Oznamy:
Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.
Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.
Bratislavský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8013 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
LEPIEŠ, Filip
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8017 |
HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
KAŠIČKA, Adam
MUDRIK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8018 |
Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
13:15 -
ICE Aréna Lamač
|
LEPIEŠ, Filip
MOLLER, Anton, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8021 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
ŠEFČÍK, Roman
HREHOR, Zdenko, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8024 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
LEPIEŠ, Filip
MICHNA, Richard
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8028 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8025 |
Hokejový klub Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
13:15 -
ICE Aréna Lamač
|
DULA, Radúz
MICHNA, Richard
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7013 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
LEPIEŠ, Filip
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7017 |
HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
KAŠIČKA, Adam
MUDRIK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7018 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. |
15:30 -
ICE Aréna Lamač
|
LEPIEŠ, Filip
MOLLER, Anton, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7024 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub 91 Senica |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
LEPIEŠ, Filip
MICHNA, Richard
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7021 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
ŠEFČÍK, Roman
MAŠKULKA, Adam
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7028 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
MERAVÝ, Peter, PhDr.
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7025 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
15:30 -
ICE Aréna Lamač
|
DULA, Radúz
MICHNA, Richard
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6016 |
HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
BESEDIČOVÁ, Ivana
KAŠIČKA, Adam
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6017 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava |
9:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
MIKO, Martin, Ing.
BESEDIČOVÁ, Ivana
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6020 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6021 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
HORVÁTH, Martin
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6024 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HOBA Bratislava |
13:15 -
ICE Aréna Lamač
|
MIKO, Martin, Ing.
CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
6025 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub 91 Senica |
13:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
ŠMID, Juraj, Ing.
MIKO, Martin, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
6038 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
HREHOR, Zdenko, Ing.
JANSKÝ, Vladimír
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5016 |
HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
BESEDIČOVÁ, Ivana
KAŠIČKA, Adam
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5017 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava |
11:30 -
Arena Ondreja Nepelu
|
MIKO, Martin, Ing.
BESEDIČOVÁ, Ivana
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5020 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5021 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
11:30 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
MUDRIK, Martin
ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5024 |
Hokejový klub Bratislava vs. HOBA Bratislava |
15:30 -
ICE Aréna Lamač
|
MIKO, Martin, Ing.
CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
5025 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava |
16:00 -
Arena Ondreja Nepelu
|
ŠMID, Juraj, Ing.
MIKO, Martin, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
5038 |
HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava |
11:15 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
HREHOR, Zdenko, Ing.
JANSKÝ, Vladimír
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 3. kolo - Nedeľa 07.10.2018
11010 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
9:00 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11012 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:15 -
ZŠ BA - Petržalka
|
LEPIEŠ, Filip
HREHOR, Zdenko, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 9. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11027 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:15 -
ZŠ BA - Petržalka
|
JANSKÝ, Vladimír
KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 3. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12010 |
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
11:15 -
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu
|
SCHMIDT, Milan, Ing.
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12012 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
13:30 -
ZŠ BA - Petržalka
|
LEPIEŠ, Filip
HREHOR, Zdenko, Ing.
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 9. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12027 |
Hockey club Petržalka 2010 vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
13:30 -
ZŠ BA - Petržalka
|
JANSKÝ, Vladimír
KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
|
Súťaž prípraviek HP4 Západ
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13129 |
HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
9:05 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
|
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13130 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:05 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13131 |
HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
10:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
|
HP4 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13132 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
10:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Súťaž prípraviek HP3 Západ
HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13133 |
HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:05 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
|
HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13134 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:05 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13135 |
HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
12:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
MIKO, Martin, Ing.
|
HP3 turnaj HOBA 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13136 |
Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
12:00 -
ZŠ BA - Dúbravka
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
Západoslovenský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8072 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
9:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8015 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava |
10:00 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8071 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
KONC ml., Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8069 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
8016 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava |
13:00 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VACULA, Adrián, Mgr.
