Oznamy:
Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.
Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.
Bratislavský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8029 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
BESEDIČOVÁ, Ivana
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8030 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
OROLIN, Michal, Mgr.
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8035 |
HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MOLLER, Anton, Ing.
CRMAN, Filip, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8039 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava |
10:15 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
ŠOTEK, Marko
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8037 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. |
12:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
HREHOR, Zdenko, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8044 |
HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
8:30 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
HREHOR, Zdenko, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8045 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KAŠIČKA, Adam
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8048 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
JANSKÝ, Vladimír
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7029 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
BESEDIČOVÁ, Ivana
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7030 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
KOVALÍK, Ľubor, Bc.
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7035 |
HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MOLLER, Anton, Ing.
CRMAN, Filip, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7039 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica |
12:45 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
ŠOTEK, Marko
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7037 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. |
15:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
HREHOR, Zdenko, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7044 |
HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7045 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
ŠEFČÍK, Roman
KAŠIČKA, Adam
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7048 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
JANSKÝ, Vladimír
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6031 |
HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
LEPIEŠ, Filip
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
6035 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
JANSKÝ, Vladimír
BELICA, Marek, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6041 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
JOCHMAN, Jakub, Ing.
MUDRIK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6045 |
HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
8:30 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
MUDRIK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6046 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. |
13:15 -
ICE Aréna Lamač
|
MIKO, Martin, Ing.
KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5031 |
HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
TVRDOŇ, Jozef
MIKO, Martin, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
5035 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
JANSKÝ, Vladimír
BELICA, Marek, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5041 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
JOCHMAN, Jakub, Ing.
JONÁK, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5045 |
HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MUDRIK, Martin
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5046 |
Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
15:30 -
ICE Aréna Lamač
|
MIKO, Martin, Ing.
KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 6. kolo - Štvrtok 01.11.2018
11018 |
EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 |
10:00 -
ZŠ BA - Petržalka
|
KAŠIČKA, Adam
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 5. kolo - Piatok 02.11.2018
11015 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. HAMIKOVO O.Z. |
10:15 -
ZŠ BA - Petržalka
|
ŠOTEK, Marko
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11023 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
8:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11022 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Trnava |
11:15 -
ZŠ BA - Petržalka
|
LEPIEŠ, Filip
JANSKÝ, Vladimír
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 6. kolo - Štvrtok 01.11.2018
12018 |
EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 |
12:15 -
ZŠ BA - Petržalka
|
KAŠIČKA, Adam
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 1. kolo - Piatok 02.11.2018
12004 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:45 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
MICHNA, Richard
HORVÁTH, Martin
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 5. kolo - Piatok 02.11.2018
12015 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. HAMIKOVO O.Z. |
12:30 -
ZŠ BA - Petržalka
|
ŠOTEK, Marko
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12023 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
10:15 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12022 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Trnava |
13:30 -
ZŠ BA - Petržalka
|
LEPIEŠ, Filip
JANSKÝ, Vladimír
|
Súťaž prípraviek HP4 Západ
HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13153 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Levice |
13:00 -
ICE Aréna Lamač
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13154 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
13:00 -
ICE Aréna Lamač
|
LEPIEŠ, Filip
|
HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13155 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
14:00 -
ICE Aréna Lamač
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13156 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Levice |
14:00 -
ICE Aréna Lamač
|
LEPIEŠ, Filip
|
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13177 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
13:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KANDA, Matúš
|
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13178 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
13:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KAŠIČKA, Adam
|
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13179 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
14:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KANDA, Matúš
|
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13180 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
14:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KAŠIČKA, Adam
|
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13209 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13210 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13211 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava |
10:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13212 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
10:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Súťaž prípraviek HP3 Západ
HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13157 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava |
15:00 -
ICE Aréna Lamač
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13158 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Levice |
15:00 -
ICE Aréna Lamač
|
LEPIEŠ, Filip
|
HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13159 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava |
16:00 -
ICE Aréna Lamač
|
LEPIEŠ, Filip
|
HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13160 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Levice |
16:00 -
ICE Aréna Lamač
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13181 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
15:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KANDA, Matúš
|
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13182 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
15:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KAŠIČKA, Adam
|
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13183 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
16:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KANDA, Matúš
|
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13184 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
16:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
KAŠIČKA, Adam
|
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13213 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13214 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava |
11:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13215 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava |
12:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13216 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
12:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Západoslovenský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8087 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
LESAY, Dominik
GALLO, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8086 |
Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
10:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8031 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava |
10:15 -
Skalica Aréna
|
JANČÍK, Roman
HAUKO, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8085 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8090 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
LESAY, Jozef
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8091 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
GAŠPAROVIČ, Marek
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8034 |
Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:15 -
ZŠ Senica
|
HERCOG, Martin
SOVA, Damián
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8036 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava |
12:00 -
ZŠ Trnava
|
MĹKVY, Michal, Bc.
GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8092 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8038 |
Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8095 |
Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany |
10:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
BACHÚRIK, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8093 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
10:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ŠEFČÍK, Roman
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8094 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
KONC st., Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8097 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
LOKŠÍK, Peter
LESAY, Dominik
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8099 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KLUČÁR, Peter
STEHLÍK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8100 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
VIDO, Ľuboš, Ing.
BEZÁK, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8041 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
HARINGA, Ivan
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8043 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava |
11:15 -
ZŠ Senica
|
MAREK, Martin
HERCOG, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8102 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
9:00 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8104 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
10:00 -
ZŠ Levice
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8101 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
10:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
BRÁNIK, Matúš
KRIŽAN, Marcel
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8046 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Bratislava |
13:00 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7087 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:30 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
LESAY, Dominik
GALLO, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7086 |
Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
12:15 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7031 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava |
12:45 -
Skalica Aréna
|
JANČÍK, Roman
MICHÁLIK, Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7085 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
14:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7034 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
ZŠ Senica
|
HERCOG, Martin
SOVA, Damián
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7090 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
11:30 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
LESAY, Jozef
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7091 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
GAŠPAROVIČ, Marek
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7036 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava |
14:30 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7092 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
14:30 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7038 |
Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava |
11:30 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7095 |
Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany |
12:15 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
BACHÚRIK, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7093 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
13:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
ŠEFČÍK, Roman
KRIŠ, Dominik Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7094 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
13:45 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
ŠTURDÍK, Ondrej
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7043 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
ZŠ Senica
|
MAREK, Martin
HERCOG, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7097 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:30 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
LOKŠÍKOVÁ, Jana
LESAY, Dominik
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7099 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:30 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KLUČÁR, Peter
STEHLÍK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7100 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
HVOJNÍK, Adrián
BEZÁK, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7041 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
12:45 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
HARINGA, Ivan
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7102 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
11:30 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7104 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
12:15 -
ZŠ Levice
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7046 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub 91 Senica |
15:15 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
MERAVÝ, Peter, PhDr.
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 9. kolo - Piatok 02.11.2018
6090 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany |
10:30 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
LOKŠÍKOVÁ, Jana
PLEŠKO, Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6087 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
HVOJNÍK, Adrián
MAGUŠIN, Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6085 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
MINÁR, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6086 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice |
10:30 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 9. kolo - Utorok 06.11.2018
6092 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
12:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
DANKO, Ľubomír
ŠTURDÍK, Ondrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
6091 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
10:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
6034 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
MICHÁLIK, Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6039 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
9:00 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
MAREK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6095 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice |
9:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
STEHLÍK, Martin
KLUČÁR, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6093 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:30 -
ZŠ Topoľčany
|
ŠMID, Juraj, Ing.
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 11. kolo - Utorok 13.11.2018
6043 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:30 -
ZŠ Trnava
|
HERCOG, Martin
MAREK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6100 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
9:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6099 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
MINÁR, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6097 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6044 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava |
13:00 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6102 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6104 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
KRIST, Mário, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6101 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
GAŠPAROVIČ, Marek
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6048 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
13:00 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
KUBÁNYI, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
6037 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
12:30 -
ZŠ Hamuliakovo
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 10. kolo - Streda 28.11.2018
6094 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
DANKO, Ľubomír
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 9. kolo - Piatok 02.11.2018
5090 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
13:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
HATALA, Gabriel, Ing.
