Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 6 (2018/2019)

Oznamy:

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 19. kolo - Piatok 01.02.2019
8168 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:15 - Arena Ondreja Nepelu CRMAN, Filip, Bc. MICHNA, Richard
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 19. kolo - Piatok 01.02.2019
8169 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
8132 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka JOCHMAN, Jakub, Ing. OLLE, Marian ČAVOJSKÝ, Ján
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
8131 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MAŠKULKA, Adam MUDRIK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
8194 Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ Lamač KAŠIČKA, Adam LEPIEŠ, Filip
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 8. kolo - Sobota 09.02.2019
8134 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:00 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing. MAŠKULKA, Adam
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 16. kolo - Nedeľa 10.02.2019
8160 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 14:30 - Arena Ondreja Nepelu LEPIEŠ, Filip MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
8139 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka ČAVOJSKÝ, Ján KAŠIČKA, Adam ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
8138 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu KACEJ, Lukáš, Mgr. VALKO, Karol, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
8203 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HREHOR, Zdenko, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
8201 Hokejový klub Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 13:15 - ZŠ Lamač JOCHMAN, Jakub, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
8140 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 19. kolo - Piatok 01.02.2019
7168 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu CRMAN, Filip, Bc. MICHNA, Richard
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 19. kolo - Piatok 01.02.2019
7169 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip MUDRIK, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
7132 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka JOCHMAN, Jakub, Ing. OLLE, Marian
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
7131 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu MAŠKULKA, Adam MUDRIK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
7194 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:30 - ZŠ Lamač KAŠIČKA, Adam LEPIEŠ, Filip
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 7. kolo - Sobota 09.02.2019
7199 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Levice 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 8. kolo - Sobota 09.02.2019
7134 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:15 - ZŠ Hamuliakovo MAŠKULKA, Adam ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 16. kolo - Nedeľa 10.02.2019
7160 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 17:00 - Arena Ondreja Nepelu LEPIEŠ, Filip MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 2. kolo - Streda 13.02.2019
7116 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Hamuliakovo KRAJČÍK, Martin, Mgr. NOVÁK, Milan, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
7139 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka ČAVOJSKÝ, Ján KAŠIČKA, Adam ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
7138 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu KACEJ, Lukáš, Mgr. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
7203 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HREHOR, Zdenko, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
7201 Hokejový klub 91 Senica vs. HK HAVRANI Piešťany 15:30 - ZŠ Lamač JOCHMAN, Jakub, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
7140 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
6194 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
6131 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
6137 HAMIKOVO O.Z. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo KÚDELKA, Peter, Mgr. SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 14. kolo - Nedeľa 17.02.2019
6153 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠEFČÍK, Roman KAŠIČKA, Adam
Región západ, TOP 6, U12 - 8. kolo - Nedeľa 17.02.2019
6134 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
6140 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip MOLLER, Anton, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
6141 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
6206 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MIKO, Martin, Ing. BELICA, Marek, Ing.

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
5194 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
5131 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
5137 HAMIKOVO O.Z. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo KÚDELKA, Peter, Mgr. SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 14. kolo - Nedeľa 17.02.2019
5153 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu ŠEFČÍK, Roman KAŠIČKA, Adam
Región západ, TOP 6, U11 - 8. kolo - Nedeľa 17.02.2019
5134 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:45 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
5140 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip MOLLER, Anton, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
5141 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
5206 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MIKO, Martin, Ing. BELICA, Marek, Ing.

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 18. kolo - Nedeľa 03.02.2019
11053 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 11:15 - ZŠ Petržalka LEPIEŠ, Filip HORVÁTH, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 19. kolo - Nedeľa 10.02.2019
11058 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub 91 Senica 12:30 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 21. kolo - Nedeľa 24.02.2019
11064 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:30 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. LEPIEŠ, Filip

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 18. kolo - Nedeľa 03.02.2019
12053 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 13:30 - ZŠ Petržalka HORVÁTH, Martin LEPIEŠ, Filip
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 19. kolo - Nedeľa 10.02.2019
12058 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub 91 Senica 14:45 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 21. kolo - Nedeľa 24.02.2019
12064 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. HC Nové Zámky s.r.o. 14:45 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13321 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 12:15 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13322 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing.
HP4 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13323 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 13:15 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13324 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing.
HP4 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13333 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka KAŠIČKA, Adam
HP4 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13334 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP4 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13335 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ BA - Dúbravka KAŠIČKA, Adam
HP4 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13336 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13325 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 14:15 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing.
HP3 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13326 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing.
HP3 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13327 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing.
HP3 3.2.19 Hamuliakovo - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
13328 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing.
HP3 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13337 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka KAŠIČKA, Adam
HP3 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13338 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP3 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13339 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ BA - Dúbravka KAŠIČKA, Adam
HP3 9.2.19 HOBA - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13340 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Bratislava 12:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.

Západoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 3. kolo - Piatok 01.02.2019
8184 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Topoľčany GAŠPAROVIČ, Marek DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 19. kolo - Piatok 01.02.2019
8167 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
8193 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš KONC st., Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
8195 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
8133 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 8. kolo - Sobota 09.02.2019
8135 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 9:00 - MG Rink, Trenčín REHÁK, Adam, Bc. JURČIAK, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 7. kolo - Sobota 09.02.2019
8200 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter MAREK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 7. kolo - Sobota 09.02.2019
8197 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 10:15 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan KUBÁNYI, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 8. kolo - Sobota 09.02.2019
8136 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 16. kolo - Nedeľa 10.02.2019
8158 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JURČIAK, Adam KRIST, Mário, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 16. kolo - Nedeľa 10.02.2019
8159 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:15 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŠ, Dominik Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 8. kolo - Utorok 12.02.2019
8204 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
8202 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
8137 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
8142 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - MG Rink, Trenčín NOSEK, Martin REHÁK, Adam, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
8205 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
8206 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - HANT arena Skalica JUNEK, Martin SOJKA, Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
8207 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MAGUŠIN, Jozef HOLOMEK, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
8208 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš TOMAN ml., Karol
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
8141 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. KONC st., Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 14. kolo - Štvrtok 28.02.2019
8226 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:30 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 3. kolo - Piatok 01.02.2019
7184 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ Topoľčany GAŠPAROVIČ, Marek DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 19. kolo - Piatok 01.02.2019
7167 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj BACHÚRIK, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
7193 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
7195 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
7133 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 8. kolo - Sobota 09.02.2019
7135 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 11:15 - MG Rink, Trenčín JURČIAK, Adam REHÁK, Adam, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 7. kolo - Sobota 09.02.2019
7200 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter MAREK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 7. kolo - Sobota 09.02.2019
7197 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 12:30 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan MICHÁLIK, Daniel
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 8. kolo - Sobota 09.02.2019
7136 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 16. kolo - Nedeľa 10.02.2019
7158 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 16. kolo - Nedeľa 10.02.2019
7159 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŠ, Dominik Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 8. kolo - Utorok 12.02.2019
7204 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:45 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
7202 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
7137 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
7142 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:15 - MG Rink, Trenčín NOSEK, Martin REHÁK, Adam, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
7205 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 11:15 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
7206 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - HANT arena Skalica JUNEK, Martin KUBÁNYI, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
7207 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 12:00 - ZŠ Partizánske HOLOMEK, Vladimír GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
7208 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub 91 Senica 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš TOMAN ml., Karol
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
7141 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. KONC st., Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 14. kolo - Štvrtok 28.02.2019
7226 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 7. kolo - Piatok 01.02.2019
6199 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, TOP 6, U12 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
6133 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav BEZÁK, Andrej HOLOMEK, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
6193 Hokejový klub Trnava vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter ČEDERLE, Jakub
Región západ, TOP 6, U12 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
6132 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
6195 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 7. kolo - Sobota 09.02.2019
6200 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik ČEDERLE, Jakub
Región západ, TOP 6, U12 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
6138 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - MG Rink, Trenčín LESAY, Dominik KNAPEC, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
6201 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KONC st., Juraj KLUČÁR, Peter BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
6204 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj VALACHOVIČ, Marián
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
6203 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:45 - ZŠ Partizánske ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
6202 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, TOP 6, U12 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
6139 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 7. kolo - Nedeľa 17.02.2019
6197 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter KOLLÁR, Andrej, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
6207 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Trnava MAREK, Martin SOVA, Damián
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
6208 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub KUBINA, Patrik
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
6205 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom JUNG, Roman, Ing. KNAPEC, Vladimír HERCOG, Martin
Región západ, TOP 6, U12 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
6142 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 13. kolo - Streda 27.02.2019
6221 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 8:15 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 14. kolo - Štvrtok 28.02.2019
6226 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 7. kolo - Piatok 01.02.2019
5199 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, TOP 6, U11 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
5133 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav BEZÁK, Andrej HOLOMEK, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
5193 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter ČEDERLE, Jakub
Región západ, TOP 6, U11 - 7. kolo - Sobota 02.02.2019
5132 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava 13:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 6. kolo - Sobota 02.02.2019
5195 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 14:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 7. kolo - Sobota 09.02.2019
5200 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub HERCOG, Martin
Región západ, TOP 6, U11 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
5138 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - MG Rink, Trenčín KNAPEC, Vladimír LESAY, Dominik
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
5201 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
5204 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj VALACHOVIČ, Marián
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
5203 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:00 - ZŠ Partizánske ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 8. kolo - Sobota 16.02.2019
5202 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 12:15 - ZŠ Levice DANKO, Ľubomír
Región západ, TOP 6, U11 - 9. kolo - Sobota 16.02.2019
5139 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 12:45 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj MINÁR, Miroslav
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 7. kolo - Nedeľa 17.02.2019
5197 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
5207 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Trnava MAREK, Martin SOVA, Damián
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
5208 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub KUBINA, Patrik
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 9. kolo - Sobota 23.02.2019
5205 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír HERCOG, Martin JUNG, Roman, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 10. kolo - Sobota 23.02.2019
5142 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 13. kolo - Streda 27.02.2019
5221 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 14. kolo - Štvrtok 28.02.2019
5226 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 19. kolo - Nedeľa 10.02.2019
11057 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 10:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef MICHÁLIK, Daniel
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 20. kolo - Nedeľa 17.02.2019
11062 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 21. kolo - Nedeľa 24.02.2019
11066 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:00 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 21. kolo - Nedeľa 24.02.2019
11063 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hockey club Petržalka 2010 11:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 18. kolo - Nedeľa 03.02.2019
12055 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman ONDRUŠEK, Juraj
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 19. kolo - Nedeľa 10.02.2019
12056 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MINÁR, Miroslav
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 19. kolo - Nedeľa 10.02.2019
12057 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:30 - HANT arena Skalica KOLCUN, Adrian KUBÁNYI, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 20. kolo - Nedeľa 17.02.2019
12062 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 21. kolo - Nedeľa 24.02.2019
12066 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 11:15 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 21. kolo - Nedeľa 24.02.2019
12065 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Senica HERCOG, Martin ČEDERLE, Jakub
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 21. kolo - Nedeľa 24.02.2019
12063 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hockey club Petržalka 2010 14:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 9.2.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13329 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP4 9.2.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13330 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš
HP4 9.2.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13331 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP4 9.2.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 09.02.2019
13332 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš
HP4 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13349 Hokejový klub Trnava vs. Speeders Bratislava o.z. 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP4 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13350 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP4 10.2.19 Piestany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13341 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP4 10.2.19 Piestany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13342 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13351 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP4 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13352 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Speeders Bratislava o.z. 10:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP4 10.2.19 Piestany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13343 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP4 10.2.19 Piestany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13344 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13357 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik
HP4 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13358 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP4 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13359 Hokejový klub 91 Senica vs. HOBA Bratislava 10:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik
HP4 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13360 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 10:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP4 17.2.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13365 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 9:30 - ZŠ Partizánske ČAČKO, Roman
HP4 17.2.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13366 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 9:30 - ZŠ Partizánske GERHÁT, Andrej
HP4 17.2.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13367 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Partizánske ČAČKO, Roman
HP4 17.2.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13368 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 10:30 - ZŠ Partizánske ČAČKO, Roman
HP4 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13381 HK HAVRANI Piešťany vs. Speeders Bratislava o.z. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13382 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP4 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13383 HK HAVRANI Piešťany vs. HAMIKOVO O.Z. 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP4 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13384 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Speeders Bratislava o.z. 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13373 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13374 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VONDRA, Mário
HP4 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13375 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13376 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VONDRA, Mário
HP4 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13397 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13398 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin
HP4 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13399 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin
HP4 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13400 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 10:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13389 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP4 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13390 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13391 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13392 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13353 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP3 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13354 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP3 10.2.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13345 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP3 10.2.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13346 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13355 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP3 10.2.19 Trnava - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13356 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP3 10.2.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13347 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 10.2.19 Piešťany - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
13348 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP3 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13361 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 11:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik
HP3 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13362 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP3 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13363 Hokejový klub 91 Senica vs. HOBA Bratislava 12:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik
HP3 16.2.19 Senica - 0. kolo - Sobota 16.02.2019
13364 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 12:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP3 17.2.19 Partizánske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13369 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ Partizánske GERHÁT, Andrej
HP3 17.2.19 Partizánske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13370 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - ZŠ Partizánske ČAČKO, Roman
HP3 17.2.19 Partizánske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13371 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 12:30 - ZŠ Partizánske GERHÁT, Andrej
HP3 17.2.19 Partizánske - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
13372 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 12:30 - ZŠ Partizánske ČAČKO, Roman
HP3 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13385 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13386 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP3 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13387 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP3 23.2.19 Piešťany - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13388 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13377 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13378 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VONDRA, Mário
HP3 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13379 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 23.2.19 Trenčín - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
13380 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VONDRA, Mário
HP3 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13401 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub 91 Senica 11:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13402 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin
HP3 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13403 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin
HP3 24.2.19 Nové Mesto n/V. - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13404 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 12:00 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13393 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Levice 13:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP3 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13394 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP3 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13395 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel
HP3 24.2.19 Nové Zámky - 0. kolo - Nedeľa 24.02.2019
13396 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
8708 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Peter MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
8707 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:00 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MIHAĽOV, Martin
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
8701 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 7:15 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
8742 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Humenné LAUFF, Rudolf, Mgr. BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
8743 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
8702 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef ŠČURKA, Jakub
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 7. kolo - Štvrtok 07.02.2019
8749 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
8744 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
8745 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš ORSZÁG, Peter, Ing.
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 6. kolo - Sobota 16.02.2019
8746 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
8711 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad ORSZÁG, Peter, Ing. KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
8710 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:15 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 10. kolo - Utorok 19.02.2019
8719 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 7. kolo - Sobota 23.02.2019
8748 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 8:30 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. BINDA, Adam VIZNER, Jakub
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
8713 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
8714 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:45 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub MAKEĽ, Patrik ORSZÁG, Peter, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 10. kolo - Utorok 26.02.2019
8720 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:15 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš SÝKORA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 5. kolo - Streda 27.02.2019
8704 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 18:00 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Adrián SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 15. kolo - Štvrtok 28.02.2019
8734 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. VALL, Michal, Mgr.

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
7708 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Peter MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
7707 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:15 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MIHAĽOV, Martin
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
7742 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
7701 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
7743 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
7702 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef ŠČURKA, Jakub
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 7. kolo - Štvrtok 07.02.2019
7749 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:45 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
7745 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Levoča TORNAY, Juraj, Bc. ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
7704 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Adrián SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
7744 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 6. kolo - Sobota 16.02.2019
7746 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
7711 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš ORSZÁG, Peter, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
7710 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 18:15 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 10. kolo - Utorok 19.02.2019
7719 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 14:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 7. kolo - Sobota 23.02.2019
7748 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
7713 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
7714 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 14:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub MAKEĽ, Patrik ORSZÁG, Peter, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 10. kolo - Utorok 26.02.2019
7720 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš SÝKORA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 15. kolo - Štvrtok 28.02.2019
7734 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. VALL, Michal, Mgr.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
6708 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 7:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián GAJDOŠ, Radoslav
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
6707 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
6701 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
6743 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
6742 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Humenné LAUFF, Rudolf, Mgr. BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
6702 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 16:15 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav SÝKORA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 5. kolo - Streda 06.02.2019
6705 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:45 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
6744 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub MAJERNÍK, Jakub
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
6745 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ORSZÁG, Peter, Ing. KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 7. kolo - Utorok 12.02.2019
6749 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
6711 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
6710 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 6. kolo - Sobota 16.02.2019
6746 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 6. kolo - Sobota 16.02.2019
6747 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:00 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 15. kolo - Streda 20.02.2019
6735 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 14. kolo - Štvrtok 21.02.2019
6731 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 9. kolo - Štvrtok 21.02.2019
6717 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Lukáš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
6714 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 7. kolo - Sobota 23.02.2019
6748 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:00 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam VIZNER, Jakub LAUFF, Rudolf, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
6713 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 13:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 10. kolo - Štvrtok 28.02.2019
6719 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - ZŠ Trebišov PAVLOTTY, Jakub SÝKORA, Maroš

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
5708 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:45 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián GAJDOŠ, Radoslav
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 6. kolo - Piatok 01.02.2019
5707 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
5701 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
5742 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:30 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
5743 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 4. kolo - Sobota 02.02.2019
5702 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 18:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav SÝKORA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 5. kolo - Streda 06.02.2019
5705 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
5744 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub MAJERNÍK, Jakub
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 5. kolo - Sobota 09.02.2019
5745 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Levoča TORNAY, Juraj, Bc. ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 7. kolo - Utorok 12.02.2019
5749 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
5711 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 7. kolo - Sobota 16.02.2019
5710 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 6. kolo - Sobota 16.02.2019
5746 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 15. kolo - Streda 20.02.2019
5735 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 14. kolo - Štvrtok 21.02.2019
5731 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 9. kolo - Štvrtok 21.02.2019
5717 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Lukáš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
5714 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 7. kolo - Sobota 23.02.2019
5748 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 8. kolo - Sobota 23.02.2019
5713 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 15:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 10. kolo - Štvrtok 28.02.2019
5719 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:45 - ZŠ Trebišov PAVLOTTY, Jakub SÝKORA, Maroš

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 16. kolo - Nedeľa 03.02.2019
11330 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub LAUFF, Rudolf, Mgr.
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 16. kolo - Nedeľa 03.02.2019
11331 Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 17. kolo - Nedeľa 17.02.2019
11332 Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HOMOLA, Marián
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 17. kolo - Nedeľa 17.02.2019
11333 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - Aréna Sršňov Košice SÝKORA, Peter HERICH, Richard
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 11. kolo - Štvrtok 21.02.2019
11320 Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov 8:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan DUDA, Peter
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 18. kolo - Nedeľa 24.02.2019
11334 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej FIC, Jakub
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 18. kolo - Nedeľa 24.02.2019
11335 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel LAUFF, Rudolf, Mgr.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 16. kolo - Nedeľa 03.02.2019
12330 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAUFF, Rudolf, Mgr. BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 16. kolo - Nedeľa 03.02.2019
12331 Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice 11:30 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 17. kolo - Nedeľa 17.02.2019
12332 Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HOMOLA, Marián
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 17. kolo - Nedeľa 17.02.2019
12333 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - Aréna Sršňov Košice SÝKORA, Peter HERICH, Richard
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 11. kolo - Štvrtok 21.02.2019
12320 Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov 11:00 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan DUDA, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 18. kolo - Nedeľa 24.02.2019
12334 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej FIC, Jakub
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 18. kolo - Nedeľa 24.02.2019
12335 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel LAUFF, Rudolf, Mgr.

