Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č. 5. ( 2018/2019)

Oznamy športového oddelenia rozhodcov a sekretariatu SZĽH:

 

1. Z dôvodu administratívnych zmien Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení na mesiac AUGUST, SEPTEMBER nahlasovaní zmien a pod., prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

2. UPOZORNENIE PRE KLUBY :  Podľa platnej Smernice pre obsadzovanie rozhodcov a pomocných činovníkov je potrebné nahlasovať prípravné zápasy na soro@szlh.sk.

3.  Rozhodcovia a inštruktori sú povinní sa ospravedlniť zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci do IS - informačného programu.

     ospravedlnenie zaslané po termíne:

   - 100b - neučasť na nominovanom stretnutí

   -  30b - neskoré ospravedlnenie    

   -  10b - ospravedlnenie po doloženi PN

    Ďakujem - V prípade otázok sa kontaktujte na p. Mgr. Juraj Sýkora  0918 234 848

4.Ručné vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)

5.Elektronické vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)

6.Ručné vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov CHL - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)

7.Kilometrovník 2018/19 (platný od 1.9.2018)

 

OZNAM EO SZĽH :

Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:

Stravné Maďarská republika:

Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky  a pri návrate z Maďarskej republiky  čas prechodu hraníc na územie  Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).

Časové pásmo pre Maďarskú republiku:

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:

Od hraníc :

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )

Poistenie všetkých rozhodcov a inštruktorov na území Maďarskej republiky zabezpečuje SZĽH ( kontaktná osoba Mgr. Juraj Sýkora).

Vyúčtovania zasielať do 10-teho dňa nasledujúceho mesiaca vo formáte A5, používať kilometrovník platný od 1.9.2018, využívať v tlačive poznámku na uvedenie príslušných skutočností (napr. obchádzka, ubytovanie, a iné... ). Vyúčtovanie zasielať na adresu ekonomického oddelenia SZĽH.

OZNAM pre fakturantov:

EO SZĽH Vás žiada zasielať spolu s faktúrou vyúčtovanie originál + kópiu (pre archivačné účely).

OZNAM pre študentov:

Obratom žiadame zaslať na EO SZĽH potvrdenie o štúdiu, kontaktná osoba: Silvia Kočišová

 

Pravidlá ľadového hokeja 2018-2022

Pravidlá ľadového hokeja v slovenskom jazyku  (aktualizované august 2018)

*****************************************************************************************************

 

