Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 4 (2018/2019)

Oznamy:

Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8049 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HORVÁTH, Martin JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8052 Hokejový klub Bratislava vs. HOBA Bratislava 14:30 - ZŠ Lamač JANSKÝ, Vladimír ŠOTEK, Marko
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8053 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8055 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8115 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8178 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MUDRIK, Martin ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8116 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VACULA, Adrián, Mgr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8180 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Levice 13:15 - ZŠ Lamač MERAVÝ, Peter, PhDr. ŠEFČÍK, Roman

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7049 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HORVÁTH, Martin JOCHMAN, Jakub, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7052 Hokejový klub 91 Senica vs. HOBA Bratislava 16:45 - ZŠ Lamač ŠOTEK, Marko JANSKÝ, Vladimír
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7053 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub 91 Senica 11:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠEFČÍK, Roman TVRDOŇ, Jozef
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7055 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7115 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka HREHOR, Zdenko, Ing. MOLLER, Anton, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7178 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HORVÁTH, Martin ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7180 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Levice 15:30 - ZŠ Lamač ŠEFČÍK, Roman MERAVÝ, Peter, PhDr.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6049 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6052 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6056 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, TOP 6, U12 - 1. kolo - Utorok 11.12.2018
6115 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 13:00 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6175 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MIKO, Martin, Ing. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6117 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región západ, TOP 6, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6116 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 9:30 - Arena Ondreja Nepelu JANSKÝ, Vladimír SCHMIDT, Milan, Ing.

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5052 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka JANSKÝ, Vladimír ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5049 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5056 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, TOP 6, U11 - 1. kolo - Utorok 11.12.2018
5115 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 15:15 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5175 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5117 HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región západ, TOP 6, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5116 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 12:00 - Arena Ondreja Nepelu SCHMIDT, Milan, Ing. JANSKÝ, Vladimír

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11034 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:30 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. MAŠKULKA, Adam
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11036 Hockey club Petržalka 2010 vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:00 - ZŠ Petržalka HREHOR, Zdenko, Ing. DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
11044 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica 11:00 - ZŠ Petržalka HORVÁTH, Martin LEPIEŠ, Filip
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
11042 HAMIKOVO O.Z. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 12:30 - ZŠ Hamuliakovo JANSKÝ, Vladimír VALKO, Karol, Ing.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12034 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:45 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. MAŠKULKA, Adam
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12036 Hockey club Petržalka 2010 vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 13:30 - ZŠ Petržalka HREHOR, Zdenko, Ing. DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
12044 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica 13:30 - ZŠ Petržalka HORVÁTH, Martin LEPIEŠ, Filip
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
12042 HAMIKOVO O.Z. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 14:45 - ZŠ Hamuliakovo JANSKÝ, Vladimír VALKO, Karol, Ing.

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13241 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:45 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing.
HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13242 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:45 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr.
HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13243 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:45 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing.
HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13244 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 13:45 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr.
HP4 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13261 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 8:45 - ZŠ BA - Dúbravka DULA, Radúz
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13277 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Speeders Bratislava o.z. 9:00 - Aréna Pezinok SCHMIDT, Milan, Ing.
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13278 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - Aréna Pezinok ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13279 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - Aréna Pezinok SCHMIDT, Milan, Ing.
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13280 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Speeders Bratislava o.z. 10:00 - Aréna Pezinok ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13262 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:15 - ZŠ BA - Dúbravka DULA, Radúz
HP4 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13263 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ BA - Dúbravka DULA, Radúz

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13245 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:45 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr.
HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13246 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing.
HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13247 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:45 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr.
HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13248 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 15:45 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing.
HP3 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13265 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 8:45 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP3 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13266 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:15 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP3 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13267 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.

Západoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8106 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - MG Rink, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8108 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8105 Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8050 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj JUNEK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8112 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 10:30 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8109 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8111 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8056 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. BACHRATÝ, Jaroslav GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 18. kolo - Piatok 14.12.2018
8166 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:45 - ZŠ Nové Zámky STANKOVIČ, Patrik, Bc. ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8113 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav HATALA, Gabriel, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8173 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8175 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8174 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8176 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj MALÍK, Denis SOJKA, Jozef
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8114 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:30 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
8165 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín REHÁK, Adam, Bc. VONDRA, Mário
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
8164 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 2. kolo - Streda 19.12.2018
8117 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava 12:15 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŠ, Dominik Jozef KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8118 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - MG Rink, Trenčín REHÁK, Adam, Bc. JURČIAK, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8177 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7106 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - MG Rink, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7108 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7105 Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7050 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 12:45 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KUBÁNYI, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7112 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 13:00 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7111 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:15 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7109 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 13:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7056 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:45 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav PIOVARČI, Denis
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 18. kolo - Piatok 14.12.2018
7166 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:15 - ZŠ Nové Zámky STANKOVIČ, Patrik, Bc. ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7113 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - MG Rink, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. GALLO, Miroslav
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7173 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7175 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7174 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7176 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:30 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KUBÁNYI, Martin KOLCUN, Adrian
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7114 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŠIMURDA, Adam
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
7165 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 13:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín REHÁK, Adam, Bc. VONDRA, Mário
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
7164 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 13:45 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 2. kolo - Streda 19.12.2018
7117 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava 14:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel KRIŠ, Dominik Jozef ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7118 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - MG Rink, Trenčín JURČIAK, Adam REHÁK, Adam, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7177 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6050 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6108 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6106 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6105 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6053 Hokejový klub 91 Senica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián KUBINA, Patrik
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6111 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav REHÁK, Adam, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6109 HK HAVRANI Piešťany vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin HATALA, Gabriel, Ing.
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6112 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6055 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 10:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KOLCUN, Adrian
Región západ, TOP 6, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6114 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6173 Hokejový klub 91 Senica vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6174 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6176 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6179 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6180 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub 91 Senica 10:00 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, TOP 6, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6118 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6177 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6178 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan KUBÁNYI, Martin

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5050 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5108 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5106 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:00 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj MINÁR, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5105 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj BACHÚRIK, Peter
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5053 Hokejový klub Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - ZŠ Senica SOVA, Damián KUBINA, Patrik
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5111 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav REHÁK, Adam, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5109 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin HATALA, Gabriel, Ing.
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5112 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:15 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5055 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 12:45 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KUBÁNYI, Martin
Región západ, TOP 6, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5114 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5173 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:15 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5174 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5176 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5179 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5180 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Bratislava 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, TOP 6, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5118 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír MINÁR, Miroslav
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5177 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 13:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5178 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:30 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan SOJKA, Jozef

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11033 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce ŠEFČÍK, Roman KRIŠ, Dominik Jozef
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11038 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 13. kolo - Nedeľa 16.12.2018
11039 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce TOMAN ml., Karol BRÁNIK, Matúš

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12033 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce ŠEFČÍK, Roman KRIŠ, Dominik Jozef
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12037 Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BACHRATÝ, Jaroslav
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12038 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:30 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 13. kolo - Nedeľa 16.12.2018
12039 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce TOMAN ml., Karol BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
12041 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 9. kolo - Sobota 29.12.2018
12029 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 13:15 - Nitra Aréna KONC st., Daniel MINÁR, Miroslav

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13249 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír
HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13250 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13257 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce ŠEFČÍK, Roman
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13258 Hokejový klub 91 Senica vs. Speeders Bratislava o.z. 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13251 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 10:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír
HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13252 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13259 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Speeders Bratislava o.z. 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce ŠEFČÍK, Roman
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13260 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Levice 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13269 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13270 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13271 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 10:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13272 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13281 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KÚDEĽOVÁ, Michaela
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13282 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13283 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13284 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce KÚDEĽOVÁ, Michaela

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13253 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír
HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13254 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13255 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír
HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13256 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13273 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 11:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13274 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 11:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13275 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13276 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
8668 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
8670 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Humenné SCHERBANIUK, Danylo PIOVAR, Peter
Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
8667 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav JAKUB, Róbert
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8673 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8672 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8674 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8675 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:45 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
8683 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
8682 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE 12:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Štvrtok 13.12.2018
8685 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8679 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8680 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:00 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8677 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8678 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
8684 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
8688 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
8690 Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián GAJDOŠ, Radoslav
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
8687 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 14:30 - TH STEEL Aréna Košice HRIŠKO, Peter SÝKORA, Peter
Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 29.12.2018
8669 LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:00 - ZŠ Čaňa SÝKORA, Peter HANUŠOVSKY, Matúš

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7669 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7668 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7670 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub PIOVAR, Peter
Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7667 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav JAKUB, Róbert
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7672 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Levoča VERNAREC, Peter HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7673 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7674 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7675 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 16:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Nedeľa 09.12.2018
7680 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians 14:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
7683 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:30 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
7682 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE 14:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Štvrtok 13.12.2018
7685 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:45 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
7679 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
7677 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
7678 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 14:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
7684 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
7688 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 15:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
7687 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 16:45 - TH STEEL Aréna Košice HRIŠKO, Peter SÝKORA, Peter

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
6668 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
6670 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
6667 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6673 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6674 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6675 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Poprad ORDZOVENSKÝ, Martin ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6672 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 12:30 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Utorok 11.12.2018
6677 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Streda 12.12.2018
6680 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 15:45 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
6683 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 16:00 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
6678 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
6685 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:15 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav GAJDOŠ, Adrián
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
6684 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. VERNAREC, Peter
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
6688 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Bardejov ZAŤKO, Martin, Mgr. ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Streda 19.12.2018
6669 LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:00 - ZŠ Čaňa SÝKORA, Peter HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
6689 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Piatok 21.12.2018
6687 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:00 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Maroš TOMÁŠ, Michal
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
6690 Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián GAJDOŠ, Radoslav

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5669 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5668 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5670 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5667 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:00 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5672 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Levoča VERNAREC, Peter HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5673 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - TH STEEL Aréna Košice HANUŠOVSKY, Matúš GAJDOŠ, Radoslav
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5675 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:45 - ZŠ Poprad ORDZOVENSKÝ, Martin ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5674 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Nedeľa 09.12.2018
5680 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians 16:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Utorok 11.12.2018
5677 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:45 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
5683 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 17:45 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
5678 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
5684 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:45 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. VERNAREC, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
5685 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:15 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav GAJDOŠ, Adrián
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
5688 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Bardejov ZAŤKO, Martin, Mgr. ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
5689 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:45 - ZŠ Humenné FIC, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Piatok 21.12.2018
5687 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:15 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Maroš TOMÁŠ, Michal

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11317 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan TORNAY, Juraj, Bc.
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11316 HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov 10:30 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian VARGA, Róbert, Ing.
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11318 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11319 Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 6. kolo - Piatok 28.12.2018
11311 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 9:15 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12316 HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov 8:30 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian VARGA, Róbert, Ing.
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12317 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan TORNAY, Juraj, Bc.
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12318 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12319 Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice 11:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 6. kolo - Piatok 28.12.2018
12311 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel

Súťaž prípraviek HP4 Východ

Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14057 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:25 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14058 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:25 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14059 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:25 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14060 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:25 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14061 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14062 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14063 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14064 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14065 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14066 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14067 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14068 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14069 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14070 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14071 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HK Sršne Košice 10:15 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14072 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 10:15 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14073 Hokejový klub Spiš Indians vs. P.H.K. Prešov, n.o. 8:55 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. VERNAREC, Peter
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14074 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 8:55 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. VERNAREC, Peter
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14075 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:55 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. VERNAREC, Peter
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14076 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:55 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. VERNAREC, Peter
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14081 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 8:30 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub VARGA, Róbert, Ing.
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14082 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 8:30 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub VARGA, Róbert, Ing.
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14077 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel ŠČURKA, Jakub
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14078 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel ŠČURKA, Jakub
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14083 HK Sršne Košice vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:30 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub VARGA, Róbert, Ing.
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14084 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub VARGA, Róbert, Ing.
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14079 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel ŠČURKA, Jakub
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14080 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 10:00 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel ŠČURKA, Jakub
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14093 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14094 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14095 LIBA ACADEMY 11 vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14096 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš

Súťaž prípraviek HP3 Východ

HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14281 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - PSK aréna Prešov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan
HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14282 Hokejový klub Sabinov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - PSK aréna Prešov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan
HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14283 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - PSK aréna Prešov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan
HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14284 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - PSK aréna Prešov BANÍK, Matej FEKETE, Štefan
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14277 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:20 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14278 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 11:20 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14279 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:20 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14280 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:20 - ZŠ Poprad ZAŤKO, Martin, Mgr. ZÁVATSKÝ, Matúš
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14293 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14294 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14295 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14296 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš HOMOLA, Marián
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14289 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14290 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14291 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 12:45 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14292 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 12:45 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14297 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14298 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14299 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14300 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Kežmarok ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14301 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14302 HC Bulls Vranov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14303 LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14304 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14305 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14306 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14307 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14308 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik