Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 2 (2018/2019)

Oznamy:

Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

 

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8013 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8016 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VACULA, Adrián, Mgr. ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8017 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka MUDRIK, Martin KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8018 Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 13:15 - ZŠ Lamač MOLLER, Anton, Ing. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8021 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu HREHOR, Zdenko, Ing. ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8024 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip MICHNA, Richard
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8028 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8025 Hokejový klub Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:15 - ZŠ Lamač MICHNA, Richard DULA, Radúz

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7013 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7016 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VACULA, Adrián, Mgr. ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7017 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka KAŠIČKA, Adam MUDRIK, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7018 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 15:30 - ZŠ Lamač MOLLER, Anton, Ing. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7024 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip MICHNA, Richard
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7021 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MAŠKULKA, Adam ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7028 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7025 Hokejový klub 91 Senica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:30 - ZŠ Lamač MICHNA, Richard DULA, Radúz

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6016 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka BESEDIČOVÁ, Ivana KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6017 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. BESEDIČOVÁ, Ivana
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6020 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6018 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub 91 Senica 13:00 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. JANSKÝ, Vladimír
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6021 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HORVÁTH, Martin ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6024 Hokejový klub 91 Senica vs. HOBA Bratislava 13:15 - ZŠ Lamač MIKO, Martin, Ing. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
6025 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub 91 Senica 13:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠMID, Juraj, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
6038 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka HREHOR, Zdenko, Ing. JANSKÝ, Vladimír

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5016 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka BESEDIČOVÁ, Ivana KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5017 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. BESEDIČOVÁ, Ivana
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5020 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5018 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Bratislava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. JANSKÝ, Vladimír
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5021 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. MUDRIK, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5024 Hokejový klub Bratislava vs. HOBA Bratislava 15:30 - ZŠ Lamač CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
5025 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava 16:00 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
5038 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka HREHOR, Zdenko, Ing. JANSKÝ, Vladimír

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 3. kolo - Nedeľa 07.10.2018
11010 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11012 Hockey club Petržalka 2010 vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:15 - ZŠ Petržalka LEPIEŠ, Filip HREHOR, Zdenko, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 9. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11027 Hockey club Petržalka 2010 vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Petržalka JANSKÝ, Vladimír KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 3. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12010 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 3. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12008 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:45 - ZŠ Hamuliakovo ŠEFČÍK, Roman LEPIEŠ, Filip
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12012 Hockey club Petržalka 2010 vs. HC Nové Zámky s.r.o. 13:30 - ZŠ Petržalka LEPIEŠ, Filip HREHOR, Zdenko, Ing.
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 9. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12027 Hockey club Petržalka 2010 vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Petržalka JANSKÝ, Vladimír KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13125 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 14:35 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13126 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Speeders Bratislava o.z. 14:35 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13127 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 15:35 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13128 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Speeders Bratislava o.z. 15:35 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13129 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:05 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13130 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:05 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing.
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13131 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13132 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:00 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing.

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13133 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:05 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13134 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:05 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing.
HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13135 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ BA - Dúbravka MIKO, Martin, Ing.
HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13136 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:00 - ZŠ BA - Dúbravka ŠMID, Juraj, Ing.

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 07.10.2018
13008 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Hamuliakovo LEPIEŠ, Filip ŠEFČÍK, Roman

Západoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8072 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8015 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8071 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8069 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8074 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8073 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej VIDO, Ľuboš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8076 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 10:00 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav KNAPEC, Vladimír
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8020 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8022 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8080 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:45 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8078 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8077 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŠ, Dominik Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8081 HK HAVRANI Piešťany vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8083 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - MG Rink, Trenčín LESAY, Dominik GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8084 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8027 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7072 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7015 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica 12:15 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7071 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 13:00 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj KONC st., Daniel
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7069 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7074 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7073 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej VIDO, Ľuboš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7076 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 12:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav KNAPEC, Vladimír
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7020 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj HARINGA, Ivan
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7022 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7080 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7078 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7077 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŠ, Dominik Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7081 HK HAVRANI Piešťany vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7083 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - MG Rink, Trenčín LESAY, Dominik GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7084 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:15 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7027 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 12:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6015 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin SOVA, Damián
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6071 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6072 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej HVOJNÍK, Adrián
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6069 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:00 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav LESAY, Dominik
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6013 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6074 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6076 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš BACHÚRIK, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6073 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6078 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav PLEŠKO, Daniel
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6080 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6077 Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:00 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6022 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KUBÁNYI, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 8. kolo - Nedeľa 21.10.2018
6029 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:00 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš BARTEK, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6028 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6083 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6084 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 10:30 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6081 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj BACHÚRIK, Peter
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
6027 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 8:30 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KOLCUN, Adrian
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 9. kolo - Streda 31.10.2018
6036 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. PIOVARČI, Denis

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5015 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik HERCOG, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5071 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5072 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5069 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav LOKŠÍKOVÁ, Jana
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5013 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KUBÁNYI, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5074 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:30 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5076 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš BACHÚRIK, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5073 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5078 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - MG Rink, Trenčín PLEŠKO, Daniel GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5080 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5077 Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5022 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 12:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KUBÁNYI, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 8. kolo - Nedeľa 21.10.2018
5029 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:15 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš BARTEK, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5028 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5083 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5084 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 13:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MINÁR, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5081 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
5027 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:45 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KOLCUN, Adrian
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 9. kolo - Streda 31.10.2018
5036 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. PIOVARČI, Denis

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11011 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš KÚDEĽOVÁ, Michaela
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11013 Hokejový klub 91 Senica vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián HERCOG, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 5. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11017 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce STANKOVIČ, Patrik, Bc. BRÁNIK, Matúš

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12014 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12011 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce BRÁNIK, Matúš KÚDEĽOVÁ, Michaela
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12013 Hokejový klub 91 Senica vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:15 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik HERCOG, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 5. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12017 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce STANKOVIČ, Patrik, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 6. kolo - Nedeľa 28.10.2018
12019 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 17:00 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír MINÁR, Miroslav

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13101 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 9:05 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13102 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:05 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13103 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13104 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:00 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13109 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:20 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13110 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 10:20 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13111 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 11:15 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13112 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:20 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13117 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:05 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13118 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:05 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr.
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13119 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13120 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr.
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13137 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:35 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13138 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:35 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13139 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13140 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13105 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:05 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13106 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:05 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13107 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:00 - ZŠ Trnava BACHRATÝ, Jaroslav
HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13108 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13113 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:20 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13114 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 12:20 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13115 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany 13:15 - Nitra Aréna KIEPEŠ, Peter, Bc.
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13116 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:15 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13121 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:05 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr.
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13122 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:05 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13123 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr.
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13124 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 13:00 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13141 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:35 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13142 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:35 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13143 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13144 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 28.10.2018
13019 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 14:45 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír HRONSKÝ, Tomáš, Ing.

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8624 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Trebišov BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8623 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8625 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8622 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8628 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8629 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Michalovce LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8627 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:00 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8630 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Poprad ŠVAJKA, Slavomír KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Piatok 19.10.2018
8633 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
8635 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Humenné VALL, Michal, Mgr. SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
8632 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír VERNAREC, Peter
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
8634 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter HOVAN, Richard
Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Utorok 23.10.2018
8643 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter JURKO, Michal, Bc.
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
8637 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:45 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Štvrtok 25.10.2018
8640 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:45 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
8638 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
8639 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Lukáš KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
8654 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7624 Hokejový klub Spiš Indians vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7623 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7625 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7622 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:00 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7627 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef ŠČURKA, Jakub
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7628 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7629 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:30 - ZŠ Michalovce LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7630 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:45 - ZŠ Poprad ŠVAJKA, Slavomír KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Piatok 19.10.2018
7633 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
7635 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Jozef ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
7632 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír VERNAREC, Peter
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
7634 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter HOVAN, Richard
Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Utorok 23.10.2018
7643 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
7637 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:45 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Štvrtok 25.10.2018
7640 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
7638 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
7639 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Lukáš KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
7647 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:00 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
7654 Hokejový klub Spiš Indians vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Levoča TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6623 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav DUDA, Peter
Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6625 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6622 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:00 - ZŠ Michalovce LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6624 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Trebišov BABJAK, Ladislav SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6627 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6628 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6629 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6630 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - TH STEEL Aréna Košice HRIŠKO, Peter SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6634 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6633 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav FIC, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6632 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Poprad TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6635 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 11:30 - ZŠ Humenné SCHERBANIUK, Danylo VALL, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
6637 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Streda 24.10.2018
6639 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
6638 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:00 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
6640 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Pondelok 29.10.2018
6643 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Utorok 30.10.2018
6679 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Streda 31.10.2018
6682 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:15 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian GAJDOŠ, Adrián
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
6654 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. LIBA ACADEMY 11 13:45 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš ŠČURKA, Jakub

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5623 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav DUDA, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5624 Hokejový klub Spiš Indians vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5625 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5622 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:30 - ZŠ Michalovce LOVÁS, Juraj, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5628 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5627 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - ZŠ Bardejov KOVALČÍK, Jozef ŠČURKA, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5629 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5630 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:45 - TH STEEL Aréna Košice HRIŠKO, Peter SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5634 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5635 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:30 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Jozef ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5633 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav FIC, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5632 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:45 - ZŠ Poprad TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
5637 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Streda 24.10.2018
5639 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
5638 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - ZŠ Bardejov ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
5640 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Pondelok 29.10.2018
5643 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 15:00 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Utorok 30.10.2018
5679 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
5647 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spiš Indians 14:30 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
5654 Hokejový klub Spiš Indians vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Levoča TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Streda 31.10.2018
5682 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - TH STEEL Aréna Košice MERGLESKÝ, Marian GAJDOŠ, Adrián

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
11300 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
11301 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11302 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav BANÍK, Matej
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11303 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica TORNAY, Juraj, Bc. VERNAREC, Peter
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 3. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11305 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 12. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11322 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou MAKEĽ, Patrik BANÍK, Matej
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
11306 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAKEĽ, Patrik
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
11307 Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12300 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12301 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian SÝKORA, Maroš
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12302 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav BANÍK, Matej
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12303 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica TORNAY, Juraj, Bc. VERNAREC, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 3. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12305 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 12. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12322 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou MAKEĽ, Patrik BANÍK, Matej
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
12306 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAKEĽ, Patrik
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
12307 Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice 11:30 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan HRIŠKO, Peter