Tipsport liga

Základná časť - 19. kolo - Štvrtok 01.11.2018
347 HK VSR SR 20, s.r.o. vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VALACH, Miroslav, Ing. STANO, Peter, Ing. DURMIS, Oto FRIMMEL, Róbert, PhDr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Piatok 02.11.2018
110 Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 19. kolo - Piatok 02.11.2018
113 HC Košice s.r.o. vs. MAC Budapest Hockey Club 17:30 - STEEL Arena Košice SNÁŠEL, Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Piatok 02.11.2018
114 MsHK Žilina, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 17:30 - ZŠ Žilina LOKŠÍK, Peter VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONTŠEK, Vladimír RENCZ, Dániel PÁLKÖVI, Botond KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 19. kolo - Piatok 02.11.2018
111 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Detva KONC st., Daniel FRIDRICH, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ROJÍK, Peter NEUZER, Erik NEUZER, Erik
Základná časť - 19. kolo - Piatok 02.11.2018
112 HKM a.s vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. MIHÁLIK, Vladimír, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Piatok 02.11.2018
109 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:30 - ZŠ Nové Zámky ŠTEFIK, Miroslav ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj HASZONITS, Miklos VÁCZI, Dávid
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
115 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves VALACH, Miroslav, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
120 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 16:00 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav KOLLÁR, Miroslav MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír JUHÁSZ, Gábor VINCZE, Dániel
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
116 HC Košice s.r.o. vs. HK Nitra, s.r.o. 17:00 - STEEL Arena Košice NOVÁK, Milan, Ing. STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. SMREK, Martin, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
118 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. BABIC, Vladimir SIPOS, Roland
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
119 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica JONÁK, Peter MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. MIHÁLIK, Vladimír, Ing.
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
117 MAC Budapest Hockey Club vs. HKM a.s 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN KONC st., Daniel GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KONC ml., Daniel, Bc. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 21. kolo - Utorok 13.11.2018
348 HK VSR SR 20, s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť - 21. kolo - Utorok 13.11.2018
126 HC Košice s.r.o. vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - STEEL Arena Košice OROLIN, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. RENCZ, Dániel MUZSIK, Norbert
Základná časť - 21. kolo - Streda 14.11.2018
121 Hokejový klub Poprad a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert STANZEL, Matúš, Bc. KRAJČÍK, Martin MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 21. kolo - Streda 14.11.2018
123 Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN NOVÁK, Milan, Ing. JONÁK, Peter BOGDAŇ, Andrej, Ing. SMREK, Martin, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 21. kolo - Streda 14.11.2018
124 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MAC Budapest Hockey Club 18:00 - ZŠ Detva LOKŠÍK, Peter STANO, Peter, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ROJÍK, Peter CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 21. kolo - Streda 14.11.2018
125 HKM a.s vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. SOÓS, Dániel KIS-KIRÁLY, Barna
Základná časť - 21. kolo - Streda 14.11.2018
122 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:30 - ZŠ Nové Zámky KONC st., Juraj KONC st., Juraj BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC st., Daniel VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef
Základná časť - 22. kolo - Štvrtok 15.11.2018
349 HK VSR SR 20, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna FRIDRICH, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONC ml., Daniel, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Základná časť - 22. kolo - Piatok 16.11.2018
127 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves RENCZ, Dániel ÁRKOVICS, Gergő KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. STANZEL, Matúš, Bc. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 55. kolo - Piatok 16.11.2018
330 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad FRIDRICH, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. DURMIS, Oto KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 22. kolo - Piatok 16.11.2018
128 MsHK Žilina, a.s. vs. HKM a.s 17:30 - ZŠ Žilina VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. HOPPE, Benjamin STANO, Peter, Ing.
Základná časť - 22. kolo - Piatok 16.11.2018
129 HK Nitra, s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - Nitra Aréna BABIC, Vladimir VÁCZI, Dávid MÜLLNER, Róbert SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Základná časť - 22. kolo - Piatok 16.11.2018
130 MAC Budapest Hockey Club vs. Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN BALUŠKA, Vladimír, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. KRAJČÍK, Martin GEGÁŇ, Tomáš, Bc. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 22. kolo - Piatok 16.11.2018
131 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JONÁK, Peter ADAMEC, Milan, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. HOLOMEK, Vladimír HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 23. kolo - Nedeľa 18.11.2018
134 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 16:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VALACH, Miroslav, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. HOPPE, Benjamin
Základná časť - 23. kolo - Nedeľa 18.11.2018
136 HK Nitra, s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 16:00 - Nitra Aréna GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. GAJAN st., Rastislav ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. MACKO, Peter, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 23. kolo - Nedeľa 18.11.2018
133 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica KONC st., Daniel ROJÍK, Peter KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír RENCZ, Dániel VINCZE, Dániel
Základná časť - 23. kolo - Nedeľa 18.11.2018
137 MsHK Žilina, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Žilina MÜLLNER, Róbert FRIDRICH, Vladimír, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. KONC ml., Daniel, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Základná časť - 23. kolo - Nedeľa 18.11.2018
138 HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s 17:00 - STEEL Arena Košice SNÁŠEL, Vladimír, Ing. SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. JUHÁSZ, Gábor KIS-KIRÁLY, Barna
Základná časť - 23. kolo - Nedeľa 18.11.2018
135 MAC Budapest Hockey Club vs. HC Nové Zámky s.r.o. 17:30 - Ice rink MAC Budapest, HUN JONÁK, Peter NOVÁK, Milan, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 24. kolo - Utorok 20.11.2018
139 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Žilina SNÁŠEL, Vladimír, Ing. GAJAN st., Rastislav MARTINKO, Vladimír SOÓS, Dániel PÁLKÖVI, Botond MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 24. kolo - Utorok 20.11.2018
143 Hokejový klub Poprad a.s. vs. MAC Budapest Hockey Club 17:00 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav STANO, Peter, Ing. DURMIS, Oto KOLLÁR, Miroslav KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 24. kolo - Utorok 20.11.2018
144 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:30 - ZŠ Banská Bystrica NOVÁK, Milan, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MAJLING, Ján MAJLING, Ján
Základná časť - 24. kolo - Utorok 20.11.2018
140 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert OROLIN, Michal, Mgr. ROJÍK, Peter CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 24. kolo - Utorok 20.11.2018
141 Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:30 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 24. kolo - Utorok 20.11.2018
142 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:30 - ZŠ Nové Zámky JONÁK, Peter LOKŠÍK, Peter TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 24. kolo - Streda 21.11.2018
350 HK Nitra, s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. 18:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel NOVÁK, Milan, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. VALO, Jozef KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Základná časť - 25. kolo - Štvrtok 22.11.2018
148 MsHK Žilina, a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 17:00 - ZŠ Žilina NAGY, Attila PÁLKÖVI, Botond VALACH, Miroslav, Ing. KRAJČÍK, Martin KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 25. kolo - Štvrtok 22.11.2018
351 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. 17:00 - ZŠ Poprad JONÁK, Peter SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 25. kolo - Piatok 23.11.2018
145 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín RENCZ, Dániel SOLTÉSZ, Áron FRIDRICH, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 25. kolo - Piatok 23.11.2018
147 HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 18:00 - Nitra Aréna MÜLLNER, Róbert GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj JUHÁSZ, Gábor ÁRKOVICS, Gergő
Základná časť - 25. kolo - Piatok 23.11.2018
150 HKM a.s vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KONC st., Daniel KACEJ, Lukáš, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. MAJLING, Ján MAJLING, Ján
Základná časť - 25. kolo - Piatok 23.11.2018
149 Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. vs. HC Košice s.r.o. 18:30 - Ice rink Miskolc, HUN NOVÁK, Milan, Ing. ŠTEFIK, Miroslav SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 25. kolo - Piatok 23.11.2018
146 MAC Budapest Hockey Club vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 25.11.2018
153 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - ZŠ Nové Zámky KONC st., Daniel JONÁK, Peter ŠEFČÍK, Peter, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 25.11.2018
151 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves BABIC, Vladimir VINCZE, Dániel OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 25.11.2018
154 Hokejový klub Poprad a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. 17:00 - ZŠ Poprad BALUŠKA, Vladimír, Ing. LOKŠÍK, Peter TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 25.11.2018
156 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MAC Budapest Hockey Club 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín MÜLLNER, Róbert ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter KOLLÁR, Miroslav KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 26. kolo - Nedeľa 25.11.2018
152 Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. HKM a.s 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 27. kolo - Utorok 27.11.2018
159 MsHK Žilina, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 17:30 - ZŠ Žilina OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. GAJAN st., Rastislav KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 27. kolo - Utorok 27.11.2018
160 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. 17:30 - STEEL Arena Košice STANO, Peter, Ing. KOLLÁR, Miroslav ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. RENCZ, Dániel KIS-KIRÁLY, Barna
Základná časť - 27. kolo - Utorok 27.11.2018
158 HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - Nitra Aréna BABIC, Vladimir PÁLKÖVI, Botond JONÁK, Peter ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 27. kolo - Utorok 27.11.2018
161 HKM a.s vs. HC Nové Zámky s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. KRAJČÍK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 27. kolo - Utorok 27.11.2018
162 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. 18:00 - ZŠ Detva KONC st., Daniel NOVÁK, Milan, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ROJÍK, Peter NEUZER, Erik NEUZER, Erik
Základná časť - 27. kolo - Utorok 27.11.2018
157 MAC Budapest Hockey Club vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIDRICH, Vladimír, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. VALO, Jozef KONC st., Juraj KONC st., Juraj
Základná časť - 39. kolo - Štvrtok 29.11.2018
233 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:30 - ZŠ Žilina BALUŠKA, Vladimír, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 28. kolo - Štvrtok 29.11.2018
352 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. 17:30 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. KORBA, Martin, Ing. DURMIS, Oto BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 28. kolo - Piatok 30.11.2018
163 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Miskolci Jegesmedvék Sportszervezö Kft. 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves LOKŠÍK, Peter SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. KRAJČÍK, Martin MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 28. kolo - Piatok 30.11.2018
165 Hokejový klub Poprad a.s. vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMREK, Martin, Ing. FINDURA, Mikuláš FINDURA, Mikuláš SOÓS, Dániel SOLTÉSZ, Áron
Základná časť - 28. kolo - Piatok 30.11.2018
166 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:30 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav NOVÁK, Milan, Ing. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. NEUZER, Erik NEUZER, Erik
Základná časť - 17. kolo - Piatok 30.11.2018
102 HK Nitra, s.r.o. vs. MAC Budapest Hockey Club 18:00 - Nitra Aréna MACKO, Peter, Ing. MÜLLNER, Róbert STANO, Peter, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 28. kolo - Piatok 30.11.2018
164 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:30 - ZŠ Nové Zámky GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj JUHÁSZ, Gábor VINCZE, Dániel