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8074 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8073 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
VIDO, Ľuboš, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8076 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice |
10:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
KNAPEC, Vladimír
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
8020 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
SOJKA, Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8022 |
Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
PIOVARČI, Denis
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8080 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany |
9:45 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
BEZÁK, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8078 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
KONC ml., Daniel, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
8077 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
KRIŠ, Dominik Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8081 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
STEHLÍK, Martin
KLUČÁR, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8083 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
10:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
LESAY, Dominik
|
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8084 |
Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
10:00 -
ZŠ Levice
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
8027 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
SOJKA, Jozef
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7072 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:30 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7015 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub 91 Senica |
12:15 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
BACHRATÝ, Jaroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7071 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
KONC st., Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7069 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
14:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
7016 |
HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava |
15:15 -
ZŠ Hamuliakovo
|
VACULA, Adrián, Mgr.
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7074 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
11:30 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7073 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
VIDO, Ľuboš, Ing.
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7076 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice |
12:15 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
KNAPEC, Vladimír
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
7020 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
12:45 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
HARINGA, Ivan
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7022 |
Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
11:30 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
PIOVARČI, Denis
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7080 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
BEZÁK, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7078 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
KONC ml., Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
7077 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Levice |
14:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
KRIŠ, Dominik Jozef
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7081 |
HK HAVRANI Piešťany vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
11:30 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
STEHLÍK, Martin
KLUČÁR, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7083 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
12:15 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
LESAY, Dominik
|
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7084 |
Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:15 -
ZŠ Levice
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
7027 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. |
12:45 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KOLCUN, Adrian
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6015 |
Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
ZŠ Senica
|
HERCOG, Martin
SOVA, Damián
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6071 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:30 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
STEHLÍK, Martin
KLUČÁR, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6072 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
9:30 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
HVOJNÍK, Adrián
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6069 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
10:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
LESAY, Dominik
GALLO, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
6013 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KOLCUN, Adrian
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6074 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany |
9:00 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6076 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
10:00 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
BACHÚRIK, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6073 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
6018 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub 91 Senica |
13:00 -
ZŠ Hamuliakovo
|
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
JANSKÝ, Vladimír
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6078 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
PLEŠKO, Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6080 |
HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
9:00 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6077 |
Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
10:00 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
6022 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava |
10:15 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KUBÁNYI, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 8. kolo - Nedeľa 21.10.2018
6029 |
Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
10:00 -
ZŠ Trnava
|
BARTEK, Tomáš
BARTEK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6028 |
Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6083 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
9:00 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6084 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice |
10:30 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Daniel, Bc.
KONC ml., Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
6081 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK HAVRANI Piešťany |
11:30 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
BACHÚRIK, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
6027 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
8:30 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
KOLCUN, Adrian
|
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 9. kolo - Streda 31.10.2018
6036 |
Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. |
9:00 -
ZŠ Trnava
|
FRIMMEL, Róbert, PhDr.
PIOVARČI, Denis
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5015 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava |
11:30 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
HERCOG, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5071 |
Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:45 -
ZŠ Nové Mesto n/Váhom
|
STEHLÍK, Martin
KLUČÁR, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5072 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
12:00 -
ZŠ Partizánske
|
BEZÁK, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5069 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
12:15 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
LOKŠÍKOVÁ, Jana
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 4. kolo - Sobota 06.10.2018
5013 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
12:45 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KUBÁNYI, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5074 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
11:30 -
ZŠ Topoľčany
|
ČAČKO, Roman
GERHÁT, Andrej
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5076 |
Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
12:15 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
BACHÚRIK, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5073 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
14:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
ONDRUŠEK, Juraj
ŠEFČÍK, Roman
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 5. kolo - Sobota 13.10.2018
5018 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Bratislava |
15:15 -
ZŠ Hamuliakovo
|
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
JANSKÝ, Vladimír
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5078 |
Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:30 -
Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín
|
GALLO, Miroslav
PLEŠKO, Daniel
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5080 |
Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:30 -
ZŠ Piešťany - Easton Aréna
|
BARTEK, Martin
BARTEK, Tomáš
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5077 |
Hokejový klub Levice vs. HC Nové Zámky s.r.o. |
12:15 -
ZŠ Levice
|
BRÁNIK, Matúš
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 6. kolo - Sobota 20.10.2018
5022 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava |
12:45 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KUBÁNYI, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 8. kolo - Nedeľa 21.10.2018
5029 |
Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež |
12:15 -
ZŠ Trnava
|
BARTEK, Tomáš
BARTEK, Martin
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5028 |
Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. |
11:30 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
JEDLIČKA, Peter
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5083 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
11:30 -
ZŠ Topoľčany
|
DANKO, Ľubomír
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5084 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice |
13:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
MINÁR, Miroslav
|
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 7. kolo - Sobota 27.10.2018
5081 |
HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
14:00 -
ZŠ Nové Zámky
|
BACHÚRIK, Peter
ONDRUŠEK, Juraj
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 7. kolo - Nedeľa 28.10.2018
5027 |
HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. |
10:45 -
Skalica Aréna
|
SOJKA, Jozef
KOLCUN, Adrian
|
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 9. kolo - Streda 31.10.2018
5036 |
Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. |
11:30 -
ZŠ Trnava
|
FRIMMEL, Róbert, PhDr.
PIOVARČI, Denis
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11011 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Trnava |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
BRÁNIK, Matúš
KÚDEĽOVÁ, Michaela
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11013 |
Hokejový klub 91 Senica vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
9:00 -
ZŠ Senica
|
SOVA, Damián
HERCOG, Martin
|
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 5. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11017 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
9:00 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 3. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12008 |
EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
14:45 -
ZŠ Hamuliakovo
|
ŠEFČÍK, Roman
LEPIEŠ, Filip
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12014 |
Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:00 -
Skalica Aréna
|
HAUKO, Juraj
KOLCUN, Adrian
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12011 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Trnava |
11:15 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
BRÁNIK, Matúš
KÚDEĽOVÁ, Michaela
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 4. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12013 |
Hokejový klub 91 Senica vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
11:15 -
ZŠ Senica
|
KUBINA, Patrik
HERCOG, Martin
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 5. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12017 |
Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS |
11:15 -
ZŠ Zlaté Moravce
|
STANKOVIČ, Patrik, Bc.
BRÁNIK, Matúš
|
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 6. kolo - Nedeľa 28.10.2018
12019 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
17:00 -
Tipsport Aréna Nitra
|
DANKO, Ľubomír
MINÁR, Miroslav
|
Súťaž prípraviek HP4 Západ
HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13101 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
9:05 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13102 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
9:05 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
|
HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13103 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
10:00 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
|
HP4 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13104 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
10:00 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13109 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
10:20 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13110 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany |
10:20 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
|
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13111 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany |
11:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
HP4 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13112 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
11:20 -
Tipsport Aréna Nitra
|
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
|
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13117 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
10:05 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13118 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
10:05 -
ZŠ Topoľčany
|
ŽÁK, Marek, Mgr.
|
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13119 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
11:00 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP4 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13120 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
11:00 -
ZŠ Topoľčany
|
ŽÁK, Marek, Mgr.
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13125 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. |
14:35 -
ZŠ Hamuliakovo
|
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13126 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Speeders Bratislava o.z. |
14:35 -
ZŠ Hamuliakovo
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13127 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. |
15:35 -
ZŠ Hamuliakovo
|
ŠMID, Juraj, Ing.
|
HP4 turnaj Hamuliakovo 21.10.18 - 0. kolo - Nedeľa 21.10.2018
13128 |
HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Speeders Bratislava o.z. |
15:35 -
ZŠ Hamuliakovo
|
DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.
|
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13137 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:35 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13138 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
9:35 -
ZŠ Partizánske
|
VIDO, Ľuboš, Ing.
