Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č. 9. ( 2018/2019)

Oznamy športového oddelenia rozhodcov a sekretariatu SZĽH:

 

1. Z dôvodu administratívnych zmien Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

 

2.  Rozhodcovia a inštruktori sú povinní sa ospravedlniť zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci do IS - informačného programu.

     ospravedlnenie zaslané po termíne:

   - 100b - neučasť na nominovanom stretnutí

   -  30b - neskoré ospravedlnenie    

   -  10b - ospravedlnenie po doloženi PN

    Ďakujem - V prípade otázok sa kontaktujte na p. Mgr. Juraj Sýkora  0918 234 848

3.Ručné vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)

4.Elektronické vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)

5.Kilometrovník 2018/19 (platný od 1.9.2018)

 

OZNAM EO SZĽH :

Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:

Stravné Maďarská republika:

Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky  a pri návrate z Maďarskej republiky  čas prechodu hraníc na územie  Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).

Časové pásmo pre Maďarskú republiku:

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:

Od hraníc :

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )

Poistenie všetkých rozhodcov a inštruktorov na území Maďarskej republiky zabezpečuje SZĽH ( kontaktná osoba Mgr. Juraj Sýkora).

Vyúčtovania zasielať do 10-teho dňa nasledujúceho mesiaca vo formáte A5, používať kilometrovník platný od 1.9.2018, využívať v tlačive poznámku na uvedenie príslušných skutočností (napr. obchádzka, ubytovanie, a iné... ). Vyúčtovanie zasielať na adresu ekonomického oddelenia SZĽH.

OZNAM pre fakturantov:

EO SZĽH Vás žiada zasielať spolu s faktúrou vyúčtovanie originál + kópiu (pre archivačné účely).

OZNAM pre študentov:

Obratom žiadame zaslať na EO SZĽH potvrdenie o štúdiu, kontaktná osoba: Silvia Kočišová

*******************************************************************************************************************

Pravidlá ľadového hokeja 2018-2022

Pravidlá ľadového hokeja v slovenskom jazyku  (aktualizované august 2018)

*****************************************************************************************************

*****************************************************************************************************

OZNAM SORO :

1. Z dôvodu ukončenia základných častí súťaží SZĽH sa bude delegačný list dopĺňať po spracovaní rozlosovania nadstavbových častí súťaží SZĽH

2. Termíny seminárov rozhodcov SZĽH pre sezónu 2019 /2020.

- EXM + inštruktori : 24.- 26.07.2019 v X-Bionic v Šamoríne

- 1.HL : 29.-31.07.2019 v X-Bionic v Šamoríne

- 2.HL : 31.07-02.08.2019 v X-Bionic v Šamoríne

**********************************************************************************************************************

 

Tipsport liga

Kvalifikácia Play-Off - 1. kolo - Piatok 01.03.2019
355 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Nové Zámky STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján ČAVOJSKÝ, Ján
Kvalifikácia Play-Off - 1. kolo - Piatok 01.03.2019
356 Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. vs. MAC Budapest Hockey Club 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BAČO, Štefan BAČO, Štefan
Kvalifikácia Play-Off - 2. kolo - Sobota 02.03.2019
357 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Nové Zámky ŠTEFIK, Miroslav BALUŠKA, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Kvalifikácia Play-Off - 2. kolo - Sobota 02.03.2019
358 Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. vs. MAC Budapest Hockey Club 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. KOLLÁR, Miroslav MAJLING, Ján MAJLING, Ján
Kvalifikácia Play-Off - 3. kolo - Pondelok 04.03.2019
359 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 18:00 - ZŠ Detva MÜLLNER, Róbert STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Kvalifikácia Play-Off - 3. kolo - Pondelok 04.03.2019
360 MAC Budapest Hockey Club vs. Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. VALO, Jozef VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing.
Kvalifikácia Play-Off - 4. kolo - Utorok 05.03.2019
361 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 18:00 - ZŠ Detva GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. STANO, Peter, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
PlayOff Štvrťfinále - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
365 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica SNÁŠEL, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert STANZEL, Matúš, Bc. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MARTINKO, Vladimír BENIAČ, Dalibor, Ing.
PlayOff Štvrťfinále - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
366 HKM a.s vs. MAC Budapest Hockey Club 18:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav NOVÁK, Milan, Ing. KONTŠEK, Vladimír CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
PlayOff Štvrťfinále - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
367 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica FRIDRICH, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. NEUZER, Erik JONÁK, Peter
PlayOff Štvrťfinále - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
368 HKM a.s vs. MAC Budapest Hockey Club 18:00 - ZŠ Zvolen STANO, Peter, Ing. LOKŠÍK, Peter KONC ml., Daniel, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
PlayOff Štvrťfinále - 1. kolo - Pondelok 11.03.2019
369 HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - Nitra Aréna TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. KONC st., Juraj ŠTEFIK, Miroslav NOVÁK, Milan, Ing.
PlayOff Štvrťfinále - 1. kolo - Pondelok 11.03.2019
370 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 18:00 - STEEL Arena Košice JONÁK, Peter OROLIN, Michal, Mgr. MARTINKO, Vladimír LAUFF, Rudolf, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. ADAMEC, Milan, Mgr.
PlayOff Štvrťfinále - 2. kolo - Utorok 12.03.2019
371 HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - Nitra Aréna BABIC, Vladimir BOGDAŇ, Andrej, Ing. SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. KONC st., Juraj SNÁŠEL, Vladimír, Ing.
PlayOff Štvrťfinále - 2. kolo - Utorok 12.03.2019
372 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 18:00 - STEEL Arena Košice ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter GAJAN st., Rastislav MARTINKO, Vladimír STANO, Peter, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Baráž o Tisportligu - 1. kolo - Utorok 12.03.2019
414 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 19:00 - ZŠ Žilina KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. RENCZ, Dániel MUZSIK, Norbert
Baráž o Tisportligu - 2. kolo - Streda 13.03.2019
415 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 17:30 - ZŠ Žilina NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
PlayOff Štvrťfinále - 3. kolo - Streda 13.03.2019
373 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Detva SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. SYNEK, Šimon, PaedDr. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
PlayOff Štvrťfinále - 3. kolo - Streda 13.03.2019
374 MAC Budapest Hockey Club vs. HKM a.s 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN JURČIAK, Rudolf MÜLLNER, Róbert LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNG, Roman, Ing.
PlayOff Štvrťfinále - 4. kolo - Štvrtok 14.03.2019
375 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. GAJAN st., Rastislav MIHÁLIK, Vladimír, Ing. JUNG, Roman, Ing. TVRDOŇ, Jozef ŠTEFIK, Miroslav
PlayOff Štvrťfinále - 4. kolo - Štvrtok 14.03.2019
376 MAC Budapest Hockey Club vs. HKM a.s 18:00 - Vasas Ice Center Budapest, HUN JONÁK, Peter VALACH, Miroslav, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
PlayOff Štvrťfinále - 3. kolo - Piatok 15.03.2019
377 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KONTŠEK, Vladimír KONC st., Juraj GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ŠTEFIK, Miroslav
PlayOff Štvrťfinále - 3. kolo - Piatok 15.03.2019
378 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Poprad STANO, Peter, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. KONC st., Daniel
Baráž o Tisportligu - 3. kolo - Sobota 16.03.2019
416 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Michalovce OROLIN, Tomáš, Bc. VALACH, Miroslav, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
PlayOff Štvrťfinále - 4. kolo - Sobota 16.03.2019
379 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
PlayOff Štvrťfinále - 4. kolo - Sobota 16.03.2019
380 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Poprad GAJAN st., Rastislav SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. KONTŠEK, Vladimír FRIDRICH, Vladimír, Ing. NOVÁK, Milan, Ing.
Baráž o Tisportligu - 4. kolo - Nedeľa 17.03.2019
417 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Michalovce OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
PlayOff Štvrťfinále - 5. kolo - Nedeľa 17.03.2019
382 HKM a.s vs. MAC Budapest Hockey Club 18:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. STANZEL, Matúš, Bc. MARTINKO, Vladimír JOBBÁGY, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
PlayOff Štvrťfinále - 5. kolo - Nedeľa 17.03.2019
381 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 19:00 - ZŠ Banská Bystrica STANO, Peter, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav KONC st., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
PlayOff Štvrťfinále - 5. kolo - Pondelok 18.03.2019
383 HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - Nitra Aréna BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj MIHÁLIK, Vladimír, Ing.
PlayOff Štvrťfinále - 5. kolo - Pondelok 18.03.2019
384 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 18:00 - STEEL Arena Košice STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Baráž o Tisportligu - 5. kolo - Utorok 19.03.2019
418 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 17:30 - ZŠ Žilina KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír NOVÁK, Milan, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KONC ml., Daniel, Bc. KOLLÁR, Miroslav
PlayOff Štvrťfinále - 6. kolo - Streda 20.03.2019
387 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín SNÁŠEL, Vladimír, Ing. BALUŠKA, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KONTŠEK, Vladimír MARTINKO, Vladimír
PlayOff Štvrťfinále - 6. kolo - Streda 20.03.2019
388 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Poprad STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav GEGÁŇ, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav MIHÁLIK, Vladimír, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
Baráž o Tisportligu - 6. kolo - Štvrtok 21.03.2019
419 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Michalovce JONÁK, Peter BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
Baráž o Tisportligu - 7. kolo - Sobota 23.03.2019
420 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 17:00 - ZŠ Žilina OROLIN, Michal, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. JONÁK, Peter MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
PlayOff Semifinále - 1. kolo - Sobota 23.03.2019
393 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KONC st., Juraj KONTŠEK, Vladimír
PlayOff Semifinále - 2. kolo - Nedeľa 24.03.2019
394 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica JONÁK, Peter NOVÁK, Milan, Ing. SMREK, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
PlayOff Semifinále - 1. kolo - Pondelok 25.03.2019
395 HKM a.s vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen MIHÁLIK, Vladimír, Ing. MARTINKO, Vladimír ŠEFČÍK, Peter, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. BALUŠKA, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert
PlayOff Semifinále - 2. kolo - Utorok 26.03.2019
396 HKM a.s vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONTŠEK, Vladimír BENIAČ, Dalibor, Ing.
PlayOff Semifinále - 3. kolo - Streda 27.03.2019
397 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Poprad KONC st., Daniel STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír MIHÁLIK, Vladimír, Ing.
PlayOff Semifinále - 4. kolo - Štvrtok 28.03.2019
398 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Poprad BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav SYNEK, Šimon, PaedDr. GAJAN st., Rastislav LAUFF, Rudolf, Mgr. MARTINKO, Vladimír
PlayOff Semifinále - 3. kolo - Piatok 29.03.2019
399 HK Nitra, s.r.o. vs. HKM a.s 18:00 - Nitra Aréna KONC st., Juraj SNÁŠEL, Vladimír, Ing. JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef SMREK, Martin, Ing. MARTINKO, Vladimír
PlayOff Semifinále - 4. kolo - Sobota 30.03.2019
400 HK Nitra, s.r.o. vs. HKM a.s 18:00 - Nitra Aréna KONC st., Juraj STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
PlayOff Semifinále - 5. kolo - Nedeľa 31.03.2019
401 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 18:00 - ZŠ Banská Bystrica NOVÁK, Milan, Ing. KONC st., Daniel JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. LAUFF, Rudolf, Mgr.