ST. NICOLAUS 1. hokejová liga

Základná časť - 15. kolo - Piatok 02.11.2018
587 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Trnava 17:30 - ZŠ Humenné KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav ORDZOVENSKÝ, Martin KOVARIK, Marcel
Základná časť - 15. kolo - Piatok 02.11.2018
585 Hokejový klub Martin o.z. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Martin MĹKVY, Michal, Bc. REHÁK, Adam, Bc. JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 15. kolo - Piatok 02.11.2018
586 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. TVRDOŇ, Peter HANKO, Peter KRAMÁR, Dušan , Ing.
Základná časť - 15. kolo - Piatok 02.11.2018
588 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Topoľčany STANO, Peter, Ing. HATALA, Gabriel, Ing. JEDLIČKA, Peter KONC ml., Juraj JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 15. kolo - Piatok 02.11.2018
590 HC Bratislava, s.r.o. vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JONÁK, Peter PURGAT, Patrik BENIAČ, Lukáš, Bc. CRMAN, Filip, Bc. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 04.11.2018
593 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 16:00 - ZŠ Nové Zámky VALKO, Karol, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. ŠOTEK, Marko KONC st., Juraj
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 04.11.2018
591 HK Skalica, s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:00 - HANT arena Skalica ŽÁK, Marek, Mgr. KONC ml., Juraj BENEŠ, Ivan ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 27. kolo - Nedeľa 04.11.2018
661 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 17:00 - ZŠ Považská Bystrica KRIST, Mário, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. NOSEK, Martin HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 04.11.2018
596 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Michalovce ŽÁK, Marián JANIGA, Matej, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. BAČO, Štefan
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 04.11.2018
592 HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Zvolen PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ČÍŽ, Martin, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. MAJLING, Ján
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 04.11.2018
594 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 19:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ORDZOVENSKÝ, Martin MIHAĽOV, Martin WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 17. kolo - Piatok 09.11.2018
599 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Považská Bystrica HATALA, Gabriel, Ing. DRBLÍK, Michal KRAMÁR, Dušan , Ing. NOSEK, Martin
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 11.11.2018
534 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 16:00 - ZŠ Nové Zámky PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. JEDLIČKA, Peter VRÁBEL, Jozef, Ing.
Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 11.11.2018
598 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Trnava 17:00 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter MAJLING, Ján
Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 11.11.2018
601 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. 17:00 - ZŠ Topoľčany PURGAT, Patrik MICHNA, Richard KOVALÍK, Ľubor, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 11.11.2018
597 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Peter, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BAČO, Štefan
Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 11.11.2018
602 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom KRIST, Mário, Ing. NOSEK, Martin JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 18. kolo - Streda 14.11.2018
603 HK Skalica, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - HANT arena Skalica MĹKVY, Michal, Bc. CRMAN, Filip, Bc. KOVALÍK, Ľubor, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 18. kolo - Streda 14.11.2018
605 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. 17:30 - ZŠ Humenné ŽÁK, Marián HOMOLA, Ondrej, Ing. JANIGA, Matej, Ing. BAČO, Štefan
Základná časť - 18. kolo - Streda 14.11.2018
607 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin MIHAĽOV, Martin FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 18. kolo - Streda 14.11.2018
608 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 17:30 - ZŠ Trnava KRIST, Mário, Ing. MAŠKULKA, Adam ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing.
Základná časť - 7. kolo - Streda 14.11.2018
540 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC Nové Zámky s.r.o. 18:00 - ZŠ Považská Bystrica VALACHOVIČ, Marián DRBLÍK, Michal TVRDOŇ, Peter BENEŠ, Ivan
Základná časť - 18. kolo - Streda 14.11.2018
604 HC Bratislava, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BACHÚRIK, Jozef, Bc. JURČIAK, Adam NOSEK, Martin HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 19. kolo - Piatok 16.11.2018
609 Hokejový klub Trnava vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Trnava VALKO, Karol, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. CRMAN, Filip, Bc. VRÁBEL, Jozef, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Piatok 16.11.2018
610 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 17:30 - ZŠ Michalovce ŽÁK, Marián NOVOTNÝ, Matúš, Mgr. PRIBULA, Maroš BAČO, Štefan
Základná časť - 19. kolo - Piatok 16.11.2018
613 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:30 - ZŠ Humenné MIHAĽOV, Martin WOLF, Vladimír, Ing. GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 19. kolo - Piatok 16.11.2018
612 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. 18:00 - ZŠ Považská Bystrica KRIST, Mário, Ing. REHÁK, Adam, Bc. TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 19. kolo - Piatok 16.11.2018
614 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Topoľčany MĹKVY, Michal, Bc. ŠOTEK, Marko KOVALÍK, Ľubor, Bc. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 8. kolo - Piatok 16.11.2018
545 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:30 - ZŠ Nové Zámky VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 54. kolo - Nedeľa 18.11.2018
774 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. 16:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Bc. DRUGA, Norbert JEDLIČKA, Peter ČAVOJSKÝ, Ján KONC ml., Juraj
Základná časť - 20. kolo - Streda 21.11.2018
615 HK Skalica, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:00 - HANT arena Skalica BACHÚRIK, Jozef, Bc. JUNEK, Martin CRMAN, Filip, Bc. BENEŠ, Ivan
Základná časť - 20. kolo - Streda 21.11.2018
620 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Trnava 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves VIDO, Ľuboš, Ing. KNIŽKA, Tomáš FINDURA, Mikuláš WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 20. kolo - Streda 21.11.2018
616 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 20. kolo - Streda 21.11.2018
617 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu PURGAT, Patrik MAŠKULKA, Adam MICHNA, Richard MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 20. kolo - Streda 21.11.2018
618 HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Zvolen HATALA, Gabriel, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter NEUZER, Erik
Základná časť - 20. kolo - Streda 21.11.2018
619 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 18:30 - ZŠ Nové Zámky MĹKVY, Michal, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. KOVALÍK, Ľubor, Bc. VRÁBEL, Jozef, Ing.
Základná časť - 21. kolo - Piatok 23.11.2018
621 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves MIHAĽOV, Martin KOVÁČIK, Michal FINDURA, Mikuláš ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 21. kolo - Piatok 23.11.2018
623 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. 17:30 - ZŠ Michalovce WOLF, Vladimír, Ing. KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing. BAČO, Štefan
Základná časť - 21. kolo - Piatok 23.11.2018
626 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:30 - ZŠ Humenné RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. KOVARIK, Marcel SMEREK, Vladimír
Základná časť - 21. kolo - Piatok 23.11.2018
624 Hokejový klub Martin o.z. vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. DURMIS, Oto HOLIENKA, Tomáš KRAMÁR, Dušan , Ing.
Základná časť - 21. kolo - Piatok 23.11.2018
625 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Považská Bystrica VALACHOVIČ, Marián NOSEK, Martin JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 10. kolo - Piatok 23.11.2018
556 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 18:30 - ZŠ Nové Zámky DRUGA, Norbert BENIAČ, Lukáš, Bc. KONC ml., Juraj VRÁBEL, Jozef, Ing.
Základná časť - 55. kolo - Nedeľa 25.11.2018
775 HC Bratislava, s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu FRIDRICH, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. BENIAČ, Lukáš, Bc. VRÁBEL, Jozef, Ing.
Základná časť - 22. kolo - Utorok 27.11.2018
630 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JEDLIČKA, Peter VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. VRÁBEL, Jozef, Ing. MĹKVY, Michal, Bc.
Základná časť - 22. kolo - Streda 28.11.2018
627 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Humenné KORBA, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. BAČO, Štefan
Základná časť - 22. kolo - Streda 28.11.2018
628 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Topoľčany ŠOTEK, Marko BACHÚRIK, Jozef, Bc. CRMAN, Filip, Bc. JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 22. kolo - Streda 28.11.2018
629 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom KRIST, Mário, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. HOLOMEK, Vladimír JURČIAK, Adam
Základná časť - 22. kolo - Streda 28.11.2018
631 HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Zvolen ČÍŽ, Martin, Ing. VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter MAJLING, Ján
Základná časť - 22. kolo - Streda 28.11.2018
632 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:30 - ZŠ Nové Zámky ŽÁK, Marek, Mgr. MICHNA, Richard MAŠKULKA, Adam ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 12. kolo - Piatok 30.11.2018
567 HK Skalica, s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 17:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. BENEŠ, Ivan
Základná časť - 23. kolo - Piatok 30.11.2018
638 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:30 - ZŠ Humenné ŽÁK, Marián NOVOTNÝ, Matúš, Mgr. KOVARIK, Marcel HOMOLA, Ondrej, Ing.
Základná časť - 23. kolo - Piatok 30.11.2018
634 HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Zvolen HATALA, Gabriel, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav MAJLING, Ján
Základná časť - 23. kolo - Piatok 30.11.2018
635 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JONÁK, Peter VALKO, Karol, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 23. kolo - Piatok 30.11.2018
636 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 23. kolo - Piatok 30.11.2018
637 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Topoľčany KRIST, Mário, Ing. KONC ml., Juraj JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír

Extraliga juniorov

Základná časť - 20. kolo - Piatok 02.11.2018
1099 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 18:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián VALACHOVIČ, Tomáš ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
1092 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
1093 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin JURČIAK, Adam
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
1095 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 14:00 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
1094 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:00 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik VALACHOVIČ, Tomáš HARINGA, Ivan
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
1091 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 15:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL, Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr.
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
1097 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 10:15 - ZŠ Banská Bystrica HANKO, Peter TRNKA, Jakub IVAN, Richard, Bc.
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
1098 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin JURČIAK, Adam
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
1096 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL, Vladimír, Ing. MARTÍNEK, Matej PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
1100 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Martin GAJDOŠÍK, Ivan JAKUBEC, Andrej MIŠEK, Michal
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
1101 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JOCHMAN, Jakub, Ing. OLLE, Marian
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
1104 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MHA MARTIN 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam REHÁK, Adam, Bc. HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
1103 HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:45 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
1102 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš GAJDOŠÍK, Ivan KNIŽKA, Tomáš MARTÍNEK, Matej
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
1105 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna JONÁK, Peter VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KOVALÍK, Ľubor, Bc.
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
1110 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KRAMÁR, Dušan , Ing.
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
1106 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:30 - Arena Ondreja Nepelu MOLLER, Anton, Ing. MAŠKULKA, Adam MUDRIK, Martin
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
1107 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš STANZEL, Matúš, Bc. ĎURINA, Vladimír, Bc. MARTÍNEK, Matej
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
1109 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik VONDRA, Mário NOSEK, Martin JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
1108 HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:45 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing.
Základná časť - 24. kolo - Piatok 23.11.2018
1117 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 18:00 - HANT arena Skalica JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
1112 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:15 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman JUNEK, Martin VALACHOVIČ, Tomáš
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
1111 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc. JONÁK, Peter REGEC, Tomaš, Bc.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
1114 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
1113 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN 15:45 - ZŠ Poprad ŠTEFIK, Miroslav HAJNIK, Martin HANKO, Peter
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
1115 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
1119 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 9:30 - ZŠ Žilina NOVÁK, Milan, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
1116 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:30 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. KANDA, Matúš OLLE, Marian
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
1120 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 11:30 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Bc. MICHNA, Richard ŠOTEK, Marko
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
1118 MHA MARTIN vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:30 - ZŠ Martin KRIST, Mário, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. DURMIS, Oto

Kaufland extraliga dorastu

Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
2128 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - Arena Ondreja Nepelu BALUŠKA, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
2133 HC Košice s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír SMREK, Martin, Ing. VALL, Michal, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
2134 HKM a.s vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Zvolen STANO, Peter, Ing. TRNKA, Jakub KRIŠTOF, Erik
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
2130 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. MARTÍNEK, Matej PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
2132 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
2129 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOVÁK, Milan, Ing. TVRDOŇ, Peter REHÁK, Adam, Bc.
Základná časť - 19. kolo - Sobota 03.11.2018
2131 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 18:00 - HANT arena Skalica FRIDRICH, Vladimír, Ing. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. MAREK, Martin
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
2136 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:30 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef MICHNA, Richard MUDRIK, Martin
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
2138 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin LUKÁČ, Peter, Mgr.
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
2140 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:30 - ZŠ Martin GAJDOŠÍK, Ivan MIŠEK, Michal JAKUBEC, Andrej
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
2142 HKM a.s vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:30 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
2139 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JANČÍK, Roman
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
2141 HC Košice s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 11:45 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav TOMÁŠ, Michal
Základná časť - 20. kolo - Nedeľa 04.11.2018
2137 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín TVRDOŇ, Peter PLEŠKO, Daniel HVOJNÍK, Adrián JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 24. kolo - Streda 14.11.2018
2167 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc.
Základná časť - 21. kolo - Štvrtok 15.11.2018
2148 HKM a.s vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav MAJLING, Ján
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
2146 HC Košice s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:45 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
2145 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
2144 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:00 - HANT arena Skalica PLEŠKO, Daniel JUNEK, Martin VALACHOVIČ, Tomáš
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
2147 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
2149 MHA MARTIN vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 15:00 - ZŠ Martin HANKO, Peter NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef
Základná časť - 21. kolo - Sobota 17.11.2018
2143 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - Arena Ondreja Nepelu FRIDRICH, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
2151 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman HARINGA, Ivan ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
2153 HC Košice s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír JOBBÁGY, Martin, Mgr. BORZA, Michal, Ing.
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
2154 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves GAVALIER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
2156 MHA MARTIN vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:30 - ZŠ Martin HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
2152 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - ZŠ Žilina IVAN, Richard, Bc. IZAKOVIČ, Tomáš KRIŠTOF, Erik
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
2150 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. ŠOTEK, Marko
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 18.11.2018
2155 HKM a.s vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - ZŠ Zvolen ŽÁK, Marek, Mgr. ŠEBEŇ, Erik TRNKA, Jakub
Základná časť - 51. kolo - Streda 21.11.2018
2357 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HKM a.s 12:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. MUDRIK, Martin
Základná časť - 51. kolo - Streda 21.11.2018
2353 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ORDZOVENSKÝ, Martin GAJAN st., Rastislav
Základná časť - 51. kolo - Streda 21.11.2018
2356 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:45 - ZŠ Lipt. Mikuláš ŠTEFIK, Miroslav PAULÍNY, Jozef DURMIS, Oto
Základná časť - 51. kolo - Streda 21.11.2018
2359 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin REGENDA, Radoslav, Mgr. JAKUB, Róbert
Základná časť - 51. kolo - Streda 21.11.2018
2354 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:00 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAJAN st., Rastislav
Základná časť - 51. kolo - Streda 21.11.2018
2355 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal MIŠEK, Michal
Základná časť - 51. kolo - Streda 21.11.2018
2358 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav TRNKA, Jakub KRIŠTOF, Erik
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 22.11.2018
2361 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MŠK Púchov s.r.o. 12:15 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. MARTINKO, Vladimír ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr.
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 22.11.2018
2360 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 13:00 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav WOLF, Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 22.11.2018
2363 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:45 - ZŠ Lipt. Mikuláš GAJDOŠÍK, Ivan KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 22.11.2018
2366 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - ZŠ Michalovce PIOVAR, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr. JAKUB, Róbert BAČO, Štefan
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 22.11.2018
2362 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - ZŠ Martin KOVÁČIK, Michal MIŠEK, Michal KRAMÁR, Dušan , Ing. VIDO, Ľuboš, Ing.
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 22.11.2018
2364 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HKM a.s 17:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 52. kolo - Štvrtok 22.11.2018
2365 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
2161 MŠK Púchov s.r.o. vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Púchov PLEŠKO, Daniel HODOŇ, Daniel KNAPEC, Vladimír CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
2158 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:00 - ZŠ Michalovce PIOVAR, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr. JAKUB, Róbert
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
2162 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 15:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
2159 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Košice s.r.o. 15:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín MOLLER, Anton, Ing. MUDRIK, Martin ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
2157 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:45 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián HORVÁTH, Martin KANDA, Matúš
Základná časť - 23. kolo - Sobota 24.11.2018
2163 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN 18:45 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. KNIŽKA, Tomáš
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
2165 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ Michalovce PIOVAR, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr. VALL, Michal, Mgr.
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
2168 MŠK Púchov s.r.o. vs. HKM a.s 10:30 - ZŠ Púchov REHÁK, Adam, Bc. LESAY, Dominik HODOŇ, Daniel JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
2169 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš GAJDOŠÍK, Ivan KNIŽKA, Tomáš ŠEBEŇ, Erik
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
2166 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Košice s.r.o. 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
2170 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN 11:45 - ZŠ Poprad MIŠEK, Michal VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal
Základná časť - 24. kolo - Nedeľa 25.11.2018
2164 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 12:30 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián FRIMMEL, Róbert, PhDr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Základná časť - 23. kolo - Pondelok 26.11.2018
2160 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IVAN, Richard, Bc. MAJLING, Ján

