Liga kadetov

Prehľad zápasov

Piatok, 31. Marec 2017

HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
5:0
HC Košice s.r.o. HC Košice s.r.o.
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
5:6
MMHK Nitra MMHK Nitra

Sobota, 1. Apríl 2017

HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
6:4
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHA MARTIN MHA MARTIN
5:4
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
MŠK Púchov MŠK Púchov
3:6
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD

Nedeľa, 2. Apríl 2017

MHA MARTIN MHA MARTIN
6:8
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
6:4
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠK Púchov MŠK Púchov
4:3
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD
voľno voľno
:
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:5
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
1:5
MMHK Nitra MMHK Nitra

I. Základná časť TOP 12 Z B
1 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 22 37
2 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 22 33
3 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 22 31
4 MHA MARTIN MHA MARTIN 22 26
5 HC Košice s.r.o. HC Košice s.r.o. 22 25
6 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 22 24
7 HKM a.s. Zvolen HKM a.s. Zvolen 22 24
8 HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD 22 22
9 MMHK Nitra MMHK Nitra 22 18
10 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 22 12
11 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 22 8
12 PENGUINS Prešov PENGUINS Prešov 22 4
Regionálna skupina západ Z B
1 MŠK Púchov MŠK Púchov 28 46
2 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 28 46
3 HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA 28 45
4 HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava 28 27
5 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 28 24
6 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 28 19
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 28 16
8 HK Levice HK Levice 28 1
Regionálna skupina východ Z B
1 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 24 40
2 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 24 38
3 HK Brezno HK Brezno 24 37
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 24 22
5 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 24 13
6 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 24 12
7 MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV 24 7
II. časť o Majstra Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 30 44
2 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 30 35
3 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 30 32
4 HC Košice s.r.o. HC Košice s.r.o. 30 29
5 MHA MARTIN MHA MARTIN 30 23
6 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 30 17
III. časť play out Z B
1 HKM a.s. Zvolen HKM a.s. Zvolen 20 26
2 HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD 20 23
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 20 23
4 MŠK Púchov MŠK Púchov 20 23
5 MMHK Nitra MMHK Nitra 20 19
6 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 20 6
II. časť regionálna baráž západ Z B
1 HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA 14 28
2 HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava 14 22
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14 20
4 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 14 16
5 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 14 12
6 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 14 8
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 14 6
8 HK Levice HK Levice 14 0
II. časť regionálna baráž východ Z B
1 PENGUINS Prešov PENGUINS Prešov 10 18
2 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 10 16
3 HK Brezno HK Brezno 9 10
4 MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV 10 8
5 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 8 7
6 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 10 5
7 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 3 0