ST. NICOLAUS 1. hokejová liga

Play-Off Finále - 3. kolo - Piatok 01.03.2019
813 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 17:30 - ZŠ Martin ŠTEFIK, Miroslav VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír
Play-Off Finále - 4. kolo - Sobota 02.03.2019
814 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 17:30 - ZŠ Martin LOKŠÍK, Peter GAJAN st., Rastislav WOLF, Vladimír, Ing. BACHÚRIK, Jozef, Bc. HOLOMEK, Vladimír
Baráž o 1HL - 3. kolo - Sobota 02.03.2019
832 Hokejový klub Levice vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. 17:30 - ZŠ Levice DRUGA, Norbert HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj JEDLIČKA, Peter
Baráž o 1HL - 4. kolo - Nedeľa 03.03.2019
833 Hokejový klub Levice vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. 17:30 - ZŠ Levice DRUGA, Norbert BACHÚRIK, Jozef, Bc. HANKO, Peter STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Play-Off Finále - 5. kolo - Pondelok 04.03.2019
815 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Michalovce FINDURA, Mikuláš SNÁŠEL, Vladimír, Ing. GAVALIER, Róbert GAJAN st., Rastislav FINDURA, Mikuláš VALKO, Karol, Ing.
Baráž o 1HL - 5. kolo - Utorok 05.03.2019
834 HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 17:00 - ZŠ Zvolen VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Play-Off Finále - 6. kolo - Streda 06.03.2019
816 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 17:30 - ZŠ Martin KONTŠEK, Vladimír ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto KONTŠEK, Vladimír ŽÁK, Marek, Mgr. JUNEK, Martin
Play-Off Finále - 7. kolo - Piatok 08.03.2019
817 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Michalovce NOVÁK, Milan, Ing. MĹKVY, Michal, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert NEUZER, Erik CHUDADA, Martin, Ing., PhD.

Extraliga juniorov

PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Nedeľa 03.03.2019
1244 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 15:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert VALACHOVIČ, Marián ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Nedeľa 03.03.2019
1245 HC Košice s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:30 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Nedeľa 03.03.2019
1243 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Žilina ŠTEFIK, Miroslav VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Nedeľa 03.03.2019
1246 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - Arena Ondreja Nepelu MACKO, Peter, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. TVRDOŇ, Jozef GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 4. kolo - Pondelok 04.03.2019
1247 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav DURMIS, Oto KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 4. kolo - Pondelok 04.03.2019
1248 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - HANT arena Skalica HOLOMEK, Vladimír LOKŠÍK, Peter PURGAT, Patrik JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
1253 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. OROLIN, Tomáš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
1254 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VALACH, Miroslav, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef DURMIS, Oto HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
1255 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
1256 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Rudolf JURČIAK, Rudolf
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 3. kolo - Piatok 15.03.2019
1257 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Banská Bystrica ADAMEC, Milan, Mgr. MAJLING, Ján MAJLING, Ján NOVÁK, Milan, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 3. kolo - Piatok 15.03.2019
1258 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - Nitra Aréna JONÁK, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC ml., Juraj GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing.
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 4. kolo - Sobota 16.03.2019
1260 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 15:45 - Nitra Aréna HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír KONC st., Daniel ADAMEC, Milan, Mgr. KONC ml., Juraj GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 4. kolo - Sobota 16.03.2019
1259 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Banská Bystrica LOKŠÍK, Peter ŽÁK, Marek, Mgr. KOLLÁR, Miroslav KRAJČÍK, Martin, Mgr. MAJLING, Ján MAJLING, Ján
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 5. kolo - Pondelok 18.03.2019
1261 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 5. kolo - Pondelok 18.03.2019
1262 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. VALACH, Miroslav, Ing. VALO, Jozef KRAJČÍK, Martin, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
PLAY- OFF O 3. MIESTO - 1. kolo - Pondelok 25.03.2019
1267 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter MAJLING, Ján MAJLING, Ján ŠTEFIK, Miroslav
PLAY- OFF FINÁLE - 1. kolo - Pondelok 25.03.2019
1270 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
PLAY- OFF FINÁLE - 2. kolo - Utorok 26.03.2019
1271 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
PLAY- OFF O 3. MIESTO - 2. kolo - Štvrtok 28.03.2019
1268 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
PLAY- OFF FINÁLE - 3. kolo - Piatok 29.03.2019
1272 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter MÜLLNER, Róbert KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
PLAY- OFF FINÁLE - 4. kolo - Sobota 30.03.2019
1273 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.