|
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13139 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
10:30 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
HP4 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13140 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
10:30 -
ZŠ Partizánske
|
VIDO, Ľuboš, Ing.
|
Súťaž prípraviek HP3 Západ
HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13105 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
11:05 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13106 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
11:05 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
|
HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13107 |
Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. |
12:00 -
ZŠ Trnava
|
BACHRATÝ, Jaroslav
|
HP3 turnaj Trnava 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13108 |
Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom |
12:00 -
ZŠ Trnava
|
JEDLIČKA, Peter
|
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13113 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
12:20 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13114 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany |
12:20 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
|
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13115 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK HAVRANI Piešťany |
13:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KIEPEŠ, Peter, Bc.
|
HP3 turnaj Nitra 13.10.18 - 0. kolo - Sobota 13.10.2018
13116 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY |
13:15 -
Tipsport Aréna Nitra
|
KONC ml., Juraj
|
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13121 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
12:05 -
ZŠ Topoľčany
|
ŽÁK, Marek, Mgr.
|
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13122 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
12:05 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13123 |
HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske |
13:00 -
ZŠ Topoľčany
|
ŽÁK, Marek, Mgr.
|
HP3 turnaj Topoľčany 20.10.18 - 0. kolo - Sobota 20.10.2018
13124 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky |
13:00 -
ZŠ Topoľčany
|
GERHÁT, Andrej
|
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13141 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:35 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13142 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
11:35 -
ZŠ Partizánske
|
VIDO, Ľuboš, Ing.
|
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13143 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:30 -
ZŠ Partizánske
|
MAGUŠIN, Jozef
|
HP3 turnaj Partizánske 27.10.18 - 0. kolo - Sobota 27.10.2018
13144 |
Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:30 -
ZŠ Partizánske
|
VIDO, Ľuboš, Ing.
|
Prípravný zápas REGION
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 07.10.2018
13008 |
EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra |
12:30 -
ZŠ Hamuliakovo
|
ŠEFČÍK, Roman
LEPIEŠ, Filip
|
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 28.10.2018
13019 |
Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce |
14:45 -
Tipsport Aréna Nitra
|
DANKO, Ľubomír
HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
|
Východoslovenský región
1. liga starších žiakov 8.ročník
Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8624 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. LIBA ACADEMY 11 |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
BABJAK, Ladislav
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8623 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8625 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U14 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
8622 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
13:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8628 |
Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8629 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
10:00 -
ZŠ Michalovce
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8627 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov |
11:00 -
ZŠ Čaňa
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Región východ, základná časť, U14 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
8630 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Piatok 19.10.2018
8633 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
12:00 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
8635 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
SCHERBANIUK, Danylo
VALL, Michal, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
8632 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
VERNAREC, Peter
|
Región východ, základná časť, U14 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
8634 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
HRIŠKO, Peter
HOVAN, Richard
|
Región východ, základná časť, U14 - 9. kolo - Utorok 23.10.2018
8643 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
9:00 -
ZŠ Bardejov
|
HRIŠKO, Peter
JURKO, Michal, Bc.
|
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
8637 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
11:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Štvrtok 25.10.2018
8640 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
12:45 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
8638 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov |
10:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U14 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
8639 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Lukáš
KOVALČÍK, Jozef
|
Región východ, základná časť, U14 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
8654 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. LIBA ACADEMY 11 |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
ZÁVATSKÝ, Matúš
ŠČURKA, Jakub
|
1. liga starších žiakov 7.ročník
Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7624 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
9:00 -
ZŠ Levoča
|
ŠČURKA, Jakub
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7623 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7625 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
12:30 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U13 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
7622 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
16:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7627 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
ŠČURKA, Jakub
|
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7628 |
Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
VARGA, Róbert, Ing.
|
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7629 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
12:30 -
ZŠ Michalovce
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U13 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
7630 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Piatok 19.10.2018
7633 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
14:30 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
7635 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
9:00 -
ZŠ Levoča
|
KOVALČÍK, Jozef
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
7632 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
VERNAREC, Peter
|
Región východ, základná časť, U13 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
7634 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE |
12:30 -
ZŠ Bardejov
|
HRIŠKO, Peter
HOVAN, Richard
|
Región východ, základná časť, U13 - 9. kolo - Utorok 23.10.2018
7643 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
11:30 -
ZŠ Bardejov
|
HRIŠKO, Peter
JURKO, Michal, Bc.
|
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
7637 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
13:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Štvrtok 25.10.2018
7640 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
15:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
7638 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov |
12:30 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U13 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
7639 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Lukáš
KOVALČÍK, Jozef
|
Región východ, základná časť, U13 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
7647 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spiš Indians |
12:00 -
ZŠ Michalovce
|
MAKEĽ, Patrik
MAJERNÍK, Jakub
|
Región východ, základná časť, U13 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
7654 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
9:00 -
ZŠ Levoča
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
1. liga mladších žiakov 6.ročník
Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6623 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
DUDA, Peter
|
Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6625 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov |
9:00 -
ZŠ Humenné
|
PAVLOTTY, Jakub
FIC, Jakub
|
Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6622 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
10:00 -
ZŠ Michalovce
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U12 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
6624 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. LIBA ACADEMY 11 |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
BABJAK, Ladislav
SCHERBANIUK, Danylo
|
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6627 |
LIBA ACADEMY 11 vs. Mládež HC 46 Bardejov |
9:00 -
ZŠ Čaňa
|
LAUFF, Rudolf, Mgr.
HANUŠOVSKY, Matúš
|
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6628 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Trebišov
|
MERGLESKÝ, Marian
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6629 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
ZAŤKO, Martin, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U12 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
6630 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
13:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
HRIŠKO, Peter
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6634 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov |
9:00 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6633 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
10:00 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
FIC, Jakub
|
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6632 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
ZŠ Poprad
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U12 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
6635 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. LIBA ACADEMY 11 |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
SCHERBANIUK, Danylo
VALL, Michal, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
6637 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE |
10:00 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
PAVLOTTY, Jakub
|
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Streda 24.10.2018
6639 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
11:00 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
6638 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
10:00 -
ZŠ Bardejov
|
ŠČURKA, Jakub
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U12 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
6640 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
10:00 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U12 - 9. kolo - Pondelok 29.10.2018
6643 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov |
12:30 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U12 - 16. kolo - Utorok 30.10.2018
6679 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE |
9:00 -
ZŠ Bardejov
|
HRIŠKO, Peter
DUDA, Peter
|
Región východ, základná časť, U12 - 17. kolo - Streda 31.10.2018
6682 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
10:15 -
TH STEEL Aréna Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
GAJDOŠ, Adrián
|
Región východ, základná časť, U12 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
6654 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. LIBA ACADEMY 11 |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
ZÁVATSKÝ, Matúš
ŠČURKA, Jakub
|
1. liga mladších žiakov 5.ročník
Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5623 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
DUDA, Peter
|
Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5624 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
11:30 -
ZŠ Levoča
|
ŠČURKA, Jakub
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5625 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov |
11:30 -
ZŠ Humenné
|
PAVLOTTY, Jakub
FIC, Jakub
|
Región východ, základná časť, U11 - 5. kolo - Sobota 06.10.2018
5622 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
12:30 -
ZŠ Michalovce
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
MAKEĽ, Patrik
|
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5628 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE |
11:30 -
ZŠ Trebišov
|
MERGLESKÝ, Marian
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5627 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spiš Indians |
12:30 -
ZŠ Bardejov
|
KOVALČÍK, Jozef
ŠČURKA, Jakub
|
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5629 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
ZAŤKO, Martin, Mgr.