2. liga seniorov

Skupina A ZÁPAD - 8. kolo - Štvrtok 01.11.2018
10037 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Lamač BELICA, Marek, Ing. OLLE, Marian HREHOR, Zdenko, Ing.
Skupina A ZÁPAD - 8. kolo - Štvrtok 01.11.2018
10038 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 17:30 - ZŠ Púchov KRIST, Mário, Ing. HODOŇ, Daniel TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Rudolf
Skupina A ZÁPAD - 8. kolo - Štvrtok 01.11.2018
10036 Hokejový klub 91 Senica vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 18:00 - ZŠ Senica MÜLLNER, Róbert MAREK, Martin ŠEFČÍK, Peter, Mgr. BENEŠ, Ivan
Skupina A ZÁPAD - 8. kolo - Štvrtok 01.11.2018
10040 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 18:45 - ZŠ Brezno KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik MAJLING, Ján
Skupina A ZÁPAD - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
10045 HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:00 - ZŠ Prievidza ŠTEFIK, Miroslav KONC ml., Juraj PAULÍK, Maroš
Skupina A ZÁPAD - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
10044 Hokejový klub Levice vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:30 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Bc. ŠOTEK, Marko OLLE, Marian
Skupina B VÝCHOD - 6. kolo - Sobota 03.11.2018
10111 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Hokejový klub Sabinov 17:30 - ZŠ Trebišov KORBA, Martin, Ing. BORZA, Michal, Ing. RIŠ, Jaroslav
Skupina B VÝCHOD - 6. kolo - Sobota 03.11.2018
10113 Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Skupina B VÝCHOD - 6. kolo - Sobota 03.11.2018
10114 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš TOMÁŠ, Michal
Skupina A ZÁPAD - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
10041 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 18:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Skupina B VÝCHOD - 6. kolo - Sobota 03.11.2018
10112 Hokejovy Klub 58 Sanok vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 18:00 - ZS Sanok, POL HANKO, Peter CYBUCH, Mirosław WITEK, Adam
Skupina B VÝCHOD - 7. kolo - Sobota 10.11.2018
10116 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:00 - ZŠ Kežmarok SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing.
Skupina B VÝCHOD - 7. kolo - Sobota 10.11.2018
10117 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:00 - ZS Rimavská Sobota PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. STAŠŠÁK, Martin PAULÍK, Maroš
Skupina B VÝCHOD - 7. kolo - Sobota 10.11.2018
10118 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejovy Klub 58 Sanok 17:00 - ZŠ Sabinov PIOVAR, Peter VALL, Michal, Mgr. JAKUB, Róbert
Skupina A ZÁPAD - 11. kolo - Sobota 10.11.2018
10055 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:30 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal
Skupina A ZÁPAD - 11. kolo - Sobota 10.11.2018
10052 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 18:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. HVOJNÍK, Adrián KOLLÁR, Andrej, Ing.
Skupina A ZÁPAD - 11. kolo - Sobota 10.11.2018
10053 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Levice 18:45 - ZŠ Brezno KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IZAKOVIČ, Tomáš
Skupina A ZÁPAD - 11. kolo - Sobota 10.11.2018
10054 Hokejový club 96 Nitra vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 20:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Skupina A ZÁPAD - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
10058 HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. Hokejový klub Brezno 17:00 - ZŠ Prievidza ADAMEC, Milan, Mgr. LESAY, Jozef HVOJNÍK, Adrián
Skupina B VÝCHOD - 8. kolo - Sobota 17.11.2018
10120 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:00 - ZŠ Sabinov KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. NOVOTNÝ, Matúš, Mgr. BAČO, Štefan
Skupina B VÝCHOD - 8. kolo - Sobota 17.11.2018
10121 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:00 - ZS Rimavská Sobota KOLLÁR, Miroslav STAŠŠÁK, Martin ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján
Skupina B VÝCHOD - 8. kolo - Sobota 17.11.2018
10122 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Kežmarok GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš
Skupina A ZÁPAD - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
10059 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 17:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KRIŠTOF, Erik
Skupina A ZÁPAD - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
10056 Hokejový klub 91 Senica vs. MŠK Púchov s.r.o. 18:00 - ZŠ Senica PURGAT, Patrik ŠEFČÍK, Juraj, Ing. MAREK, Martin BENEŠ, Ivan
Skupina A ZÁPAD - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
10057 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový club 96 Nitra 18:30 - ZŠ Hamuliakovo HREHOR, Zdenko, Ing. JANČÍK, Roman PIOVARČI, Denis
Skupina B VÝCHOD - 1. kolo - Sobota 17.11.2018
10091 Hokejovy Klub 58 Sanok vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 19:00 - ZS Sanok, POL CYBUCH, Mirosław WITEK, Adam JURKO, Michal, Bc.
Skupina B VÝCHOD - 9. kolo - Sobota 24.11.2018
10124 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 10:00 - ZŠ Dolný Kubín JAKUBEC, Andrej MIŠEK, Michal KOLLÁR, Miroslav
Skupina B VÝCHOD - 9. kolo - Sobota 24.11.2018
10123 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 17:00 - ZŠ Kežmarok STANZEL, Matúš, Bc. GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin
Skupina A ZÁPAD - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
10061 Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejový klub 91 Senica 17:30 - ZŠ Dolný Kubín LESAY, Dominik ZNAK, Marián, Mgr. KUBALA, Peter
Skupina B VÝCHOD - 9. kolo - Sobota 24.11.2018
10125 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. Hokejový klub Sabinov 17:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard
Skupina B VÝCHOD - 9. kolo - Sobota 24.11.2018
10126 Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Hokejovy Klub 58 Sanok 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŽÁK, Marián VALL, Michal, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Skupina A ZÁPAD - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
10063 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 18:00 - ZŠ Partizánske NOVÁK, Milan, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam
Skupina A ZÁPAD - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
10064 Hokejový klub Brezno vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:45 - ZŠ Brezno HVOJNÍK, Adrián STAŠŠÁK, Martin ROJÍK, Peter
Skupina A ZÁPAD - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
10065 Hokejový club 96 Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 20:00 - Nitra Aréna BELICA, Marek, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. OLLE, Marian KONC st., Juraj

