Hľadanie zápasov v okolí

Extraliga juniorov

HK Gladiators Trnava TRN
:
28.03.2020
MHK Dubnica nad Váhom DUM
HK Mládež Michalovce MIM
:
28.03.2020
MHA Martin MHA
MHKM Skalica SKM
:
28.03.2020
HK ‘95 Považská Bystrica PBY

Kaufland Extraliga dorastu

MHKM Skalica SKM
:
28.03.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš LMI
HK Spišská Nová Ves SNV
:
28.03.2020
HK Mládež Michalovce MIM

2. hokejová liga

HC 19 Humenné HCH
:
28.03.2020
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
MŠK Púchov PUM
:
28.03.2020
HKM Rimavská Sobota RSO

K-Classic 1. liga dorastu

HOBA Bratislava HOB
:
28.03.2020
HK DOUBLE RED Brezno BRE
HKM a.s. Zvolen ZVA
:
28.03.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
Prešov Penguins PRO
:
28.03.2020
HK Iskra Partizánske PAR

Liga kadetov

MHK Ružomberok RUZ
:
28.03.2020
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
HK Iskra Partizánske PAR
:
28.03.2020
HK Levice LEV
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
:
28.03.2020
HK Bratislava HBR
HC Topoľčany TOP
:
28.03.2020
HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
MHA Martin MHA
:
28.03.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK ŠKP Poprad POP
:
28.03.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
:
28.03.2020
HOBA Bratislava HOB
HKM Zvolen - mládež ZVM
:
28.03.2020
HK Gladiators Trnava TRN
MŠK Púchov PUM
:
28.03.2020
HK DUKLA Trenčín n.o. TRO

Liga starších žiakov 8.ročník

HK ALTIS Orava ALO
:
28.03.2020
HKM Zvolen - mládež ZVM
MŠK Púchov PUM
:
28.03.2020
MsHKM Žilina ZIM
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
:
28.03.2020
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
:
28.03.2020
HK Gladiators Trnava TRN
HK DUKLA Trenčín TRO
:
28.03.2020
HOBA Bratislava HOB
MHK Ružomberok RUZ
:
28.03.2020
HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
Prešov Penguins PRO
:
28.03.2020
HK Spišská Nová Ves SNV
HC Topoľčany TOP
:
28.03.2020
HC Petržalka 2010 Bratislava HCP
HK Iskra Partizánske PAR
:
28.03.2020
MMHK Nitra MMN
HK Mládež Michalovce MIM
:
28.03.2020
HK ŠKP Poprad POP

Liga starších žiakov 7.ročník

HKM Rimavská Sobota RSO
:
28.03.2020
HK Brezno BRE
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
:
28.03.2020
MHK Dolný Kubín DKU
MHA Martin MHA
:
28.03.2020
HKM Zvolen - mládež ZVM
MHKM Skalica SKM
:
28.03.2020
HK Gladiators Trnava TRN
HC Topoľčany TOP
:
28.03.2020
HOBA Bratislava HOB
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
:
28.03.2020
MMHK Nitra MMN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
:
28.03.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK DUKLA Trenčín TRO
:
28.03.2020
HK 91 Senica SEN
Mládež HC 46 Bardejov MBV
:
28.03.2020
HK ŠKP Poprad POP
Prešov Penguins PRO
:
28.03.2020
HK Mládež Michalovce MIM
MŠK Púchov PUM
:
28.03.2020
MsHKM Žilina ZIM
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
:
28.03.2020
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
HK ŠKP Poprad POP
:
28.03.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV

Liga mladších žiakov 6.ročník

HK Humenské Levy HUL
:
28.03.2020
HK Mládež Michalovce MIM
HK Slovan Gelnica GEL
:
28.03.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV
MHK Dolný Kubín DKU
:
28.03.2020
HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
HC Zlaté Moravce ZMO
:
28.03.2020
HK Nové Mesto nad Váhom NMN
MMHK Nitra MMN
:
28.03.2020
HC Topoľčany TOP
HK ŠKP Poprad POP
:
28.03.2020
LIBA ACADEMY 11 Košice LIB
MHA Martin MHA
:
28.03.2020
HK ‘95 Považská Bystrica PBY
EC Vienna Tigers ECVT
:
28.03.2020
MHKM Skalica, n.o. SKM
HK Bratislava HBR
:
28.03.2020
HK Iskra Partizánske PAR

Liga mladších žiakov 5.ročník

HK Sabinov SAV
:
28.03.2020
Mládež HC 46 Bardejov MBV
Speeders Bratislava SPB
:
28.03.2020
HC TOPOĽČANY TOP
HKM Zvolen - mládež ZVM
:
28.03.2020
MHK Dolný Kubín DKU
MHK Dubnica nad Váhom DUM
:
28.03.2020
HK Brezno BRE
HK Humenské Levy HUL
:
28.03.2020
Hokejový klub Spiš Indians ILE
MMHK Nitra MMN
:
28.03.2020
HK Levice LEV
HK ŠKP Poprad POP
:
28.03.2020
Prešov Penguins PRO
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
:
28.03.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

Prípravný zápas REGIÓNY

HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
:
28.03.2020
EC Vienna Tigers ECVT