Kaufland extraliga dorastu

Základná časť - 45. kolo - Sobota 02.03.2019
2315 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC Košice s.r.o. 12:15 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 45. kolo - Sobota 02.03.2019
2313 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin VALACHOVIČ, Tomáš
Základná časť - 45. kolo - Sobota 02.03.2019
2316 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:15 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej
Základná časť - 45. kolo - Sobota 02.03.2019
2311 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - Arena Ondreja Nepelu JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť - 45. kolo - Sobota 02.03.2019
2312 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Žilina NOVÁK, Milan, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 45. kolo - Sobota 02.03.2019
2317 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 45. kolo - Sobota 02.03.2019
2314 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŽÁK, Marián SMREK, Martin, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing.
Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 03.03.2019
2319 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Žilina LOKŠÍK, Peter MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 03.03.2019
2320 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 03.03.2019
2324 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s 10:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 03.03.2019
2323 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - ZŠ Martin KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej VIDO, Ľuboš, Ing.
Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 03.03.2019
2318 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 03.03.2019
2322 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC Košice s.r.o. 14:45 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 46. kolo - Nedeľa 03.03.2019
2321 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:45 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
2369 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:45 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
2367 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN 14:00 - Arena Ondreja Nepelu JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
2368 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
2370 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam
Play- out - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
2388 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. PAULÍNY, Jozef
Play- out - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
2389 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HANKO, Peter
Play- out - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
2387 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Play- out - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
2391 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
2371 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN 10:30 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
2373 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:45 - ZŠ Poprad GAJAN st., Rastislav ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Play- out - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
2390 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Mgr.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
2372 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
2374 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŽÁK, Marek, Mgr. NOSEK, Martin JURČIAK, Adam
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Streda 13.03.2019
2376 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Streda 13.03.2019
2378 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:00 - ZŠ Púchov ŠTEFIK, Miroslav HODOŇ, Daniel HOLOMEK, Vladimír JURČIAK, Adam
Play- out - 10. kolo - Streda 13.03.2019
2411 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HKM a.s 16:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Streda 13.03.2019
2375 MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej DURMIS, Oto KRAMÁR, Dušan , Ing.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Streda 13.03.2019
2377 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Banská Bystrica STANO, Peter, Ing. KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján
Play- out - 3. kolo - Štvrtok 14.03.2019
2394 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 13:00 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal KOVARIK, Marcel
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 4. kolo - Štvrtok 14.03.2019
2380 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 4. kolo - Štvrtok 14.03.2019
2382 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:00 - ZŠ Púchov LOKŠÍK, Peter HODOŇ, Daniel FRIMMEL, Róbert, PhDr.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 4. kolo - Štvrtok 14.03.2019
2381 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Banská Bystrica IVAN, Richard, Bc. ROJÍK, Peter KRIŠTOF, Erik MAJLING, Ján
Play- out - 3. kolo - Štvrtok 14.03.2019
2393 HKM a.s vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 17:00 - ZŠ Zvolen VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej
Play- out - 8. kolo - Piatok 15.03.2019
2405 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. RIŠ, Jaroslav KOVARIK, Marcel
Play- out - 4. kolo - Piatok 15.03.2019
2396 HKM a.s vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Zvolen VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter HANKO, Peter
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 5. kolo - Sobota 16.03.2019
2385 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert MARTINKO, Vladimír
Play- out - 3. kolo - Sobota 16.03.2019
2392 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Žilina DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. LESAY, Dominik
Play- out - 9. kolo - Nedeľa 17.03.2019
2409 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš VALACH, Miroslav, Ing. MACEK, Michal PAULÍNY, Jozef
Play- out - 4. kolo - Nedeľa 17.03.2019
2395 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 1. kolo - Utorok 19.03.2019
2418 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter MĹKVY, Michal, Bc. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 1. kolo - Utorok 19.03.2019
2417 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JONÁK, Peter MICHNA, Richard KACEJ, Lukáš, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján TVRDOŇ, Jozef
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 2. kolo - Streda 20.03.2019
2419 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef MAŠKULKA, Adam MICHNA, Richard
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 2. kolo - Streda 20.03.2019
2420 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter ŽÁK, Marek, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Play- out - 12. kolo - Štvrtok 21.03.2019
2416 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 12:15 - Nitra Aréna VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Play- out - 12. kolo - Štvrtok 21.03.2019
2415 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:30 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián PURGAT, Patrik HARINGA, Ivan
Play- out - 11. kolo - Piatok 22.03.2019
2413 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 11:00 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Play- out - 11. kolo - Piatok 22.03.2019
2412 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 3. kolo - Sobota 23.03.2019
2422 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:30 - ZŠ Banská Bystrica MAJLING, Ján KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub MAJLING, Ján VIDO, Ľuboš, Ing.
Play- out - 5. kolo - Sobota 23.03.2019
2397 HKM a.s vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ŠEBEŇ, Erik ROJÍK, Peter
Play- out - 5. kolo - Sobota 23.03.2019
2399 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:45 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Daniel
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 3. kolo - Sobota 23.03.2019
2421 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
Play- out - 6. kolo - Nedeľa 24.03.2019
2400 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - ZŠ Žilina LOKŠÍK, Peter DURMIS, Oto JURČIAK, Adam
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 4. kolo - Nedeľa 24.03.2019
2423 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. JANIGA, Matej, Ing. FINDURA, Mikuláš GAJAN st., Rastislav FINDURA, Mikuláš
Play- out - 6. kolo - Nedeľa 24.03.2019
2401 HKM a.s vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 11:30 - ZŠ Zvolen ŽÁK, Marek, Mgr. HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej
Play- out - 5. kolo - Utorok 26.03.2019
2398 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 12:00 - ZŠ Žilina LOKŠÍK, Peter DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
PLAY-OFF SEMIFINÁLE - 5. kolo - Utorok 26.03.2019
2425 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 17:30 - ZŠ V. Dzurillu plocha II. JONÁK, Peter FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. VRÁBEL, Jozef, Ing.
Play- out - 10. kolo - Streda 27.03.2019
2410 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Play- out - 7. kolo - Streda 27.03.2019
2402 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HKM a.s 16:00 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BAČO, Štefan
Play- out - 9. kolo - Piatok 29.03.2019
2407 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:00 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Bc. KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
PLAY-OFF FINÁLE - 1. kolo - Piatok 29.03.2019
2624 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef DURMIS, Oto CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Play- out - 8. kolo - Piatok 29.03.2019
2406 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s 15:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert
PLAY-OFF O 3. MIESTO - 1. kolo - Piatok 29.03.2019
2427 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav VALKO, Karol, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján CRMAN, Filip, Bc. MAJLING, Ján
Play- out - 7. kolo - Sobota 30.03.2019
2403 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc.
Play- out - 7. kolo - Sobota 30.03.2019
2404 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
PLAY-OFF FINÁLE - 2. kolo - Sobota 30.03.2019
2625 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JONÁK, Peter GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr. HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír

1. liga juniorov

O postup do EXJ - 5. kolo - Sobota 02.03.2019
3192 HKM a.s vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
O postup do EXJ - 5. kolo - Sobota 02.03.2019
3193 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián
O postup do EXJ - 5. kolo - Sobota 02.03.2019
3194 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. PIOVARČI, Denis
O umiestnenie - 3. kolo - Sobota 02.03.2019
3217 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRIST, Mário, Ing. LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
O postup do EXJ - 6. kolo - Nedeľa 03.03.2019
3195 HKM a.s vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:30 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter TRNKA, Jakub
O postup do EXJ - 6. kolo - Nedeľa 03.03.2019
3198 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:30 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
O umiestnenie - 4. kolo - Sobota 09.03.2019
3218 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Považská Bystrica MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal VIDO, Ľuboš, Ing.
O postup do EXJ - 7. kolo - Štvrtok 14.03.2019
3197 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 16:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal
O postup do EXJ - 7. kolo - Sobota 16.03.2019
3200 HOBA Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KOVALÍK, Ľubor, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc.
O umiestnenie - 5. kolo - Sobota 16.03.2019
3220 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 14:00 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. ZNAK, Marián, Mgr.
O postup do EXJ - 7. kolo - Sobota 16.03.2019
3199 Hokejový klub Trnava vs. HKM a.s 17:30 - ZŠ Trnava MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko MAŠKULKA, Adam
O postup do EXJ - 8. kolo - Nedeľa 17.03.2019
3202 HOBA Bratislava vs. HKM a.s 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka JONÁK, Peter KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
O postup do EXJ - 8. kolo - Nedeľa 17.03.2019
3201 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Trnava NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
O postup do EXJ - 9. kolo - Sobota 23.03.2019
3204 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. OLLE, Marian ŠOTEK, Marko
O postup do EXJ - 9. kolo - Sobota 23.03.2019
3196 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Topoľčany KRAJČÍK, Martin, Mgr. PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
O postup do EXJ - 9. kolo - Sobota 23.03.2019
3203 Hokejový klub Trnava vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis FRIMMEL, Róbert, PhDr.
O umiestnenie - 6. kolo - Sobota 23.03.2019
3223 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard FRIDRICH, Vladimír, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc.
O postup do EXJ - 10. kolo - Nedeľa 24.03.2019
3205 HOBA Bratislava vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard HREHOR, Zdenko, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing.
O postup do EXJ - 10. kolo - Nedeľa 24.03.2019
3206 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Trnava PURGAT, Patrik JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
O postup do EXJ - 12. kolo - Piatok 29.03.2019
3210 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HKM a.s 16:30 - ZŠ Michalovce SMEREK, Vladimír REGENDA, Radoslav, Mgr. PAVLOTTY, Jakub
O postup do EXJ - 11. kolo - Sobota 30.03.2019
3209 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. ŠOTEK, Marko
O postup do EXJ - 11. kolo - Sobota 30.03.2019
3207 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HKM a.s 18:45 - TH STEEL Aréna Košice SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. KORBA, Martin, Ing.

K- Classic 1. liga dorastu

PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Sobota 02.03.2019
4251 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 11:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Sobota 02.03.2019
4253 HOBA Bratislava vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing. CRMAN, Filip, Bc.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Sobota 02.03.2019
4252 Hokejový klub Brezno vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Brezno IVAN, Richard, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing.
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 3. kolo - Sobota 02.03.2019
4254 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik VONDRA, Mário HODOŇ, Daniel
O umiestnenie- východ - 1. kolo - Sobota 02.03.2019
4275 Hokejový club Lučenec vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:00 - ZŠ Lučenec STAŠŠÁK, Martin TRNKA, Jakub
O umiestnenie- západ - 2. kolo - Sobota 02.03.2019
4266 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 14:30 - ZŠ Partizánske KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KÚDEĽOVÁ, Michaela
PLAY- OFF ŠTVRŤFINÁLE - 4. kolo - Nedeľa 03.03.2019
4256 Hokejový klub Brezno vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Brezno STAŠŠÁK, Martin ŠEBEŇ, Erik
O umiestnenie- východ - 2. kolo - Sobota 09.03.2019
4277 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový club Lučenec 14:00 - ZŠ Bardejov PAVLOTTY, Jakub WOLF, Vladimír, Ing.
O umiestnenie- západ - 3. kolo - Sobota 09.03.2019
4268 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 16:15 - ZŠ Nové Zámky DRUGA, Norbert STANKOVIČ, Patrik, Bc. HVOJNÍK, Adrián
O umiestnenie- východ - 3. kolo - Nedeľa 10.03.2019
4279 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový club Lučenec 10:30 - ZŠ Trebišov HOVAN, Richard TOMÁŠ, Michal
O umiestnenie- východ - 4. kolo - Štvrtok 14.03.2019
4281 Hokejový club Lučenec vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:00 - ZŠ Lučenec KURČÍK, Martin PAULÍK, Maroš STAŠŠÁK, Martin
O umiestnenie- východ - 5. kolo - Piatok 15.03.2019
4283 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 17:00 - ZŠ Trebišov PAVLOTTY, Jakub KORBA, Martin, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. BAČO, Štefan
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 1. kolo - Sobota 16.03.2019
4287 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - ZŠ Trnava PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. HVOJNÍK, Adrián PIOVARČI, Denis
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 1. kolo - Sobota 16.03.2019
4288 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. MICHNA, Richard OLLE, Marian
O umiestnenie- západ - 4. kolo - Sobota 16.03.2019
4270 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 16:00 - ZŠ Nové Zámky DRUGA, Norbert KÚDEĽOVÁ, Michaela STANKOVIČ, Patrik, Bc.
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 17.03.2019
4289 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 10:30 - ZŠ Trnava FRIDRICH, Vladimír, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 17.03.2019
4290 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HREHOR, Zdenko, Ing. OLLE, Marian TVRDOŇ, Jozef
O umiestnenie- východ - 6. kolo - Utorok 19.03.2019
4285 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:00 - ZŠ Bardejov PAVLOTTY, Jakub KORBA, Martin, Ing.
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 3. kolo - Sobota 23.03.2019
4292 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:15 - ZŠ BA - Dúbravka GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BENIAČ, Lukáš, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
O umiestnenie- západ - 5. kolo - Sobota 23.03.2019
4272 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 3. kolo - Sobota 23.03.2019
4291 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom ŽÁK, Marek, Mgr. JURČIAK, Adam MAKÚCH, Marek, Ing.
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 4. kolo - Nedeľa 24.03.2019
4294 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. MUDRIK, Martin
PLAY- OFF SEMIFINÁLE - 5. kolo - Streda 27.03.2019
4296 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ V. Dzurillu plocha II. VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. MICHNA, Richard VRÁBEL, Jozef, Ing.
O umiestnenie- západ - 6. kolo - Sobota 30.03.2019
4274 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. 14:30 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián DANKO, Ľubomír
PLAY- OFF FINÁLE - 1. kolo - Sobota 30.03.2019
4297 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
PLAY- OFF FINÁLE - 2. kolo - Nedeľa 31.03.2019
4298 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.

