. VACULA, Adrián, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. |
9519 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 11:30 - ZŠ Detva | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš IVAN, Richard, Bc. |
9460 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 12:30 - Niké Aréna Žilina | GAJDOŠÍK, Ivan HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc. |
9276 | Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 13:30 - Aréna Brezno | ROJÍK, Peter PAULÍNY, Jozef ŠEBEŇ, Erik |
9278 | Hokejový Club KOŠICE vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 13:30 - STEEL Arena Košice | JURKO, Michal, Bc. HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav KOVARIK, Marcel |
9279 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Trnava | 13:30 - TH STEEL Aréna Košice | SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. HOVAN, Richard |
9461 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Levice | 13:30 - ZŠ Považská Bystrica | HATALA, Gabriel, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. |
9518 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 13:30 - ZŠ Humenné | MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub |
9373 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež | 14:00 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert |
9378 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír KONC ml., Juraj |
9382 | Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. | 11:45 - Aréna Brezno | ROJÍK, Peter HANKO, Peter PAULÍNY, Jozef |
9526 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 13:30 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub |
9467 | Hokejový klub Levice vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 11:00 - ZŠ Levice | DRUGA, Norbert |
9396 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 13:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš | GAJDOŠÍK, Ivan HANKO, Peter |
9388 | Hokejový klub Brezno vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 16:00 - Aréna Brezno | ROJÍK, Peter KRIŠTOF, Erik TRNKA, Jakub |
9381 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 14:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | GAJDOŠÍK, Ivan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. TRNKA, Jakub |
9383 | MHA MARTIN vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 16:30 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej KOVÁČIK, Michal |
9294 | Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 9:00 - ZŠ Trnava | MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis |
9379 | Hokejový Club KOŠICE vs. MŠK Púchov s.r.o. | 13:30 - STEEL Arena Košice | SMEREK, Vladimír HOMOLA, Ondrej, Ing. HOVAN, Richard |
9380 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 16:00 - TH STEEL Aréna Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. HOMOLA, Ondrej, Ing. JANIGA, Matej, Ing. |
9384 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš ZNAK, Marián, Mgr. |
9523 | Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 9:45 - ZŠ Bardejov | PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard |
9386 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 11:30 - TH STEEL Aréna Košice | SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária |
9389 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. | 12:15 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | PETERKA, Lukáš ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub |
9391 | MHA MARTIN vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 12:30 - ZŠ Martin | VIDO, Ľuboš, Ing. JAKUBEC, Andrej KOVÁČIK, Michal |
9387 | Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 13:30 - STEEL Arena Košice | KORBA, Peter, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. KORBA, Martin, Ing. |
9390 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 13:30 - ZŠ Zvolen | ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik STAŠŠÁK, Martin |
9521 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 13:30 - ZŠ Detva | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. HANKO, Peter PAULÍK, Maroš |
9466 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 13:45 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik ŠEFČÍK, Juraj, Ing. HARINGA, Ivan |
9465 | HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka | BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing. MUDRIK, Martin |
40114 | Island U18 vs. Mexiko U18 | 16:00 - ZŠ Hamuliakovo | MOLLER, Anton, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing. OLLE, Marian |
40116 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Rumunsko U18 | 16:00 - ZŠ Prievidza | HANKO, Peter PAULÍK, Maroš |
40115 | HK Iskra Partizánske vs. Rumunsko U18 | 14:30 - ZŠ Partizánske | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír |
30033 | Východ vs. Západ | 17:00 - ZŠ Kežmarok | SMEREK, Vladimír PAULÍNY, Jozef BORZA, Michal, Ing. |