Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 3 (2018/2019)

Oznamy:

Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

 

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8029 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. BESEDIČOVÁ, Ivana
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8030 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman OROLIN, Michal, Mgr.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8035 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8039 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. ŠOTEK, Marko
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8037 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 12:30 - Arena Ondreja Nepelu CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8044 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8045 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu KAŠIČKA, Adam ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8048 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JANSKÝ, Vladimír DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8046 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Bratislava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7029 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. BESEDIČOVÁ, Ivana
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7030 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu KOVALÍK, Ľubor, Bc. ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7035 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7039 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. ŠOTEK, Marko
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7037 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 15:00 - Arena Ondreja Nepelu CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7044 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7045 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 11:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠEFČÍK, Roman KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7048 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JANSKÝ, Vladimír DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7046 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub 91 Senica 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6031 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
6035 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JANSKÝ, Vladimír BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6041 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu JOCHMAN, Jakub, Ing. MUDRIK, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6044 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6045 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka SCHMIDT, Milan, Ing. MUDRIK, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6046 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 13:15 - ZŠ Lamač MIKO, Martin, Ing. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
6037 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:30 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. JEDLIČKA, Peter

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5031 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
5035 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JANSKÝ, Vladimír BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5041 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu JOCHMAN, Jakub, Ing. JONÁK, Peter
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5044 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5045 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka MUDRIK, Martin SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5046 Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 15:30 - ZŠ Lamač MIKO, Martin, Ing. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
5037 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:45 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. JEDLIČKA, Peter

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 6. kolo - Štvrtok 01.11.2018
11018 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 10:00 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam MERAVÝ, Peter, PhDr.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 5. kolo - Piatok 02.11.2018
11015 Hockey club Petržalka 2010 vs. HAMIKOVO O.Z. 10:15 - ZŠ Petržalka ŠOTEK, Marko MERAVÝ, Peter, PhDr.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11023 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 8:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. ŠMID, Juraj, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11022 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Petržalka LEPIEŠ, Filip JANSKÝ, Vladimír

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 6. kolo - Štvrtok 01.11.2018
12018 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 12:15 - ZŠ Petržalka KAŠIČKA, Adam MERAVÝ, Peter, PhDr.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 1. kolo - Piatok 02.11.2018
12004 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard HORVÁTH, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 5. kolo - Piatok 02.11.2018
12015 Hockey club Petržalka 2010 vs. HAMIKOVO O.Z. 12:30 - ZŠ Petržalka ŠOTEK, Marko MERAVÝ, Peter, PhDr.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12023 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. ŠMID, Juraj, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12022 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ Petržalka LEPIEŠ, Filip JANSKÝ, Vladimír

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13153 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Levice 13:00 - ZŠ Lamač ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13154 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 13:00 - ZŠ Lamač LEPIEŠ, Filip
HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13155 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 14:00 - ZŠ Lamač ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13156 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Lamač LEPIEŠ, Filip
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13177 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:00 - Arena Ondreja Nepelu KANDA, Matúš
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13178 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:00 - Arena Ondreja Nepelu KAŠIČKA, Adam
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13179 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - Arena Ondreja Nepelu KANDA, Matúš
HP4 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13180 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - Arena Ondreja Nepelu KAŠIČKA, Adam
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13209 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing.
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13210 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13211 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing.
HP4 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13212 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing.

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13157 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava 15:00 - ZŠ Lamač ŠMID, Juraj, Ing.
HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13158 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Levice 15:00 - ZŠ Lamač LEPIEŠ, Filip
HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13159 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava 16:00 - ZŠ Lamač LEPIEŠ, Filip
HP3 turnaj Lamač 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13160 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Levice 16:00 - ZŠ Lamač ŠMID, Juraj, Ing.
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13181 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 15:00 - Arena Ondreja Nepelu KANDA, Matúš
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13182 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 15:00 - Arena Ondreja Nepelu KAŠIČKA, Adam
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13183 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 16:00 - Arena Ondreja Nepelu KANDA, Matúš
HP3 turnaj Slovan 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13184 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 16:00 - Arena Ondreja Nepelu KAŠIČKA, Adam
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13213 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing.
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13214 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 11:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing.
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13215 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 12:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing.
HP3 turnaj Ružinov 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13216 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing.

Západoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8087 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - MG Rink, Trenčín LESAY, Dominik GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8086 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8031 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 10:15 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman HAUKO, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
8085 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8090 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8091 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 9:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8034 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Senica HERCOG, Martin SOVA, Damián
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8036 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava 12:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
8092 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8038 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8095 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BACHÚRIK, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8093 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8094 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC st., Daniel
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8097 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - MG Rink, Trenčín LOKŠÍK, Peter LESAY, Dominik
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8099 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter STEHLÍK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8100 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:45 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. BEZÁK, Andrej
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8041 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj HARINGA, Ivan
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
8043 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Senica MAREK, Martin HERCOG, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8102 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8104 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:00 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
8101 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel BRÁNIK, Matúš

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7087 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - MG Rink, Trenčín LESAY, Dominik GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7086 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7031 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 12:45 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman MICHÁLIK, Daniel
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
7085 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7034 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin SOVA, Damián
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7090 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LESAY, Jozef BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7091 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7036 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava 14:30 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
7092 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7038 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 11:30 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7095 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BACHÚRIK, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7093 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman KRIŠ, Dominik Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7094 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŠTURDÍK, Ondrej
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7043 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Senica MAREK, Martin HERCOG, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7097 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:30 - MG Rink, Trenčín LOKŠÍKOVÁ, Jana LESAY, Dominik
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7099 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter STEHLÍK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7100 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:00 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián BEZÁK, Andrej
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
7041 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7102 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 11:30 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
7104 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:15 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 9. kolo - Piatok 02.11.2018
6090 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 10:30 - MG Rink, Trenčín LOKŠÍKOVÁ, Jana PLEŠKO, Daniel
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6087 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:45 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6085 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MINÁR, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
6086 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 10:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 9. kolo - Utorok 06.11.2018
6092 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:00 - Nitra Aréna ŠTURDÍK, Ondrej DANKO, Ľubomír
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
6091 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
6034 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj MICHÁLIK, Daniel
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6039 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik MAREK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6095 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6093 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:30 - ZŠ Topoľčany ŠMID, Juraj, Ing. GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 11. kolo - Utorok 13.11.2018
6043 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 11:30 - ZŠ Trnava HERCOG, Martin MAREK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6100 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6099 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MINÁR, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
6097 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6102 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6104 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 9:00 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav KRIST, Mário, Ing.
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6101 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:45 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
6048 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:00 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KUBÁNYI, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 10. kolo - Streda 28.11.2018
6094 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej DANKO, Ľubomír

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 9. kolo - Piatok 02.11.2018
5090 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 13:00 - MG Rink, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. PLEŠKO, Daniel
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5087 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:00 - ZŠ Partizánske HVOJNÍK, Adrián MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5086 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 12:45 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 8. kolo - Sobota 03.11.2018
5085 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 13:00 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. MINÁR, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 9. kolo - Utorok 06.11.2018
5092 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:30 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír KONC ml., Daniel, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
5091 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 9. kolo - Sobota 10.11.2018
5034 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 12:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5039 Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik MAREK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5095 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Levice 11:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KLUČÁR, Peter STEHLÍK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 10. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5093 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. 13:45 - ZŠ Topoľčany ŠMID, Juraj, Ing. GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 11. kolo - Utorok 13.11.2018
5043 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava 13:45 - ZŠ Trnava HERCOG, Martin MAREK, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5100 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5099 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 13:00 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj MINÁR, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 11. kolo - Sobota 17.11.2018
5097 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5102 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5104 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 11:30 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav LESAY, Dominik
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5101 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 12. kolo - Sobota 24.11.2018
5048 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KOLCUN, Adrian
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 10. kolo - Streda 28.11.2018
5094 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - ZŠ Partizánske DANKO, Ľubomír BEZÁK, Andrej

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11020 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš TOMAN ml., Karol
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 8. kolo - Nedeľa 11.11.2018
11025 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 9. kolo - Nedeľa 18.11.2018
11028 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
11032 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12020 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub 91 Senica 11:30 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš TOMAN ml., Karol
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 7. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12021 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:30 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam ŠTURDÍK, Ondrej
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 8. kolo - Nedeľa 11.11.2018
12025 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 11:30 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 8. kolo - Štvrtok 15.11.2018
12024 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 12:00 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam DANKO, Ľubomír
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 9. kolo - Nedeľa 18.11.2018
12028 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:45 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12032 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 11:30 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 10. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12030 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica 14:30 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír MINÁR, Miroslav

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13145 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13146 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13169 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13170 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13161 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Speeders Bratislava o.z. 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13162 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján
HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13147 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP4 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13148 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13171 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica 10:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik
HP4 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13172 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 10:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13163 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13164 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Speeders Bratislava o.z. 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13185 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13186 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13187 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman
HP4 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13188 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13193 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:00 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13194 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13195 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef
HP4 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13196 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 10:00 - HANT arena Skalica MICHÁLIK, Daniel
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13201 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13202 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 10:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13203 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13204 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13217 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13218 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13219 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 11:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP4 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13220 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13225 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13226 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13227 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 10:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP4 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13228 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 10:00 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13233 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:15 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc.
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13234 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13235 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc.
HP4 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13236 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13149 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13150 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13173 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica 11:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13174 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 11:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13165 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13166 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13151 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter
HP3 turnaj Piešťany 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13152 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13175 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub 91 Senica 12:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin
HP3 turnaj Senica 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13176 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 12:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13167 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján
HP3 turnaj Nové Mesto nad Váhom 3.11.18 - 0. kolo - Sobota 03.11.2018
13168 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13189 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13190 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13191 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:30 - ZŠ Nové Zámky ŠEFČÍK, Roman
HP3 turnaj Nové Zámky 10.11.18 - 0. kolo - Sobota 10.11.2018
13192 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13197 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:00 - HANT arena Skalica KUBÁNYI, Martin
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13198 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava 11:00 - HANT arena Skalica MALÍK, Denis
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13199 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 12:00 - HANT arena Skalica KUBÁNYI, Martin
HP3 turnaj Skalica 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13200 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 12:00 - HANT arena Skalica MALÍK, Denis
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13205 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13206 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 12:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13207 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 turnaj Trenčín 11.11.18 - 0. kolo - Nedeľa 11.11.2018
13208 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13221 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13222 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13223 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 13:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš
HP3 turnaj Levice 17.11.18 - 0. kolo - Sobota 17.11.2018
13224 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 13:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13229 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 11:00 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13230 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13231 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 12:00 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP3 turnaj Trnava 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13232 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 12:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13237 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:15 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13238 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13239 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:15 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj
HP3 turnaj Nitra 24.11.18 - 0. kolo - Sobota 24.11.2018
13240 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:15 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 25.11.2018
13024 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 16:45 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír HRONSKÝ, Tomáš, Ing.

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
8645 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 8:30 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
8642 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Radoslav HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
8644 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
8652 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:45 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Jakub
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Piatok 09.11.2018
8649 Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Lukáš FEKETE, Štefan
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
8647 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 8:30 - ZŠ Čaňa HOMOLA, Marián SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
8648 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U14 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
8650 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Trebišov VALL, Michal, Mgr. MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8655 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 11:15 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
8653 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:45 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Utorok 13.11.2018
8657 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:15 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Streda 14.11.2018
8660 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Bardejov ZAŤKO, Martin, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
8658 LIBA ACADEMY 11 vs. P.H.K. Prešov, n.o. 8:30 - ZŠ Čaňa MERGLESKÝ, Marian VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U14 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
8659 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U14 - 18. kolo - Utorok 20.11.2018
8689 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:30 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik VALL, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8662 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8663 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8665 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U14 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
8664 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
7645 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
7642 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Radoslav HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
7644 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
7652 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Jakub
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Piatok 09.11.2018
7649 Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Lukáš FEKETE, Štefan
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Sobota 10.11.2018
7690 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Levoča DUDA, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr.
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
7648 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
7650 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Trebišov VALL, Michal, Mgr. MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7653 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:45 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
7655 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Utorok 13.11.2018
7657 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Streda 14.11.2018
7660 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:45 - ZŠ Bardejov ZAŤKO, Martin, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
7658 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:15 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
7659 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 18. kolo - Utorok 20.11.2018
7689 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 16:00 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik VALL, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7663 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Levoča ŠVAJKA, Slavomír VERNAREC, Peter
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7662 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7665 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U13 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
7664 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 16:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
6644 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
6645 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 11:00 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
6642 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:15 - TH STEEL Aréna Košice HOMOLA, Marián MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
6652 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6648 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Poprad VERNAREC, Peter ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6649 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav GAJDOŠ, Adrián
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6650 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U12 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
6647 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:00 - ZŠ Čaňa HOMOLA, Marián SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6655 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 7:15 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
6653 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Humenné VALL, Michal, Mgr. SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6658 LIBA ACADEMY 11 vs. P.H.K. Prešov, n.o. 8:30 - ZŠ Čaňa MERGLESKÝ, Marian VIZNER, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6660 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6659 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U12 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
6657 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6662 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav BANÍK, Matej
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6664 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6665 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U12 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
6663 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
5645 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
5644 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Sobota 03.11.2018
5642 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:30 - TH STEEL Aréna Košice HOMOLA, Marián MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Streda 07.11.2018
5652 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:30 - ZŠ Bardejov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
5648 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:30 - ZŠ Poprad VERNAREC, Peter ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 18. kolo - Sobota 10.11.2018
5690 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Levoča DUDA, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
5649 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:15 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav GAJDOŠ, Adrián
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Sobota 10.11.2018
5650 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5655 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Nedeľa 11.11.2018
5653 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Humenné VALL, Michal, Mgr. SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5660 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5658 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5659 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U11 - 12. kolo - Sobota 17.11.2018
5657 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5662 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav BANÍK, Matej
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5663 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Levoča ŠVAJKA, Slavomír VERNAREC, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5664 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U11 - 13. kolo - Sobota 24.11.2018
5665 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Michalovce MAJERNÍK, Jakub SCHERBANIUK, Danylo

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11308 Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
11309 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:00 - Aréna Sršňov Košice SÝKORA, Maroš VARGA, Róbert, Ing.
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 6. kolo - Streda 07.11.2018
11310 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej LOVÁS, Juraj, Mgr.
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 7. kolo - Nedeľa 18.11.2018
11312 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica TORNAY, Juraj, Bc. VERNAREC, Peter
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
11314 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
11315 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal ŠVAJKA, Slavomír

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12309 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 8:30 - Aréna Sršňov Košice SÝKORA, Maroš VARGA, Róbert, Ing.
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 5. kolo - Nedeľa 04.11.2018
12308 Hokejový klub Sabinov vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 6. kolo - Streda 07.11.2018
12310 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej LOVÁS, Juraj, Mgr.
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 7. kolo - Utorok 13.11.2018
12313 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 12:15 - Aréna Sršňov Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. HANUŠOVSKY, Matúš
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 7. kolo - Nedeľa 18.11.2018
12312 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica TORNAY, Juraj, Bc. VERNAREC, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12314 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 8. kolo - Nedeľa 25.11.2018
12315 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal ŠVAJKA, Slavomír