1. liga juniorov

Základná časť- západná sk. - 11. kolo - Štvrtok 01.11.2018
3033 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír HVOJNÍK, Adrián
Základná časť- západná sk. - 11. kolo - Sobota 03.11.2018
3031 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BELICA, Marek, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. HORVÁTH, Martin
Základná časť- západná sk. - 11. kolo - Sobota 03.11.2018
3032 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Považská Bystrica
Základná časť- východná sk. - 11. kolo - Sobota 03.11.2018
3122 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Humenné MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť- východná sk. - 11. kolo - Sobota 03.11.2018
3123 HKM a.s vs. PHC Budapest 17:00 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
Základná časť- západná sk. - 12. kolo - Nedeľa 04.11.2018
3035 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Považská Bystrica ADAMEC, Milan, Mgr. DRBLÍK, Michal GAJDOŠÍK, Miroslav
Základná časť- západná sk. - 12. kolo - Nedeľa 04.11.2018
3034 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HOBA Bratislava 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Dominik HREHOR, Zdenko, Ing. LESAY, Jozef
Základná časť- západná sk. - 12. kolo - Nedeľa 04.11.2018
3036 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - ZŠ Topoľčany HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť- východná sk. - 12. kolo - Nedeľa 04.11.2018
3126 HKM a.s vs. PHC Budapest 13:30 - ZŠ Zvolen FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD.
Základná časť- východná sk. - 12. kolo - Nedeľa 04.11.2018
3125 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub JURKO, Michal, Bc. VALL, Michal, Mgr.
Základná časť- východná sk. - 13. kolo - Sobota 17.11.2018
3128 PHC Budapest vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:00 - ZS Rimavská Sobota KOLLÁR, Miroslav STAŠŠÁK, Martin ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján
Základná časť- západná sk. - 13. kolo - Sobota 17.11.2018
3037 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 14:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír VONDRA, Mário
Základná časť- západná sk. - 13. kolo - Sobota 17.11.2018
3038 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 14:00 - ZŠ Trnava TVRDOŇ, Jozef KACEJ, Lukáš, Mgr. MUDRIK, Martin
Základná časť- západná sk. - 13. kolo - Sobota 17.11.2018
3039 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 16:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BALUŠKA, Vladimír, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. ŠOTEK, Marko
Základná časť- východná sk. - 13. kolo - Sobota 17.11.2018
3127 HKM a.s vs. P.H.K. Prešov, n.o. 17:00 - ZŠ Zvolen ŽÁK, Marek, Mgr. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
Základná časť- západná sk. - 14. kolo - Nedeľa 18.11.2018
3042 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc.
Základná časť- západná sk. - 14. kolo - Nedeľa 18.11.2018
3040 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 10:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír KÚDEĽOVÁ, Michaela
Základná časť- západná sk. - 14. kolo - Nedeľa 18.11.2018
3041 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:30 - ZŠ Trnava STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť- východná sk. - 14. kolo - Nedeľa 18.11.2018
3130 HKM a.s vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:30 - ZŠ Zvolen VIDO, Ľuboš, Ing. ŠEBEŇ, Erik ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť- východná sk. - 14. kolo - Nedeľa 18.11.2018
3131 PHC Budapest vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:30 - ZS Rimavská Sobota KOLLÁR, Miroslav STAŠŠÁK, Martin ŠINSKÝ, Viktor MAJLING, Ján
Základná časť- západná sk. - 15. kolo - Sobota 24.11.2018
3044 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka BALUŠKA, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť- západná sk. - 15. kolo - Sobota 24.11.2018
3043 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KOVALÍK, Ľubor, Bc.
Základná časť- západná sk. - 15. kolo - Sobota 24.11.2018
3045 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Považská Bystrica LOKŠÍK, Peter MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Základná časť- východná sk. - 15. kolo - Sobota 24.11.2018
3135 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Humenné KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. PAVLOTTY, Jakub RIŠ, Jaroslav LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť- východná sk. - 15. kolo - Sobota 24.11.2018
3133 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. KOVARIK, Marcel
Základná časť- západná sk. - 16. kolo - Nedeľa 25.11.2018
3048 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Základná časť- západná sk. - 16. kolo - Nedeľa 25.11.2018
3046 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MUDRIK, Martin HORVÁTH, Martin
Základná časť- západná sk. - 16. kolo - Nedeľa 25.11.2018
3047 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť- východná sk. - 16. kolo - Nedeľa 25.11.2018
3138 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Humenné SMEREK, Vladimír PAVLOTTY, Jakub STANZEL, Matúš, Bc.
Základná časť- východná sk. - 16. kolo - Nedeľa 25.11.2018
3136 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.

