1. liga starších žiakov 8.ročník

VsZĽH (8. ročník)

1. kolo

HC Košice HC Košice
28:1
7. 9. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
15:3
7. 9. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
16:0
7. 9. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
4:1
7. 9. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

2. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
1:24
9. 9. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
1:5
9. 9. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:7
9. 9. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Košice HC Košice
6:0
9. 9. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

3. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
18:0
16. 9. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
3:4
16. 9. 2017
HC Košice HC Košice
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
13:2
16. 9. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
8:4
16. 9. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

4. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
2:23
23. 9. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:13
23. 9. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC Košice HC Košice
7:5
23. 9. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
4:8
23. 9. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

5. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
20:0
30. 9. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
4:2
30. 9. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:2
30. 9. 2017
HC Košice HC Košice
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
15:4
30. 9. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

6. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
2:9
7. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Košice HC Košice
11:4
7. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
11:4
7. 10. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
6:1
7. 10. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

7. kolo

P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
21:0
14. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
1:7
14. 10. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
2:14
14. 10. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:10
14. 10. 2017
HC Košice HC Košice

8. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
21. 10. 2017
HC Košice HC Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
21. 10. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
21. 10. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
21. 10. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

9. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
28. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
28. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
28. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
28. 10. 2017
HC Košice HC Košice

10. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
4. 11. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Košice HC Košice
9:00
4. 11. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
4. 11. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
4. 11. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

11. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
11. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
11. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
11. 11. 2017
HC Košice HC Košice
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
11. 11. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

12. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
18. 11. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
18. 11. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HC Košice HC Košice
9:00
18. 11. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
18. 11. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

13. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
25. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
25. 11. 2017
HC Košice HC Košice
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
25. 11. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
25. 11. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

14. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
2. 12. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
2. 12. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
2. 12. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Košice HC Košice
9:00
2. 12. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

15. kolo

HC Košice HC Košice
9:00
9. 12. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
9. 12. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
9. 12. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
9. 12. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

16. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
16. 12. 2017
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
16. 12. 2017
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
16. 12. 2017
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Košice HC Košice
9:00
16. 12. 2017
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

17. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
6. 1. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
6. 1. 2018
HC Košice HC Košice
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
6. 1. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
6. 1. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

18. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
13. 1. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
13. 1. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC Košice HC Košice
9:00
13. 1. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
13. 1. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

19. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
20. 1. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
20. 1. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
20. 1. 2018
HC Košice HC Košice
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
20. 1. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

20. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
27. 1. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Košice HC Košice
9:00
27. 1. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
27. 1. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
27. 1. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

21. kolo

P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
3. 2. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
3. 2. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
3. 2. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
3. 2. 2018
HC Košice HC Košice

22. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
10. 2. 2018
HC Košice HC Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
10. 2. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
10. 2. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
10. 2. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov

23. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
17. 2. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
17. 2. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
17. 2. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
17. 2. 2018
HC Košice HC Košice

24. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
24. 2. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Košice HC Košice
9:00
24. 2. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
24. 2. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
24. 2. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

25. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
3. 3. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
3. 3. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
3. 3. 2018
HC Košice HC Košice
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
3. 3. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

26. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
10. 3. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
10. 3. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HC Košice HC Košice
9:00
10. 3. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
10. 3. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

27. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:30
17. 3. 2018
MHK Humenné MHK Humenné
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
17. 3. 2018
HC Košice HC Košice
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
17. 3. 2018
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
10:00
17. 3. 2018
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

28. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
9:00
24. 3. 2018
P.H.K. Prešov P.H.K. Prešov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
24. 3. 2018
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
24. 3. 2018
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Košice HC Košice
9:00
24. 3. 2018
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov