Oznamy:
Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.
Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.
Bratislavský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8049 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
HORVÁTH, Martin
JOCHMAN, Jakub, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8052 |
Hokejový klub Bratislava vs. HOBA Bratislava |
14:30 -
ICE Aréna Lamač
|
JANSKÝ, Vladimír
ŠOTEK, Marko
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8053 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
TVRDOŇ, Jozef
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8115 |
HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MOLLER, Anton, Ing.
HREHOR, Zdenko, Ing.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8178 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
MUDRIK, Martin
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8180 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Levice |
13:15 -
ICE Aréna Lamač
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
ŠEFČÍK, Roman
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7049 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
HORVÁTH, Martin
JOCHMAN, Jakub, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7052 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HOBA Bratislava |
16:45 -
ICE Aréna Lamač
|
ŠOTEK, Marko
JANSKÝ, Vladimír
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7053 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
ŠEFČÍK, Roman
TVRDOŇ, Jozef
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7115 |
HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
HREHOR, Zdenko, Ing.
MOLLER, Anton, Ing.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7178 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:15 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
HORVÁTH, Martin
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7180 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Levice |
15:30 -
ICE Aréna Lamač
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
ŠEFČÍK, Roman
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6049 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
MIKO, Martin, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6052 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub 91 Senica |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6056 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
LEPIEŠ, Filip
|
Región západ, TOP 6, U12 - 1. kolo - Utorok 11.12.2018
6115 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava |
13:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
HREHOR, Zdenko, Ing.
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6175 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
MIKO, Martin, Ing.
BELICA, Marek, Ing.
|
Región západ, TOP 6, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6117 |
HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
KAŠIČKA, Adam
|
Región západ, TOP 6, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6116 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. |
9:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
JANSKÝ, Vladimír
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5052 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
JANSKÝ, Vladimír
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5049 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
MIKO, Martin, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5056 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
LEPIEŠ, Filip
|
Región západ, TOP 6, U11 - 1. kolo - Utorok 11.12.2018
5115 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava |
15:15 -
Arena Ondreja Nepelu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5175 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:15 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
BELICA, Marek, Ing.
MIKO, Martin, Ing.
|
Región západ, TOP 6, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5117 |
HOBA Bratislava vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
KAŠIČKA, Adam
|
Región západ, TOP 6, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5116 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. |
12:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
JANSKÝ, Vladimír
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11036 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
11:00 -
ZŠ BA - Petržalka
|
HREHOR, Zdenko, Ing.
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
11044 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:00 -
ZŠ BA - Petržalka
|
HORVÁTH, Martin
LEPIEŠ, Filip
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12036 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
13:30 -
ZŠ BA - Petržalka
|
HREHOR, Zdenko, Ing.
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
12044 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica |
13:30 -
ZŠ BA - Petržalka
|
HORVÁTH, Martin
LEPIEŠ, Filip
|
Súťaž prípraviek HP4 Západ
HP4 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13261 |
HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
8:45 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
DULA, Radúz
|
HP4 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13262 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
10:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
DULA, Radúz
|
HP4 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13263 |
HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
DULA, Radúz
|
Súťaž prípraviek HP3 Západ
HP3 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13265 |
HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
8:45 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
|
HP3 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13266 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
10:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
|
HP3 turnaj HOBA 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13267 |
HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
|
Západoslovenský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8106 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
HATALA, Gabriel, Ing.
JURČIAK, Adam
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8108 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KOLLÁR, Andrej, Ing.
LESAY, Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8105 |
Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
10:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
8050 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
JUNEK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8112 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
KONC ml., Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8109 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany |
11:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
KRIŽAN, Marcel
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8111 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
11:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8055 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
13:00 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
BELICA, Marek, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
8056 |
Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
13:15 -
ZŠ Trnava
|
MĹKVY, Michal, Bc.
BACHRATÝ, Jaroslav
GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 18. kolo - Piatok 14.12.2018
8166 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:45 -
ZŠ Nové Zámky
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8113 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
HATALA, Gabriel, Ing.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8173 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KOLLÁR, Andrej, Ing.
KLUČÁR, Peter
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8175 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
GAŠPAROVIČ, Marek
MAGUŠIN, Jozef
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8174 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava |
10:00 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8176 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
MALÍK, Denis
SOJKA, Jozef
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
8114 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
KONC ml., Juraj
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
8165 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava |
11:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
REHÁK, Adam, Bc.