K- Classic 1. liga dorastu

Základná sk. C - 13. kolo - Sobota 03.11.2018
4146 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš TOMÁŠ, Michal
Základná sk. C - 13. kolo - Sobota 03.11.2018
4145 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:40 - PSK aréna Prešov KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Peter, Ing.
Základná sk. A - 13. kolo - Sobota 03.11.2018
4038 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom KRIST, Mário, Ing. NOSEK, Martin VONDRA, Mário JURČIAK, Rudolf
Základná sk. A - 13. kolo - Sobota 03.11.2018
4039 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JONÁK, Peter KOVALÍK, Ľubor, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná sk. B - 13. kolo - Sobota 03.11.2018
4099 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:30 - ZŠ Partizánske ADAMEC, Milan, Mgr. VALO, Jozef LESAY, Jozef
Základná sk. B - 13. kolo - Sobota 03.11.2018
4098 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový club Lučenec 16:30 - ZŠ Nové Zámky GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc.
Základná sk. B - 14. kolo - Nedeľa 04.11.2018
4102 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
Základná sk. A - 14. kolo - Nedeľa 04.11.2018
4041 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK HAVRANI Piešťany 10:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal
Základná sk. C - 14. kolo - Nedeľa 04.11.2018
4148 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:30 - ZŠ Trebišov KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD.
Základná sk. B - 14. kolo - Nedeľa 04.11.2018
4101 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový club Lučenec 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Bc. KÚDEĽOVÁ, Michaela
Základná sk. A - 14. kolo - Nedeľa 04.11.2018
4042 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 13:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MĹKVY, Michal, Bc. CRMAN, Filip, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc.
Základná sk. C - 14. kolo - Nedeľa 04.11.2018
4147 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 15:30 - Tréningová hala SA Košice JAKUB, Róbert SMEREK, Vladimír
Základná sk. C - 15. kolo - Sobota 17.11.2018
4150 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:40 - PSK aréna Prešov SMREK, Martin, Ing. HOVAN, Richard
Základná sk. A - 15. kolo - Sobota 17.11.2018
4044 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka BELICA, Marek, Ing. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. MAŠKULKA, Adam
Základná sk. A - 15. kolo - Sobota 17.11.2018
4045 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna MOLLER, Anton, Ing. MICHNA, Richard CRMAN, Filip, Bc.
Základná sk. B - 15. kolo - Sobota 17.11.2018
4105 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 14:00 - ZŠ Lučenec IVAN, Richard, Bc. ŠINSKÝ, Viktor IZAKOVIČ, Tomáš
Základná sk. B - 15. kolo - Sobota 17.11.2018
4104 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. 14:30 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná sk. C - 15. kolo - Sobota 17.11.2018
4149 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:00 - Tréningová hala SA Košice KORBA, Peter, Ing. ŽÁK, Marián KOVARIK, Marcel
Základná sk. B - 16. kolo - Nedeľa 18.11.2018
4107 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:00 - ZŠ Partizánske KRIST, Mário, Ing. HVOJNÍK, Adrián JURČIAK, Adam
Základná sk. B - 16. kolo - Nedeľa 18.11.2018
4108 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 10:30 - ZŠ Lučenec PAULÍK, Maroš GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD.
Základná sk. C - 16. kolo - Nedeľa 18.11.2018
4151 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:30 - ZŠ Trebišov KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JANIGA, Matej, Ing. JAKUB, Róbert
Základná sk. A - 16. kolo - Nedeľa 18.11.2018
4048 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VALO, Jozef KACEJ, Lukáš, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
Základná sk. C - 16. kolo - Nedeľa 18.11.2018
4152 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard
Základná sk. A - 16. kolo - Nedeľa 18.11.2018
4047 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. JOCHMAN, Jakub, Ing. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
Základná sk. A - 18. kolo - Piatok 23.11.2018
4053 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 12:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná sk. A - 17. kolo - Sobota 24.11.2018
4050 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Trnava CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. HREHOR, Zdenko, Ing. MICHNA, Richard
Základná sk. A - 17. kolo - Sobota 24.11.2018
4051 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná sk. B - 17. kolo - Sobota 24.11.2018
4110 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Brezno HVOJNÍK, Adrián ROJÍK, Peter
Základná sk. C - 17. kolo - Sobota 24.11.2018
4153 Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard
Základná sk. C - 17. kolo - Sobota 24.11.2018
4154 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 14:00 - ZŠ Trebišov SMEREK, Vladimír BAČO, Štefan HOMOLA, Ondrej, Ing. JANIGA, Matej, Ing.
Základná sk. B - 17. kolo - Sobota 24.11.2018
4111 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 15:15 - ZŠ Nové Zámky FRIDRICH, Vladimír, Ing. KÚDEĽOVÁ, Michaela ŠOTEK, Marko
Základná sk. B - 18. kolo - Nedeľa 25.11.2018
4113 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - ZŠ Brezno GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KRIŠTOF, Erik IZAKOVIČ, Tomáš
Základná sk. B - 18. kolo - Nedeľa 25.11.2018
4114 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Nové Zámky DRUGA, Norbert PLEŠKO, Daniel
Základná sk. A - 18. kolo - Nedeľa 25.11.2018
4054 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom HATALA, Gabriel, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam

Extraliga žien

Základná časť - 9. kolo - Štvrtok 01.11.2018
15026 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 13:30 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš KRIŠTOF, Erik
Základná časť - 9. kolo - Štvrtok 01.11.2018
15027 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD 13:30 - ZŠ Martin MIŠEK, Michal JAKUBEC, Andrej GAJDOŠÍK, Ivan
Základná časť - 10. kolo - Sobota 03.11.2018
15029 ŽHK POPRAD vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 18:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL, Vladimír, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr.
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 04.11.2018
15030 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ICE DREAM o.z. 13:15 - TH STEEL Aréna Košice SMEREK, Vladimír BORZA, Michal, Ing.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
15033 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 18:00 - ZŠ Martin HOLIENKA, Tomáš BESEDIČOVÁ, Ivana ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
15032 ŽHK POPRAD vs. ICE DREAM o.z. 18:45 - ZŠ Poprad FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. KÚDEĽOVÁ, Michaela ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 25.11.2018
15036 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ŽHK POPRAD 11:30 - TH STEEL Aréna Košice FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. BORZA, Michal, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 25.11.2018
15035 ICE DREAM o.z. vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 14:00 - TH STEEL Aréna Košice FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. BORZA, Michal, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr.