Extraliga žien

Play-Off Semifinále - 2. kolo - Sobota 02.03.2019
15063 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 17:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. RIŠ, Jaroslav
Play-Off Semifinále - 2. kolo - Sobota 02.03.2019
15064 ŽHK POPRAD vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 18:15 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária JANIGA, Matej, Ing.
Play-Off O 3. miesto - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
15067 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 17:00 - TH STEEL Aréna Košice FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. REGENDA, Radoslav, Mgr. BORZA, Michal, Ing.
Play-Off Finále - 1. kolo - Sobota 09.03.2019
15072 ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 18:15 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Play-Off O 3. miesto - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
15068 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 17:00 - TH STEEL Aréna Košice FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. BORZA, Michal, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr. FINDURA, Mikuláš
Play-Off Finále - 2. kolo - Nedeľa 10.03.2019
15073 ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 18:15 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Play-Off O 3. miesto - 3. kolo - Sobota 16.03.2019
15069 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 14:00 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš ŠEBEŇ, Erik
Play-Off Finále - 3. kolo - Sobota 16.03.2019
15074 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD 17:30 - ZŠ Martin CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. FINDURA, Mikuláš
Play-Off Finále - 4. kolo - Nedeľa 17.03.2019
15075 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD 13:00 - ZŠ Martin CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. FINDURA, Mikuláš