VONDRA, Mário
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
8164 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC st., Daniel
KONC ml., Juraj
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 2. kolo - Streda 19.12.2018
8117 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava |
12:15 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
KRIŠ, Dominik Jozef
KRIŽAN, Marcel
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8118 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
REHÁK, Adam, Bc.
JURČIAK, Adam
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8177 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
8116 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
13:00 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VACULA, Adrián, Mgr.
LEPIEŠ, Filip
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7106 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:30 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
HATALA, Gabriel, Ing.
GALLO, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7108 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:30 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KOLLÁR, Andrej, Ing.
LESAY, Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7105 |
Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
12:15 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
7050 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava |
12:45 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
KUBÁNYI, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7112 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7111 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
13:15 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7109 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany |
13:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
KRIŽAN, Marcel
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7055 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
15:15 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
BELICA, Marek, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
7056 |
Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
15:45 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
PIOVARČI, Denis
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 18. kolo - Piatok 14.12.2018
7166 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
14:15 -
ZŠ Nové Zámky
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7113 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:15 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
HATALA, Gabriel, Ing.
GALLO, Miroslav
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7173 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:15 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KOLLÁR, Andrej, Ing.
KLUČÁR, Peter
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7175 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
GAŠPAROVIČ, Marek
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7174 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava |
12:15 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7176 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
12:30 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KUBÁNYI, Martin
KOLCUN, Adrian
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
7114 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
12:45 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
ŠIMURDA, Adam
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
7165 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava |
13:15 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
REHÁK, Adam, Bc.
VONDRA, Mário
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 18. kolo - Nedeľa 16.12.2018
7164 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. |
13:45 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 2. kolo - Streda 19.12.2018
7117 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOBA Bratislava |
14:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
KRIŽAN, Marcel
KRIŠ, Dominik Jozef
|
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7118 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:15 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
JURČIAK, Adam
REHÁK, Adam, Bc.
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
7177 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
11:15 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6050 |
Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6108 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
GAŠPAROVIČ, Marek
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6106 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
KONC ml., Daniel, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
6105 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6053 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
9:00 -
ZŠ Senica
|
SOVA, Damián
KUBINA, Patrik
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6111 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
REHÁK, Adam, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6109 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
9:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
STEHLÍK, Martin
HATALA, Gabriel, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6112 |
Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
10:00 -
ZŠ Levice
|
TOMAN ml., Karol
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
6055 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
10:15 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
KOLCUN, Adrian
|
Región západ, TOP 6, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6114 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
KRIŽAN, Marcel
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6173 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HK HAVRANI Piešťany |
9:00 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
HERCOG, Martin
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6174 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
6176 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:00 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6179 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
GAŠPAROVIČ, Marek
MAGUŠIN, Jozef
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6180 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub 91 Senica |
10:00 -
ZŠ Levice
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Región západ, TOP 6, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6118 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
DANKO, Ľubomír
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6177 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
11:00 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
6178 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
13:15 -
Skalica Aréna
|
HARINGA, Ivan
KUBÁNYI, Martin
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5050 |
Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5108 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5106 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
MINÁR, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 13. kolo - Sobota 01.12.2018
5105 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice |
14:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
BACHÚRIK, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5053 |
Hokejový klub Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:30 -
ZŠ Senica
|
SOVA, Damián
KUBINA, Patrik
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5111 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
11:30 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
REHÁK, Adam, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5109 |
Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:45 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
STEHLÍK, Martin
HATALA, Gabriel, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5112 |
Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:15 -
ZŠ Levice
|
TOMAN ml., Karol
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 14. kolo - Sobota 08.12.2018
5055 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
12:45 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
KUBÁNYI, Martin
|
Región západ, TOP 6, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5114 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:15 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
KRIŽAN, Marcel
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5173 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
11:15 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
HERCOG, Martin
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5174 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice |
11:15 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 1. kolo - Sobota 15.12.2018
5176 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
13:15 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5179 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
GAŠPAROVIČ, Marek
MAGUŠIN, Jozef
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5180 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Bratislava |
12:15 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, TOP 6, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5118 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
12:45 -
Tipsport Aréna Nitra
|
DANKO, Ľubomír
MINÁR, Miroslav
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5177 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
13:15 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 2. kolo - Sobota 22.12.2018
5178 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
15:30 -
Skalica Aréna
|
HARINGA, Ivan
SOJKA, Jozef
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11033 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HAMIKOVO O.Z. |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
ŠEFČÍK, Roman
KRIŠ, Dominik Jozef
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11034 |
EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
12:30 -
ZŠ Hamuliakovo
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
MAŠKULKA, Adam
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11038 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
BRÁNIK, Matúš
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 13. kolo - Nedeľa 16.12.2018
11039 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
TOMAN ml., Karol
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
11042 |
HAMIKOVO O.Z. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
12:30 -
ZŠ Hamuliakovo
|
JANSKÝ, Vladimír
VALKO, Karol, Ing.