PLEŠKO, Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5087 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
HVOJNÍK, Adrián
MAGUŠIN, Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5086 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice |
12:45 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5085 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
MINÁR, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 9. kolo - Utorok 06.11.2018
5092 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
14:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
DANKO, Ľubomír
KONC ml., Daniel, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
5091 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
12:15 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
5034 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava |
12:45 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KOLCUN, Adrian
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5039 |
Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:30 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
MAREK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5095 |
Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Levice |
11:45 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KLUČÁR, Peter
STEHLÍK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5093 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
13:45 -
ZŠ Topoľčany
|
ŠMID, Juraj, Ing.
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 11. kolo - Utorok 13.11.2018
5043 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava |
13:45 -
ZŠ Trnava
|
HERCOG, Martin
MAREK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5100 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:30 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5099 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
MINÁR, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5097 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
14:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5044 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava |
15:15 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VALKO, Karol, Ing.
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5102 |
Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
11:30 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5104 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice |
11:30 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
LESAY, Dominik
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5101 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
GAŠPAROVIČ, Marek
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5048 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
15:15 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
KOLCUN, Adrian
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
5037 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
14:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 10. kolo - Streda 28.11.2018
5094 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:15 -
ZŠ Partizánske
|
DANKO, Ľubomír
BEZÁK, Andrej
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11020 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub 91 Senica |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
BRÁNIK, Matúš
TOMAN ml., Karol
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 8. kolo - Nedeľa 11.11.2018
11025 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 9. kolo - Nedeľa 18.11.2018
11028 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
11032 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
BRÁNIK, Matúš
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12020 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:30 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
BRÁNIK, Matúš
TOMAN ml., Karol
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12021 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
ŠIMURDA, Adam
ŠTURDÍK, Ondrej
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 8. kolo - Nedeľa 11.11.2018
12025 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 |
11:30 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 8. kolo - Štvrtok 15.11.2018
12024 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
12:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
ŠIMURDA, Adam
DANKO, Ľubomír
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 9. kolo - Nedeľa 18.11.2018
12028 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
13:45 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12032 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 |
11:30 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12030 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica |
14:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
DANKO, Ľubomír
MINÁR, Miroslav
|
Súťaž prípraviek HP4 Západ
HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13145 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KLUČÁR, Peter
|
HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13146 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
STEHLÍK, Martin
|
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13169 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica |
9:00 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
|
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13170 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. |
9:00 -
ZŠ Senica
|
SOVA, Damián
|
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13161 |
Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Speeders Bratislava o.z. |
9:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KNAPEC, Vladimír
|
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13162 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
9:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KUKUČA, Ján
|
HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13147 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava |
10:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KLUČÁR, Peter
|
HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13148 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
10:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
STEHLÍK, Martin
|
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13171 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica |
10:00 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
|
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13172 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. |
10:00 -
ZŠ Senica
|
SOVA, Damián
|
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13163 |
Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
10:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KNAPEC, Vladimír
|
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13164 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Speeders Bratislava o.z. |
10:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KUKUČA, Ján
|
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13185 |
Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ŠEFČÍK, Roman
|
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13186 |
Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
KRIŠ, Dominik Jozef
|
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13187 |
Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ŠEFČÍK, Roman
|
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13188 |
Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
12:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
KRIŠ, Dominik Jozef
|
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13193 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
9:00 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
|
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13194 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava |
9:00 -
Skalica Aréna
|
MICHÁLIK, Daniel
|
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13195 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava |
10:00 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
|
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13196 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
10:00 -
Skalica Aréna
|
MICHÁLIK, Daniel
|
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13201 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
10:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
|
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13202 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
10:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LESAY, Dominik
|
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13203 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
|
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13204 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LESAY, Dominik
|
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13217 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
10:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13218 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice |
10:00 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
|
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13219 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice |
11:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13220 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
11:00 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
|
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13225 |
Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
|
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13226 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13227 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica |
10:00 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
|
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13228 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava |
10:00 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13233 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
10:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
|
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13234 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
10:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
MINÁR, Miroslav
|
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13235 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
|
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13236 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
MINÁR, Miroslav
|
Súťaž prípraviek HP3 Západ
HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13149 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
11:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KLUČÁR, Peter
|
HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13150 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava |
11:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
STEHLÍK, Martin
|
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13173 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:00 -
ZŠ Senica
|
HERCOG, Martin
|
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13174 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:00 -
ZŠ Senica
|
SOVA, Damián
|
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13165 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
11:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KUKUČA, Ján
|
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13166 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
11:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KNAPEC, Vladimír
|
HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13151 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava |
12:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
KLUČÁR, Peter
|
HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13152 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
12:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
STEHLÍK, Martin
|
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13175 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica |
12:00 -
ZŠ Senica
|
HERCOG, Martin
|
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13176 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. |
12:00 -
ZŠ Senica
|
SOVA, Damián
|
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13167 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
12:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KUKUČA, Ján
|
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13168 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
12:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
KNAPEC, Vladimír
|
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13189 |
Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
13:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ŠEFČÍK, Roman
|
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13190 |
Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
13:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
KRIŠ, Dominik Jozef
|
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13191 |
Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
14:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ŠEFČÍK, Roman
|
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13192 |
Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
14:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
KRIŠ, Dominik Jozef
|
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13197 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:00 -
Skalica Aréna
|
KUBÁNYI, Martin
|
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13198 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava |
11:00 -
Skalica Aréna
|
MALÍK, Denis
|
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13199 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava |
12:00 -
Skalica Aréna
|
KUBÁNYI, Martin
|
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13200 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica |
12:00 -
Skalica Aréna
|
MALÍK, Denis
|
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13205 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
|
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13206 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
12:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LESAY, Dominik
|
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13207 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
13:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
|
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13208 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
13:00 -
ZŠ Pavla Demitru, Trenčín
|
LESAY, Dominik
|
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13221 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice |
12:00 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
|
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13222 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
12:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13223 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
13:00 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
|
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13224 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice |
13:00 -
ZŠ Levice
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
|
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13229 |
Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava |
11:00 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13230 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:00 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
|
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13231 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica |
12:00 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13232 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava |
12:00 -
ZŠ Trnava
|
PIOVARČI, Denis
|
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13237 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
12:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
|
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13238 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
12:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
MINÁR, Miroslav
|
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13239 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
13:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
|
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13240 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
13:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
MINÁR, Miroslav
|
Prípravný zápas REGION
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 25.11.2018
13024 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
16:45 -
Tipsport Aréna Nitra
|
DANKO, Ľubomír
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Východoslovenský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
8645 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE |
8:30 -
ZŠ Čaňa
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
VIZNER, Jakub
|
Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
8642 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
GAJDOŠ, Radoslav
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
8644 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
LOVÁS, Juraj, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
8652 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov |
12:45 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
ŠČURKA, Jakub
|
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Piatok 09.11.2018
8649 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Lukáš
FEKETE, Štefan
|
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
8647 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
8:30 -
ZŠ Čaňa
|
HOMOLA, Marián
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
8648 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
8650 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
VALL, Michal, Mgr.
MERGLESKÝ, Marian
|
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8655 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE |
11:15 -
ZŠ Michalovce
|
MAJERNÍK, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8653 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
11:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Utorok 13.11.2018
8657 |
Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
10:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Streda 14.11.2018
8660 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
ZŠ Bardejov
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
8658 |
LIBA ACADEMY 11 vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
8:30 -
ZŠ Čaňa
|
MERGLESKÝ, Marian
VIZNER, Jakub
|
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
8659 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Utorok 20.11.2018
8689 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
13:30 -
ZŠ Michalovce
|
MAKEĽ, Patrik
VALL, Michal, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8662 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MERGLESKÝ, Marian
|
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8663 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8665 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8664 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE |
13:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
HOMOLA, Marián
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
7645 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spiš Indians |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
7642 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
GAJDOŠ, Radoslav
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
7644 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
LOVÁS, Juraj, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
7652 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov |
15:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
ŠČURKA, Jakub
|
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Piatok 09.11.2018
7649 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
12:00 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Lukáš
FEKETE, Štefan
|
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Sobota 10.11.2018
7690 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Levoča
|
DUDA, Peter
LUKÁČ, Peter, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
7648 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
7650 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
VALL, Michal, Mgr.
MERGLESKÝ, Marian
|
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7653 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
13:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7655 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE |
13:45 -
ZŠ Michalovce
|
MAJERNÍK, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Utorok 13.11.2018
7657 |
Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
12:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Streda 14.11.2018
7660 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
13:45 -
ZŠ Bardejov
|
ZAŤKO, Martin, Mgr.