Liga kadetov

REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 8. kolo - Piatok 01.03.2019
9505 Mládež HC 46 Bardejov vs. HC 07 DETVA s.r.o. 11:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. HOVAN, Richard
O MAJSTRA - 16. kolo - Piatok 01.03.2019
9330 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový Club KOŠICE 16:00 - ZŠ Zvolen KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter
O MAJSTRA - 15. kolo - Sobota 02.03.2019
9323 MHA MARTIN vs. Hokejový Club KOŠICE 10:30 - ZŠ Martin GAJDOŠÍK, Ivan HAJNIK, Martin MACEK, Michal
O MAJSTRA - 15. kolo - Sobota 02.03.2019
9326 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - ZŠ Prievidza VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter
O MAJSTRA - 15. kolo - Sobota 02.03.2019
9327 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MŠK Púchov s.r.o. 15:15 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária JANIGA, Matej, Ing.
O MAJSTRA - 15. kolo - Sobota 02.03.2019
9324 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. P.H.K. Prešov, n.o. 17:00 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
O MAJSTRA - 15. kolo - Sobota 02.03.2019
9325 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 17:00 - Nitra Aréna VALO, Jozef KONC ml., Daniel, Bc.
O MAJSTRA - 15. kolo - Sobota 02.03.2019
9328 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PETERKA, Lukáš PAULÍNY, Jozef ĎURINA, Vladimír, Bc.
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9507 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 7:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
O MAJSTRA - 16. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9331 MHA MARTIN vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:30 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9449 Hokejový klub Levice vs. HOBA Bratislava 11:00 - ZŠ Levice GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KÚDEĽOVÁ, Michaela STANKOVIČ, Patrik, Bc.
O MAJSTRA - 16. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9335 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:45 - ZŠ Poprad ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. HOVAN, Richard
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9450 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Športový klub polície Bratislava 12:30 - ZŠ Žilina JURČIAK, Adam ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
O MAJSTRA - 16. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9334 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš KUBALA, Peter
O MAJSTRA - 16. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9333 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:30 - ZŠ Prievidza HUS, Igor, JUDr. KRIST, Mário, Ing. PAULÍK, Maroš
O MAJSTRA - 16. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9336 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 13:30 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc.
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9448 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9451 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Ivan HAJNIK, Martin MACEK, Michal
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 8. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9506 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:45 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin
O MAJSTRA - 16. kolo - Nedeľa 03.03.2019
9332 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Trnava 14:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc.
O MAJSTRA - 26. kolo - Streda 06.03.2019
9401 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:45 - ZŠ Prievidza LESAY, Dominik VONDRA, Mário
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 13. kolo - Streda 06.03.2019
9471 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Športový klub polície Bratislava 17:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing. VACULA, Adrián, Mgr.
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 6. kolo - Štvrtok 07.03.2019
9498 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Detva ROJÍK, Peter IVAN, Richard, Bc. KRIŠTOF, Erik
O MAJSTRA - 18. kolo - Piatok 08.03.2019
9350 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš HANKO, Peter PAULÍNY, Jozef
O MAJSTRA - 18. kolo - Piatok 08.03.2019
9347 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. MUDRIK, Martin KOVALÍK, Ľubor, Bc.
O MAJSTRA - 17. kolo - Sobota 09.03.2019
9340 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
O MAJSTRA - 17. kolo - Sobota 09.03.2019
9338 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOSEK, Martin KRIST, Mário, Ing.
O MAJSTRA - 17. kolo - Sobota 09.03.2019
9341 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Brezno 13:30 - STEEL Arena Košice ŽÁK, Marián HOVAN, Richard
O MAJSTRA - 17. kolo - Sobota 09.03.2019
9337 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Púchov GAJDOŠÍK, Ivan HODOŇ, Daniel VONDRA, Mário
O MAJSTRA - 17. kolo - Sobota 09.03.2019
9342 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 16:00 - TH STEEL Aréna Košice SMEREK, Vladimír HOVAN, Richard
O MAJSTRA - 17. kolo - Sobota 09.03.2019
9339 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. MHA MARTIN 17:00 - Arena Ondreja Nepelu MOLLER, Anton, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 9. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9510 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9454 Hokejový klub Levice vs. Športový klub polície Bratislava 11:00 - ZŠ BA - Ružinov pl.II DRUGA, Norbert STANKOVIČ, Patrik, Bc.
O MAJSTRA - 18. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9344 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
O MAJSTRA - 18. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9345 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Púchov HATALA, Gabriel, Ing. HODOŇ, Daniel VONDRA, Mário
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9453 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard OLLE, Marian MUDRIK, Martin
O MAJSTRA - 18. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9349 Hokejový Club KOŠICE vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. SMREK, Martin, Ing.
O MAJSTRA - 18. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9346 Hokejový klub Trnava vs. MHA MARTIN 13:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9452 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:30 - ZŠ Považská Bystrica LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 9. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9509 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:30 - ZŠ Humenné PIOVAR, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr.
O MAJSTRA - 18. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9348 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 14:30 - TH STEEL Aréna Košice KORBA, Peter, Ing. SMEREK, Vladimír
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9455 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 9. kolo - Nedeľa 10.03.2019
9511 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 15:00 - ZŠ Detva KOLLÁR, Miroslav IVAN, Richard, Bc. KRIŠTOF, Erik
O MAJSTRA - 25. kolo - Streda 13.03.2019
9394 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:15 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. JEDLIČKA, Peter
O MAJSTRA - 26. kolo - Streda 13.03.2019
9402 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef
O MAJSTRA - 25. kolo - Streda 13.03.2019
9393 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 17:00 - ZŠ Prievidza PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr.
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 14. kolo - Štvrtok 14.03.2019
9473 Športový klub polície Bratislava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II BELICA, Marek, Ing. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 13. kolo - Piatok 15.03.2019
9469 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 17:00 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. DURMIS, Oto
O MAJSTRA - 19. kolo - Sobota 16.03.2019
9356 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Prievidza VALO, Jozef LESAY, Jozef
O MAJSTRA - 20. kolo - Sobota 16.03.2019
9364 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:45 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing.
O MAJSTRA - 19. kolo - Sobota 16.03.2019
9352 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Banská Bystrica TRNKA, Jakub HANKO, Peter
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 12. kolo - Sobota 16.03.2019
9464 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Športový klub polície Bratislava 14:00 - ZŠ Topoľčany JURČIAK, Adam NOSEK, Martin
O MAJSTRA - 19. kolo - Sobota 16.03.2019
9353 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 15:00 - ZŠ Martin KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej
O MAJSTRA - 19. kolo - Sobota 16.03.2019
9351 Hokejový klub Brezno vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 17:00 - ZŠ Brezno GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
O MAJSTRA - 19. kolo - Sobota 16.03.2019
9354 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - ZŠ Zvolen ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc.
O MAJSTRA - 19. kolo - Sobota 16.03.2019
9355 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 18:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9457 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Športový klub polície Bratislava 9:00 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan JUNEK, Martin
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9459 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:30 - ZŠ Žilina HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 10. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9514 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:45 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 10. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9513 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:00 - ZS Rimavská Sobota STAŠŠÁK, Martin KURČÍK, Martin