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12033 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:15 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
ŠEFČÍK, Roman
KRIŠ, Dominik Jozef
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 11. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12034 |
EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
14:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
MAŠKULKA, Adam
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12037 |
Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 12. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12038 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:30 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
BRÁNIK, Matúš
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 13. kolo - Nedeľa 16.12.2018
12039 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
11:15 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
TOMAN ml., Karol
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
12041 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 14. kolo - Nedeľa 23.12.2018
12042 |
HAMIKOVO O.Z. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
14:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
JANSKÝ, Vladimír
VALKO, Karol, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 9. kolo - Sobota 29.12.2018
12029 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. |
13:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC st., Daniel
MINÁR, Miroslav
|
Súťaž prípraviek HP4 Západ
HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13249 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
9:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
|
HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13250 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava |
9:00 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13257 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Levice |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
ŠEFČÍK, Roman
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13258 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Speeders Bratislava o.z. |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KRIŠ, Dominik Jozef
|
HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13251 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava |
10:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
|
HP4 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13252 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
10:00 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13259 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Speeders Bratislava o.z. |
10:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
ŠEFČÍK, Roman
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13260 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Levice |
10:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KRIŠ, Dominik Jozef
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13241 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
12:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13242 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
12:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13243 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
13:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13244 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
13:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13269 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13270 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica |
9:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
|
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13277 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Speeders Bratislava o.z. |
9:00 -
Aréna Pezinok
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13278 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Bratislava |
9:00 -
Aréna Pezinok
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13271 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica |
10:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
HP4 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13272 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava |
10:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
|
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13279 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Bratislava |
10:00 -
Aréna Pezinok
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
HP4 turnaj Pezinok 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13280 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Speeders Bratislava o.z. |
10:00 -
Aréna Pezinok
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13281 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KÚDEĽOVÁ, Michaela
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13282 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13283 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
10:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
HP4 turnaj Zlaté Moravce 15.12.18 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
13284 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
10:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KÚDEĽOVÁ, Michaela
|
Súťaž prípraviek HP3 Západ
HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13253 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
|
HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13254 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
11:00 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13255 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
12:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
|
HP3 turnaj Topoľčany 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13256 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
12:00 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13245 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
14:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13246 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
14:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
|
HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13247 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
15:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
HP3 turnaj Hamuliakovo 1.12.18 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
13248 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
15:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
|
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13273 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
|
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13274 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava |
11:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13275 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
|
HP3 turnaj Partizánske 8.12.18 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
13276 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
Východoslovenský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
8668 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
8670 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
SCHERBANIUK, Danylo
PIOVAR, Peter
|
Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
8667 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
10:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
JAKUB, Róbert
|
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8673 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
MERGLESKÝ, Marian
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8672 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8674 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
ZAŤKO, Martin, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U14 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
8675 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
13:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Peter
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
8683 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
11:30 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
8682 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE |
12:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
BABJAK, Ladislav
|
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Štvrtok 13.12.2018
8685 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
WOLF, Vladimír, Ing.