Liga kadetov

REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 9. kolo - Štvrtok 01.11.2018
9204 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc.
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 9. kolo - Piatok 02.11.2018
9092 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. KRAJČÍK, Martin NOSEK, Martin
REGIONÁLNA SK. STRED - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9146 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. MMKS PODHALE NOWY TARG 9:00 - ZS Rimavská Sobota STAŠŠÁK, Martin IZAKOVIČ, Tomáš
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9090 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:00 - ZŠ Levice ŠOTEK, Marko STANKOVIČ, Patrik, Bc.
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9034 Športový klub polície Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BELICA, Marek, Ing. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
REGIONÁLNA SK. STRED - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9148 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:00 - ZŠ Banská Bystrica HANKO, Peter TRNKA, Jakub IVAN, Richard, Bc.
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9036 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - Arena Ondreja Nepelu FRIDRICH, Vladimír, Ing. BESEDIČOVÁ, Ivana VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9089 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MHA MARTIN 13:30 - ZŠ Prievidza HUS, Igor, JUDr. PAULÍK, Maroš
REGIONÁLNA SK. STRED - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9145 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ Detva KRIŠTOF, Erik ŠINSKÝ, Viktor
REGIONÁLNA SK. STRED - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9147 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:30 - ZŠ Brezno DURMIS, Oto KUBALA, Peter
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9202 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Michalovce PIOVAR, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr.
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9091 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:30 - ZŠ Topoľčany HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír KIEPEŠ, Peter, Bc.
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 9. kolo - Nedeľa 04.11.2018
9035 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16:30 - ZŠ Trnava SYNEK, Šimon, PaedDr. OLLE, Marian
REGIONÁLNA SK. STRED - 11. kolo - Štvrtok 08.11.2018
9154 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 17:00 - ZŠ Detva ČÍŽ, Martin, Ing. KOLLÁR, Miroslav
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 10. kolo - Štvrtok 15.11.2018
9095 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 16:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto MACEK, Michal
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 10. kolo - Štvrtok 15.11.2018
9094 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam TVRDOŇ, Peter
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9207 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9038 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. OLLE, Marian KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
REGIONÁLNA SK. STRED - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9150 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 12:00 - ZŠ Banská Bystrica HANKO, Peter PETERKA, Lukáš
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9039 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HREHOR, Zdenko, Ing. MICHNA, Richard BESEDIČOVÁ, Ivana
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9208 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:00 - Tréningová hala SA Košice SMEREK, Vladimír JOBBÁGY, Martin, Mgr. BORZA, Michal, Ing.
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9093 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - ZŠ Martin HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9096 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 13:30 - ZŠ Považská Bystrica MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
REGIONÁLNA SK. STRED - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9152 MMKS PODHALE NOWY TARG vs. HC 07 DETVA s.r.o. 13:30 - Ice Arena Nowy Targ (POL) ŽÁK, Marián
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9206 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE 13:30 - ZŠ Humenné KORBA, Peter, Ing. PAVLOTTY, Jakub BOGDAŇ, Andrej, Ing.
REGIONÁLNA SK. STRED - 10. kolo - Nedeľa 18.11.2018
9149 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 16:30 - ZŠ Zvolen ČÍŽ, Martin, Ing. VIDO, Ľuboš, Ing.
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 10. kolo - Streda 21.11.2018
9040 Športový klub polície Bratislava vs. HOBA Bratislava 16:00 - ZŠ BA - Ružinov pl.II CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. ŠOTEK, Marko
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 11. kolo - Piatok 23.11.2018
9044 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 17:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9043 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Juraj, Ing. MAREK, Martin
REGIONÁLNA SK. STRED - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9155 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZS Rimavská Sobota ŽÁK, Marián RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing.
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9099 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:00 - ZŠ Levice KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9211 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Michalovce PIOVAR, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr. VALL, Michal, Mgr.
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9210 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:45 - ZŠ Spišská Nová Ves GAVALIER, Róbert WOLF, Vladimír, Ing.
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9097 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 13:30 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9098 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Prievidza HVOJNÍK, Adrián STANKOVIČ, Patrik, Bc.
REGIONÁLNA SK. STREDOZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9100 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr.
REGIONÁLNA SK. STRED - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9156 Hokejový klub Brezno vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:30 - ZŠ Brezno KRIŠTOF, Erik GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. IZAKOVIČ, Tomáš
REGIONÁLNA SK. VÝCHOD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9212 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing.
REGIONÁLNA SK. ZÁPAD - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9042 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
REGIONÁLNA SK. STRED - 11. kolo - Nedeľa 25.11.2018
9153 MMKS PODHALE NOWY TARG vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:00 - Ice Arena Nowy Targ (POL) ZNAK, Marián, Mgr.
REGIONÁLNA SK. STRED - 12. kolo - Streda 28.11.2018
9160 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MMKS PODHALE NOWY TARG 15:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok IVAN, Richard, Bc. KRIŠTOF, Erik TRNKA, Jakub

Prípravný zápas (zápis IIHF)

Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 09.11.2018
40104 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Poland U18 16:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam

Reprezentácia SR

Príp. stretnutia Univerziada - 1. kolo - Pondelok 26.11.2018
50076 UNI 1 vs. UNI 2 11:15 - ZŠ Detva JONÁK, Peter NOVÁK, Milan, Ing.
Príp. stretnutia Univerziada - 1. kolo - Pondelok 26.11.2018
50077 UNI 1 vs. UNI 2 17:00 - ZŠ Detva JONÁK, Peter NOVÁK, Milan, Ing.

2018 U18 4 Nations Tournament

2018 U18 4 Nations Tournament - 1. kolo - Štvrtok 08.11.2018
50054 Belarus U 18 vs. Denmark U 18 14:30 - ZŠ Michalovce OROLIN, Tomáš, Bc. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. GAJAN st., Rastislav MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
2018 U18 4 Nations Tournament - 1. kolo - Štvrtok 08.11.2018
50056 Slovakia U18 vs. Germany U18 18:00 - ZŠ Michalovce SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KORBA, Martin, Ing. SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír
2018 U18 4 Nations Tournament - 2. kolo - Piatok 09.11.2018
50057 Belarus U 18 vs. Germany U18 14:30 - ZŠ Michalovce ŠTEFIK, Miroslav KORBA, Martin, Ing. SMREK, Martin, Ing. ROJÍK, Peter ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
2018 U18 4 Nations Tournament - 2. kolo - Piatok 09.11.2018
50058 Slovakia U18 vs. Denmark U 18 18:00 - ZŠ Michalovce STANO, Peter, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. MÜLLNER, Róbert
2018 U18 4 Nations Tournament - 3. kolo - Sobota 10.11.2018
50059 Denmark U 18 vs. Germany U18 10:30 - ZŠ Michalovce MÜLLNER, Róbert STANO, Peter, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JOBBÁGY, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
2018 U18 4 Nations Tournament - 3. kolo - Sobota 10.11.2018
50060 Slovakia U18 vs. Belarus U 18 14:00 - ZŠ Michalovce ŠTEFIK, Miroslav KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.

Hokejový turnaj univerzít SR

Hokejový turnaj univerzít SR - 1. kolo - Streda 07.11.2018
50067 Univerzita Komenského v Bratislave vs. Ekonomická univerzita v Bratislave 9:15 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
Hokejový turnaj univerzít SR - 1. kolo - Streda 07.11.2018
50068 Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre vs. Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici 11:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD.
Hokejový turnaj univerzít SR - 2. kolo - Streda 07.11.2018
50069 Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre vs. Univerzita Komenského v Bratislave 12:30 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. STANO, Peter, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
Hokejový turnaj univerzít SR - 2. kolo - Streda 07.11.2018
50070 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici vs. Ekonomická univerzita v Bratislave 14:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. STANO, Peter, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
Hokejový turnaj univerzít SR - 3. kolo - Streda 07.11.2018
50071 Ekonomická univerzita v Bratislave vs. Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre 15:30 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. ŠTEFIK, Miroslav NOVÁK, Milan, Ing.
Hokejový turnaj univerzít SR - 3. kolo - Streda 07.11.2018
50072 Univerzita Komenského v Bratislave vs. Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici 17:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. NOVÁK, Milan, Ing. ŠTEFIK, Miroslav

U15 Turnaj regionálnych reprezentačných výberov

Turnaj regionálnych reprezentačných výberov - 1. kolo - Utorok 27.11.2018
50073 SR 15 Západ vs. SR 15 Stred 17:30 - ZŠ Prievidza GAJDOŠÍK, Ivan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. MACEK, Michal
Turnaj regionálnych reprezentačných výberov - 2. kolo - Streda 28.11.2018
50074 SR 15 Východ vs. SR 15 Stred 17:30 - ZŠ Prievidza ŠTEFIK, Miroslav HVOJNÍK, Adrián PAULÍK, Maroš
Turnaj regionálnych reprezentačných výberov - 3. kolo - Štvrtok 29.11.2018
50075 SR 15 Západ vs. SR 15 Východ 17:30 - ZŠ Prievidza ŠTEFIK, Miroslav KRIŠTOF, Erik IZAKOVIČ, Tomáš