O MAJSTRA - 20. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9361 MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - ZŠ Martin KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9456 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 11:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr.
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9458 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
O MAJSTRA - 20. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9360 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MŠK Púchov s.r.o. 12:30 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KÚDEĽOVÁ, Michaela ŠEBEŇ, Erik
O MAJSTRA - 20. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9358 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:00 - ZŠ Banská Bystrica ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub
O MAJSTRA - 20. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9359 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ Brezno HANKO, Peter HUS, Igor, JUDr.
O MAJSTRA - 20. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9362 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - ZŠ Prievidza HVOJNÍK, Adrián ŠTEFIK, Miroslav
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 10. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9515 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert
O MAJSTRA - 20. kolo - Nedeľa 17.03.2019
9363 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 13. kolo - Utorok 19.03.2019
9468 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KÚDEĽOVÁ, Michaela
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 11. kolo - Utorok 19.03.2019
9517 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:15 - ZŠ Michalovce RIŠ, Jaroslav MIHAĽOV, Martin
O MAJSTRA - 26. kolo - Utorok 19.03.2019
9406 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MHA MARTIN 17:00 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 13. kolo - Streda 20.03.2019
9527 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 14:00 - ZŠ Humenné MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub
O MAJSTRA - 7. kolo - Streda 20.03.2019
9270 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:45 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub
O MAJSTRA - 27. kolo - Štvrtok 21.03.2019
9411 Hokejový klub Brezno vs. MHA MARTIN 16:00 - ZŠ Brezno PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš HANKO, Peter
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 11. kolo - Štvrtok 21.03.2019
9463 Športový klub polície Bratislava vs. HOBA Bratislava 17:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II MOLLER, Anton, Ing. VACULA, Adrián, Mgr. HREHOR, Zdenko, Ing.
O MAJSTRA - 8. kolo - Piatok 22.03.2019
9277 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:15 - ZŠ Banská Bystrica IVAN, Richard, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav
O MAJSTRA - 21. kolo - Sobota 23.03.2019
9365 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN 13:00 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAVALIER, Róbert
O MAJSTRA - 7. kolo - Sobota 23.03.2019
9271 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. HOVAN, Richard
O MAJSTRA - 7. kolo - Sobota 23.03.2019
9269 Hokejový klub Brezno vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Brezno IVAN, Richard, Bc. PAULÍNY, Jozef
O MAJSTRA - 21. kolo - Sobota 23.03.2019
9366 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš ĎURINA, Vladimír, Bc. GAJDOŠÍK, Ivan MACEK, Michal
O MAJSTRA - 7. kolo - Sobota 23.03.2019
9272 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 16:30 - TH STEEL Aréna Košice SMEREK, Vladimír JANIGA, Matej, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing.
O MAJSTRA - 22. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9372 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MHA MARTIN 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. MACEK, Michal
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9462 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. VACULA, Adrián, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 11. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9519 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Detva GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš IVAN, Richard, Bc.
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9460 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
O MAJSTRA - 8. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9276 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:30 - ZŠ Brezno PAULÍNY, Jozef ŠEBEŇ, Erik ROJÍK, Peter
O MAJSTRA - 8. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9278 Hokejový Club KOŠICE vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:30 - STEEL Arena Košice KOVARIK, Marcel JURKO, Michal, Bc. HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav
O MAJSTRA - 8. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9279 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - TH STEEL Aréna Košice HOVAN, Richard SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing.
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9461 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Levice 13:30 - ZŠ Považská Bystrica HATALA, Gabriel, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 11. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9518 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 13:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub MIHAĽOV, Martin
O MAJSTRA - 22. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9373 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert
O MAJSTRA - 22. kolo - Nedeľa 24.03.2019
9378 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 17:00 - Nitra Aréna PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír KONC ml., Juraj
O MAJSTRA - 23. kolo - Streda 27.03.2019
9382 Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:45 - ZŠ Brezno ROJÍK, Peter HANKO, Peter PAULÍNY, Jozef
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 13. kolo - Streda 27.03.2019
9526 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC 07 DETVA s.r.o. 13:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 12. kolo - Štvrtok 28.03.2019
9467 Hokejový klub Levice vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:00 - ZŠ Levice DRUGA, Norbert
O MAJSTRA - 25. kolo - Štvrtok 28.03.2019
9396 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš HANKO, Peter GAJDOŠÍK, Ivan
O MAJSTRA - 24. kolo - Štvrtok 28.03.2019
9388 Hokejový klub Brezno vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 16:00 - ZŠ Brezno TRNKA, Jakub ROJÍK, Peter KRIŠTOF, Erik
O MAJSTRA - 23. kolo - Piatok 29.03.2019
9381 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Banská Bystrica TRNKA, Jakub GAJDOŠÍK, Ivan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
O MAJSTRA - 23. kolo - Piatok 29.03.2019
9383 MHA MARTIN vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:30 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej KOVÁČIK, Michal
O MAJSTRA - 10. kolo - Sobota 30.03.2019
9294 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
O MAJSTRA - 23. kolo - Sobota 30.03.2019
9379 Hokejový Club KOŠICE vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír HOMOLA, Ondrej, Ing. HOVAN, Richard
O MAJSTRA - 23. kolo - Sobota 30.03.2019
9380 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 16:00 - TH STEEL Aréna Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. HOMOLA, Ondrej, Ing. JANIGA, Matej, Ing.
O MAJSTRA - 23. kolo - Sobota 30.03.2019
9384 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 17:00 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš ZNAK, Marián, Mgr.
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 12. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9523 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:45 - ZŠ Bardejov HOVAN, Richard PRIBULA, Maroš
O MAJSTRA - 24. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9386 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária
O MAJSTRA - 24. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9389 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:15 - ZŠ Banská Bystrica PETERKA, Lukáš TRNKA, Jakub ČÍŽ, Martin, Ing.
O MAJSTRA - 24. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9391 MHA MARTIN vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 12:30 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. JAKUBEC, Andrej KOVÁČIK, Michal
O MAJSTRA - 24. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9387 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:30 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. KORBA, Martin, Ing.
O MAJSTRA - 24. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9390 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik STAŠŠÁK, Martin
REGIONÁLNA NADSTAVBA VÝCHOD - 12. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9521 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:30 - ZŠ Detva HANKO, Peter PAULÍK, Maroš GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD.
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 12. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9466 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:45 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik ŠEFČÍK, Juraj, Ing. HARINGA, Ivan
REGIONÁLNA NADSTAVBA ZÁPAD - 12. kolo - Nedeľa 31.03.2019
9465 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka BELICA, Marek, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing. MUDRIK, Martin

Prípravný zápas (zápis IIHF)

Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 22.03.2019
40114 Island U18 vs. Mexiko U18 16:00 - ZŠ Hamuliakovo MOLLER, Anton, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing. OLLE, Marian
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 26.03.2019
40116 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Rumunsko U18 16:00 - ZŠ Prievidza HANKO, Peter PAULÍK, Maroš
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 28.03.2019
40115 HK Iskra Partizánske vs. Rumunsko U18 14:30 - ZŠ Partizánske PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír

Zápas hviezd

Zápas hviezd 2. Ligy - 1. kolo - Sobota 16.03.2019
30033 Východ vs. Západ 17:00 - ZŠ Kežmarok SMEREK, Vladimír PAULÍNY, Jozef BORZA, Michal, Ing.