|
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8679 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8680 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
11:00 -
ZŠ Čaňa
|
BINDA, Adam
VIZNER, Jakub
|
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8677 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U14 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
8678 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAJERNÍK, Jakub
|
Región východ, základná časť, U14 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
8684 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
8688 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
ŠČURKA, Jakub
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
8690 |
Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Adrián
GAJDOŠ, Radoslav
|
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
8687 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
14:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Peter
HRIŠKO, Peter
|
Región východ, základná časť, U14 - 14. kolo - Sobota 29.12.2018
8669 |
LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:00 -
ZŠ Čaňa
|
SÝKORA, Peter
HANUŠOVSKY, Matúš
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7669 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
TOMÁŠ, Michal
|
Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7668 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7670 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
PAVLOTTY, Jakub
PIOVAR, Peter
|
Región východ, základná časť, U13 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
7667 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
12:30 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
JAKUB, Róbert
|
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7672 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov |
9:00 -
ZŠ Levoča
|
VERNAREC, Peter
HRIŠKO, Peter
|
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7673 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
MERGLESKÝ, Marian
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7674 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
ZAŤKO, Martin, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U13 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
7675 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
16:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Peter
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Nedeľa 09.12.2018
7680 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians |
14:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
7683 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
13:30 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
7682 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE |
14:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
BABJAK, Ladislav
|
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Štvrtok 13.12.2018
7685 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
14:45 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
WOLF, Vladimír, Ing.
|
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
7679 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
7677 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U13 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
7678 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
14:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAJERNÍK, Jakub
|
Región východ, základná časť, U13 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
7684 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
7688 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov |
15:45 -
ZŠ Poprad
|
ŠČURKA, Jakub
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
7687 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
16:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Peter
HRIŠKO, Peter
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
6668 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
6670 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
6667 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
13:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6673 |
Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
GAJDOŠ, Radoslav
|
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6674 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6675 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
ORDZOVENSKÝ, Martin
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U12 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
6672 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 |
12:30 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Utorok 11.12.2018
6677 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Streda 12.12.2018
6680 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
15:45 -
ZŠ Čaňa
|
BINDA, Adam
VIZNER, Jakub
|
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
6683 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov |
16:00 -
ZŠ Michalovce
|
VALL, Michal, Mgr.
MAJERNÍK, Jakub
|
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
6678 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
6685 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
GAJDOŠ, Adrián
|
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
6684 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
VERNAREC, Peter
|
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
6688 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U12 - 14. kolo - Streda 19.12.2018
6669 |
LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:00 -
ZŠ Čaňa
|
SÝKORA, Peter
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
6689 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
14:30 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Piatok 21.12.2018
6687 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
11:00 -
ZŠ Trebišov
|
SÝKORA, Maroš
TOMÁŠ, Michal
|
Región východ, základná časť, U12 - 18. kolo - Sobota 22.12.2018
6690 |
Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Adrián
GAJDOŠ, Radoslav
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5669 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
TOMÁŠ, Michal
|
Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5668 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5670 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
12:30 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U11 - 14. kolo - Sobota 01.12.2018
5667 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
16:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5672 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov |
11:30 -
ZŠ Levoča
|
VERNAREC, Peter
HRIŠKO, Peter
|
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5673 |
Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
GAJDOŠ, Radoslav
|
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5675 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
ORDZOVENSKÝ, Martin
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U11 - 15. kolo - Sobota 08.12.2018
5674 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
14:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Nedeľa 09.12.2018
5680 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians |
16:30 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Utorok 11.12.2018
5677 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
14:45 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Streda 12.12.2018
5683 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov |
17:45 -
ZŠ Michalovce
|
VALL, Michal, Mgr.
MAJERNÍK, Jakub
|
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Sobota 15.12.2018
5678 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
5684 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
VERNAREC, Peter
|
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Nedeľa 16.12.2018
5685 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
14:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
GAJDOŠ, Adrián
|
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
5688 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
12:30 -
ZŠ Bardejov
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Streda 19.12.2018
5689 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
16:45 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Piatok 21.12.2018
5687 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
13:15 -
ZŠ Trebišov
|
SÝKORA, Maroš
TOMÁŠ, Michal
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11317 |
Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
9:00 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
TORNAY, Juraj, Bc.
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
11316 |
HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov |
10:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
VARGA, Róbert, Ing.
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11318 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
9:00 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
MAJERNÍK, Jakub
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
11319 |
Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 6. kolo - Piatok 28.12.2018
11311 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov |
9:15 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
ŠVAJKA, Slavomír
ŠČURKA, Samuel
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12316 |
HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov |
8:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
VARGA, Róbert, Ing.
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 9. kolo - Nedeľa 02.12.2018
12317 |
Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
11:30 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
TORNAY, Juraj, Bc.