|
Región východ, základná časť, U11 - 6. kolo - Sobota 13.10.2018
5630 |
P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
15:45 -
TH STEEL Aréna Košice
|
HRIŠKO, Peter
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5634 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov |
11:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
GAJDOŠ, Radoslav
HOMOLA, Marián
|
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5635 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
11:30 -
ZŠ Levoča
|
KOVALČÍK, Jozef
ZÁVATSKÝ, Matúš
|
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5633 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV |
12:30 -
ZŠ Michalovce
|
BABJAK, Ladislav
FIC, Jakub
|
Región východ, základná časť, U11 - 7. kolo - Sobota 20.10.2018
5632 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves |
13:45 -
ZŠ Poprad
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Utorok 23.10.2018
5637 |
Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový Club KOŠICE |
12:30 -
ZŠ Humenné
|
FIC, Jakub
PAVLOTTY, Jakub
|
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Streda 24.10.2018
5639 |
MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
13:30 -
ZŠ Trebišov
|
LOVÁS, Juraj, Mgr.
SÝKORA, Maroš
|
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
5638 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce |
12:30 -
ZŠ Bardejov
|
ŠČURKA, Jakub
ŠČURKA, Samuel
|
Región východ, základná časť, U11 - 8. kolo - Sobota 27.10.2018
5640 |
Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. |
12:30 -
ZŠ Spišská Nová Ves
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U11 - 9. kolo - Pondelok 29.10.2018
5643 |
HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov |
15:00 -
ZŠ Poprad
|
KOVALČÍK, Jozef
KOVALČÍK, Lukáš
|
Región východ, základná časť, U11 - 16. kolo - Utorok 30.10.2018
5679 |
Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE |
11:30 -
ZŠ Bardejov
|
HRIŠKO, Peter
DUDA, Peter
|
Región východ, základná časť, U11 - 10. kolo - Utorok 30.10.2018
5647 |
Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spiš Indians |
14:30 -
ZŠ Michalovce
|
MAKEĽ, Patrik
MAJERNÍK, Jakub
|
Región východ, základná časť, U11 - 11. kolo - Streda 31.10.2018
5654 |
Hokejový klub Spiš Indians vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD |
11:30 -
ZŠ Levoča
|
TORNAY, Juraj, Bc.
KOCÚR, Michal
|
Región východ, základná časť, U11 - 17. kolo - Streda 31.10.2018
5682 |
Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné |
12:30 -
TH STEEL Aréna Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
GAJDOŠ, Adrián
|
2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
11300 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
11301 |
HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov |
9:00 -
Aréna Sršňov Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
SÝKORA, Maroš
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11302 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov |
9:00 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BABJAK, Ladislav
BANÍK, Matej
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
11303 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
TORNAY, Juraj, Bc.
VERNAREC, Peter
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 3. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11305 |
Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
9:00 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 12. kolo - Nedeľa 21.10.2018
11322 |
HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
MAKEĽ, Patrik
BANÍK, Matej
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
11306 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
9:00 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
MAKEĽ, Patrik
|
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
11307 |
Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice |
9:00 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12300 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov |
11:30 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
ŠVAJKA, Slavomír
KOCÚR, Michal
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 1. kolo - Nedeľa 07.10.2018
12301 |
HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov |
11:30 -
Aréna Sršňov Košice
|
MERGLESKÝ, Marian
SÝKORA, Maroš
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12302 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov |
11:30 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BABJAK, Ladislav
BANÍK, Matej
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 2. kolo - Nedeľa 14.10.2018
12303 |
Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice |
11:30 -
ZŠ P.Bindasa Gelnica
|
TORNAY, Juraj, Bc.
VERNAREC, Peter
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 3. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12305 |
Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
11:30 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 12. kolo - Nedeľa 21.10.2018
12322 |
HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice |
11:30 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
MAKEĽ, Patrik
BANÍK, Matej
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
12306 |
HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica |
11:30 -
STD Aréna Vranov n. Topľou
|
BANÍK, Matej
MAKEĽ, Patrik
|
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 4. kolo - Nedeľa 28.10.2018
12307 |
Hokejový klub Sabinov vs. HK Sršne Košice |
11:30 -
ZŠ Sabinov
|
FEKETE, Štefan
HRIŠKO, Peter
|