1. liga mladších žiakov 6.ročník

VsZĽH (6.ročník)

1. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
0:20
7. 9. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:19
7. 9. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
0:21
7. 9. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
2:7
7. 9. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

2. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:2
9. 9. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
27:0
9. 9. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
41:0
9. 9. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:4
9. 9. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE

3. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
1:11
13. 9. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC KOŠICE HC KOŠICE
1:3
16. 9. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
0:22
16. 9. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
1:12
16. 9. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

4. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
8:4
23. 9. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
15:0
23. 9. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
5:1
23. 9. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
6:2
23. 9. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

5. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
2:18
30. 9. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
1:9
30. 9. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HC KOŠICE HC KOŠICE
11:4
30. 9. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:11
30. 9. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

6. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
6:5
7. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
2:18
7. 10. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:3
7. 10. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
5:5
7. 10. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

7. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
0:16
14. 10. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
6:1
14. 10. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
11:6
14. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC KOŠICE HC KOŠICE
28:0
14. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

8. kolo

HC KOŠICE HC KOŠICE
11:15
21. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
21. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
21. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
21. 10. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

9. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
28. 10. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
28. 10. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
28. 10. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
28. 10. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

10. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
4. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
4. 11. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
4. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
4. 11. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

11. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
11. 11. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
11. 11. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
11. 11. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
11. 11. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

12. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
18. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
18. 11. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
18. 11. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
18. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

13. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
25. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
25. 11. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
25. 11. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
25. 11. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

14. kolo

P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
2. 12. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
2. 12. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
2. 12. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
2. 12. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE

15. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
9. 12. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
9. 12. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
9. 12. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
9. 12. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

16. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
16. 12. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
16. 12. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
16. 12. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
16. 12. 2017
HC KOŠICE HC KOŠICE

17. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
6. 1. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
6. 1. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
6. 1. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
6. 1. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

18. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
13. 1. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
13. 1. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
13. 1. 2018
HC KOŠICE HC KOŠICE
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
13. 1. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

19. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
20. 1. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
20. 1. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
20. 1. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
20. 1. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

20. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
27. 1. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
27. 1. 2018
HC KOŠICE HC KOŠICE
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
27. 1. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
27. 1. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

21. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
3. 2. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
3. 2. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
3. 2. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
3. 2. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

22. kolo

HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
10. 2. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
10. 2. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
10. 2. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
10. 2. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

23. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
17. 2. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
17. 2. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
17. 2. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
17. 2. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

24. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
24. 2. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
24. 2. 2018
HC KOŠICE HC KOŠICE
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
24. 2. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
24. 2. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

25. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
3. 3. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
3. 3. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
3. 3. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
3. 3. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

26. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
10. 3. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
10. 3. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
10. 3. 2018
HC KOŠICE HC KOŠICE
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
10. 3. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

27. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
17. 3. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC KOŠICE HC KOŠICE
9:00
17. 3. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
17. 3. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
17. 3. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

28. kolo

P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
24. 3. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
24. 3. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
24. 3. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
24. 3. 2018
HC KOŠICE HC KOŠICE