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12318 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
11:30 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
MAJERNÍK, Jakub
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 10. kolo - Nedeľa 09.12.2018
12319 |
Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice |
11:30 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 6. kolo - Piatok 28.12.2018
12311 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov |
11:30 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
ŠVAJKA, Slavomír
ŠČURKA, Samuel
|
Súťaž prípraviek HP4 Východ
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14057 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
13:25 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14058 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
13:25 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14059 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
14:25 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14060 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
14:25 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14061 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Spiš Indians |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
BANÍK, Matej
MAJERNÍK, Jakub
|
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14062 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
BANÍK, Matej
MAJERNÍK, Jakub
|
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14063 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
BANÍK, Matej
MAJERNÍK, Jakub
|
Gelnica 8.12.2018 - 0. kolo - Sobota 08.12.2018
14064 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spiš Indians |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
BANÍK, Matej
MAJERNÍK, Jakub
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14065 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14066 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14067 |
Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14068 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14069 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14070 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14071 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HK Sršne Košice |
10:15 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14072 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 |
10:15 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14073 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
8:55 -
ZŠ Levoča
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
VERNAREC, Peter
|
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14074 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
8:55 -
ZŠ Levoča
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
VERNAREC, Peter
|
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14075 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
9:55 -
ZŠ Levoča
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
VERNAREC, Peter
|
Levoča 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14076 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
9:55 -
ZŠ Levoča
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
VERNAREC, Peter
|
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14081 |
HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
8:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
VIZNER, Jakub
VARGA, Róbert, Ing.
|
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14082 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
8:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
VIZNER, Jakub
VARGA, Róbert, Ing.
|
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14077 |
Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
9:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ŠČURKA, Samuel
ŠČURKA, Jakub
|
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14078 |
Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ŠČURKA, Samuel
ŠČURKA, Jakub
|
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14083 |
HK Sršne Košice vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
9:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
VIZNER, Jakub
VARGA, Róbert, Ing.
|
HK Sršne Košice 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14084 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
9:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
VIZNER, Jakub
VARGA, Róbert, Ing.
|
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14079 |
Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
10:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ŠČURKA, Samuel
ŠČURKA, Jakub
|
Kežmarok 16.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 16.12.2018
14080 |
Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
10:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ŠČURKA, Samuel
ŠČURKA, Jakub
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14093 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14094 |
HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14095 |
LIBA ACADEMY 11 vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14096 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Súťaž prípraviek HP3 Východ
HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14281 |
Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
9:00 -
PSK aréna Prešov
|
BANÍK, Matej
FEKETE, Štefan
|
HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14282 |
Hokejový klub Sabinov vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
9:00 -
PSK aréna Prešov
|
BANÍK, Matej
FEKETE, Štefan
|
HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14283 |
Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
9:00 -
PSK aréna Prešov
|
BANÍK, Matej
FEKETE, Štefan
|
HA Slávia Prešov 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14284 |
Hokejový klub Sabinov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
9:00 -
PSK aréna Prešov
|
BANÍK, Matej
FEKETE, Štefan
|
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14277 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:20 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14278 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
11:20 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14279 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
12:20 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Poprad 1.12.2018 - 0. kolo - Sobota 01.12.2018
14280 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
12:20 -
ZŠ Poprad
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14293 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14294 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14295 |
Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
HC Košice 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14296 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
Tréningová hala SA Košice
|
HANUŠOVSKY, Matúš
HOMOLA, Marián
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14289 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14290 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14291 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 |
12:45 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Humenné 9.12.2018 - 0. kolo - Nedeľa 09.12.2018
14292 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 |
12:45 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14297 |
Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ZÁVATSKÝ, Matúš
ŠČURKA, Jakub
|
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14298 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
9:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ZÁVATSKÝ, Matúš
ŠČURKA, Jakub
|
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14299 |
Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov |
9:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ZÁVATSKÝ, Matúš
ŠČURKA, Jakub
|
Kežmarok 15.12.2018 - 0. kolo - Sobota 15.12.2018
14300 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
ZŠ Kežmarok
|
ZÁVATSKÝ, Matúš
ŠČURKA, Jakub
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14301 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14302 |
HC Bulls Vranov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14303 |
LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
LA11 Košice 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14304 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
VIZNER, Jakub
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14305 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
9:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14306 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14307 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Michalovce 22.12.2018 - 0. kolo - Sobota 22.12.2018
14308 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
9:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|