1. liga starších žiakov (9. ročník) U 15

Štvrtok, 7. Apríl 2016

HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
4:0
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
MHA MARTIN MHA MARTIN
9:2
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD

Piatok, 8. Apríl 2016

HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD
4:5
HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
3:2 sn
MHA MARTIN MHA MARTIN

Sobota, 9. Apríl 2016

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
5:3
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD
HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
7:1
MHA MARTIN MHA MARTIN
ZsZĽH (9. ročník) U 15 / Skupina A Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 10 18
2 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 10 16
3 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 10 10
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 10 8
5 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 10 8
6 HK Levice HK Levice 10 0
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-6, 9.ročník U15 Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 10 15
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 10 15
3 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 10 12
4 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 10 10
5 OKANAGAN HCE St. Pölten OKANAGAN HCE St. Pölten 10 6
6 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 10 2
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 7-12, 9.ročník U15 Z B
1 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 10 17
2 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10 13
3 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 10 9
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 10 9
5 HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA 10 8
6 HK Levice HK Levice 10 4
VsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 9.ročník U 15 Z B
1 HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD 6 12
2 HC KOŠICE HC KOŠICE 6 6
3 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 6 5
4 P.H.K. Prešov, n.o. P.H.K. Prešov, n.o. 6 1
VsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8 , 9.ročník U 15 Z B
1 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 10 18
2 Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov 10 9
3 MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV 10 3
4 MHK Bemaco Humenné MHK Bemaco Humenné 0 0
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 15 Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 10 18
2 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 10 16
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 10 10
4 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 10 8
5 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 10 6
6 MŠK Púchov MŠK Púchov 10 2
III. časť - nadstavbová sk. "Stred - Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 15 Z B
1 MHA MARTIN MHA MARTIN 10 16
2 HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD 10 16
3 HK mesta Zvolen  HK mesta Zvolen 10 12
4 HC KOŠICE HC KOŠICE 10 8
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 10 7
6 P.H.K. Prešov, n.o. P.H.K. Prešov, n.o. 10 1
ZsZĽH - III.časť - / Nadstavbová ,"O umiestnenie", 9. ročník/U 15 Z B
1 OKANAGAN HCE St. Pölten OKANAGAN HCE St. Pölten 10 17
2 HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY 10 17
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10 10
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 10 10
5 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 10 4
6 HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA 10 2
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-10, 9.ročník, U15 Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 10 17
2 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 10 14
3 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 10 14
4 HK Brezno HK Brezno 10 11
5 HC Lučenec HC Lučenec 10 4
6 HK Levice HK Levice 10 0
Majstrovstvá starších žiakov SR 2016 Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 3 9
2 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 3 5
3 MHA MARTIN MHA MARTIN 3 4
4 HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD 3 0