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
7658 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spiš Indians |
10:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
7659 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Utorok 20.11.2018
7689 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
16:00 -
ZŠ Michalovce
|
MAKEĽ, Patrik
VALL, Michal, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7663 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
ZŠ Levoča
|
ŠVAJKA, Slavomír
VERNAREC, Peter
|
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7662 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MERGLESKÝ, Marian
|
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7665 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7664 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE |
16:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
HOMOLA, Marián
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
6644 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
10:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
6645 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE |
11:00 -
ZŠ Čaňa
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
VIZNER, Jakub
|
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
6642 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
13:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
HOMOLA, Marián
MERGLESKÝ, Marian
|
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
6652 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
ZŠ Bardejov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6648 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
9:00 -
ZŠ Poprad
|
VERNAREC, Peter
ZAŤKO, Martin, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6649 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov |
10:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
GAJDOŠ, Adrián
|
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6650 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6647 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
11:00 -
ZŠ Čaňa
|
HOMOLA, Marián
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6655 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
7:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6653 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
VALL, Michal, Mgr.
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6658 |
LIBA ACADEMY 11 vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
8:30 -
ZŠ Čaňa
|
MERGLESKÝ, Marian
VIZNER, Jakub
|
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6660 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6659 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOVALČÍK, Jozef
|
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6657 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
ŠČURKA, Jakub
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6662 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
BABJAK, Ladislav
BANÍK, Matej
|
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6664 |
Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6665 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
10:00 -
ZŠ Michalovce
|
MAJERNÍK, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6663 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
5645 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spiš Indians |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
5644 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
12:30 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
5642 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
15:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
HOMOLA, Marián
MERGLESKÝ, Marian
|
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
5652 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
13:30 -
ZŠ Bardejov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
5648 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
VERNAREC, Peter
ZAŤKO, Martin, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Sobota 10.11.2018
5690 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový Club KOŠICE |
11:30 -
ZŠ Levoča
|
DUDA, Peter
LUKÁČ, Peter, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
5649 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov |
12:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
GAJDOŠ, Adrián
|
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
5650 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5655 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
9:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5653 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
VALL, Michal, Mgr.
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5660 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5658 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spiš Indians |
12:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
SÝKORA, Maroš
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5659 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOVALČÍK, Jozef
|
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5657 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
ŠČURKA, Jakub
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5662 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
BABJAK, Ladislav
BANÍK, Matej
|
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5663 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
ZŠ Levoča
|
ŠVAJKA, Slavomír
VERNAREC, Peter
|
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5664 |
Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5665 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
12:30 -
ZŠ Michalovce
|
MAJERNÍK, Jakub
SCHERBANIUK, Danylo
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11308 |
Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov |
9:00 -
ZŠ Sabinov
|
HRIŠKO, Peter
FEKETE, Štefan
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11309 |
HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
11:00 -
Aréna Sršňov Košice
|
SÝKORA, Maroš
VARGA, Róbert, Ing.
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 6. kolo - Streda 07.11.2018
11310 |
HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
LOVÁS, Juraj, Mgr.
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 7. kolo - Nedeľa 18.11.2018
11312 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
TORNAY, Juraj, Bc.
VERNAREC, Peter
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
11314 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov |
9:00 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
BABJAK, Ladislav
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
11315 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
KOCÚR, Michal
ŠVAJKA, Slavomír
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12309 |
HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
8:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
SÝKORA, Maroš
VARGA, Róbert, Ing.
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12308 |
Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov |
11:30 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 6. kolo - Streda 07.11.2018
12310 |
HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice |
11:30 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
LOVÁS, Juraj, Mgr.
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 7. kolo - Utorok 13.11.2018
12313 |
HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov |
12:15 -
Aréna Sršňov Košice
|
KALINA, Ondrej, Mgr., PhD.
HANUŠOVSKY, Matúš
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 7. kolo - Nedeľa 18.11.2018
12312 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov |
11:30 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
TORNAY, Juraj, Bc.
VERNAREC, Peter
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12314 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov |
11:30 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
BABJAK, Ladislav
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12315 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice |
11:30 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
KOCÚR, Michal
ŠVAJKA, Slavomír
|