Súťaž prípraviek HP4 Východ

2.2.2019 Gelnica - 0. kolo - Sobota 02.02.2019
14145 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠČURKA, Samuel ZÁVATSKÝ, Matúš
2.2.2019 Gelnica - 0. kolo - Sobota 02.02.2019
14146 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠČURKA, Samuel ZÁVATSKÝ, Matúš
2.2.2019 Gelnica - 0. kolo - Sobota 02.02.2019
14147 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 9:50 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠČURKA, Samuel ZÁVATSKÝ, Matúš
2.2.2019 Gelnica - 0. kolo - Sobota 02.02.2019
14148 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:50 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠČURKA, Samuel ZÁVATSKÝ, Matúš
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14125 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Spiš Indians 8:30 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14126 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 8:30 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14165 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14166 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14127 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:15 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14128 LIBA ACADEMY 11 vs. HK Sršne Košice 9:15 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14167 HK Sršne Košice vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:50 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14168 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:50 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14149 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14150 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14151 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový Club KOŠICE 14:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14152 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 14:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
17.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14169 HK Sršne Košice vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 8:30 - Aréna Sršňov Košice HANUŠOVSKY, Matúš VIZNER, Jakub
17.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14170 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 8:30 - Aréna Sršňov Košice HANUŠOVSKY, Matúš VIZNER, Jakub
17.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14171 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:30 - Aréna Sršňov Košice HANUŠOVSKY, Matúš VIZNER, Jakub
17.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14172 HK Sršne Košice vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:30 - Aréna Sršňov Košice HANUŠOVSKY, Matúš VIZNER, Jakub
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14109 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC Bulls Vranov 13:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14110 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14111 HC Bulls Vranov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:00 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14112 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 15:45 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14129 Hokejový klub Spiš Indians vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:45 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14130 HK Sršne Košice vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:45 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14131 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HK Sršne Košice 13:45 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14132 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:45 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14105 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC Bulls Vranov 14:45 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14106 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14107 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 16:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14108 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:15 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej

Súťaž prípraviek HP3 Východ

1.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 01.02.2019
14445 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
1.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 01.02.2019
14446 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
1.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 01.02.2019
14447 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 13:15 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
1.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 01.02.2019
14448 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:15 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14425 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:15 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14426 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 10:15 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14427 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový Club KOŠICE 11:00 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 HK Sršne Košice - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14428 LIBA ACADEMY 11 vs. HK Sršne Košice 11:00 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub HERICH, Richard
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14465 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14466 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14467 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:10 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
3.2.2019 Kežmarok - 0. kolo - Nedeľa 03.02.2019
14468 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 12:10 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14449 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14450 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 15:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14451 Hokejový klub Sabinov vs. LIBA ACADEMY 11 16:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
10.2.2019 Sabinov - 0. kolo - Nedeľa 10.02.2019
14452 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 16:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14409 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC Bulls Vranov 13:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14410 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14411 HC Bulls Vranov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:00 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
17.2.2019 Michalovce - 0. kolo - Nedeľa 17.02.2019
14412 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 15:45 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14429 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 15:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14430 HK Sršne Košice vs. Hokejový Club KOŠICE 15:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14431 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HK Sršne Košice 16:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
22.2.2019 Levoča - 0. kolo - Piatok 22.02.2019
14432 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový Club KOŠICE 16:00 - ZŠ Levoča KOCÚR, Michal ZÁVATSKÝ, Matúš
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14405 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC Bulls Vranov 14:45 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14406 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14407 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 16:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej
23.2.2019 PHK Prešov - 0. kolo - Sobota 23.02.2019
14408 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:15 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan BANÍK, Matej