Oznamy športového oddelenia rozhodcov a sekretariatu SZĽH:
1. Z dôvodu administratívnych zmien Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení na mesiac AUGUST, SEPTEMBER nahlasovaní zmien a pod., prosíme nahlasovať výlučne do IS programu SZĽH. ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )
2. UPOZORNENIE PRE KLUBY : Podľa platnej Smernice pre obsadzovanie rozhodcov a pomocných činovníkov je potrebné nahlasovať prípravné zápasy na soro@szlh.sk.
3. Rozhodcovia a inštruktori sú povinní sa ospravedlniť zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci do IS - informačného programu.
ospravedlnenie zaslané po termíne:
- 100b - neučasť na nominovanom stretnutí
- 30b - neskoré ospravedlnenie
- 10b - ospravedlnenie po doloženi PN
Ďakujem - V prípade otázok sa kontaktujte na p. Mgr. Juraj Sýkora 0918 234 848
4.Ručné vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)
5.Elektronické vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)
6.Ručné vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov CHL - sezóna 2018/2019 (aktualizácia august 2018)
7.Kilometrovník 2018/19 (platný od 1.9.2018)
OZNAM EO SZĽH :
Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:
Stravné Maďarská republika:
Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky a pri návrate z Maďarskej republiky čas prechodu hraníc na územie Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).
Časové pásmo pre Maďarskú republiku:
Do 6 hodín 9,75 €
6-12 hodín 19,50 €
Nad 12 hodín 39€
Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:
Od hraníc :
Do 6 hodín 9,75 €
6-12 hodín 19,50 €
Nad 12 hodín 39€
Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )
Poistenie všetkých rozhodcov a inštruktorov na území Maďarskej republiky zabezpečuje SZĽH ( kontaktná osoba Mgr. Juraj Sýkora).
Vyúčtovania zasielať do 10-teho dňa nasledujúceho mesiaca vo formáte A5, používať kilometrovník platný od 1.9.2018, využívať v tlačive poznámku na uvedenie príslušných skutočností (napr. obchádzka, ubytovanie, a iné... ). Vyúčtovanie zasielať na adresu ekonomického oddelenia SZĽH.
OZNAM pre fakturantov:
EO SZĽH Vás žiada zasielať spolu s faktúrou vyúčtovanie originál + kópiu (pre archivačné účely).
OZNAM pre študentov:
Obratom žiadame zaslať na EO SZĽH potvrdenie o štúdiu, kontaktná osoba: Silvia Kočišová
*******************************************************************************************************************
náhradný seminar
Testy z pravidiel ľadového hokeja – 9:15 – 10:15 zasadačka SZĽH , Trnavská cesta 27/B, 831 04 Bratislava
Korčuliarske testy : 11:00 – 12 :00 , Zimný štadión Ondreja Nepelu, Trnavská cesta 27, 831 04 Bratislava
Atletické previerky : 14:00 – 15:00 ( cooprov test/ 12 minútovka ) Športová hala Elán, Trnavská cesta 39, 831 04 Bratislava ( krytá hala – 200 m ovál )
**********************************************************************************************************************
Pravidlá ľadového hokeja 2018-2022
Pravidlá ľadového hokeja v slovenskom jazyku (aktualizované august 2018)
*****************************************************************************************************
331 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Detva | FRIDRICH, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ROJÍK, Peter VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
332 | MsHK Žilina, a.s. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 17:30 - Niké Aréna Žilina | STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. DURMIS, Oto KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
333 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 18:30 - ZŠ Nové Zámky | KONC st., Daniel JONÁK, Peter SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj |
334 | HK VSR SR 20, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | MÜLLNER, Róbert BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. VRÁBEL, Jozef, Ing. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
1 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | MÜLLNER, Róbert KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMREK, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
5 | MsHK Žilina, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 17:30 - Niké Aréna Žilina | KONC st., Daniel STANO, Peter, Ing. TVRDOŇ, Jozef OROLIN, Michal, Mgr. KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
6 | HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s | 17:30 - STEEL Arena Košice | OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. GAJAN st., Rastislav BOGDAŇ, Andrej, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
2 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
4 | HK Nitra, s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JONÁK, Peter KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing. |
3 | MAC Budapest Hockey Club vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN | NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC st., Juraj KONC st., Juraj |
10 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK Nitra, s.r.o. | 16:00 - ZŠ Nové Zámky | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
12 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 16:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KONC st., Daniel JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef GEGÁŇ, Tomáš, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
11 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. MAC Budapest Hockey Club | 17:00 - ZŠ Poprad | ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert STANZEL, Matúš, Bc. SMREK, Martin, Ing. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír |
8 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. | 17:30 - ZŠ Detva | FRIDRICH, Vladimír, Ing. STANO, Peter, Ing. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter KONC st., Juraj KONC st., Juraj |
9 | Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN | OROLIN, Tomáš, Bc. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
16 | MsHK Žilina, a.s. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:30 - Niké Aréna Žilina | OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
17 | HC Košice s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. | 17:30 - STEEL Arena Košice | KONC st., Daniel ŠTEFIK, Miroslav GAJAN st., Rastislav SMREK, Martin, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
13 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ADAMEC, Milan, Mgr. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. ROJÍK, Peter BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
15 | HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 18:00 - Tipsport Aréna Nitra | NOVÁK, Milan, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. VALO, Jozef ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján ČAVOJSKÝ, Ján |
18 | HKM a.s vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | BALUŠKA, Vladimír, Ing. STANO, Peter, Ing. TVRDOŇ, Jozef VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
14 | MAC Budapest Hockey Club vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN | JONÁK, Peter MÜLLNER, Róbert SYNEK, Šimon, PaedDr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing. |
335 | Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 18:30 - Ice rink Miskolc, HUN | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
336 | HC Košice s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 17:30 - STEEL Arena Košice | KORBA, Martin, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. GAJAN st., Rastislav ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
22 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. | 17:00 - ZŠ Poprad | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír |
19 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 18:00 - ZŠ Detva | FRIDRICH, Vladimír, Ing. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
23 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. | 18:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | STANO, Peter, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. GAJAN st., Rastislav KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
24 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MAC Budapest Hockey Club | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert DURMIS, Oto ŠEFČÍK, Peter, Mgr. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. MIHÁLIK, Vladimír, Ing. |
20 | Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. HKM a.s | 18:30 - Ice rink Miskolc, HUN | NOVÁK, Milan, Ing. KONC st., Daniel SYNEK, Šimon, PaedDr. TVRDOŇ, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
21 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. | 18:30 - ZŠ Nové Zámky | JONÁK, Peter GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KONC ml., Daniel BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
26 | HK Nitra, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | STANO, Peter, Ing. KÓKAI, Márk TVRDOŇ, Jozef VÁCZI, Dávid MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing. |
27 | MsHK Žilina, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 17:00 - Niké Aréna Žilina | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. HASZONITS, Miklos VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. SOLTÉSZ, Áron KONTŠEK, Vladimír KONTŠEK, Vladimír |
29 | HKM a.s vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠTEFIK, Miroslav ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. MARTINKO, Vladimír MARTINKO, Vladimír |
25 | MAC Budapest Hockey Club vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:30 - Ice rink MAC Budapest, HUN | BALUŠKA, Vladimír, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. VALO, Jozef KONC ml., Daniel, Bc. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
28 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 17:30 - STEEL Arena Košice | NOVÁK, Milan, Ing. KONC st., Daniel KACEJ, Lukáš, Mgr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
30 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. | 17:30 - ZŠ Detva | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ADAMEC, Milan, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. SMREK, Martin, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
80 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MAC Budapest Hockey Club | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | BALUŠKA, Vladimír, Ing. NAGY, Attila OROLIN, Michal, Mgr. KIS-KIRÁLY, Barna NEUZER, Erik NEUZER, Erik |
337 | HKM a.s vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | ADAMEC, Milan, Mgr. NOVÁK, Milan, Ing. KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
31 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | ŠTEFIK, Miroslav SNÁŠEL, Vladimír, Ing. DURMIS, Oto ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
338 | HK VSR SR 20, s.r.o. vs. HK Nitra, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | JONÁK, Peter GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. OROLIN, Michal, Mgr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
33 | Hokejový klub Poprad a.s. vs. HKM a.s | 17:00 - ZŠ Poprad | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. HASZONITS, Miklos BOGDAŇ, Andrej, Ing. ÁRKOVICS, Gergő MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
34 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 17:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ŠTEFIK, Miroslav TSCHERRIG, Michael VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
35 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MsHK Žilina, a.s. | 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | JONÁK, Peter MÜLLNER, Róbert SYNEK, Šimon, PaedDr. ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing. |
32 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 18:30 - ZŠ Nové Zámky | KONC st., Daniel JUHÁSZ, Gábor GEGÁŇ, Tomáš, Bc. MUZSIK, Norbert BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. |
36 | MAC Budapest Hockey Club vs. HK Nitra, s.r.o. | 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN | STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. KACEJ, Lukáš, Mgr. MACKO, Peter, Ing. MACKO, Peter, Ing. |
37 | HK Nitra, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | BALUŠKA, Vladimír, Ing. TSCHERRIG, Michael ŠEFČÍK, Peter, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
38 | MsHK Žilina, a.s. vs. MAC Budapest Hockey Club | 17:00 - Niké Aréna Žilina | FRIDRICH, Vladimír, Ing. MÜLLNER, Róbert KACEJ, Lukáš, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. JUNG, Roman, Ing. JUNG, Roman, Ing. |
39 | HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 17:00 - STEEL Arena Košice | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. SOÓS, Dániel STANZEL, Matúš, Bc. PÁLKÖVI, Botond LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
40 | HKM a.s vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. | 17:00 - ZŠ Zvolen | KONC st., Daniel ŠTEFIK, Miroslav TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. MARUŠIN, Jaroslav, Ing. |
41 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub Poprad a.s. | 17:30 - ZŠ Detva | JONÁK, Peter NÉMETH, Marton VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SIPOS, Roland KONC st., Juraj KONC st., Juraj |
42 | Miskolci Jegesmedve Sportszervezö Kft. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. OROLIN, Tomáš, Bc. GAJAN st., Rastislav SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. |
765 | Hokejový klub Martin o.z. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. HOLIENKA, Tomáš HANKO, Peter KRPELEC, Rastislav |
506 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:30 - ZŠ Humenné | MIHAĽOV, Martin RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. |
502 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 18:00 - ZŠ Zvolen | HATALA, Gabriel, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. KOVÁČIK, Michal KRPELEC, Rastislav |
503 | HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava | 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | VALACHOVIČ, Marián KOVALÍK, Ľubor, Bc. JUNEK, Martin MACKO, Peter, Ing. |
504 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam NOSEK, Martin CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
505 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Martin o.z. | 18:00 - ZŠ Topoľčany | VIDO, Ľuboš, Ing. HOLIENKA, Tomáš DRBLÍK, Michal HOLOMEK, Vladimír |
501 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HK Skalica, s.r.o. | 18:30 - ZŠ Nové Zámky | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. REHÁK, Adam, Bc. TVRDOŇ, Peter KONC st., Juraj |
507 | HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:00 - Skalica Aréna | ŽÁK, Marek, Mgr. NOSEK, Martin JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír |
509 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 17:30 - ZŠ Michalovce | KORBA, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
511 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bratislava, s.r.o. | 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | VALACH, Miroslav, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. FINDURA, Mikuláš |
508 | Hokejový klub Martin o.z. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 18:00 - ZŠ Martin | KRIST, Mário, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. JUNG, Roman, Ing. |
510 | Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 18:00 - ZŠ Trnava | VALKO, Karol, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC ml., Daniel ČAVOJSKÝ, Ján |
512 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 18:30 - ZŠ Nové Zámky | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin JEDLIČKA, Peter BENEŠ, Ivan |
766 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | KORBA, Peter, Ing. GAVALIER, Róbert WOLF, Vladimír, Ing. BAČO, Štefan |
517 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:30 - ZŠ Humenné | KORBA, Peter, Ing. NOVOTNÝ, Matúš, Mgr. ORDZOVENSKÝ, Martin BAČO, Štefan |
513 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. HK Skalica, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | ŠTEFIK, Miroslav HATALA, Gabriel, Ing. DRBLÍK, Michal KNIŽKA, Tomáš NEUZER, Erik |
514 | HC Bratislava, s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | JONÁK, Peter VALKO, Karol, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. KOVALÍK, Ľubor, Bc. VRÁBEL, Jozef, Ing. |
515 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | ŽÁK, Marek, Mgr. TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Adam JUNG, Roman, Ing. |
516 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava | 18:00 - ZŠ Topoľčany | NOVÁK, Milan, Ing. PURGAT, Patrik KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj BENEŠ, Ivan |
518 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Martin o.z. | 18:00 - ZŠ Považská Bystrica | KRIST, Mário, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. DURMIS, Oto HOLOMEK, Vladimír |
519 | HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Martin o.z. | 17:00 - Skalica Aréna | BACHÚRIK, Jozef, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. VALO, Jozef BENEŠ, Ivan |
520 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:30 - ZŠ Michalovce | KORBA, Martin, Ing. WOLF, Vladimír, Ing. RIŠ, Jaroslav FINDURA, Mikuláš |
522 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | ŽÁK, Marián ORDZOVENSKÝ, Martin HOMOLA, Ondrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
521 | Hokejový klub Trnava vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 18:00 - ZŠ Trnava | DRUGA, Norbert NOSEK, Martin JURČIAK, Adam HOLOMEK, Vladimír |
524 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Zvolen | VIDO, Ľuboš, Ing. HANKO, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. NEUZER, Erik |
589 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. HOLIENKA, Tomáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. JURČIAK, Rudolf |
767 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Topoľčany | MÜLLNER, Róbert ŽÁK, Marek, Mgr. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC st., Juraj |
528 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:30 - ZŠ Humenné | MIHAĽOV, Martin PRIBULA, Maroš NOVOTNÝ, Matúš, Mgr. KOVARIK, Marcel |
525 | HC Bratislava, s.r.o. vs. HK Skalica, s.r.o. | 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | JONÁK, Peter ŽÁK, Marek, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONC ml., Juraj VRÁBEL, Jozef, Ing. |
526 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HC PREŠOV 07 s.r.o. | 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | ŠTEFIK, Miroslav VIDO, Ľuboš, Ing. REHÁK, Adam, Bc. TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Rudolf |
527 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 18:00 - ZŠ Topoľčany | STANO, Peter, Ing. VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC st., Juraj |
529 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava | 18:00 - ZŠ Považská Bystrica | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. MAKÚCH, Marek, Ing. |
530 | Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 18:00 - ZŠ Martin | NOVÁK, Milan, Ing. HATALA, Gabriel, Ing. DURMIS, Oto HOLIENKA, Tomáš CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
531 | HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce | 17:00 - Skalica Aréna | VIDO, Ľuboš, Ing. JUNEK, Martin KONC ml., Juraj BENEŠ, Ivan |
533 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | MIHAĽOV, Martin ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš |
600 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 17:30 - ZŠ Humenné | ŽÁK, Marián PRIBULA, Maroš RIŠ, Jaroslav BAČO, Štefan |
532 | Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Martin o.z. | 18:00 - ZŠ Trnava | VALKO, Karol, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. JEDLIČKA, Peter VRÁBEL, Jozef, Ing. |
535 | HC PREŠOV 07 s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 18:00 - ZŠ Zvolen | KRIST, Mário, Ing. TVRDOŇ, Peter REHÁK, Adam, Bc. NEUZER, Erik |
536 | HC Bratislava, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 18:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | PURGAT, Patrik JURČIAK, Adam NOSEK, Martin HOLOMEK, Vladimír |
768 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HK VSR SR 20, s.r.o. | 17:30 - ZŠ Humenné | KORBA, Martin, Ing. KORBA, Peter, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav KOVARIK, Marcel |
1001 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | FRIDRICH, Vladimír, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KOVALÍK, Ľubor, Bc. |
1002 | HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 14:00 - STEEL Arena Košice | KORBA, Peter, Ing. SMREK, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav |
1003 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. KNIŽKA, Tomáš |
1005 | MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 15:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
1004 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 15:45 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
1006 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 10:30 - Arena Ondreja Nepelu | JONÁK, Peter SYNEK, Šimon, PaedDr. TVRDOŇ, Jozef |
1007 | HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 10:30 - STEEL Arena Košice | ŽÁK, Marián SMREK, Martin, Ing. HOVAN, Richard |
1008 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 10:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | KOLLÁR, Miroslav IZAKOVIČ, Tomáš KNIŽKA, Tomáš |
1010 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN | 10:30 - Niké Aréna Žilina | VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
1009 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 11:30 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
1011 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 14:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | VIDO, Ľuboš, Ing. KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. |
1015 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - Niké Aréna Žilina | PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. DURMIS, Oto KONTŠEK, Vladimír |
1013 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC Košice s.r.o. | 15:00 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan BENEŠ, Ivan |
1012 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 15:45 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. |
1014 | MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 16:45 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal |
1018 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC Košice s.r.o. | 10:00 - Skalica Aréna | NOVÁK, Milan, Ing. VALACHOVIČ, Tomáš JUNEK, Martin |
1016 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 10:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. TRNKA, Jakub KRIŠTOF, Erik NEUZER, Erik |
1020 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 11:30 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
1017 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 11:45 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. |
1019 | MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. | 13:30 - ZŠ Martin | ŠTEFIK, Miroslav KOVÁČIK, Michal MIŠEK, Michal KRAMÁR, Dušan , Ing. |
1163 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. PAULÍNY, Jozef |
1164 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | NOVÁK, Milan, Ing. KONC ml., Daniel DANKO, Ľubomír |
1165 | HC Košice s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 16:00 - STEEL Arena Košice | KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. |
1162 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 17:00 - Niké Aréna Žilina | VALACH, Miroslav, Ing. MIŠEK, Michal DURMIS, Oto KRAMÁR, Dušan , Ing. |
1161 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN | 17:30 - Arena Ondreja Nepelu | JONÁK, Peter BENIAČ, Lukáš, Bc. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. |
1166 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN | 11:00 - Arena Ondreja Nepelu | BALUŠKA, Vladimír, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. |
1168 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | VALACH, Miroslav, Ing. KOVÁČIK, Michal PAULÍNY, Jozef |
1169 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | NOVÁK, Milan, Ing. JURČIAK, Adam NOSEK, Martin |
1170 | HC Košice s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 16:00 - STEEL Arena Košice | KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. |
1167 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 17:00 - Niké Aréna Žilina | ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
1021 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. KNIŽKA, Tomáš |
1024 | HC Košice s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 14:00 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JANIGA, Matej, Ing. |
1022 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 15:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KOLLÁR, Miroslav IZAKOVIČ, Tomáš ČÍŽ, Martin, Ing. |
1023 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN | 15:45 - ZŠ Poprad | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. MARTINKO, Vladimír |
1025 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ŽÁK, Marek, Mgr. NOSEK, Martin HVOJNÍK, Adrián |
1026 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 10:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJDOŠÍK, Ivan KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef |
1027 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 11:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | VALACH, Miroslav, Ing. HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal |
1029 | HC Košice s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 11:45 - STEEL Arena Košice | ŽÁK, Marián BOGDAŇ, Andrej, Ing. RIŠ, Jaroslav |
1030 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ADAMEC, Milan, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter |
1028 | MHA MARTIN vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 16:00 - ZŠ Martin | ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. HANKO, Peter ORDZOVENSKÝ, Martin |
1031 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | BALUŠKA, Vladimír, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. ŠOTEK, Marko |
1032 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ŠTEFIK, Miroslav JURČIAK, Adam NOSEK, Martin |
1034 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 14:00 - Niké Aréna Žilina | GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
1035 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MHA MARTIN | 15:00 - Skalica Aréna | JANČÍK, Roman JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Peter, Mgr. |
1033 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 15:45 - Tipsport Aréna Nitra | BACHÚRIK, Jozef, Bc. KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
1039 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 9:30 - Niké Aréna Žilina | KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam NOSEK, Martin |
1040 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MHA MARTIN | 10:00 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián HARINGA, Ivan JUNEK, Martin |
1036 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Košice s.r.o. | 10:30 - Arena Ondreja Nepelu | BACHÚRIK, Jozef, Bc. SYNEK, Šimon, PaedDr. KOVALÍK, Ľubor, Bc. |
1037 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LESAY, Dominik TVRDOŇ, Peter HODOŇ, Daniel |
1038 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 11:30 - Tipsport Aréna Nitra | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. ŠOTEK, Marko |
1042 | HC Košice s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. |
1041 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam NOSEK, Martin |
1044 | MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 15:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. GAJDOŠÍK, Ivan KOVÁČIK, Michal KRAMÁR, Dušan , Ing. |
1045 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 15:00 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin HARINGA, Ivan |
1043 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 15:45 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. PAULÍNY, Jozef |
1050 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 9:00 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan |
1049 | MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 10:30 - ZŠ Martin | VIDO, Ľuboš, Ing. ZNAK, Marián, Mgr. KOVÁČIK, Michal |
1046 | Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing. |
1047 | HC Košice s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 11:45 - STEEL Arena Košice | ŽÁK, Marián BOGDAŇ, Andrej, Ing. HERICH, Richard BAČO, Štefan |
1048 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 11:45 - ZŠ Poprad | VALACH, Miroslav, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. MIŠEK, Michal MARTINKO, Vladimír |
2006 | MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN | 16:00 - ZŠ Púchov | VALACH, Miroslav, Ing. HANKO, Peter KOVÁČIK, Michal |
2001 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 17:00 - Arena Ondreja Nepelu | BALUŠKA, Vladimír, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. |
2002 | HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 17:00 - STEEL Arena Košice | KORBA, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. KOVARIK, Marcel |
2003 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
2004 | HKM a.s vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | HATALA, Gabriel, Ing. ŠEBEŇ, Erik IZAKOVIČ, Tomáš NEUZER, Erik |
2005 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - Niké Aréna Žilina | GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. JUNG, Roman, Ing. |
2007 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert |
2009 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 10:30 - Arena Ondreja Nepelu | JONÁK, Peter VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. |
2010 | HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 16:00 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. VASILŇÁK , Ladislav, Ing. |
2014 | MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN | 16:00 - ZŠ Púchov | LESAY, Dominik JURČIAK, Adam NOSEK, Martin |
2011 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel |
2012 | HKM a.s vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 17:00 - ZŠ Zvolen | HATALA, Gabriel, Ing. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik KRPELEC, Rastislav |
2013 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 17:00 - Niké Aréna Žilina | VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto MACEK, Michal |
2015 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 17:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. |
2016 | HC Košice s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 14:00 - STEEL Arena Košice | KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr. |
2018 | HKM a.s vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 14:00 - ZŠ Zvolen | ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter HANKO, Peter |
2019 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert FINDURA, Mikuláš |
2020 | MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 14:00 - ZŠ Martin | ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír MIŠEK, Michal |
2022 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 14:00 - ZŠ Púchov | NOVÁK, Milan, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. |
2017 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ADAMEC, Milan, Mgr. IZAKOVIČ, Tomáš TRNKA, Jakub NEUZER, Erik |
2021 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 18:45 - ZŠ Poprad | KORBA, Peter, Ing. KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef |
2023 | HC Košice s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 10:30 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. |
2025 | HKM a.s vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 10:30 - ZŠ Zvolen | VIDO, Ľuboš, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. |
2026 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 10:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin KNIŽKA, Tomáš |
2027 | MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 10:30 - ZŠ Martin | ŽÁK, Marek, Mgr. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
2029 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 10:30 - ZŠ Púchov | STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
2024 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír IZAKOVIČ, Tomáš |
2028 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 14:45 - ZŠ Poprad | KORBA, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav STANZEL, Matúš, Bc. |
2328 | MŠK Púchov s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. | 16:00 - ZŠ Púchov | ŠTEFIK, Miroslav GAJDOŠÍK, Ivan MACEK, Michal |
2329 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 16:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | ŽÁK, Marek, Mgr. KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. |
2325 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KIEPEŠ, Peter, Bc. KONC ml., Juraj |
2326 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LESAY, Dominik KOLLÁR, Andrej, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JURČIAK, Rudolf |
2330 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HKM a.s | 17:00 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. SMREK, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin |
2331 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MHA MARTIN | 17:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJAN st., Rastislav KNIŽKA, Tomáš WOLF, Vladimír, Ing. |
2327 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. |
2334 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 12:00 - ZŠ Michalovce | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal |
2335 | MŠK Púchov s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. | 16:00 - ZŠ Púchov | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír MAKÚCH, Marek, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. |
2332 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. | 17:00 - Tipsport Aréna Nitra | KONC st., Daniel KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
2333 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. MACEK, Michal GAJDOŠÍK, Ivan BENIAČ, Dalibor, Ing. |
2336 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 17:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | HATALA, Gabriel, Ing. KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. |
2337 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HKM a.s | 17:00 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. |
2338 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MHA MARTIN | 17:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert |
2030 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | JONÁK, Peter OLLE, Marian JOCHMAN, Jakub, Ing. |
2031 | HKM a.s vs. HC Košice s.r.o. | 14:00 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. TRNKA, Jakub ROJÍK, Peter |
2035 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
2036 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 14:00 - Niké Aréna Žilina | PETERKA, Lukáš DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. KONTŠEK, Vladimír |
2032 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 15:00 - ZŠ Michalovce | KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. |
2033 | MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 15:00 - ZŠ Martin | VALACH, Miroslav, Ing. HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal |
2034 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 18:45 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. HOVAN, Richard PAULÍNY, Jozef MARTINKO, Vladimír |
2043 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 9:30 - Niké Aréna Žilina | ŽÁK, Marek, Mgr. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
2039 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 10:00 - ZŠ Michalovce | KORBA, Martin, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. JANIGA, Matej, Ing. |
2037 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 10:30 - Arena Ondreja Nepelu | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. ŠOTEK, Marko |
2038 | HKM a.s vs. HC Košice s.r.o. | 10:30 - ZŠ Zvolen | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
2040 | MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 10:30 - ZŠ Martin | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
2042 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | PURGAT, Patrik HARINGA, Ivan TVRDOŇ, Peter |
2041 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 11:45 - ZŠ Poprad | SMEREK, Vladimír ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. HOVAN, Richard |
2047 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 12:00 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin TOMÁŠ, Michal VALL, Michal, Mgr. |
2045 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | OROLIN, Tomáš, Bc. MARTÍNEK, Matej ZNAK, Marián, Mgr. |
2046 | HC Košice s.r.o. vs. MHA MARTIN | 14:00 - STEEL Arena Košice | ŽÁK, Marián RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. KOVARIK, Marcel |
2049 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 14:00 - ZŠ Púchov | KRIST, Mário, Ing. HODOŇ, Daniel REHÁK, Adam, Bc. |
2048 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. |
2044 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HKM a.s | 17:00 - Arena Ondreja Nepelu | TVRDOŇ, Jozef VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KACEJ, Lukáš, Mgr. |
2050 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | JONÁK, Peter ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal |
2054 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 10:00 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal |
2052 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 10:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KNIŽKA, Tomáš MARTÍNEK, Matej |
2055 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert |
2056 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 10:30 - ZŠ Púchov | GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal |
2053 | HC Košice s.r.o. vs. MHA MARTIN | 11:45 - STEEL Arena Košice | KORBA, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav HOMOLA, Ondrej, Ing. |
2051 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HKM a.s | 13:30 - Arena Ondreja Nepelu | BACHÚRIK, Jozef, Bc. HREHOR, Zdenko, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. |
2057 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | LESAY, Dominik TVRDOŇ, Peter HODOŇ, Daniel |
2063 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 12:00 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin HARINGA, Ivan BENEŠ, Ivan |
2058 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | FRIDRICH, Vladimír, Ing. KOVALÍK, Ľubor, Bc. KANDA, Matúš |
2059 | HKM a.s vs. MHA MARTIN | 14:00 - ZŠ Zvolen | HATALA, Gabriel, Ing. ROJÍK, Peter TRNKA, Jakub |
2061 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. | 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves | OROLIN, Tomáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin |
2062 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MŠK Púchov s.r.o. | 15:00 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin REGENDA, Radoslav, Mgr. JAKUB, Róbert |
2060 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 15:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. ŠINSKÝ, Viktor |
2064 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 15:45 - Tipsport Aréna Nitra | ŠTEFIK, Miroslav KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj |
2066 | HKM a.s vs. MHA MARTIN | 9:30 - ZŠ Zvolen | KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter TRNKA, Jakub NEUZER, Erik |
2069 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MŠK Púchov s.r.o. | 10:00 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin REGENDA, Radoslav, Mgr. VALL, Michal, Mgr. |
2065 | HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. | 10:30 - Arena Ondreja Nepelu | STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj |
2068 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. | 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | SMEREK, Vladimír ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. |
2067 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 11:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. IVAN, Richard, Bc. ŠINSKÝ, Viktor |
2071 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 11:30 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. PIOVARČI, Denis |
2070 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 12:00 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HARINGA, Ivan BENEŠ, Ivan |
10047 | HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. MŠK Púchov s.r.o. | 17:00 - ZŠ Prievidza | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš HVOJNÍK, Adrián |
10002 | MŠK Púchov s.r.o. vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA | 17:30 - ZŠ Púchov | VIDO, Ľuboš, Ing. GAJDOŠÍK, Ivan MACEK, Michal |
10001 | HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub 91 Senica | 18:30 - ZŠ Hamuliakovo | MOLLER, Anton, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. |
10004 | Hokejový klub Brezno vs. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín | 18:45 - Aréna Brezno | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŠINSKÝ, Viktor ŠEBEŇ, Erik |
10003 | Hokejový club 96 Nitra vs. Hokejový klub Levice | 20:00 - Tipsport Aréna Nitra | NOVÁK, Milan, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
10048 | Hokejový klub Levice vs. Hokejový club 96 Nitra | 17:30 - ZŠ Levice | DRUGA, Norbert BENIAČ, Lukáš, Bc. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. |
10049 | Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejový klub Brezno | 17:30 - ZŠ Dolný Kubín | KRIST, Mário, Ing. NOSEK, Martin JURČIAK, Adam |
10046 | Hokejový klub 91 Senica vs. HC Bratislava, s.r.o. | 18:00 - ZŠ Senica | VALACHOVIČ, Marián MUDRIK, Martin MAŠKULKA, Adam |
10009 | HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. Hokejový club 96 Nitra | 17:00 - ZŠ Prievidza | NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef HVOJNÍK, Adrián |
10007 | Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 17:30 - ZŠ Dolný Kubín | LESAY, Dominik IZAKOVIČ, Tomáš IVAN, Richard, Bc. |
10008 | Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Brezno | 17:30 - ZŠ Levice | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. PAULÍK, Maroš |
10010 | HC Bratislava, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. | 18:30 - ZŠ Hamuliakovo | MOLLER, Anton, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. OLLE, Marian |
10094 | Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. | 16:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJAN st., Rastislav ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HANKO, Peter |
10011 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub 91 Senica | 17:30 - ZŠ Púchov | LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
10092 | Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov | 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica | KORBA, Martin, Ing. HOVAN, Richard LUKÁČ, Peter, Mgr. |
10093 | Hokejový klub Bardejov o.z. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 17:30 - ZŠ Bardejov | WOLF, Vladimír, Ing. PRIBULA, Maroš HERICH, Richard |
10119 | Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Hokejovy Klub 58 Sanok | 17:30 - ZŠ Trebišov | ŽÁK, Marián SMREK, Martin, Ing. TOMÁŠ, Michal |
10014 | Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice | 18:00 - ZŠ Partizánske | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. VONDRA, Mário HVOJNÍK, Adrián |
10013 | Hokejový klub Brezno vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA | 18:45 - Aréna Brezno | IZAKOVIČ, Tomáš ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal KOVARIK, Marcel |
10012 | Hokejový club 96 Nitra vs. HC Bratislava, s.r.o. | 20:00 - Tipsport Aréna Nitra | MÜLLNER, Róbert KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. |
3093 | PHC Budapest vs. HKM a.s | 10:30 - ZŠ Lučenec | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš |
3002 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | JONÁK, Peter MAŠKULKA, Adam OLLE, Marian |
3003 | Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 14:00 - ZŠ Trnava | STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
3001 | HOBA Bratislava vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. | 17:00 - ZŠ BA - Dúbravka | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. BENIAČ, Lukáš, Bc. ŠOTEK, Marko |
3092 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 17:45 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin REGENDA, Radoslav, Mgr. JAKUB, Róbert |
3005 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KOVALÍK, Ľubor, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. |
3006 | Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 10:30 - ZŠ Trnava | BACHÚRIK, Jozef, Bc. JEDLIČKA, Peter KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. |
3095 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 12:45 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin REGENDA, Radoslav, Mgr. VALL, Michal, Mgr. |
3004 | HOBA Bratislava vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. | 13:00 - ZŠ BA - Dúbravka | VALKO, Karol, Ing. ŠOTEK, Marko OLLE, Marian |
3096 | PHC Budapest vs. HKM a.s | 16:30 - ZŠ Lučenec | ŽÁK, Marek, Mgr. HAJNIK, Martin DANKO, Ľubomír |
4121 | Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 11:40 - PSK aréna Prešov | SMREK, Martin, Ing. HOVAN, Richard LUKÁČ, Peter, Mgr. |
4063 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno | 13:00 - ZŠ Nové Zámky | STANO, Peter, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter |
4002 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HK HAVRANI Piešťany | 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | VALKO, Karol, Ing. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. |
4003 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava | 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal |
4122 | Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14:00 - ZŠ Bardejov | JURKO, Michal, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. |
4062 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový club Lučenec | 16:00 - ZŠ Topoľčany | ADAMEC, Milan, Mgr. ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik |
4006 | Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava | 10:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom | VIDO, Ľuboš, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. |
4065 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový club Lučenec | 10:30 - ZŠ Topoľčany | VALKO, Karol, Ing. KONC ml., Juraj KIEPEŠ, Peter, Bc. |
4124 | Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10:30 - ZŠ Bardejov | JURKO, Michal, Bc. HOVAN, Richard LUKÁČ, Peter, Mgr. |
4005 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HK HAVRANI Piešťany | 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | MOLLER, Anton, Ing. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. |
4066 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno | 11:30 - ZŠ Nové Zámky | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KÚDEĽOVÁ, Michaela |
4123 | Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 11:40 - PSK aréna Prešov | SMEREK, Vladimír PAVLOTTY, Jakub PAULÍNY, Jozef |
4126 | Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mládež HC 46 Bardejov | 11:40 - PSK aréna Prešov | PETERKA, Lukáš MIŠEK, Michal GAJDOŠÍK, Miroslav |
4008 | HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing. |
4009 | HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - ZŠ BA - Dúbravka | BELICA, Marek, Ing. TVRDOŇ, Jozef KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. |
4068 | Hokejový club Lučenec vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 14:00 - ZŠ Lučenec | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš |
4069 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 14:00 - ZŠ Topoľčany | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír KNAPEC, Vladimír HOLOMEK, Vladimír |
4125 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 17:15 - STEEL Arena Košice | ZNAK, Marián, Mgr. PAVLOTTY, Jakub MOLEKOVÁ, Eva Mária |
4012 | HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka | VALKO, Karol, Ing. ŠOTEK, Marko OLLE, Marian |
4072 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske | 10:30 - ZŠ Topoľčany | DRUGA, Norbert NOSEK, Martin TVRDOŇ, Peter |
4011 | HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom | 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna | VALACHOVIČ, Marián MAREK, Martin |
4128 | Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mládež HC 46 Bardejov | 11:40 - PSK aréna Prešov | LUKÁČ, Peter, Mgr. MARTÍNEK, Matej KNIŽKA, Tomáš |
4071 | Hokejový club Lučenec vs. HC Nové Zámky s.r.o. | 13:15 - ZŠ Lučenec | ŽÁK, Marek, Mgr. HAJNIK, Martin DANKO, Ľubomír |
4127 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV | 13:15 - Tréningová hala SA Košice | PRIBULA, Maroš PAVLOTTY, Jakub TOMÁŠ, Michal |
15003 | MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen | 19:30 - ZŠ Martin | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. BESEDIČOVÁ, Ivana ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. |
15017 | ICE DREAM o.z. vs. ŽHK POPRAD | 13:30 - TH STEEL Aréna Košice | KORBA, Peter, Ing. HOMOLA, Ondrej, Ing. |
15005 | ICE DREAM o.z. vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN | 14:45 - TH STEEL Aréna Košice | FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. LUKÁČ, Peter, Mgr. RIŠ, Jaroslav |
15006 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ŽHK POPRAD | 16:00 - TH STEEL Aréna Košice | ŽÁK, Marián BOGDAŇ, Andrej, Ing. |
15009 | Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ICE DREAM o.z. | 14:00 - ZŠ Zvolen | KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. KÚDEĽOVÁ, Michaela NEUZER, Erik |
15008 | MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) | 18:00 - ZŠ Martin | HOLIENKA, Tomáš HAJNIK, Martin HANKO, Peter |
15012 | ŽHK POPRAD vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN | 18:45 - ZŠ Poprad | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. PAULÍNY, Jozef |
15011 | ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen | 16:00 - TH STEEL Aréna Košice | FINDUROVÁ RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária HERICH, Richard FINDURA, Mikuláš |
9170 | Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 9:45 - ZŠ Bardejov | SMREK, Martin, Ing. HOVAN, Richard |
9116 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 10:00 - ZS Rimavská Sobota | SMEREK, Vladimír TOMÁŠ, Michal |
9060 | Hokejový klub Levice vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 11:00 - ZŠ Levice | ADAMEC, Milan, Mgr. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. |
9172 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 12:15 - ZŠ Michalovce | MIHAĽOV, Martin SZALONTAY, Dušan |
9058 | MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 13:00 - ZŠ Púchov | STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
9003 | Hokejový klub Trnava vs. Športový klub polície Bratislava | 13:30 - ZŠ Trnava | VALACHOVIČ, Marián HARINGA, Ivan HREHOR, Zdenko, Ing. |
9004 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava | 13:30 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik JUNEK, Martin VALACHOVIČ, Tomáš |
9059 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 13:30 - ZŠ Topoľčany | MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. |
9113 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:30 - ZŠ Zvolen | VIDO, Ľuboš, Ing. ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing. |
9114 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 13:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin KNIŽKA, Tomáš |
9115 | Hokejový klub Brezno vs. MMKS PODHALE NOWY TARG | 13:30 - Aréna Brezno | ŽÁK, Marián WOLF, Vladimír, Ing. |
9171 | Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 13:30 - STEEL Arena Košice | KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. |
9002 | HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14:00 - Arena Ondreja Nepelu | MOLLER, Anton, Ing. MUDRIK, Martin VÝLETA, Roman, Ing., PhD. |
9057 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MHA MARTIN | 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | KRIST, Mário, Ing. JURČIAK, Adam NOSEK, Martin |
9006 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Športový klub polície Bratislava | 15:15 - Skalica Aréna | PURGAT, Patrik VALACHOVIČ, Tomáš HARINGA, Ivan |
9119 | Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub Brezno | 10:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok | VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. ŠINSKÝ, Viktor |
9063 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 12:30 - Niké Aréna Žilina | LESAY, Dominik MACEK, Michal |
9007 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava | 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. BESEDIČOVÁ, Ivana |
9064 | MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 13:00 - ZŠ Púchov | VALKO, Karol, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing. |
9061 | MHA MARTIN vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 13:30 - ZŠ Martin | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. |
9062 | Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Levice | 13:30 - ZŠ Považská Bystrica | JANČÍK, Roman HAJNIK, Martin HODOŇ, Daniel |
9117 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 13:30 - ZŠ Zvolen | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŠEBEŇ, Erik IZAKOVIČ, Tomáš |
9120 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | GAJDOŠÍK, Ivan KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef |
9174 | P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - Tréningová hala SA Košice | PAVLOTTY, Jakub ŽÁK, Marián |
9175 | Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE | 13:30 - ZŠ Bardejov | TOMÁŠ, Michal |
9176 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD | 13:30 - ZŠ Humenné | MIHAĽOV, Martin REGENDA, Radoslav, Mgr. |
9008 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež | 14:45 - Tipsport Aréna Nitra | MOLLER, Anton, Ing. DANKO, Ľubomír |
9118 | MMKS PODHALE NOWY TARG vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 14:45 - Ice Arena Nowy Targ (POL) | JURKO, Michal, Bc. |
9179 | Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mládež HC 46 Bardejov | 17:00 - ZŠ Michalovce | VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal |
9124 | HC 07 DETVA s.r.o. vs. MMKS PODHALE NOWY TARG | 16:00 - ZŠ Detva | ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub IZAKOVIČ, Tomáš |
9123 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Ružomberok | 10:00 - ZS Rimavská Sobota | ROJÍK, Peter ŠINSKÝ, Viktor IVAN, Richard, Bc. |
9012 | HOBA Bratislava vs. Športový klub polície Bratislava | 12:00 - ZŠ BA - Dúbravka | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MERAVÝ, Peter, PhDr. BESEDIČOVÁ, Ivana |
9067 | Hokejový klub Levice vs. MsHKM Žilina, s.r.o. | 12:00 - ZŠ Levice | GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PIOVARČI, Denis PAULÍK, Maroš |
9011 | Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 13:00 - Skalica Aréna | VALACHOVIČ, Marián HARINGA, Ivan JANČÍK, Roman |
9010 | Hokejový klub Trnava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra | 13:30 - ZŠ Trnava | JONÁK, Peter OLLE, Marian JOCHMAN, Jakub, Ing. |
9065 | MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN | 13:30 - ZŠ Púchov | GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal |
9066 | HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. | 13:30 - ZŠ Topoľčany | VALKO, Karol, Ing. KONC ml., Juraj KIEPEŠ, Peter, Bc. |
9068 | Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 13:30 - ZŠ Prievidza | ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. TRNKA, Jakub DANKO, Ľubomír |
9121 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež | 13:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | SNÁŠEL, Vladimír, Ing. KNIŽKA, Tomáš MARTÍNEK, Matej |
9122 | Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica | 13:30 - Aréna Brezno | KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. IZAKOVIČ, Tomáš |
9178 | Hokejový Club KOŠICE vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 13:30 - STEEL Arena Košice | KORBA, Peter, Ing. HERICH, Richard BINDA, Adam |
9180 | Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. | 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves | GAJAN st., Rastislav ORDZOVENSKÝ, Martin GAVALIER, Róbert |
9015 | Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. | 16:45 - Tipsport Aréna Nitra | HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. |
9182 | Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves | 9:45 - ZŠ Bardejov | PRIBULA, Maroš PAVLOTTY, Jakub HOVAN, Richard |
9126 | Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HC 07 DETVA s.r.o. | 10:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok | DURMIS, Oto PAULÍNY, Jozef |
9070 | MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. | 12:30 - Niké Aréna Žilina | ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal |
9014 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava | 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. BESEDIČOVÁ, Ivana HORVÁTH, Martin |
9072 | MŠK Púchov s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY | 13:00 - ZŠ Púchov | DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. |
9016 | HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava | 13:30 - Arena Ondreja Nepelu | STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj |
9069 | MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica | 13:30 - ZŠ Martin | PETERKA, Lukáš PAULÍK, Maroš GAJDOŠÍK, Ivan |
9125 | Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MMKS PODHALE NOWY TARG | 13:30 - ZŠ Zvolen | KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter TRNKA, Jakub NEUZER, Erik |
9127 | HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 13:30 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. IVAN, Richard, Bc. ŠINSKÝ, Viktor |
9128 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno | 13:30 - JL Aréna Lipt.Mikuláš | ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter |
9183 | Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce | 13:30 - ZŠ Humenné | HOMOLA, Ondrej, Ing. RIŠ, Jaroslav |
9071 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice | 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | NOVÁK, Milan, Ing. VALO, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing. |
9184 | HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE | 14:45 - ZŠ Poprad | VALACH, Miroslav, Ing. WOLF, Vladimír, Ing. MIŠEK, Michal |
40099 | Hokejový klub Bardejov o.z. vs. MIEJSKI KLUB HOKEJA NA LODZIE KTH KRYNICA_ZDRÓJ | 17:00 - ZŠ Bardejov | JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš |
40100 | Hokejový klub 91 Senica vs. Uherské Hradište | 18:00 - ZŠ Senica | MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin |
40029 | Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Olomouc | 17:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín | ADAMEC, Milan, Mgr. JURČIAK, Adam KOLLÁR, Andrej, Ing. |
40031 | HC Bratislava, s.r.o. vs. KMH BUDAPEST | 18:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. | JONÁK, Peter TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. |
40083 | Hokejový klub Trnava vs. MAC Budapest Hockey Club | 18:00 - ZŠ Trnava | STANO, Peter, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. |
40097 | Hokejový klub Trnava vs. Szekesfehervár | 18:00 - ZŠ Topoľčany | ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír ŠKRIPEC, Michal, Mgr. |
40011 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. MAC Budapest | 18:30 - ZŠ Nové Zámky | BACHÚRIK, Jozef, Bc. DRUGA, Norbert KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
40072 | Hokejový klub Levice vs. KMH BUDAPEST | 17:30 - ZŠ Levice | BACHÚRIK, Jozef, Bc. KONC ml., Daniel KONC ml., Juraj |
40103 | Hokejový klub Bardejov o.z. vs. HK CIARKO Sanok | 17:30 - ZŠ Bardejov | JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš TOMÁŠ, Michal |
30014 | Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné | 17:30 - ZŠ Michalovce | ŽÁK, Marián BOGDAŇ, Andrej, Ing. JANIGA, Matej, Ing. |
70002 | HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Lugano | 19:00 - Tipsport Aréna Banská Bystrica | SMETANA, Ladislav BALUŠKA, Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. ORSZÁG, Peter, Ing. NEUZER, Erik |
70016 | HC Nové Zámky s.r.o. vs. FC Ferencváros | 18:30 - ZŠ Nové Zámky | BACHÚRIK, Jozef, Bc. DRUGA, Norbert GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. |
70017 | HK Poprad, s.r.o. vs. DAB Dunaujváros | 18:00 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. |
70018 | HK Poprad, s.r.o. vs. UTE Budapest | 18:00 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. SNÁŠEL, Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. |
40016 | Hokejový Club KOŠICE vs. Rapaces de Gap | 15:00 - ZŠ Poprad | ŠTEFIK, Miroslav ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. STANZEL, Matúš, Bc. |
40017 | HK Poprad, s.r.o. vs. HC Vítkovice | 19:00 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. ORDZOVENSKÝ, Martin |
40018 | mužstvo A vs. mužstvo B | 11:00 - ZŠ Poprad | KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing. |
40019 | mužstvo A vs. mužstvo B | 15:00 - ZŠ Poprad | KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing. |
40020 | mužstvo A vs. mužstvo B | 19:00 - ZŠ Poprad | OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. |
60501 | Športový klub polície Bratislava vs. Viedeň Sabres | 18:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha II. | JONÁK, Peter KOVALÍK, Ľubor, Bc. ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. |
60502 | Športový klub polície Bratislava vs. Planegg | 18:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha II. | CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. BESEDIČOVÁ, Ivana |